Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Διορθώθηκαν τα προβλήματα λήψης στο IPHONE 4 ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
28 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/08/2010 - 23:41

Καλύτερα να το πάρουμε 1 μηνα πιο μετά παρα να τρέχουμε σε Αγγλίες κλπ ;)

Τελευταία επεξεργασία από: slay3rg1, 11/08/2010 - 23:44


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   nyo77

nyo77

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/08/2010 - 00:03

Μην πιστεύετε ό,τι διαβάζετε. Το συγκεκριμένο άρθρο δεν αναφέρει καμία πηγή για την αλλαγή αυτή και είναι αδύνατον να γνωρίζει κάτι τέτοιο από πρώτο χέρι.

Εντωμεταξύ δεν θέλει και πολύ μυαλό να καταλάβεις ότι θέλει να πει ο ποιητής (αν και καθυστερημένα) για την λαστιχένια (ας ευθυμήσουμε) επικάλυψη που έχει προωθήσει η εταιρεία δωρεάν για να μειώσει το πρόβλημα.
Έχει πλάκα …θα ακούσουμε (δούμε) αρκετά μέχρι την ημέρα διάθεσης και στα μέρη μας.

#18   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 12/08/2010 - 00:05

H apple πρωτη διορθωνει τις μ..... που εκανε με το iPhone 4 :)

#19   djvolis

djvolis

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/08/2010 - 00:19

H apple πρωτη διορθωνει τις μ..... που εκανε με το iPhone 4 :)

εγω που το χω παντως κανα πενταημερο δεν εχω προσεξει θεμα με το σημα...οπως και να το κρατησω...

#20   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 12/08/2010 - 00:20

εγω που το χω παντως κανα πενταημερο δεν εχω προσεξει θεμα με το σημα...οπως και να το κρατησω...

Και καλα κανεις :) Βαριεμαι να ξαναγραφω γιατι χανει το σημα στα βιντεο κλπ...

#21   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 12/08/2010 - 15:53

Όσοι κάνατε υπομονή και περιμένατε το iphone από ελλάδα θα δικαιωθείτε αλλα και αυτoi που το έχουν βρει ας περιμένουν λίγο μην κάνουν καμια αγορά!!!
Η Apple κατάφερε σε πολύ σύντομο διάστημα να διορθώσει τα προβλήματα λήψης που αντιμετώπιζε το iPhone4 κατά την εισαγωγή του στην αγορά.

Μάλιστα, η διόρθωση αφορά στην προσθήκη ενός μικρού πλαστικού ανταλλακτικού στη συσκευή που κάθε κάτοχος iPhone4 μπορεί να κάνει σε οποιοδήποτε κατάστημα Apple.

Πηγές επίσης αναφέρουν ότι το συγκεκριμένο πρόβλημα λήψης – το οποίο να σημειωθεί ότι ήταν στιγμιαίο και ισχύει ουσιαστικά για όλες τις συσκευές smartphone – έχει ήδη διορθωθεί και στις νέες λευκές συσκευές iPhone4 που θα βγουν στην αγορά τον ερχόμενο Σεπτέμβριο.

VIA


..Μετα από τηλεφωνική επικοινωνία με τo iPhone/Assistance του Apple Store στο Λούβρο (Γαλλία), ο υπάλληλος του τεχνικού σώματος με ενημέρωσε ότι ουδέποτε άκουσε κάτι τέτοιο, και κατά την προσωπική του άποψη, δεν μπορεί να καταλάβει πως ένα κομμάτι πλαστικού στο εσωτερικό του τηλεφώνου, θα έλυνε το πρόβλημα της κεραίας..?? (που είναι εσωτερικό)

Κατά δεύτερων, αν είχε βρεθεί κάτι τέτοιο, η Apple θα το ανακοίνωνε αμέσως σε ειδικό press conference, και δεν θα περίμενε για άλλα αρνητικά σχόλια από τον διεθνή τύπο, και για περισσότερες επιστροφές τηλεφώνων. Καθώς επίσης αν είχανε βρει αυτό το μαγικό κομματάκι πλαστικού που θα έλυνε τα προβλήματα, θα σταματούσε αμέσως της παραγγελίες (σε τρίτους) για τα περίφημα bumpers που δίνει δωρεάν.....πέρα από rumors (φήμες) τίποτα δεν έχει αλλάξει επίσημα στης καινούργιες παρτίδες των iPhone 4...

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 17/08/2010 - 19:16

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#22   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2010 - 15:58

Αναρτημένη εικόνα


για αλλη μια φορα.....

#23   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2010 - 16:06

..Μετα από τηλεφωνική επικοινωνία με τo iPhone/Assistance του Apple Store στο Λούβρο (Γαλλία), ο υπάλληλος του τεχνικού σώματος με ενημέρωσε ότι ουδέποτε άκουσε κάτι τέτοιο, και κατά την προσωπική του άποψη, δεν μπορεί να καταλάβει πως ένα κομμάτι πλαστικού στο εσωτερικό του τηλεφώνου, θα έλυνε το πρόβλημα της κεραίας..?? (που είναι εσωτερικό)

Κατά δεύτερων, αν είχε βρεθεί κάτι τέτοιο, η Apple θα το ανακοίνωνε αμέσως σε ειδικό press conference, και δεν θα περίμενε για άλλα αρνητικά σχόλια από τον διεθνή τύπο, και για περισσότερες επιστροφές τηλεφώνων. Καθώς επίσης αν είχανε βρει αυτό το μαγικό κομματάκι πλαστικού που θα έλυνε τα προβλήματα, θα σταματούσε αμέσως της παραγγελίες (σε τρίτους) για τα περίφημα bumpers που δίνει δωρεάν ....πέρα από rumors (φήμες) τίποτα δεν έχει αλλάξει επίσημα στης καινούργιες παρτίδες των iPhone 4...


Οπότε ξανά πουλάτε τα μεταχειρισμένα i phone4 800 και 900 ευρω.....

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 12/08/2010 - 16:27


#24   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/10/2010 - 22:19

Χαχαχαχα μα ήταν δυνατόν να ίσχυε κάτι τέτοιο. Και το πλαστικό το μπέρδεψες λιγάκι μάλλον είναι το θέμα που καθυστερούν το λευκό το οποίο έχει δημοσιευθεί εδώ νομίζω και είναι το πρόβλημα που όταν πλησιάζεις την οθόνη όταν τηλεφωνείς δεν σβήνει η οθόνη και χρειάζεται αντικατάσταση του πλαστικού αυτού.

#25   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 29/10/2010 - 13:02

Πλεον που ανακοινωσε η εταιρεια την ματαιωση του ασπρου 4 μεχρι την ανοιξη επειδη δεν τους βγαινει και καλα η μπογια βρωμισε ακομα ποιο πολυ η ιστορια με το 4.Εγω πιστευω οτι εχει πεσει πατατα .. δεν λενε πολλα να μην μπουνε απο μεσα με το τηλεφωνο και εχουν πεσει με τα μουτρα στο επομενο μοντελο

#26   KostasSTi

KostasSTi

    iPH Enthousiast

  • 449 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:KostasSTi

Δημοσίευση 29/10/2010 - 13:08

Να μπούνε μέσα? Εδώ δεν προλαβαίνουν να δίνουν, δεν υπάρχει στοκ πουθενά, όλοι είναι σε αναμονή για να πάρουν iphone, εσύ φοβάσαι μη μπούνε μέσα? Εγώ δεν άκουσα κανέναν από όσους έχουν iphone 4 να έχει προβλήματα. Δε μιλάμε φυσικά για ελατωματικά κομμάτια που πάνε για αντικατάσταση.

#27   tfd1978

tfd1978

    iPH Addict

  • 637 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 29/10/2010 - 13:14

Πεστα ρε πατριωτη! Θα μας δωσουν τα μυαλα στο χερι. Πατατα κατι που δεν υπαρχει στην αγορα, και περιμενουν σε λιστες αναμονης για να το παρουν. Ενταξει, οπως ολες οι συσκευες εχει και αυτη τις προβληματικες της. Αλλα μην τρελαθουμε κιολας. Ακου πατατα!

#28   t4ng0

t4ng0

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 12:41

Καλημέρα σε όλες και όλους,

Εδώ και τρείς μέρες είμαι κάτοχος του iphone 4. Στην αρχή ήμουν λίγο σκεπτικός στο να το αγοράσω ή όχι γιατί είχα ακούσει τόσα για το πρόβλημα της λήψης...
Τελικά αποφάσισα να μείνω πιστός στην Apple (προηγούμενα τηλέφωνα 2G και 3GS) και το αγόρασα. Σε σύγκριση με τα προηγούμενα τηλέφωνα όχι μόνο δεν έχει πρόβλημα με το σήμα...αλλά πιάνει καλύτερα και από τα άλλα δύο !!! Μέχρι τώρα δεν μου έχει ρίξει καμία κλήση .. και λειτουργεί ΑΨΟΓΑ... (όπως και να το πιάνω !!!) ::)

Νικόλας

#29   anetos

anetos

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 12:47

επειδη καπου διαβασα για appstore και ιταλιες....φιλαρακι αν θες οποσδηποτε να πας ρομη να πιεις αυθεντικο καπουτσινο καλα θα κανεις!!γιατι οι ιταλοι ξερουν απο καφε!!απο κει και περα ομως αν πας μονο για να φτιαξεις το εργαλειο!!καλυτερα πηγαινε πιες ενα καπουτσινο στα golden hall πρωτα και μπες στο app store ρωτα!!!:)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες