Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 10/09/2010 - 14:05

Πηρα σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν σε 15 μερες περιπου θα ξαναφερουν....

που θα το φέρουν σε 15 μέρες?μην μου λές τέτοια γτ περιμένω 10 μέρες τώρα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 10/09/2010 - 14:09

που θα το φέρουν σε 15 μέρες?μην μου λές τέτοια γτ περιμένω 10 μέρες τώρα


Στο iStorm πιστεύω έχουν απόθεμα.. Δέν πας μια βόλτα να δείς?/.

#393   tsitou

tsitou

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2010 - 14:13

Πηρα στο istorm και μου ειπαν οτι εξαντληθηκαν και θα ερθει νεα παραλαβη περιπου σε 15 μερες...

#394   ditheo

ditheo

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2010 - 14:30

Πηρα στο istorm και μου ειπαν οτι εξαντληθηκαν και θα ερθει νεα παραλαβη περιπου σε 15 μερες...

Γιατί δεν παίρνεις τηλέφωνο όλα τα καταστήματα των 2 εταιριών που το διαθέτουν + Πλαίσιο ? Κάπου θα το πετύχεις!

#395   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 10/09/2010 - 14:33

αν είναι να περιμένω άλλες 15 μέρες συν 10 το σύνολο 25 τότε άστα να πάνε!αμάξι να έπερνα λιγότερο καιρό θα περίμενα!

#396   ackel

ackel

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/09/2010 - 14:34

Χθες στο πλαίσιο Αγίας Παρασκευής είχε και πήρα και εγώ. Ελπίζω να μην ήταν το τελευταίο. Για δοκίμασε μήπως τελικά το βρείς.

#397   tsitou

tsitou

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2010 - 14:38

Απο αγια παρασκευη ειμαι. Σαν συσκευη ομως νομιζω δεν πουλαει το πλαισιο... Ευχαριστω παντως.

#398   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 10/09/2010 - 21:18

λοιπον σημερα πηγα στη voda στο mall για να δω τo i phone 4.καλα απλα εμφανισιακα οκ το κινητο ειναι αψογο.πηγα να το πιάσω αλλα κατι ειχε παθει το συστημα κ αρχισε να
βαραει ο συναγερμοσ!!λεω λοιπον στην κοπελα τι γινεται με το θεμα σηματοσ ?τι λεει εμεισ εδω δεν εχουμε κανενα προβλημα......μετα τησ λεω ποτε θα ναι διαθεσιμο γτ σκεφτομαι να το παρω απο ιντερνετ κ μου απανταει πωσ ολα οσα ερθουν ειναι ηδη με προκρατηση κ αν το θελω πρέπει να κάνω το ίδιο.εφυγα ομωσ γτ ειχε κοσμο αλλα δεν καταλαβα δηλ δεν θα υπαρχουν διαθεσιμα κομματια στην αγορα?δηδ μονο με προκρατηση θα το αγοραζουμε αν ειναι?

#399   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:09

Απλά για όσους δεν το ξέρουν, μπορείτε να μαθένετε και δωρεάν πλέον το υπόλοιπο του δωρεάν όγκου δεδομένων που έχετε στο πρόγραμμά σας με μία κλήση στο 13830 και με ηχογραφημένες οδηγείες. Η κλήση κάτω του ενός λεπτού είναι δωρεάν.

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 11/09/2010 - 01:15


#400   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:14

λοιπον σημερα πηγα στη voda στο mall για να δω τo i phone 4.καλα απλα εμφανισιακα οκ το κινητο ειναι αψογο.πηγα να το πιάσω αλλα κατι ειχε παθει το συστημα κ αρχισε να
βαραει ο συναγερμοσ!!λεω λοιπον στην κοπελα τι γινεται με το θεμα σηματοσ ?τι λεει εμεισ εδω δεν εχουμε κανενα προβλημα......μετα τησ λεω ποτε θα ναι διαθεσιμο γτ σκεφτομαι να το παρω απο ιντερνετ κ μου απανταει πωσ ολα οσα ερθουν ειναι ηδη με προκρατηση κ αν το θελω πρέπει να κάνω το ίδιο.εφυγα ομωσ γτ ειχε κοσμο αλλα δεν καταλαβα δηλ δεν θα υπαρχουν διαθεσιμα κομματια στην αγορα?δηδ μονο με προκρατηση θα το αγοραζουμε αν ειναι?

όσα τηλ έχω πάρει στο 13830 μου λένε οτι πρέπει να μπείς σε λίστα για να το πάρεις!έτσι να πας απο ένα μαγαζί δεν το δίνουν!και είναι λογικό έτσι?δεν γίνεται δηλαδή να πάει να το πάρει κάποιος αυριο και κάποιος άλλος να περιμένει 2 βδομάδες!

#401   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:20

όσα τηλ έχω πάρει στο 13830 μου λένε οτι πρέπει να μπείς σε λίστα για να το πάρεις!έτσι να πας απο ένα μαγαζί δεν το δίνουν!και είναι λογικό έτσι?δεν γίνεται δηλαδή να πάει να το πάρει κάποιος αυριο και κάποιος άλλος να περιμένει 2 βδομάδες!


Αν τους πεις οτι θα κανεις συνδεση θα δεις για ποτε θα στο δωσουν.Εγω ειχα παει την πρωτη μερα που κυκλοφορησε και οταν το ζητησα μου ειπαν πως δεν μπορουν γιατι ειναι κρατημενα.μολις ανεφερα οτι θα το παρω με νεα συνδεση ως δια μαγειας βρηκαν ελευθερο

#402   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:24

Αν τους πεις οτι θα κανεις συνδεση θα δεις για ποτε θα στο δωσουν.Εγω ειχα παει την πρωτη μερα που κυκλοφορησε και οταν το ζητησα μου ειπαν πως δεν μπορουν γιατι ειναι κρατημενα.μολις ανεφερα οτι θα το παρω με νεα συνδεση ως δια μαγειας βρηκαν ελευθερο

έκανα 18μηνο συμβόλαιο!και περιμένω την συσκευή!και απο κάπου έμαθα οτι δεν επιτρέπετε να σου κάνουν ανανέωση χωρίς να σου δώσουν το κινητό

#403   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:29

έκανα 18μηνο συμβόλαιο!και περιμένω την συσκευή!και απο κάπου έμαθα οτι δεν επιτρέπετε να σου κάνουν ανανέωση χωρίς να σου δώσουν το κινητό


Αυτο ισχυει. παλια δουλευα ως πωλητης κινητης τηλεφωνιας στον γερμανο και απαγορευοταν να κανεις συμβολαιο χωρις να παρεις το κινητο εκεινη τη στιγμη.οταν κανεις το συμβολαιο την ιδια στιγμη καταχωρουν το imei της συσκευης μεσα στο συστημα.Αλλα για να μην χασουμε την συνδεση αν δεν ειχαμε το κινητο καναμε τα ιδια και εμεις και βαζαμε για imei ασχετα

#404   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:31

Αυτο ισχυει. παλια δουλευα ως πωλητης κινητης τηλεφωνιας στον γερμανο και απαγορευοταν να κανεις συμβολαιο χωρις να παρεις το κινητο εκεινη τη στιγμη.οταν κανεις το συμβολαιο την ιδια στιγμη καταχωρουν το imei της συσκευης μεσα στο συστημα.Αλλα για να μην χασουμε την συνδεση αν δεν ειχαμε το κινητο καναμε τα ιδια και εμεις και βαζαμε για imei ασχετα

αν τώρα ερχόταν αυτός που έκανε την σύνδεση χωρίς να πάρει το κιν και σου έλεγε θέλω να κάνω διακοπή του συμβολαίου τι θα του έλεγες?

#405   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:39

αν τώρα ερχόταν αυτός που έκανε την σύνδεση χωρίς να πάρει το κιν και σου έλεγε θέλω να κάνω διακοπή του συμβολαίου τι θα του έλεγες?


μου ειχε τυχει μια φορα.επειδη αργησε η συσκευη να ερθει αυτος στραβωσε και ηθελε να διακοψει την συνδεση.σε αυτην την περιπτωση επειδη εχουν μπει υπογραφες και εχεις παραλαβει την sim δεν μπορεις να διακοψεις.Αλλα και ο πωλητης μπορει ακομα και να μηνυθει.μονο αν δεν εχεις παραλαβει καρτα sim μπορεις να διακοψεις την συνδεση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες