Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 04/09/2010 - 00:27

οπότε αν είχαν πρόβλημα με διαθεσιμότητα και όπως σου είπε θα φέρουν την δευτέρα τότε ίσως το πάρουμε και εμείς μέσα στην βδομάδα

βασικα το θεμα δεν ειναι αν θα φερουν αλλα το ποσα θα φερουν και αν θα ικανοποιηθουμε ολοι.οταν ειναι να παραλαβεις τριτη,δεν παει απο δευτερα στη μεταφορικη?(για οσους παρελαβαν η ερωτηση)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/09/2010 - 09:41

Δηλαδή θες να μου πεις ότι ο είπες του τεχνικού ότι κανει μεταλλικό ήχο το κουμπάκι και δέχτηκε αμέσως αλλαγή ? Ελβετία γίναμε...


δεν είπε για αλλαγή, εγώ είπα αλλαγή :P αυτός απλά συμφώνησε ότι δεν είναι νορμάλ αυτό που κάνει και είπε να το δούνε τελοσπάντων (να το πάρουν, να το στέιλουν Αθήνα και μετέπειτα να με κοροιδέψουν ότι δεν έχει τίποτα ή ότι το έριξα και είναι εκτός εγγύησης, όπως κάνουν συνήθως!!) :-)

#273   tugito

tugito

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/09/2010 - 09:51

παιδια να ρωτισω κατι? γιατι οταν ανακοινωθηκαν οι τιμες για το αιφονε 16γιγαμπιτε ηταν 569 ευρω. κ τωρα στα καταστηματα κανει 659 ευρω? τι συμβαινει?


Μάλλον είχαν μπερδέψει τις θέσεις του πρώτου με το δεύτερο ψηφίο.
Πέρα από την πλάκα όμως εγώ εξαρχής τόσο είχα ακούσει, 659.

#274   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 04/09/2010 - 14:31

Καλησπέρα παιδιά.Σήμερα πήγα vodafone Αργυρούπολης και παράγγειλα το Iphone 4 16gb που μου βγήκε τελικά 168 ευρώ λόγω επιδότησης και 18μηνης δέσμευσης στο unlimited internet 55.Μου είπε ο υπάλληλος ότι θα είναι με 4.0.2 πάνω και μου έδειξε τι demo συσκευή που είχε.Ε,χωρίς δεύτερη σκέψη του είπα να κάνει κράτηση(δεν το είχα δει από κοντά και η οθόνη ομολογουμένως είναι...χμμ..ζημιάρα)Τώρα αναφορικά με το jailbreak δε νομίζω ότι θα έχω και τόσο μεγάλο θέμα αν και το 3gs Μου το έχω σπασμένο στην 4.0.1.
Ας ελπίσουμε να το έχω την άλλη βδομάδα στα χέρια μου και να δω και με το σήμα τι πάιζει.
Γνωρίζετε πως μπορούμε να προμηθευτούμε τη δωρεάν θήκη και αν σε χρεώνουν για τη microsim;;;

Ευχαριστώ

#275   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 04/09/2010 - 15:01

βασικα το θεμα δεν ειναι αν θα φερουν αλλα το ποσα θα φερουν και αν θα ικανοποιηθουμε ολοι.οταν ειναι να παραλαβεις τριτη,δεν παει απο δευτερα στη μεταφορικη?(για οσους παρελαβαν η ερωτηση)

κανεις?

#276   NIonio

NIonio

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Twitter:@grnionio
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/09/2010 - 15:04

Εμένα δεν μου έδωσαν MicroSIM γιατί δεν είμαι σε συμβόλαιο… Να είναι καλά το ψαλίδι… :D

#277   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/09/2010 - 17:59

παιδιά ξέρουμε για βάση φόρτισης για το 4? δεν βρίσκω τίποτα!

#278   andstag

andstag

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:@andstag13

Δημοσίευση 04/09/2010 - 19:10

παιδιά ξέρουμε για βάση φόρτισης για το 4? δεν βρίσκω τίποτα!



Κοίτα εδώ(http://ipod.madmacs....roducts_id=1961)

#279   giannism1

giannism1

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 05/09/2010 - 10:40

παιδια εγω χτες πηγα κ ακυρωσα την παραγγελια απο τη vodafone,αφου μας δουλευουν κανονικοτατα...κ το παραγγειλα απο το www.techneasy.gr με αντικαταβολη,Τριτη μου ειπαν θα το εχω στα χερια μου κ τελος.φτανει πια η κοροιδια της vf απο Δευτερα μετα Τεταρτη μετα εχουμε πολλες παραγγελιες κ αργουν μετα δινουν πρωτα τα συμβολαια...για μενα vf ΤΕΛΟΣ μολις τελειωσει κ το συμβολαιο μου θα παω στην cosmote.

#280   skylos28

skylos28

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 10:48

χθες μιλησα κα εγω με τη vodafone και μου εδιναν επιδοτηση 170 ευρω για δυο νουμερα!Οταν τους ειπα οτι φευγω η επιδοτηση εγινε 470 ευρω στο προγραμμα 55.οποτε μου βγηκε 180 η συσκευη σε 18μηνο!Αυριο παραλαμβανω και ελπιζω και εγω σε 4.0.1!Διαβασα πολλες γνωμες για τις δυο εταιριες αλλα αφου μου την εκαναν παρεμεινα αλλιως.....

Τελευταία επεξεργασία από: skylos28, 05/09/2010 - 10:49


#281   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 05/09/2010 - 19:32

τελικά παιδιά μάθαμε τπτ όπως για το πότε ας πούμε θα έρθει η νέα παρτίδα?
να ξέρουμε και εμείς που είμαστε σε λίστα απο κατάστημα τι θα κάνουμε?

#282   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 05/09/2010 - 19:56

τελικά παιδιά μάθαμε τπτ όπως για το πότε ας πούμε θα έρθει η νέα παρτίδα?
να ξέρουμε και εμείς που είμαστε σε λίστα απο κατάστημα τι θα κάνουμε?

αυτο που εγραψα πιο πανω παντως,αφορα μονο το vodafone.gr και οχι τα καταστηματα...ξαναρωταω εδω μηπως μπορει καποιος να απαντησει:εαν ειναι να παραλαβω τριτη στο σπιτι μου το λογικο δεν ειναι να παει απο δευτερα στη μεταφορικη?ρωταω αν ειναι να γλιτωσω και μια μερα...

#283   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2010 - 08:27

χθες μιλησα κα εγω με τη vodafone και μου εδιναν επιδοτηση 170 ευρω για δυο νουμερα!Οταν τους ειπα οτι φευγω η επιδοτηση εγινε 470 ευρω στο προγραμμα 55.οποτε μου βγηκε 180 η συσκευη σε 18μηνο!Αυριο παραλαμβανω και ελπιζω και εγω σε 4.0.1!Διαβασα πολλες γνωμες για τις δυο εταιριες αλλα αφου μου την εκαναν παρεμεινα αλλιως.....

Η επιδοτηση δεν εγινε 470 επειδη τους ειπες οτι φευγεις αλλα επειδη αλλαξες προγραμμα, συν το οτι το εκανες 18μηνο... ;)

#284   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 08:33

αυτο που εγραψα πιο πανω παντως,αφορα μονο το vodafone.gr και οχι τα καταστηματα...ξαναρωταω εδω μηπως μπορει καποιος να απαντησει:εαν ειναι να παραλαβω τριτη στο σπιτι μου το λογικο δεν ειναι να παει απο δευτερα στη μεταφορικη?ρωταω αν ειναι να γλιτωσω και μια μερα...


Σε περνουν μία μέρα πρίν τηλέφωνό χωρίς όμως να έχουν το προιόν εκεί.Παραλαμβάνουν μετά της 18.00 απ όσο ξέρω

#285   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2010 - 08:37

Υπομονή ρε παιδιά. Τουλάχιστον ΕΣΥ θα το πάρεις αύριο. Είναι γλυκιά η αναμονή. Εμείς που δεν θα το πάρουμε ποτέ τι να πούμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες