Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 13:03

Το όλο θέμα είναι τραγικό. Αν πάρεις 5 φορές θα σου πουν 5 διαφορετικά πράγματα. Τόσο πολύ ανενημέρωτοι είναι εκεί στη vodafone? δεν μπορώ να καταλάβω... Λογικά δεν θα έπρεπε μια εταιρία μεγέθους Vodafone να εχει ξεχωριστό τμήμα εξυπηρέτησης για τις online παραγγελίες? Να παίρνω εκεί και να με ενημερώνει υπεύθυνα ένας χριστιανός για την εξέλιξη της παραγγελίας μου.... Ελεος...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 13:18

Παντως η voda εχει σεβαστη διαρροη πελατων λογω του οτι τους ειχε καλομαθει τοσο καιρο με υψηλες επιδοτησεις και ξαφνικα τους ριχνει στη διαιτα.Αρκετοι με μεγαλα συμβολαια προτιμουν προκειμενου να κρατησουν το νουμερο τους να μετακομισουν στη cosmote για 18 μηνες συμβολαιο παιρνοντας το iphone με λιγοτερο απο 180 ευρω παρα να κατσουν στη voda και εχοντας μια επιδοτηση της ταξης των 280-300 ευρω να πρεπει να πληρωσουν αλλα 350 ευρω.

#78   doctorm

doctorm

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2010 - 13:38

εχω να αναφερω οτι εχουν βγει λιγο απεξω απο τις υπολογισμενες πωλησεις του, εμενα με πηρανε τηλ και μου εκαναν προσφορα φορητοτητας απο κοσμοτε να το γυρισω βοντα, 324 ευρω το 16 αρι με παγιο 45 ευρω και 700mb nternet και απεριοριστα βοντα, και 100 λεπτα σε ολους, να αναφερω οτι αυτοι με πηρανε τηλ απο την εκδηλωση ενδιαφεροντος που ειχα κανει ηλεκτρονικα

Τελευταία επεξεργασία από: doctorm, 30/08/2010 - 13:41


#79   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 13:46

εχω να αναφερω οτι εχουν βγει λιγο απεξω απο τις υπολογισμενες πωλησεις του, εμενα με πηρανε τηλ και μου εκαναν προσφορα φορητοτητας απο κοσμοτε να το γυρισω βοντα, 324 ευρω το 16 αρι με παγιο 45 ευρω και 700mb nternet και απεριοριστα βοντα, και 100 λεπτα σε ολους, να αναφερω οτι αυτοι με πηρανε τηλ απο την εκδηλωση ενδιαφεροντος που ειχα κανει ηλεκτρονικα


εμένα το ίδιο μου έκαναν με ανανέωση συμβολαίου (290 ευρω απο το online για το iphone 4) αλλα μάλλον με την παραγγελία θα μείνουμε μιας και η βονταφονε δεν ξέρει τι της γίνεται και τι στοκ έχει

#80   antonisape

antonisape

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2010 - 13:58

παιδια ξερει κανεις ποσο καιρο κανει να παραλαβεις το iphone αν εκανες την παραγγελεια μεσω internet?

#81   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 14:05

παιδια ξερει κανεις ποσο καιρο κανει να παραλαβεις το iphone αν εκανες την παραγγελεια μεσω internet?


Λογικά αγου δεν αναφέρει τίποτα στο σίτε για OUT OF STOCK 48 ώρες το πολύ..
Διαφορετικά "καλό πασχα"

#82   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 15:06

Άραγε υπάρχει κανείς που να έχει παραλάβει μέσω του site? Ας μας το πει τουλάχιστον να ξέρουμε...

#83   pilch

pilch

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 16:57

Πάντως η χρέωση της κάρτας πέρασε μια χαρά σε 48 ώρες..... :excl:

#84   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 30/08/2010 - 17:13

4-5 εργάσιμες σύμφωνα πάντα με το τμήμα εξυπηρέτησης της Vodafone.

Αυτό σημαίνει ότι όσοι παρήγγειλαν Παρασκευή θα το έχουν Τετάρτη-Πέμπτη. Για να δούμε...
Behind the Scenes...

#85   Jimmy Kane

Jimmy Kane

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2010 - 18:29

Μία ερώτηση παιδιά. Το έχω παραγγείλει και εγώ. Πρέπει να πάω να αλλάξω την sim μου σε microsim και αν ναι πόσο καιρό κάνει αυτή η διαδικασία? (Δηλαδή μήπως το κάνω τώρα που περιμένω να έρθει το iphone 4)?
Και άλλο ένα. Το ζήτησα χωρίς συμβόλαιο και οκ. Δεν μου είπαν ότι χρειάζεται συμβόλαιο. Για vodafone μιλάμε πάντα...

#86   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 18:39

Πάντως η χρέωση της κάρτας πέρασε μια χαρά σε 48 ώρες..... :excl:

Για να σου χρέωσανε την κάρτα σημαίνει ότι υπάρχει διαθεσιμότητα διαφορετικά δεν νομίζω να τη χρεώνανε. Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στην παραγγελία μου επέλεξα πληρωμή κατά την παράδοση... Λέτε να δίνουν προτεραιότητα στις πιστωτικές? :blink:

#87   doctorm

doctorm

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2010 - 19:34

παιδια κινητα υπαρχουν,και πιστευω και αρκετο στοκ. η ζητηση που αναμενανε δεν ειναι η προσδοκομενη, αυτο ειναι σιγουρο, εδω αρχισανε να σε παιρνουν τηλ για προσφορα με φοροτητα, που ειχε γινει μετα απο 2-3 μηνες περσι μεχρι να ομαλοποιηθει η ζητηση και τα νεα συμβολαια. χαλαρωστε και το πολυ εχρι παρασκευη, αντε μεχρι τα μεσα θα το εχουν ολοι οι ενδιαφερομενοι. δεν εχει καμια σχεση με περσι οπου εκανε και 2 μηνες να βρεις την συσκευη διαθεσιμη.

#88   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 19:59

παιδια κινητα υπαρχουν,και πιστευω και αρκετο στοκ. η ζητηση που αναμενανε δεν ειναι η προσδοκομενη, αυτο ειναι σιγουρο, εδω αρχισανε να σε παιρνουν τηλ για προσφορα με φοροτητα, που ειχε γινει μετα απο 2-3 μηνες περσι μεχρι να ομαλοποιηθει η ζητηση και τα νεα συμβολαια. χαλαρωστε και το πολυ εχρι παρασκευη, αντε μεχρι τα μεσα θα το εχουν ολοι οι ενδιαφερομενοι. δεν εχει καμια σχεση με περσι οπου εκανε και 2 μηνες να βρεις την συσκευη διαθεσιμη.


Κοίτα όταν εγώ πληρώνω με τα χρωματιστά μου ευρώ τουλάχιστον θέλω να ξέρω πότε θα παραλάβω..αυτό το βάλε παραγγελία και κοίτα με το βλέμμα του βοδιού το Order Status(που είναι του τύπου ΕΚΡΕΜΕΙ - ΕΣΤΑΛΕΙ) χεστα....
Δεν μιλάμε για το Iphone άλλα για οποιοδήποτε προϊών

#89   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 20:05

Κοίτα όταν εγώ πληρώνω με τα χρωματιστά μου ευρώ τουλάχιστον θέλω να ξέρω πότε θα παραλάβω..αυτό το βάλε παραγγελία και κοίτα με το βλέμμα του βοδιού το Order Status(που είναι του τύπου ΕΚΡΕΜΕΙ - ΕΣΤΑΛΕΙ) χεστα....
Δεν μιλάμε για το Iphone άλλα για οποιοδήποτε προϊών

+1

#90   koskon

koskon

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@koskon16
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:koskon

Δημοσίευση 30/08/2010 - 20:24

Λοιπόν παιδιά επειδή τυχαίνει να γνωρίζω καλά τον υπεύθυνο ενός καταστήματος Vodafone στην Ρόδο μου είπε τα εξής: Εχουμε εντολή να τα δίνουμε μόνο με επιδότηση ανανέωσης σύνδεσης ή νέας σύνδεσης αλλιώς αν τα δώσουμε σαν σκέτη συσκευή δεν μας ξαναστέλνουν συσκευές.....Η πολιτική της Vodafone είναι iphone μόνο σε συμβόλαια....Τα περισσότερα καταστήματα έχουν διαθεσιμότητα και δεν τα δίνουν αν δεν κάνεις ανανέωση ή νέα σύνδεση....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες