Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   mastoras

mastoras

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 17:37

Παιδια η Vodafone στέλνει σε 4 εργασιμες μέρες. Άρα αν παραγκείλαμε όλοι την παρασκευή να περιμένουμε συσκευή Πέμπτη-Παρασκευή.
Και η δική μου παραγκελία σε "εξέλιξη".

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 31/08/2010 - 17:43

δεν υπαρχει λογος να κανεις τιποτα τετοιο. ψαξε εδω στο φορουμ πως να κοψεις την σιμ σου :ρ


ναι σκεφτηκα παρω ενα cutter για να ειμαι πιο ησυχος

Eπίσης πάρε στην εξυπηρέτηση πελατών vodafone στο 13830 και πες τους ότι θες να διατηρήσεις το καρτοκινητό σου.. Μπορούν να σε εξυπηρετήσουν και να σου βγάλουν κανονικά μια micro sim για καρτοκινητό ή να κάνεις φορητότητα και να πας στην cosmote όπου σε εξυπηρετούν κανονικά? Δεν χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις να δεις αν μπορούν να κάνουν κάτι :rolleyes:


λεω να δοκιμασω αυτο σε πρωτη φαση, αλλιως μετα cutter...ολοι οσοι μιλαω συχνα εχουν vodafone οποτε με το unlimited εχω βολευτει και δεν με συμφερει να παω στην κοσμοτε...

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας :)

#123   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 31/08/2010 - 17:47

Περιμένουμε να μας πεις αν βγάλεις άκρη να ξέρουν και όσοι βρίσκονται σε παρόμοια κατάσταση.

#124   homer66

homer66

    iPH Enthousiast

  • 538 μηνύματα
  • Twitter:@homer669
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:homer669

Δημοσίευση 31/08/2010 - 17:52

παιδια σορρυ αν αυτο δεν ειναι το καταλληλο topic για να πω το προβλημα μου αλλα ας δοκιμασω... εγω ολα οκ με την συσκευη, μου την εφεραν απο κοσμοτε δωρο οι δικοι μου... παω σημερα στη vodafone να βγαλω sim και μου λεει ο υπαλληλος εκει οτι δεν μπορω να βγαλω micro sim σε καρτοκινητο και οτι πρεπει να κανω καποια συνδεση... μετα πηγα σε καταστημα κοσμοτε και ρωταω για επιβεβαιωση γιατι μου φανηκαν χαζα αυτα που ειπε ο υπαλληλος της voda και μου λεει ο υπαλληλος της κοσμοτε οτι μπορω να βγαλω κανονικα miscro sim σε καρτοκινητο... και εχω τωρα το εξης διλημμα: να κανω φορητοτητα και να παω στην κοσμοτε για κρατησω το καρτοκινητο μου και να το κανω what's up ή να κανω το φθηνοτερο καρτοπρογραμμα στην voda, κατι που δεν το προτιμω γιατι μου προσφερει ο,τι και η καρτα απλα με παγιο 20 ευρω εκει που εγω με 10 ευρω βγαζω χαλαρα εναν μηνα με το καρτοκινητο?? :S:S:S

Λοιπον φιλε ειχα το ιδιο προβλημα αγορασα το iphone4 απο γερμανο και επειδη τα βασικα μου νουμερα ειναι καρτοκινητα σε voda & wind πηγα στη voda για microsim οπου εκει μου ειπαν και εμενα το ιδιο. Πηρα 13830 εκανα παραπονα γιατι τετοια διακριση η voda να δινει μονο σε συμβολαια και με πηραν σημερα και μου ειπαν οτι προς το τελος της εβδομαδος (μια αλλη χτες ειπε για πεμπτη) θα εχουν διαθεσιμες καρτες και για τα καρτοκινητα παντα με το κοστος των 18 ευρω. Ετσι αφου δεν ηθελα να περιμενω πειραματιστηκα και εκοψα εγω τη sim με ψαλιδι προσεκτικα ομως και πλεον μου δουλευει κανονικα και δε τους εχω αναγκη (εχω παραγγειλει και cutter απο ebay) για οποια αλλη μου χρειαστει καθως και ανταπτορακια. Μη μασησεις στον "εκβιασμο" και πας σε συμβολαιο αν δε το θες.

#125   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/08/2010 - 18:00

παντως κατι τετοιοι "χαζο-υπαλληλοι" και ας με συγχωρεσετε για τον χαρακτηρισμο.... σε βγαζουν απο τα ρουχα σου κ πολυ απλα αλλαζεις εταιρια.....ελεος δηλαδη να σε δουλευουν ετσι στη ψυχρα υποτιμουν την νοημοσυνη μας....

εγω θα πηγαινα cosmote οπως και να εχει για το σημα της κ μονο.

#126   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 18:47

και εγένετο..


Αναβάθμιση 30/08/2010 09:48:12 Σε εξέλιξη

σαν να άρχισαν να δουλεύουν εκει στις αποθήκες

#127   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:27

Περιμένουμε να μας πεις αν βγάλεις άκρη να ξέρουν και όσοι βρίσκονται σε παρόμοια κατάσταση.



Πηρα και γω 13830 και αφου με συνδεσαν με το τμημα iphone με εβαλαν κανα 5λεπτο στην αναμονη γιαν να μου πουν οτι προς το παρον δεν υπαρχει κατι να κανω... τωρα αρχισα να ψαχνω για cutter... βρηκα ebay σε καλη τιμη γυρω στα 10 ευρω και οταν πηγα να δω cutter απο ελλαδα (για σιγουρια και γρηγορη παραδοση) απογοητευτηκα λογω της διπλασιας τιμης... αν κοψεις την καρτα μονος μηπως υπαρχει κανενας καλος οδηγος για να αποφυγω καμια ζημια??

#128   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:45

καλησπέρα παιδιά!ξέρουμε πότε θα έρθει η νέα παρτίδα?έχω vodafone και μόλις σήμερα μπήκα στην λίστα του καταστήματος και πριν απο μένα περιμένουν άλλα 14 άτομα!ξέρουμε πότε θα έρθει η νέα? βασικά πήγα απο ένα κατάστημα (νέα σμύρνη) και ανέβασα το συμβόλαιό μου σε unlimited 45!

#129   homer66

homer66

    iPH Enthousiast

  • 538 μηνύματα
  • Twitter:@homer669
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:homer669

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:49

Πηρα και γω 13830 και αφου με συνδεσαν με το τμημα iphone με εβαλαν κανα 5λεπτο στην αναμονη γιαν να μου πουν οτι προς το παρον δεν υπαρχει κατι να κανω... τωρα αρχισα να ψαχνω για cutter... βρηκα ebay σε καλη τιμη γυρω στα 10 ευρω και οταν πηγα να δω cutter απο ελλαδα (για σιγουρια και γρηγορη παραδοση) απογοητευτηκα λογω της διπλασιας τιμης... αν κοψεις την καρτα μονος μηπως υπαρχει κανενας καλος οδηγος για να αποφυγω καμια ζημια??

οπψς σου ειπα και πιο πανω πεμπτη με παρασκευη υποσχεθηκαν οτι θα εχουν
εγω την εκοψα μονος μου (το cutter δεν εχει ερθει ακομα) βασει με αυτο τον οδηγο
http://www.johnbenso...at_Cleaver.html

#130   lover007

lover007

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:49

τι υπερεπιδοτηση σου εδωσαν για το προγραμμα unlimited 45?

#131   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:52

φίλε lover αν ρωτάς εμένα το κινητό θα το πάρω με 292,10ε!αλλά το θέμα είναι το πότε θα το πάρω

#132   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:52

καλησπέρα παιδιά!ξέρουμε πότε θα έρθει η νέα παρτίδα?έχω vodafone και μόλις σήμερα μπήκα στην λίστα του καταστήματος και πριν απο μένα περιμένουν άλλα 14 άτομα!ξέρουμε πότε θα έρθει η νέα? βασικά πήγα απο ένα κατάστημα (νέα σμύρνη) και ανέβασα το συμβόλαιό μου σε unlimited 45!



αναλογα σε ποιο καταστημα πηγαινεις...στα μεγαλυτερα καταστηματα στελνουν περισσοτερα κομματια...

#133   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:55

εντάξει δεν είναι μεγάλο το κατάστημα που πήγα οπότε λές να περιμένω κανα μήνα η λιγότερο?

#134   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:57

καλό ειναι να πάς σε ένα εταιρικό κατάστημα.

#135   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:58

οπψς σου ειπα και πιο πανω πεμπτη με παρασκευη υποσχεθηκαν οτι θα εχουν
εγω την εκοψα μονος μου (το cutter δεν εχει ερθει ακομα) βασει με αυτο τον οδηγο
http://www.johnbenso...at_Cleaver.html


ναι αλλα σε αυτον τον οδηγο χρησιμοποιει ο τυπος την μικροσιμ που ειχε μεσα το ipad του...

Τελευταία επεξεργασία από: uriaman1, 31/08/2010 - 23:58


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες