Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Facebook application


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   patouxaki

patouxaki

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/08/2010 - 13:51

Γεια σας!!!!
Σημερα εγινε ενημερωση στο facebook και μετα κολλουσε..στην πορεια διαβασα οτι υπαρχει προβλημα και το εκανα unistall και ξανα install.τωρα δε με αφηνει καν να κανω log in.γνωριζει κανεις αν μπορω να επαναφερω την παλια εκδοση μεχρι να λυθει το προβλημα???
Eπισης ενα αλλο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι με τα mail.Λαμβανω κανονικα αλλα δε μπορω να στειλω και απο οτι εχω ψαξει εχω βαλει τις σωστες ρυθμισεις για hotmail.
Σας παρακαλω οποιος μπορει ας με βοηθήσει.
Ευχαριστω πολυ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1.586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2010 - 13:52

Κάνε install την 3.1.4 ν το έχεις jailbroken

#3   patouxaki

patouxaki

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/08/2010 - 13:56

Κάνε install την 3.1.4 ν το έχεις jailbroken


εχω κανει jailbroken πως θα κανω instal την 3.1.4???αν μπορεις πες μου με περισσοτερες λεπτομερειες,σε ευχαριστω!

#4   Slumber

Slumber

    iPH User

  • 198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2010 - 14:05

Το facebook το εκανες update απο τον υπολογιστη σου μεσω itunes, 'η απ'ευθειας στο iphone σου μεσω wifi?

Δες μηπως στον υπολογιστη σου, υπαρχει ακομα η παλια εκδοση του facebook, οποτε σβησε το απο το κινητο και κανε ξανα sync.

Αν εκανες update το fb μεσα απο το itunes του pc σου, οταν κατεβηκε η εκδοση 3.2, το παλιο σου .ipa μεταφερεται αυτοματα στον Καδο Ανακυκλωσης. Ριξε μια ματια μηπως ειναι ακομα εκει.

#5   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1.586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2010 - 14:06

εχω κανει jailbroken πως θα κανω instal την 3.1.4???αν μπορεις πες μου με περισσοτερες λεπτομερειες,σε ευχαριστω!


Μπες σε ένα από τ γνωστά μαγαζάκια και κατέβασε μία πιο παλία έκδοση

#6   patouxaki

patouxaki

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/08/2010 - 14:29

Το facebook το εκανες update απο τον υπολογιστη σου μεσω itunes, 'η απ'ευθειας στο iphone σου μεσω wifi?

Δες μηπως στον υπολογιστη σου, υπαρχει ακομα η παλια εκδοση του facebook, οποτε σβησε το απο το κινητο και κανε ξανα sync.

Αν εκανες update το fb μεσα απο το itunes του pc σου, οταν κατεβηκε η εκδοση 3.2, το παλιο σου .ipa μεταφερεται αυτοματα στον Καδο Ανακυκλωσης. Ριξε μια ματια μηπως ειναι ακομα εκει.


το εκανα update μεσω κινητου και λογικα θα ειναι η παλια εκδοση στο itune Οποτε θα προσπαθησω να δοκιμασω αυτο που μου προτεινες.αλλη επιλογη δεν υπαρχει ??ευχαριστω

#7   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1.586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2010 - 14:31

το εκανα update μεσω κινητου και λογικα θα ειναι η παλια εκδοση στο itune Οποτε θα προσπαθησω να δοκιμασω αυτο που μου προτεινες.αλλη επιλογη δεν υπαρχει ??ευχαριστω



Μην αφήσεις το κινητό να κάνει sync διότι θα αντιγράψει την νέα έκδοση του facebook στο itunes

#8   gizmo9002

gizmo9002

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/08/2010 - 14:44

Απ'οσο ξέρω, γιατί κι εγώ hotmail έχω, με το που βάζεις e-mail, username & password ανιχνεύει αυτόματα τις ρυθμίσεις και τις περνά. Δε χρειάζεται να εισάγεις εσύ τίποτα manual.

Αν θέλεις, πήγαινε μια βόλτα από τα γνωστά μαγαζάκια (:P) και κατέβασε το mbox mail. Πιο πλήρης mail client από τον κλασσικό του iOS και υποστηρίζει και τους φακέλους σου στο hotmail. Κάνει realtime sync που σημαίνει ότι όποια mail διαβάζεις από τον υπολογιστή, δε τα βγάζει unread στο κινητό, και αντίστροφα. Επίσης όσα mail σβήνεις, ή όταν αδειάζεις τα Junk ή τον κάδο ανακύκλωσης μέσα από την εφαρμογή, σβήνονται εντελώς και από το account σου..

#9   patouxaki

patouxaki

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/08/2010 - 14:46

Μην αφήσεις το κινητό να κάνει sync διότι θα αντιγράψει την νέα έκδοση του facebook στο itunes



εχω σβησει το fb απο το κινητο κ τωρα το εβαλα να κανει sync μιας κ εχει την παλια μεσα λογικα.ελπιζω να την παρει με αυτο τον τροπο,ετσι?
συγνωμη για το πρηξιμο...

#10   Mimi

Mimi

    iPH Addict

  • 799 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/08/2010 - 14:49

Εγω εβαλα τν καινουρια εκδοση του facebook τν εσβησα για να βαλω τν παλια και τωρα δεν υπαρχει πουθενα στο iphone τι εχει γινει ??? :(

#11   patouxaki

patouxaki

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/08/2010 - 15:26

εχω σβησει το fb απο το κινητο κ τωρα το εβαλα να κανει sync μιας κ εχει την παλια μεσα λογικα.ελπιζω να την παρει με αυτο τον τροπο,ετσι?
συγνωμη για το πρηξιμο...


τα καταφερα!!!νασαι καλα!!
μηπως μπορεις να με βοηθησεςις κ στο αλλο προβλημα με την εξερχομενη αλληλογραφια που δε μπορω να στειλω?

#12   sostos

sostos

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 19/08/2010 - 16:55

Κι εγω εβαλα την καινουργια εκδοση και δεν λειτουργει. Θα βαλω την παλια πάλι.

#13   pikachukaki

pikachukaki

    iPH Member

  • 244 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:pikachukaki

Δημοσίευση 19/08/2010 - 23:43

Η βγαλτε το sms delivery η μπορειτε να το βαλετε στο off απο sbsetting και το fb δουλευει κανονικα!!3,2,1

#14   larryg4

larryg4

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2010 - 09:07

Η βγαλτε το sms delivery η μπορειτε να το βαλετε στο off απο sbsetting και το fb δουλευει κανονικα!!3,2,1


Σωστά. Επίσης το biteSMS του δημιουργεί πρόβλημα, απεγκαταστήστε το αν το έχετε και δεν φτιάξει με το παραπάνω.

#15   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2010 - 09:41

Μήπως δημιουργεί πρόβλημα και το mobilelog; :unsure:

edit: mobileloglib αυτό μου κάνει τη ζημιά. Το έκλεισα απο sbsettings.

Τελευταία επεξεργασία από: GR1337, 20/08/2010 - 09:44


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες