Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 06/09/2010 - 15:41

Επικοινωνήσαμε με την Vodafone και σας μεταφέρουμε τα εξής:


1. Το απόθεμα του καταστήματος είναι πραγματικό και ενημερώνεται άμεσα. Εφόσον έχει πραγματοποιηθεί η παραγγελία σημαίνει ότι υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια.
2. Υπήρξε πρόβλημα ειδικά με τις πρώτες παραγγελίες της Παρασκευής 27 Αυγούστου. Το γνωρίζουν ότι έχουν αργήσει να παραδοθούν και ότι παραδόθηκαν μεταγενέστερες χρονικά παραγγελίες και κάνουν ότι μπορούν...
3. Όσοι παρήγγειλαν Παρασκευή και δεν έχουν παραλάβει ακόμα τη συσκευή τους θα την έχουν στα χέρια τους μέσα στη βδομάδα.

Υπομονή λοιπόν...
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 06/09/2010 - 15:47

Επικοινωνήσαμε με την Vodafone και σας μεταφέρουμε τα εξής:


1. Το απόθεμα του καταστήματος είναι πραγματικό και ενημερώνεται άμεσα. Εφόσον έχει πραγματοποιηθεί η παραγγελία σημαίνει ότι υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια.
2. Υπήρξε πρόβλημα ειδικά με τις πρώτες παραγγελίες της Παρασκευής 27 Αυγούστου. Το γνωρίζουν ότι έχουν αργήσει να παραδοθούν και ότι παραδόθηκαν μεταγενέστερες χρονικά παραγγελίες και κάνουν ότι μπορούν...
3. Όσοι παρήγγειλαν Παρασκευή και δεν έχουν παραλάβει ακόμα τη συσκευή τους θα την έχουν στα χέρια τους μέσα στη βδομάδα.

Υπομονή λοιπόν...

μιλάς για παραγγελίες ηλεκτρονικά πάντα έτσι?

#333   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 06/09/2010 - 15:58

Η ενημέρωση που είχαμε αφορούσε τις ηλεκτρονικές παραγγελίες μέσω του vodafone.gr... και ιδιαίτερα το θέμα που έχει προκύψει με τις πρώτες πρωινές παραγγελίες της 27ης Αυγούστου
Behind the Scenes...

#334   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 06/09/2010 - 16:22

εδω πλέον μιλάμε για αστεία πράγματα έτσι!τους ξαναπείρα τηλ στο 13830 και μου λένε οτι μπορεί να μην έχετε πάρει συσκευή στα χέρια σας αλλά το συμβόλαιο έχει αλλάξει και έχετε υπογράψει και τέτοια!τέλος πάντων με βάζει στην αναμονή και μετα απο κανα 5λεπτο μου λέει οτι θα πρέπει να πάτε στο κατάστημα να τους πείτε οτι θέλετε να διακόψετε το συμβόλαιο και οτι εξαρτάται απο αυτούς το τι θα πουν!και τις λέω τι εννοείς οτι εξαρτάται απο αυτούς το αν θέλω εγω να διακόψω η όχι?γτ ρωτάω θα έχουν πρόβλημα αυτοί για το αν θέλω εγώ να διακόψω?θα πληρώσουν κάτι αυτοί σαν κατάστημα σε σας?και μου λέει αυτά δεν χρειάζεται να τα πούμε τώρα και δεν ενδιαφέρουν εσάς και τέτοια!
και τις λέω μα είναι δυνατόν να μου λές οτι εξαρτάται απο το κατάστημα αν θέλω εγω να διακόψω το συμβόλαιο η όχι?και αν μου πούνε οτι δεν μπορώ να το κάνω τι θα γίνει?άρχισε και μου έλεγε οτι έχετε υπογράψει και τέτοια!ναι τις λέω αλλά δεν έχω πάρει συσκευή στα χέρια μου οπότε μπορώ να φύγω όποτε θέλω!για να μην λέω πολλά μου είπε οτι πρέπει να στείλουν αυτοί ενα μειλ στην εταιρεία και να τους πουν για την διακοπή του συμβολαίου!


με λίγα λόγια αν δεν γουστάρει την φάτσα μου ο καταστηματάρχης τι βοντα εγώ δεν μπορώ να φύγω απο αυτούς!
αν είναι δυνατόν

#335   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 16:26

Στεελε καποια ωραια φιλη σου με κανα mini φουστανακι ή καποιον bodybuilderα φιλο σου και ολα θα πανε μια χαρα :lol:

Υ.Γ εγω ακομα περιμενω και καμια ενημερωση!

#336   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 06/09/2010 - 16:28

Στεελε καποια ωραια φιλη σου με κανα mini φουστανακι ή καποιον bodybuilderα φιλο σου και ολα θα πανε μια χαρα :lol:

Υ.Γ εγω ακομα περιμενω και καμια ενημερωση!

δεν θα στείλω κανένα!θα παω εγώ!αν ακούσεις στα κανάλια τπτ μπιστολιές τπτ τέτοια να ξέρεις οτι τα έκανα εγώ!ακου κάτι πράγματα

#337   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:38

μετα απο συζητησεις επι συζητησεων με εκπροσωπους του κεντρου(cc)με προισταμενους και προισταμενες καταφερα στα λογια να με παρει καποιος αυριο το πρωι απο το κουριερ για ραντεβου να μου το φερει το απογευμα...στα λογια παντα ετσι...νεοτερα αυριο το απογευμα,αλλιως τα μπογαλακια μου και σ'άλλη παραλια...

Τελευταία επεξεργασία από: pavlossss, 06/09/2010 - 23:46


#338   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 07/09/2010 - 10:36

Καλημερα σε ολους.Ειχαμε κανενα νεο σημερα?
Το αστειο της υποθεσης: Στις 27 που παρηγγειλα το iphone4 απο voda παρηγγειλα και screen protector απο ebay με location UK επισης ενα car mount με location USA. Χθες παρελαβα απο UK και σημερα μολις μου φέρανε το car mount απο USA! Τωρα καθομαι πανευτυχης και τα κοιταω :rolleyes: Μιλαμε δε χορτενω να τα βλεπω... :lol:

#339   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 07/09/2010 - 12:11

Καλημερα σε ολους.Ειχαμε κανενα νεο σημερα?
Το αστειο της υποθεσης: Στις 27 που παρηγγειλα το iphone4 απο voda παρηγγειλα και screen protector απο ebay με location UK επισης ενα car mount με location USA. Χθες παρελαβα απο UK και σημερα μολις μου φέρανε το car mount απο USA! Τωρα καθομαι πανευτυχης και τα κοιταω :rolleyes: Μιλαμε δε χορτενω να τα βλεπω... :lol:

σε γραψανε και εσενα ε?
οι 2 μας μειναμε πια.. υποτιθεται οτι θα με παιρναν να μου πουνε τον κωδικο παραγγελιας της μεταφορικης σημερα.. χααχαχχα

#340   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 07/09/2010 - 12:15

Καλημερα σε ολους.Ειχαμε κανενα νεο σημερα?
Το αστειο της υποθεσης: Στις 27 που παρηγγειλα το iphone4 απο voda παρηγγειλα και screen protector απο ebay με location UK επισης ενα car mount με location USA. Χθες παρελαβα απο UK και σημερα μολις μου φέρανε το car mount απο USA! Τωρα καθομαι πανευτυχης και τα κοιταω :rolleyes: Μιλαμε δε χορτενω να τα βλεπω... :lol:

χααχχααχαχαχχαχα αν είναι δυνατόν!ρε φίλε συγνώμη που γελάω αλλά πραγματικά είναι για γέλια η κατάσταση!και εγώ περιμένω απο τις 31/8

#341   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 07/09/2010 - 12:26

σε γραψανε και εσενα ε?
οι 2 μας μειναμε πια.. υποτιθεται οτι θα με παιρναν να μου πουνε τον κωδικο παραγγελιας της μεταφορικης σημερα.. χααχαχχα

Κι εμενα θα με περνανε και δεν με πηρε κανεις. Αναγκαστικα να ξανα παρω και μου ειπανε οτι θα με καλεσουν μεχρι αυριο!

χααχχααχαχαχχαχα αν είναι δυνατόν!ρε φίλε συγνώμη που γελάω αλλά πραγματικά είναι για γέλια η κατάσταση!και εγώ περιμένω απο τις 31/8

Δεν πειραζει φιλε, γι'αυτο το εγραψα αλλωστε για να γελασουμε και λιγο. Ετσι οπως παει δεν βλεπω να το περνουμε...

Πληροφορικα στο site της vogafone λεει "Μη διαθεσιμο αποθεμα" τοσο στα 16αρια οσο και στα 32αρια... :(

#342   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 07/09/2010 - 12:31

Κι εμενα θα με περνανε και δεν με πηρε κανεις. Αναγκαστικα να ξανα παρω και μου ειπανε οτι θα με καλεσουν μεχρι αυριο!


Δεν πειραζει φιλε, γι'αυτο το εγραψα αλλωστε για να γελασουμε και λιγο. Ετσι οπως παει δεν βλεπω να το περνουμε...

Πληροφορικα στο site της vogafone λεει "Μη διαθεσιμο αποθεμα" τοσο στα 16αρια οσο και στα 32αρια... :(

τι να πω πραγματικά δεν ξέρω!ώρες ώρες σκέφτομαι να είχα παει να το πάρω απο το istorm να τα έσκαγα και να μην κάθομαι να περιμένω πότε θα τους την βαρέσει να το φέρουν

#343   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/09/2010 - 14:49

update:με πηραν τηλεφωνο απο τη μεταφορικη γιατι εχω λεει ενα δεμα απο vodafone για παραδοση αυριο...παιρνω τηλ στο κουριερ και μου λεει πως υπαρχει ωρα παραδοσης πανω στο voucher 14.20 το μεσημερι..εμενα με ειχαν ενημερωσει εχθες πως θα με παρει καποιος το πρωι με σκοπο το ραντεβου για το απογευμα...η ασυνεννοησια σε ολο της το μεγαλειο...οσοι περιμενετε μπορειτε να ακυρωσετε την ανανεωση μεσω του site και να πατε να την κανετε στο istorm η πως λεγετε και παιρνετε συσκευη επιτοπου(ρωτησα τηλεφωνικα χθες)εγω στο περιμενε........ >:(

#344   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 07/09/2010 - 14:58

εγω δεν αντεξα αλλη αναμονη και το πηρα σκετη συσκευη απο oteshop, και σημερα θυμηθηκαν να με παρουν για την προπαραγγελια που ειχα κανει τον ιουλιο!! αν ειναι δυνατον! και τους λεω οτι εχω αγορασει ηδη συσκευη και μου κανει ο υπαλληλος στην αλλη ακρη της γραμμης "αα καλα..." με μια απογοητευση και μου το κλεισε... καλα να παθουν αν δεν μπορουν να διαχειριστουν σωστα την κατασταση... τι δηλαδη? στα oteshop ειναι πιο μαγκες και μου βρηκαν συσκευη μεσα σε 24 ωρες??

#345   giannism1

giannism1

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 07/09/2010 - 15:48

κ εγω το παραγγειλα απο http://www.techneasy...roduct_id=34149 το σαββατο κ με πηραν τωρα απο την μεταφορικη οτι ηρθε,αυριο πρωι πρωι θα παω να το παρωωωωωω :D :D (η παραγγελια απο τη vodafone ακυρωθηκε...)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες