Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Το Άχρηστο που έγινε Μοναδικό (SnowBook)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
155 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 14:13

Any Way αν κάποιος έχει το ίδιο σε άσπρο του δίνω έτοιμο το μαύρο και ανταλλάσσουμε. το δικό μου είναι ολοκαίνουριο εννοείται !!! Όπως και εχω και αγγελια ανταλλαγής στο Group "Ανταλλαγες".

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 15/08/2010 - 14:13

Εισαι ελεύθερη ? αν ναι Παντρευεσε ? ;)



Χαχαχα! μικρή είμαι ακόμα για γάμο!!! Από τα 22;!

#33   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 14:14

Χαχαχα! μικρή είμαι ακόμα για γάμο!!! Από τα 22;!

Αυτό φαντάζομαι κ εγώ αν κάνεις όλα αυτά στα 22 στα 32 ? Επενδύω !

#34   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 15/08/2010 - 14:38

Αυτό φαντάζομαι κ εγώ αν κάνεις όλα αυτά στα 22 στα 32 ? Επενδύω !


'Εχεις σχέδιο δηλαδη...!!!

#35   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 14:42

Ποιος είναι ο πιο εύκολος τρόπος να τραβήξω βιντεακι και να το ανεβάσω να το δείτε ? Εδώ μπορώ ? χωρίς login και εγραφες σε κάποιο σιτε ?

#36   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 14:45

'Εχεις σχέδιο δηλαδη...!!!

Σπουδα(γ)μενο ! κοριτσι ! γίνεται τίποτα χωρίς σχέδιο σήμερα ? χαχαχα
με τους Ανθρώπους όμως όχι πότε . ουτε σχεδία ουτε στόχους.

#37   lerass

lerass

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/08/2010 - 15:28

και εγω εχω hackindosh dv6543ev παρομιο με του φιλου πιο πισω, μερες μου πειρε να μεταπιδισω απο windows σε mac os μονο που εκανα μια επενδησουλα στο μηχανημα εβαλα ssd και το εργαλειο πεταει πλεων

#38   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 15:30

και εγω εχω hackindosh dv6543ev παρομιο με του φιλου πιο πισω, μερες μου πειρε να μεταπιδισω απο windows σε mac os μονο που εκανα μια επενδησουλα στο μηχανημα εβαλα ssd και το εργαλειο πεταει πλεων

Ετσι ! και εγω το ιδιο σκέφτομαι αλλά δεν θέλω να το ανοίξω και τον εχω τον SSD.

#39   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 15:37

Λοιπόν μην περιμένετε καμιά τρελή ποιότητα με την web cam το τράβηξα.Αλλά όλο και κάποια συμπεράσματα θα βγάλετε.
Περιμένω παρατηρήσεις και σχόλια εδώ όχι εκεί ;)

VIDEO :>

#40   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 15/08/2010 - 15:48

Μια χαρά. Και εμένα έτσι περίπου πήγαινε (1GB ram όμως χωρίς δυνατότητα αναβάθμισης σε 2GB >:( ) με Leopard.

Συγκεκριμένα στο δικό μου υπήρχε πρόβλημα με το wifi και ήθελε custom programme από την realtek για να δουλέψει σε hackintosh το οποίο δούλευε μια χαρά παντού, εκτός από το wifi της σχολής μου που είχε ένα σωρό κωδικοποιήσεις και ρυθμίσεις ασφαλείας τις οποίες δεν είχα τη δυνατότητα να κάνω με το προγραμματάκι της realtek, γιατί επέτρεπε μόνο βασικές ρυθμίσεις. Δεν γινόταν authenticate και συνεπώς δεν μπορούσα να συνδεθώ εκεί που το ήθελα περισσότερο...

Μετά από μερικά tweaks στο πρόγραμμα και αρκετά παρακάλια στα παιδιά που ήταν υπεύθυνα για το wi-lan της σχολής κατάφερα να πάρω άλλου είδους πρόσβαση στο δίκτυο, αλλά μετά από λίγο καιρό το Leopard έφυγε τελείως από το pc μιας και αρκετά προγράμματα που μου χρειάζονταν για τη σχολή δεν έτρεχαν σε mac... Στην αρχή είχα dual boot αλλά βαρέθηκα τις αλλαγές... Κρίμα γιατί το mac OS μου αρέσει πολυ...

#41   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 16:15

πολυ ωραιο ποστ
το ειχα κανει και γω παλαιοτερα σε ενα msi u100 δεν ηταν τοσο δυσκολο υπαρχουν τοσο αναλυτικοι οδηγοι
που σχεδον ειναι σαν να τα σεταρεις σε κανονικο μακμπουκ αλλα ειναι ωραια εμπειρια να βλεπεις ενα αλλο λειτουργικο
που απλα ακους τοσα πολλα να παιζει απροβληματιστα με ενα ''μικρο''
ενας ωραιος οδηγος
http://netbooks.moda...nd-advent-4211/
που ταιριαζει σε πολλα μοντελα
εδω να κανω το παραπονο μου οτι η γνωση πρεπει να ειναι δωρεαν και οχι να την πουλαμε..
Μετα απο ολα αυτα πηρα και γω μακμπουκ κανονικο να δω πως ειναι και το πραγματικο..
καμια σχεση και απο αποδοση αλλα και απο απροβληματιστη λειτουργια
Στο Νετμπουκ με ειχε κουρασει που σε κα8ε αναβαθμιση ειχα kernel panics αλλα οπως και να εχει ηταν μια καλη εμπειρια

#42   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 15/08/2010 - 16:46

Σίγουρα είναι πολύ δύσκολη διαδικασία και πρέπει να έχεις υπομονή και επιμονη (και πολλά DVD :D) εμενα μου πείρε περίπου 2 εβδομάδες αλλα μπορώ να πω ότι το αποτέλεσμα με εντυπωσίασε και με εξέπληξε ευχάριστα :D
Σίγουρα οποιος θέλει να βάλει hackint0sh στον υπολογιστή του δεν θα τον απογοητεύσει το αποτέλεσμα ακόμη και εάν παιδευτεί πολύ ! ;-)

#43   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 15/08/2010 - 16:51

Εγω να πω κατι ακυρο?Τι αξιζει : Αγορα iMac 21,5 3,06 ή το Pc που εχω τωρα 4 Cores , 4GB Ram , nVidia 9600GT , 640GB σκληρο με μια 24 οθονη?
Τα χρηματα δεν ειναι θεμα.

#44   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 15/08/2010 - 17:03

Εγω να πω κατι ακυρο?Τι αξιζει : Αγορα iMac 21,5 3,06 ή το Pc που εχω τωρα 4 Cores , 4GB Ram , nVidia 9600GT , 640GB σκληρο με μια 24 οθονη?
Τα χρηματα δεν ειναι θεμα.

Το Mac είναι Mac και το PC, PC το PC δεν θα γίνει ποτε mac, εγώ σου προτείνω να πάρεις το iMac και με το Dual Boot βάζεις και windows ;)

#45   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 17:07

οσο και dual boot (bootcamp) να παιξεις σωστα παραθυρα δεν θα εχεις σε παιχνιδια..
απο κει και περα κοιτας τις αναγκες σου κ αποφασιζεις αν εισαι fun των games παρε pc
δεν υπαρχει απροβληματιστο hackintosh και αυτο γιατι στην πρωτη αναβαθμιση 8α καταληξεις με kernel panic
αλλα οπως ειπαμε κ πιο πανω αξιζει την εμπειρια
αν εχεις το pc ομως οχι να αγορασεις pc για hackintosh

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες