Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   gete

gete

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/09/2010 - 02:02

το ρωτησα δυο φορες και με ειπαν οτι θα κατεβω παγιο σε ενα μηνα αν θελω μονο αν αλλαχω προγραμμα φωνης δηλαδη,απο unlimited 50 που ειμαι σε unlimited 35 αυτο το κατεβαζουν,και θα πληρωνω παλι 55 ευρω τον μηνα


Οι τύποι είναι απλά απαράδεκτοι. Και εμένα μου το έχουν πεί αυτό το φίδι ότι σε έναν μήνα θα μπορώ να κατεβάσω το πάγιο. Μούφες. Άμα ηταν έτσι θα κάναν όλοι το θνλιμιτεδ 1000 με 100€ πάγιο, θα παίρναν την συσκευή τσάμπα και τον επόμενο μήνα θα το κατεβάζανε στα 20€. Μούφες. Δες τι λέει το συμβόλαιο και μην ακούς κανέναν άσχετο υπάλληλο ή κανέναν μ@@@@@α υπάλληλο που για να κάνει συμβόλαιο σου λέει με θράσος ψέματα. Γιατί από την στιγμή που θα υπογράψεις,... Δεν πα να σου έχει πεί ότι σε ένα μήνα με το iphone θα σου στείλουν και ένα αεροπλάνο δώρο.. Θα το έχεις πιστέψει. Όμως το συμβόλαιο άλλα θα λέει.. ΚΑι ποιόν θα πιστέψουν άμα πάς για φασαρία? Τι θα κερδίσεις αν κάνεις φασαρία επιδή σου είπε ψέματα.? Τίποτα απλά θα είσαι αναγκασμένος να πληρώνεις το υπερβολικό πάγιο για όσο λέει το συμβόλαιο..

ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. Ακόμα και με τα κεντρικά που έχω μιλήσει οι τύποι είναι απαράδεκτοι και άσχετοι. Μεγάλη προσοχή στο τι υπογράφετε.
Είμαι πρώην υπάλληλος στον κλάδο και θεωρώ κάτι τέτοιους υπαλληλους απλά τραγικούς και επικίνδηνους. ΜΑ δεν ξέρουν απλά πράγματα!!!!!!
Θα χαρώ να σας βοηθήσω σε τέτοια προβλήματα με φώτα μου..Όσο φέγγουν ακόμα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:00

Καλησπέρα παιδιά.Μια ερωτησούλα ερευνητική πιο πολύ..
Εδώ και 25 μέρες είχα κάνει κράτηση το iphone 4 χρησιμοποιώντας επιδότηση μου και ακόμη άκρα του τάφου σιωπή..Περιμένω ελπίζω όχι επί ματαίω.Ο υπάλληλος εκεί μου είχε πει εκείνη την μέρα που έκανα κράτηση ότι ήταν 7 άτομα πριν από μένα στη λίστα και είχε 4 κομμάτια στο μαγαζί τότε.Άρα 7-4=3 άτομα πριν από μένα.Στις 20 αυτές μέρες δηλαδή δεν έφερε το κατάστημα 3-4 κομμάτια;;Η έλλειψη είναι τόσο τραγική πια στα iphonia;;Ευχαριστώ και ελπίζω όλοι να κατανοείτε την αδημονία μου για το νεο appleofonaki :)

Τελευταία επεξεργασία από: vampirios, 28/09/2010 - 18:01


#483   gete

gete

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/09/2010 - 19:32

Καλησπέρα παιδιά.Μια ερωτησούλα ερευνητική πιο πολύ..
Εδώ και 25 μέρες είχα κάνει κράτηση το iphone 4 χρησιμοποιώντας επιδότηση μου και ακόμη άκρα του τάφου σιωπή..Περιμένω ελπίζω όχι επί ματαίω.Ο υπάλληλος εκεί μου είχε πει εκείνη την μέρα που έκανα κράτηση ότι ήταν 7 άτομα πριν από μένα στη λίστα και είχε 4 κομμάτια στο μαγαζί τότε.Άρα 7-4=3 άτομα πριν από μένα.Στις 20 αυτές μέρες δηλαδή δεν έφερε το κατάστημα 3-4 κομμάτια;;Η έλλειψη είναι τόσο τραγική πια στα iphonia;;Ευχαριστώ και ελπίζω όλοι να κατανοείτε την αδημονία μου για το νεο appleofonaki :)



Εννοείται πως σε καταλαβαίνουν.. Απλά πίεζε την κατάσταση. Ρώτα και ξεναρώτα. Μην τους αφήνεις..

#484   depy

depy

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 28/09/2010 - 20:29

εγω μια φορα πηγα σημερα να το παραγγειλω πηρα τηλεφωνο και στα κεντρικα και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα και οτι θα πρεπει να περιμενω για την ανανεωση του συμβολαιου μεχρι να υπαρχει και οτι δεν μπορω ουτε να το παραγγειλω... οποτε πρεπει να περιμεεεεεεεενω..................

#485   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 28/09/2010 - 23:08

απο το να το παρετε τωρα και να ειναι προβληματικο καλυτερα περιμενετε,γιατι απ οτι βλεπω τα περισσοτερα που ηρθαν απο βοντα στην πρωτη φουρνια εχουν πολλα και διαφορα ζητηματα οπως και το δικο μου αλλωστε..(32εβδομαδας)

Τελευταία επεξεργασία από: pavlossss, 28/09/2010 - 23:09


#486   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 28/09/2010 - 23:38

απο το να το παρετε τωρα και να ειναι προβληματικο καλυτερα περιμενετε,γιατι απ οτι βλεπω τα περισσοτερα που ηρθαν απο βοντα στην πρωτη φουρνια εχουν πολλα και διαφορα ζητηματα οπως και το δικο μου αλλωστε..(32εβδομαδας)

Τι ζητήματα δλδ;

#487   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 29/09/2010 - 02:12

Καλησπέρα παιδιά.Μια ερωτησούλα ερευνητική πιο πολύ..
Εδώ και 25 μέρες είχα κάνει κράτηση το iphone 4 χρησιμοποιώντας επιδότηση μου και ακόμη άκρα του τάφου σιωπή..Περιμένω ελπίζω όχι επί ματαίω.Ο υπάλληλος εκεί μου είχε πει εκείνη την μέρα που έκανα κράτηση ότι ήταν 7 άτομα πριν από μένα στη λίστα και είχε 4 κομμάτια στο μαγαζί τότε.Άρα 7-4=3 άτομα πριν από μένα.Στις 20 αυτές μέρες δηλαδή δεν έφερε το κατάστημα 3-4 κομμάτια;;Η έλλειψη είναι τόσο τραγική πια στα iphonia;;Ευχαριστώ και ελπίζω όλοι να κατανοείτε την αδημονία μου για το νεο appleofonaki :)


Αφού έχεις επιδότηση από vodafone. Γιατί δεν κάνεις την παραγγελία σου από το www.vodafone.gr στο my account? Kερδίζεις και 20 ευρώ επιπλέον επιδότηση από όσο έχεις. Και θα πάρεις και το iPhone 4 μέσα σε 3 μέρες περίπου.

#488   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 29/09/2010 - 02:13

Τι ζητήματα δλδ;


Άκυρο, αλλά το post στην υπογραφή σου είναι αληθινό? Πού ειναι το topic αν είναι όντως real? :lol:

#489   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 29/09/2010 - 03:47

Τι ζητήματα δλδ;

το δικο μου εχει θεμα με sleep/wake button(δεν ανοιγει παντα η οθονη),το σημα σε 3g δεν μενει σταθερο σχεδον ποτε(1-5 μπαρες συνεχεια)και μια υπερθερμανση οταν ηταν 100% και υποτιθεται δεν φορτιζε.αρκουν?

#490   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 29/09/2010 - 11:14

update:μολις ηρθε το courier πηρε το 4αρι και μου αφησε ενα καινουριο(εξωτερικα τουλαχιστον)3gs 8gb.αναμειναμε τωρα αν θα γινει αντικατασταση αν και εγω τηλεφωνο που εχει γινει υπερθερμανση δεν ξαναπαιρνω...

#491   CptPrice

CptPrice

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 13:36

απο το να το παρετε τωρα και να ειναι προβληματικο καλυτερα περιμενετε,γιατι απ οτι βλεπω τα περισσοτερα που ηρθαν απο βοντα στην πρωτη φουρνια εχουν πολλα και διαφορα ζητηματα οπως και το δικο μου αλλωστε..(32εβδομαδας)


Επιβεβαιώνω τα παραπάνω, μακριά προς το παρόν από βοδα 16GB

#492   vezouvios

vezouvios

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:42

Aπο 1 οκτωβρη η VODA παραλαμβανει στις αποθηκες της την νεα φουρνια iphone 4!

#493   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:51

Άκυρο, αλλά το post στην υπογραφή σου είναι αληθινό? Πού ειναι το topic αν είναι όντως real? :lol:




----------------
Now playing on iTunes: Throes of Sanity - Candle
via FoxyTunes

Τελευταία επεξεργασία από: soiramk, 29/09/2010 - 15:51


#494   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 29/09/2010 - 15:59

αυτό για την νέα φουρνιά ξέρεις απο πότε το ακούω?

#495   vezouvios

vezouvios

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 16:04

αυτό για την νέα φουρνιά ξέρεις απο πότε το ακούω?

εγω απλα λεω αυτο που γνωριζω απο υπαλληλο μεσα στην Voda!!Tωρα εαν μου λεει π@π@ριες τι να πω.Οφειλα να το γραψω για να ειμαστε ενημεροι!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 18 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες