Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 27/08/2010 - 21:42

παιδια εγω σημερα το πρωι πηγα σε vodafone της λευκαδας (οπου ειμαι γ διακοπες) και μου ειπαν οτι εχουν συσκευες στο καταστημα διαθεσιμες, ομως δεν μπορουν να πουλησουν πριν τους ερθει εντολη απο τα κεντρικα και να ξαναπαρω τηλ το απογευμα... παιρνω το απογευμα και μο λενε ξανα τα ιδια... βλεπω τωρα ομως οτι λιγο-πολυ ολοι βρηκατε συσκευη... τι εσωτερικη ασυνεννοησια ειναι αυτη στην vodafone??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 27/08/2010 - 21:46

Από τη Vodafone που το πήρα εγώ όταν ρώτησα αν πρέπει να κάνω συμβόλαιο ή μπορώ να το πάρω και σκέτη συσκευή είπαν φυσικά και σκέτη συσκευή. Απλά κόλπα κάποιων μαγαζιών να πουλήσουν συνδέσεις με το ζόρι...

#48   pabou13

pabou13

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 22:04

το 4.0.1


Eμενα που μου ηρθε σημερα απο Βελγιο φοραγε την 4.0.2, οποτε ξεχναω για λιγο το jailbreak..
Eσενα ποιας εβδομαδας ειναι;
To δικο μου ειναι της 33ης..

#49   amika

amika

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2010 - 00:36

εγω παλι πηγα στο καταστημα γαλατσιου να το αγορασω με νεο συμβολαιο και φορητοτητα και μου ελεγαν για λιστες αναμονης..

#50   acrux

acrux

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/08/2010 - 09:06

Στις τιμες που αναγραφονται μην ξεχνατε και το τελος συνδρομητων κινητης τηλεφωνιας. Βγαινει ενα ποσοστο επι του παγιου νομιζω(σ'ενα παγιο 50ευρω βγαινει περιπου 5ευρω επιπλεον. Επισης στο θεμα της υπερεπιδοτησης απ το καταστημα μου ειπαν οτι για να παρεις υπερεπιδοτηση (επειδη διαλεγεις προγραμμα με ιντερνετ) πρεπει να ειναι ισο ή μεγαλυτερο με το προγραμμα που χρησημοποιουσες τον προηγουμενο χρονο.

*Οσοι το παρετε με συμβολαιο ψαχτε τα ψηλα γραμματα!

#51   xbvsm

xbvsm

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2010 - 11:26

παιδια εσεις που εχετε παραλαβει το 4αρι απο βοντα.. ποιο iOS φορανε? 4.0.1 ή 4.0.2?

το 4..0.1 φοραει αλλα μολις κανεις activate σε ενημερωνει για τιν 4.0.2

#52   christosrx8

christosrx8

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2010 - 12:30

εγω απο χθες εχω φαει τον κοσμο αλλα τπτ σημερα πηρα σε 2 μαγαζια κ μου ειπαν οτι εχει αλλα ειναι κρατημενα...χαλιαααα

#53   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2010 - 12:56

καλημερα και απο εμενα.Απο χτες ειμαι κατοχος του iphone 4.Το πηρα απο το καταστημα της vodafone στο mall.Στην αρχη που τους ρωτησα αν το εχουν μου ειπαν οτι ειναι κρατημενα και δεν ξερουν ακομα τι θα γινει με τις λιστες αναμονης.Οταν τους ανεφερα οτι θελω να το παρω με συνδεση τοτε μου ειπαν να περιμενω και μου το εφτιαξαν.Απλα επειδη αυτες τις μερες γινεται χαμος κοιτανε και τα καταστηματα να τα δωσουν σε οσους κανουν συνδεσεις γιατι απο τις συνδεσεις εχουν κερδος(air time).Τα ξερω γιατι τα ιδια καναμε οταν ημουν πωλητης σε γερμανο.Μονο για τον εαυτο μας και για κολλητους κραταγαμε σκετες συσκευες

#54   ZeroTime

ZeroTime

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/08/2010 - 13:50

Παιδιά εγώ σήμερα πήρα τηλέφωνο στο υποκατάστημα στο Ίλιον και μου είπαν ότι όλα είναι κρατημένα και σε όλα τα καταστήματα της Vodafone επικρατεί η ίδια κατάσταση! Άντε τώρα να περιμένεις μέχρι να υπάρξουν διαθέσιμα!! :mad:

#55   drapetis

drapetis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2010 - 19:51

Καλησπερα και απο εμενα. Τα ιδια μου λεγανε και σε εμενα στα καταστηματα Vodafone της περιοχης μου (Αγια Παρασκευη). Το κακο ειναι οτι τα καταστηματα Vodafone τους εχει μεινει μονο το franchise, καθως πλεον ανοικουν σε ιδιωτες. Σε αυτα λοιπον τα καταστηματα η Vodafone εστειλε πολυ λιγα κομματια. Αν θες και σε καιει να το αγορασεις πρεπει να πας σε καποιο Vodafone που ανοικει στην εταιρια. Πχ μπορεις να βρεις ενα, ειτε στην Γλυφαδα (Μεταξα), ειτε πανω στην Βουλιαγμενης σε ενα μεγαλο που εχουν. Το δικο μου το πηρα σημερα στην Γλυφαδα, και τα παιδια εκει μου ειπαν οτι εχουνε δωσει 80 τηλεφωνα απο το πρωι και εχουνε ακομα και αλλα. Να φανταστεις δεν ειχα κανει καν κρατηση. Ειναι θεμα καθαρα οτι η Vodafone εφοδιαζει πρωτα τα δικα της μαγαζια, και σε δευτερη μοιρα ερχονται τα υπολοιπα.

#56   sashik

sashik

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Twitter:@sashikme
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/08/2010 - 10:07

Τελικα του ανεβασαν κανενος την αναβαθμηση η' ΟΧΙ?


Εγώ χθες μίλησα με την Vodafone, και στην αρχή μου έλεγε ότι επανεξέταση γίνεται κάθε ενάμιση μήνα. Μετά από επίμονες ερωτήσεις μου είπε να περιμένω λίγο, και μετά ανακοινώνει, ότι μου την αύξησε κατά 25€. Τρίχες δηλαδή...

#57   M86857

M86857

    iPH Member

  • 258 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/08/2010 - 10:37

παιδια εχω εχω επιδοτηση 147 ευρω κανω ανανεωση και μπαινω στο unlimited 45(oυσιαστικα αυτο ειχα και πριν) και παιρνω εξτρα επιδοτηση κοντα στα 160 ευρω με αποτελεσμα θα παρω το τηλεφωνο με 249 ευρω.Ετσι μου ειπαν τουλαχιστον στο 13830. Νομιζω πολυ καλη τιμη για ενα τετοιο τηλεφωνο.Τι λετε?

#58   kostas78

kostas78

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 29/08/2010 - 16:10

το εχω απο παρασκευη με vodafone ανανεωση με επιδοτηση που ηταν 270 μετα την εκαναν 380 και με το unlimited internet επαγγελματικο 450 πηγε η επιροτιση στα 550 και το πιρα με 112€.καλα ειναι

#59   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 29/08/2010 - 17:26

Παιδια, μια ερωτηση... Η vodafone δινει μαζι με τη micro sim και ανταπτορα για χρηση αν χρειαστει σε αλλο κινητο?
Και αν ναι, μπορει να χρησιμοποιηθει κανονικα σε iPhone 3G/3GS?

#60 Guest_rioshorty_*

Guest_rioshorty_*

Δημοσίευση 30/08/2010 - 00:32

Παιδια μια ερώτηση. Σκέφτομαι να πάρω το 16GB με 18μηνο σημβόλαιο απο το internet σε ασπρο χρώμα οταν ερθει βεβαια. Θέλω να διαλέξω το πρόγραμμα unlimited με internet 45 και τελικά θα πάρω το iphone με 300 περιπου ευρω. Απλα εγω θέλω να εχω και μηνύματα και χρόνο προς cosmote. πώς θα γίνει;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες