Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   Jimmy Kane

Jimmy Kane

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2010 - 20:26

Ανάλογα. Εδώ στα γιάννενα που δεν υπάρχει ούτε για δείγμα στα καταστήματα.....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/08/2010 - 21:02

Για να σου χρέωσανε την κάρτα σημαίνει ότι υπάρχει διαθεσιμότητα διαφορετικά δεν νομίζω να τη χρεώνανε. Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στην παραγγελία μου επέλεξα πληρωμή κατά την παράδοση... Λέτε να δίνουν προτεραιότητα στις πιστωτικές? :blink:

ακριβως το ιδιο σκεφτομουνα κι εγω.. φοβηθηκα μηπως με χρεωσουν και αναγκαστω να περιμενω κανα μηνα μετα για στοκ :/
παντως αν δινουν προτεραιοτητα καπου, αυτη θα ηταν μετρητα, μιας και τις πιστωτικες τις εχουν χρεωσει ηδη :ρ
(ή ετσι θελω να ελπιζω)

#93   doctorm

doctorm

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2010 - 21:12

Κοίτα όταν εγώ πληρώνω με τα χρωματιστά μου ευρώ τουλάχιστον θέλω να ξέρω πότε θα παραλάβω..αυτό το βάλε παραγγελία και κοίτα με το βλέμμα του βοδιού το Order Status(που είναι του τύπου ΕΚΡΕΜΕΙ - ΕΣΤΑΛΕΙ) χεστα....
Δεν μιλάμε για το Iphone άλλα για οποιοδήποτε προϊών


οπως αναφερε και ο φιλος παρακατω, προσπαθουν να σπρωξουν εξαρχης συμβολαια, ανανεωσεις, αλλα ελα που δεν τους βγαινει η φαση, για αυτο και δεν προχωρουν τοσο αμεσα σαν συσκευη. αντε να δωσω και μια συνβουλη σαν συσκευη απο κοσμοτε,γερμανος,οτεσοπ,public, multirama θα παρετε. η βοντα οπως και περσι, ειχε θεμα με την συσκευη σκετη, και μικρο στοκ. Γιατι ο ομιλος οτε-γερμανοι εχουν μεγαλυτερο αποθεμα και δικτυο καταστηματων αριθμητικα προσθετοντας απο βοντα

#94   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 21:13

φοβηθηκα μηπως με χρεωσουν και αναγκαστω να περιμενω κανα μηνα μετα για στοκ :/

Χα! :lol: για τον ίδιο ακριβώς λόγο επέλεξα πληρωμή κατα την παράδοση. Λέω κάτσε μήπως δεν το έχουν και μας κρατάνε στην αναμονή επειδή μας τα πήραν...

#95   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 21:55

οπως αναφερε και ο φιλος παρακατω, προσπαθουν να σπρωξουν εξαρχης συμβολαια, ανανεωσεις, αλλα ελα που δεν τους βγαινει η φαση, για αυτο και δεν προχωρουν τοσο αμεσα σαν συσκευη. αντε να δωσω και μια συνβουλη σαν συσκευη απο κοσμοτε,γερμανος,οτεσοπ,public, multirama θα παρετε. η βοντα οπως και περσι, ειχε θεμα με την συσκευη σκετη, και μικρο στοκ. Γιατι ο ομιλος οτε-γερμανοι εχουν μεγαλυτερο αποθεμα και δικτυο καταστηματων αριθμητικα προσθετοντας απο βοντα



Μα online δεν μπορείς να πάρεις σκέτη συσκευή και για αυτό όταν λέω πρέπει να ξέρουμε το πότε.και θα ανανεώσω σε μία εταιρεία για 1χρόνο+ και θα περιμένω πότε θα τους καπνισει?

Υπηρεσία αγοράζουμε και μας επιβραβεύουν με την συσκευή σε χαμηλότερη τιμή,όχι οτι μας κάνουν και χάρη.
Ας πούνε παράδοση σε 1 μήνα να πάμε να το πάρουμε με τον κλασικό ελληνικό πλάγιο τρόπο (λάδωμα,εισαγωγή κτλπ)

#96   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 22:19

Mολις επεσα στην παρακατω διαφημιση οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα διαθεσιμοτητας... ;)
Αναρτημένη εικόνα

#97   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 22:26

Mολις επεσα στην παρακατω διαφημιση οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα διαθεσιμοτητας... ;)
Αναρτημένη εικόνα


Ωραίο Screenshot να το τρυψουμε στην μούρι τους αμα παραλάβουμε σε κανένα μήνα

#98   tugito

tugito

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2010 - 23:45

Στα μαγαζια παντως ολα εχουν λιστα αναμονης και δεν υπαρχουν συσκευες.. αναμενουμε. Και μιλαμε για ανανεωση συμβολαιου με μεγαλο παγιο και ολα τα συναφη.

#99   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 31/08/2010 - 01:37

Η Vodafone θέλει να μην μείνετε λεπτό χωρίς iPhone και λανσάρει μία πρωτοποριακή υπηρεσία After Sales Support με την οποία σας εγγυάται την παραλαβή του προβληματικού σας iPhone 4 με courier από το δικό σας χώρο, και την άμεση αντικατάσταση του με ένα iPhone 3G 8GB!

Έτσι, δεν μένετε λεπτό χωρίς iPhone – έως ότου επισκευαστεί το δικό σας iPhone 4 (επιστροφή μέσα σε 7 εργάσιμες ημέρες σε περίπτωση βλάβης).

Αναρτημένη εικόνα


Πολύ καλή κίνηση από την Vodafone… αναμένουμε την απάντηση από την Cosmote
Behind the Scenes...

#100   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 06:15

Η Vodafone θέλει να μην μείνετε λεπτό χωρίς iPhone και λανσάρει μία πρωτοποριακή υπηρεσία After Sales Support με την οποία σας εγγυάται την παραλαβή του προβληματικού σας iPhone 4 με courier από το δικό σας χώρο, και την άμεση αντικατάσταση του με ένα iPhone 3G 8GB!

Έτσι, δεν μένετε λεπτό χωρίς iPhone – έως ότου επισκευαστεί το δικό σας iPhone 4 (επιστροφή μέσα σε 7 εργάσιμες ημέρες σε περίπτωση βλάβης).

Αναρτημένη εικόνα


Πολύ καλή κίνηση από την Vodafone… αναμένουμε την απάντηση από την Cosmote


Και χρειαζεται να εισαι συνδρομητης η αγοραστης, δηλαδη μπορω να εχω παρει το τηλεφωνο απο Oteshop και να το δωσω στην Voda ?

#101   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/08/2010 - 07:44

Σαφώς οχι. Αφορά συνδρομητές vodafone :rolleyes:

#102   a621

a621

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 07:56

Λοιπόν όλα αυτά είναι μπούρδες με το service και το σήμα
Εγώ πήρα το τηλέφωνο το Σάββατο και δεν μπορούσα να το ενεργοποιησω γιατί δεν είχε σήμα πουθενά τελικά τη Δευτέρα κατάφερα να βρω σήμα αλλά το σήμα είναι πολύ χάλια δεν μπορώ να το χρησιμοποιώ σε κανέναν εσωτερικό χώρο σε σχεδόν όλη τη νότια Αττική και βέβαια χωρίς να ακουμπαω το επίμαχο σημείο

Το μέγιστο σήμα που έχω δει είναι 3 μπάρες

Έτσι πήρα τηλέφωνο στην ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ και μου είπαν ότι δεν έχουν συσκευές για αντικατάσταση ακόμα και υπολογίζουν γύρω στις 15 εργάσιμες ημέρες δηλαδή 3 εβδομάδες

Αλλά μάλλον θα αναγκαστω να περιμένω

Έτσι για να μην μας δουλεύουν με διάφορες ανακοινώσεις

#103   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 31/08/2010 - 11:05

η παραγγελια μου μολις εγινε "σε εξελιξη"!!!

#104   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 11:24

η παραγγελια μου μολις εγινε "σε εξελιξη"!!!


Πότε την έιχες βάλει?

#105   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 31/08/2010 - 11:32

Πότε την έιχες βάλει?

παρασκευή 8:30 το πρωι!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες