Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#406   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:41

μου ειχε τυχει μια φορα.επειδη αργησε η συσκευη να ερθει αυτος στραβωσε και ηθελε να διακοψει την συνδεση.σε αυτην την περιπτωση επειδη εχουν μπει υπογραφες και εχεις παραλαβει την sim δεν μπορεις να διακοψεις.Αλλα και ο πωλητης μπορει ακομα και να μηνυθει.μονο αν δεν εχεις παραλαβει καρτα sim μπορεις να διακοψεις την συνδεση

εγώ έκανα ανανέωση του συμβολαίου που είχα!οπότε την sim την έχω εδώ και κανα 10ρι χρόνια!αυτοί δεν μού έδωσαν καμία sim ούτε micro sim που θέλει το 4ρι!
σε αυτή την περίπτωση τι κάνω?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#407   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:48

εγώ έκανα ανανέωση του συμβολαίου που είχα!οπότε την sim την έχω εδώ και κανα 10ρι χρόνια!αυτοί δεν μού έδωσαν καμία sim ούτε micro sim που θέλει το 4ρι!
σε αυτή την περίπτωση τι κάνω?

σε αυτην την περιπτωση νομικα εισαι κατοχυρωμενος αν θες να διακοψεις.και μαλιστα τωρα που δεν εχεις παρει συσκευη.βεβαια αν πας να τους το πεις θα σου πουν οτι εχεις βαλει υπογραφες και τετοια.Αλλα μπορεις να την διακοψεις.δεν μπορουν να σου πουν τιποτα.το μονο οτι αν ακουσουν κατι τετοιο μηπως σου βρουν τη συσκευη αμεσα απο αλλο καταστημα.δεν ειναι καιροι για να χανουν συνδεσεις

#408   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:50

σε αυτην την περιπτωση νομικα εισαι κατοχυρωμενος αν θες να διακοψεις.και μαλιστα τωρα που δεν εχεις παρει συσκευη.βεβαια αν πας να τους το πεις θα σου πουν οτι εχεις βαλει υπογραφες και τετοια.Αλλα μπορεις να την διακοψεις.δεν μπορουν να σου πουν τιποτα.το μονο οτι αν ακουσουν κατι τετοιο μηπως σου βρουν τη συσκευη αμεσα απο αλλο καταστημα.δεν ειναι καιροι για να χανουν συνδεσεις

ωραία και κάτι τελευταίο!τι θα μπορούσα να τους πω για να κάνω την διακοπή απο την στιγμή που θα μου πουν οτι έχω υπογράψει?

#409   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:53

ωραία και κάτι τελευταίο!τι θα μπορούσα να τους πω για να κάνω την διακοπή απο την στιγμή που θα μου πουν οτι έχω υπογράψει?


θα στο αναφερουν σιγουρα αυτο αλλα απο την στιγμη που δεν εχεις τηλεφωνο και νεα sim στα χερια σου γινεται και εισαι νομιμος.σε ποιο δικτυο εισαι cosmote η vodafone?

#410   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:55

θα στο αναφερουν σιγουρα αυτο αλλα απο την στιγμη που δεν εχεις τηλεφωνο και νεα sim στα χερια σου γινεται και εισαι νομιμος.σε ποιο δικτυο εισαι cosmote η vodafone?

ναι vodafone
και πρέπει να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα αυτά τα λεπτά που μιλάμε και την βοήθεια που μου έχεις δώσει!

#411   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 01:59

ναι vodafone
και πρέπει να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα αυτά τα λεπτά που μιλάμε και την βοήθεια που μου έχεις δώσει!


σιγα την βοηθεια.απλα σου λεω οσα ξερω απο τοτε που δουλευα στον γερμανο.αν ησουν σε cosmote θα σε εστελνα σε καταστημα και θα εβρισκες συσκευη αμεσως

#412   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 11/09/2010 - 02:00

σιγα την βοηθεια.απλα σου λεω οσα ξερω απο τοτε που δουλευα στον γερμανο.αν ησουν σε cosmote θα σε εστελνα σε καταστημα και θα εβρισκες συσκευη αμεσως

θέλω να κάνω φορητότητα αλλά ξέρω οτι διαρκεί γύρω στις 20 μέρες να δεν κάνω λάθος

#413   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 02:06

θέλω να κάνω φορητότητα αλλά ξέρω οτι διαρκεί γύρω στις 20 μέρες να δεν κάνω λάθος


απο 10 μερες μεχρι και 20.συνηθως στις 10 μερες.αν το αποφασισεις και διακοψεις με vodafone στειλε μου pm να σου πω που θα πας.το παιδι ηταν συναδελφος και φιλος.τωρα ειναι ο διευθηντης του καταστηματος.στειλε μου αν ειναι pm, μαθαινω στα σιγουρα αυριο οτι εχει συσκευη και μετα αποφασιζεις τι θες να κανεις

#414   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 11/09/2010 - 02:07

απο 10 μερες μεχρι και 20.συνηθως στις 10 μερες.αν το αποφασισεις και διακοψεις με vodafone στειλε μου pm να σου πω που θα πας.το παιδι ηταν συναδελφος και φιλος.τωρα ειναι ο διευθηντης του καταστηματος.στειλε μου αν ειναι pm, μαθαινω στα σιγουρα αυριο οτι εχει συσκευη και μετα αποφασιζεις τι θες να κανεις

αύριο κιόλας θα πάω απο το κατάστημα τις vodafone να τους πω για την διακοπή!σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου για την βοήθειά σου!

#415   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 02:11

αύριο κιόλας θα πάω απο το κατάστημα τις vodafone να τους πω για την διακοπή!σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου για την βοήθειά σου!


τιποτα φιλε μου.και αν αποφασισεις μην διστασεις να στειλεις pm.

#416   roufss

roufss

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/09/2010 - 23:30

παιδια που μπορω να βρω τωρα iphone4 16gb με ανανεωση συνδεσης ? σε ποιο καταστημα voda η πλαισιου ? αν ειναι βεβαια εφικτο ...

#417   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 14/09/2010 - 16:38

Αναρτημένη εικόνα

Όσοι δεν έχουν παραλάβει και είναι ακόμη σε λίστες αναμονής ίσως τους βοηθήσει.

#418   koukou

koukou

    iPH Enthousiast

  • 456 μηνύματα
  • Twitter:@ikoukou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:koukou

Δημοσίευση 14/09/2010 - 17:39

Πάντος είναι απαράδεκτη η Vodafone.
Εχει στο site της διαθέσιμο το iPhone 4 32GB για νέα σύνδεση και για ανανέωση το έχει μη διαθέσιμο.
Για πολύ ξύλο οι άνθρωποι!

#419   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 14/09/2010 - 17:53

κάτσε να σου γράψω τι έχω τραβίξει με τους τύπους τις βοντα!τα λέγαμε με ενα άλλο παιδί απο εδώ!

#420   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 14/09/2010 - 17:57

δες τι έγινε απο τις---->!31/8 πήγα στο κατάστημα τις vodafone(νεα σμύρνη) να κάνα ανανέωση συμβολαίου!το 4ρι δεν το είχαν!υπέγραψα το συμβόλαιό μου (χωρίς να ξέρω οτι δεν επιτρέπετε να κάνεις ανανέωση ΧΩΡΙΣ να πάρεις συσκευή την ίδια στιγμή)!αυτό το έμαθα μετά απο ενα φίλο που κάποτε ήταν στον γερμανό!μου είπε οτι όταν κάνεις ανανέωση και πάρεις το κινητό γράφουν αμέσως στο πσ τους τον αριθμό imei!τέλος πάντων!πέρασαν τόσες μέρες και πείρα τηλ να ακυρώσω το συμβόλαιο στο 13830!μου είπαν οτι θα πρέπει να παω απο το κατάστημα να κάνω ακύρωση(να τους στείλει το κατάστημα email ακύρωσης)!μου είπαν οτι δεν γίνεται απο την στιγμή που έχεται υπογράψει και τέτοια!τους λέω ναι αλλά δεν έχω πάρει συσκευή ακόμα οπότε νομικά είμαι οκ σαν πελάτης!μου λέει καλά κάνατε ανανέωση και δεν πείρατε συσκευή πως γίνεται αυτό?λέω αυτά να τα πείτε στο κατάστημα οχι σε μενα!καλα μου λέει δεν ξέρεται οτι δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο?(λες και το πρόβλημα ήταν δικό μου)του απαντάω ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ!παω απο το κατάστημα λοιπόν και λέω...
το φέραμε το κινητό?ΟΧΙ.ωραία θέλω να κάνω διακοπή στο συμβόλαιο!ψάχνει η τύπισα στο πσ τις και μου λέει για να φύγεται πρέπει να δώσετε το ποσό τις επιδότησης!τις λέω κοπελιά τι λες?να δώσω ένα ποσό που δεν έχω πάρει ποτέ που ούτε καν έχω πάρει το κινητό?μου λέει δεν το έχετε πάρει αλλά εμείς το δεσμέυσαμε για να γλειτώσουμε εσάς !(δηλαδή όσο περνάνε οι μέρες να μην σας πέσει η τιμή τις επιδότησης)!λέω το κινητό το έχουν σχεδόν όλα τα καταστήματα εκτός απο εσάς!πετάγετε ο υπευθυνος και λέει δεν το έχουν πουθενά και τέτοια!να πω δε οτι ο εν λόγω κύριος ήταν αγενέστατος , ηρωνικότατος ,θρασής!του είπα για το imei και μου λέει πας στοίχημα οτι δεν είναι έτσι?δούλευες σε κανα κατάστημα και το λές?μετά απο πολλές ηρωνίες και φοβερή αγένια του λέω δεν είμαστε φίλοι ούτε κάναμε μαζί σκοπιά για να μιλάς όπως θές!είμαι πελάτης και θα μου μιλάς ωραία και όμορφα!μου λέει τα παράπονα σου στο 13830!(αφου δεν πέταξα πίσω απο τον πάγκο να τον αρπάξω τον τύπο απορώ)
πέρνω στο 13830 λοιπόν τους λέω την ιστορία ,τους λέω για τον αγενή τύπο!μου λένε θες να διακόψεις μόνο για το κιν η έχεις και κάτι άλλο?λέω θέλω να διακόψω γιατί δεν έχω πάρει το κινητό εδώ και 14 μέρες!έκανα παράπονα για τον τύπο μπλα μπλα μπλα!στο τέλος μου λέει!προσπαθώ να τον καλέσω αλλά δεν το συκώνουν το τηλ οπότε για να διακόψετε θα πρέπει να περιμένετε μέχρι την παρασκευή γτ είναι μια διαδικασία που πρέπει να γίνει και τα σχετικά!τώρα μου το είπαν αυτό για να βρουν το κινητό απο άλλο κατάστημα και να μου το δώσουν η κάτι άλλο παίζει!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες