Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:04

οποιος το πηρε, ας μας πει αν οντως εχει προβλημα με την κεραια και πεφτουν οι κλησεις.

(ακουσα οτι στο λευκο θα εχουν φτιαξει την κεραια. ισχυει?)


Χμμ.. Κάτσε να δούμε αν θα έχει πρόβλημα το μαύρο και βλέπουμε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Vapor

Vapor

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:05

Οσο αφορά το σήμα όντως πεφτουν 2-3 μπάρες αλλά η ποιότητα κλήσης παραμένει η ίδια (καμπάνα)αν δεν το κοιτάς ούτε που το καταλαβαίνεις.
Αν και δεν νομίζω να μιλάει κανεις πιάνοντας το τηλέφωνο έτσι αλλά ΄το δοκίμασα για την ιστορία.

#33   amika

amika

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:16

ξερει μηπως κανεις αμα μπορω αγοραζοντας online την συσκευη με προγραμμα να κρατησω τον αριθμο που ήδη έχω? (φορητοτητα)

#34   blu

blu

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 16:18

Εγώ που έχω μεγάλη επιδότηση, επικοινώνησε ο μπαμπάς μου στην voda και χωρίς αντίρρηση (ουδεμία) έκλεισε ένα iPhone 4 32GB. Την δευτέρα θα πάω να το πάρω!!! ;) Το πήρα με την επιδότηση δεν έκανα κανένα συμβόλαιο. :)



το βρηκες σα σκετη συσκευη ? και πως γινεται να χεις επιδοτηση χωρις συμβολαιο ?

περσυ που ειχα πηρα το 3gs εφαγα τον κοσμο να βρω σκετη συσκευη ... ολα ηταν προκρατημενα σκετες συσκευες η προοριζονταν λεει για ανανεωση συμβολαιου η νεο συμβολαιο ...

αυτο μου λεγανε και στο καταστημα απο το οποιο τελικα το πηρα τελικα ομως μου το δωσανε σα σκετη συσκευη ...

αυτο ως αποδειξη οτι ο,τι και να σας λενε ... δεν ειναι αλλα τα ΙΜΕΙ για συνδεση και αλλα για σκετη συσκευη αφου η συσκευη που μου λεγανε οτι εχει ΙΜΕΙ για συνδεση μου την πουλησε ο ιδιος 569 σκετη συσκευη ...

αυτο με τα ΙΜΕΙ ειναι πααραμυθι ... δεν υπαρχουν ξεχωριστα ... απλα προωθουν τις συνδεσεις ...

#35   cbb1987

cbb1987

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:32

Καλησπερα παιδια μια ερωτησουλα......εκανε κανενας παζαρια στη vodafone και να του ανεβασουν την επιδοτηση? εμενα δεν ακουγαν κουβεντα σημερα......

#36   geoko86

geoko86

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:36

παιδια ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας πω οτι μολις το πηρα, το εβαλα στον υπολογιστη μου (Mac παντα) και φυσικα εκανα την αιτηση για την δωρεαν θηκη...που δεν πιστευω αλλα λεμε τωρα
το πηρα με επιδοτηση και οσον αφορα το γεγονος οτι δεν δεχονταν ενσταση για αυξηση αυτης ειναι γεγονος...αλλα πρπει να λαβουμε υποψη μας οτι περα απο την επισοτηση σου εαν επελγες και προγραμμα unlimited με internet τοτε η επιδοτηση αυξανοταν περισσοτερο...
τελος παντων παιδια ειμαι πολυ χαρουμενος...:)
ΥΓ : οσον αφορα την κεραια παιδια η αληθεια ειναι οτι οταν το κρατας στο επιμαχο σημειο πεφτουν 2 - 3 μπαρες αλλα η ποιοτητα κλησης παραμενει ιδια και δεν υπαρχει προβλημα....

Τελευταία επεξεργασία από: geoko86, 27/08/2010 - 18:43


#37   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:40

Στην vodafone Γλυφαδας εχει iphone και μαλιστα με τον τροπο που μου το 'πε εχει μπολικα.

#38   Warlord

Warlord

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:52

παιδια εσεις που εχετε παραλαβει το 4αρι απο βοντα.. ποιο iOS φορανε? 4.0.1 ή 4.0.2?

#39   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 19:28

το βρηκες σα σκετη συσκευη ? και πως γινεται να χεις επιδοτηση χωρις συμβολαιο ?

περσυ που ειχα πηρα το 3gs εφαγα τον κοσμο να βρω σκετη συσκευη ... ολα ηταν προκρατημενα σκετες συσκευες η προοριζονταν λεει για ανανεωση συμβολαιου η νεο συμβολαιο ...

αυτο μου λεγανε και στο καταστημα απο το οποιο τελικα το πηρα τελικα ομως μου το δωσανε σα σκετη συσκευη ...

αυτο ως αποδειξη οτι ο,τι και να σας λενε ... δεν ειναι αλλα τα ΙΜΕΙ για συνδεση και αλλα για σκετη συσκευη αφου η συσκευη που μου λεγανε οτι εχει ΙΜΕΙ για συνδεση μου την πουλησε ο ιδιος 569 σκετη συσκευη ...

αυτο με τα ΙΜΕΙ ειναι πααραμυθι ... δεν υπαρχουν ξεχωριστα ... απλα προωθουν τις συνδεσεις ...


Μα ποιος σου είπε ότι δεν πήρε συμβόλαιο. Εφόσον χρησιμοποίησε την επιδότηση του δεσμέυτηκε στο ήδη υπάρχων πρόγραμμα που είχε για 12μήνες. Δεν πήρε καμία σκέτη συσκευή. Επίσης τα προγράμματα που προβάλονται στην αρχική σελίδα είναι αυτά που λανσάρει η εταιρία. Σαφώς μπορεί κάποιος να διαλέξει ανάμεσα σε όλα τα προγράμματα της Vodafone οικονομικά ευέλικτα unlimited..... απλά αυτά παρουσιάζονται καθότι για κάποιον που έχει αναβάθμιση του δίνει υπερεπιδότηση. Αυτά. Το λευκό σαφώς θα αργήσει αρκετά και δεν διατίθεται.

#40   cbb1987

cbb1987

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 19:32

Μολις το παραγκηλα απο το site της voda........Σε ποσες μερες ερχεται????? Τελικα του ανεβασαν κανενος την αναβαθμηση η' ΟΧΙ????

#41   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 19:38

Μολις το παραγκηλα απο το site της voda........Σε ποσες μερες ερχεται????? Τελικα του ανεβασαν κανενος την αναβαθμηση η' ΟΧΙ????


Εμένα απο 207 που είχα την έκανα 285 και με μια μικρή αλλαγή του προγράμματος χρήσης μου πήγε στα 325.

#42   elmago

elmago

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 19:58

εγω μολις σημερα προμηθευτηκα το iphone 4G 32 GB (Αφου πρωτα πουλησα το παλιο iphone 3g 16GB προς 150 ευρω)..μου κοστισε μολις 130 ευρω..και μπορω να πω οτι το συγκεκριμενο δεν συγκαταλεγεται στην κατηγορια κινητο τηλεφωνο..πιστεψτε με..ειναι μια κατηγορια μονο του..πολυ μπροστα απο 3GS KAI 3G

#43   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 20:00

το βρηκες σα σκετη συσκευη ? και πως γινεται να χεις επιδοτηση χωρις συμβολαιο ?

περσυ που ειχα πηρα το 3gs εφαγα τον κοσμο να βρω σκετη συσκευη ... ολα ηταν προκρατημενα σκετες συσκευες η προοριζονταν λεει για ανανεωση συμβολαιου η νεο συμβολαιο ...

αυτο μου λεγανε και στο καταστημα απο το οποιο τελικα το πηρα τελικα ομως μου το δωσανε σα σκετη συσκευη ...

αυτο ως αποδειξη οτι ο,τι και να σας λενε ... δεν ειναι αλλα τα ΙΜΕΙ για συνδεση και αλλα για σκετη συσκευη αφου η συσκευη που μου λεγανε οτι εχει ΙΜΕΙ για συνδεση μου την πουλησε ο ιδιος 569 σκετη συσκευη ...

αυτο με τα ΙΜΕΙ ειναι πααραμυθι ... δεν υπαρχουν ξεχωριστα ... απλα προωθουν τις συνδεσεις ...



Μα ποιος σου είπε ότι δεν πήρε συμβόλαιο. Εφόσον χρησιμοποίησε την επιδότηση του δεσμέυτηκε στο ήδη υπάρχων πρόγραμμα που είχε για 12μήνες. Δεν πήρε καμία σκέτη συσκευή. Επίσης τα προγράμματα που προβάλονται στην αρχική σελίδα είναι αυτά που λανσάρει η εταιρία. Σαφώς μπορεί κάποιος να διαλέξει ανάμεσα σε όλα τα προγράμματα της Vodafone οικονομικά ευέλικτα unlimited..... απλά αυτά παρουσιάζονται καθότι για κάποιον που έχει αναβάθμιση του δίνει υπερεπιδότηση. Αυτά. Το λευκό σαφώς θα αργήσει αρκετά και δεν διατίθεται.


Έχουμε συμβόλαιο και το πήρα με επιδότηση. Νόμιζα ότι για να το πάρεις θα πρέπει να κάνεις καινούργιο συμβόλαιο ή φορητότητα. :blush:

Τελευταία επεξεργασία από: god21, 27/08/2010 - 20:07


#44   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 20:08

Έχουμε συμβόλαιο.



Ναι αυτό είπα και εγώ επειδή ο φίλος το κατάλαβε λάθος όπως το είπες. Απλά και εσένα σε δεσμέυει στο ίδιο πρόγραμμα για 12 μήνες πάι με μια επιφύλαξη για 18μήνες

#45   geoko86

geoko86

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 27/08/2010 - 21:36

παιδια εσεις που εχετε παραλαβει το 4αρι απο βοντα.. ποιο iOS φορανε? 4.0.1 ή 4.0.2?


το 4.0.1

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες