Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#541   depy

depy

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/10/2010 - 18:18

αχ δεν θυμαμαι........ σιγουρα εχουν θηκες.... πηρα....αλλα bumper δεν θυμαμαι. δες εδω http://www.golden-i.gr/ και αν ειναι παρε και τηλεφωνο :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#542   gete

gete

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/10/2010 - 19:14

Σήμερα ήταν η μεγάλη μέρα. Τελικά πήρα αναβολή για άλλες 20 μέρες και έχω άλλους 10 μπροστά από εμένα στην λίστα. Ρε παιδιά τι παίζει τελικά? Ακόμα δεν έχει διαθεσιμότητα η vodafone?

#543   tolistr

tolistr

    iPH Enthousiast

  • 416 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2010 - 18:33

Καλησπέρα σας,σήμερα με πήραν τηλ. από την εταιρία courier για να μου παραδώσουν αύριο το πακέτο με το iphone,
μίλησα με την εξ.πελατών και μου είπαν ότι η microsim εμπεριέχεται στην συσκευασία,αλλά είναι απενεργοποιημένη,για την ενεργοποίηση της πρέπει να πάω σε κάποιο κατάστημα vodafone η μέσω του My Accοunt στην σελίδα τους στο internet.
Θα ήθελα αν σας ρωτήσω,για την ενεργοποίηση του τηλεφώνου την πρώτη φορά όταν θα μου ζητήσει να συνδεθεί με το itunes πρέπει να έχει την microsim ενεργοποιημένη μέσα ή γίνεται και χωρίς αυτή?
Ρωτάω γιατί θα ήθελα να ελέγξω την καλή λειτουργία της συσκευής πριν υπογράψω τα έντυπα παραλαβής του courier.

#544   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/10/2010 - 01:56

Καλησπέρα σας,σήμερα με πήραν τηλ. από την εταιρία courier για να μου παραδώσουν αύριο το πακέτο με το iphone,
μίλησα με την εξ.πελατών και μου είπαν ότι η microsim εμπεριέχεται στην συσκευασία,αλλά είναι απενεργοποιημένη,για την ενεργοποίηση της πρέπει να πάω σε κάποιο κατάστημα vodafone η μέσω του My Accοunt στην σελίδα τους στο internet.
Θα ήθελα αν σας ρωτήσω,για την ενεργοποίηση του τηλεφώνου την πρώτη φορά όταν θα μου ζητήσει να συνδεθεί με το itunes πρέπει να έχει την microsim ενεργοποιημένη μέσα ή γίνεται και χωρίς αυτή?
Ρωτάω γιατί θα ήθελα να ελέγξω την καλή λειτουργία της συσκευής πριν υπογράψω τα έντυπα παραλαβής του courier.


Μάλλον άργησα, αλλά δεν είναι ανάγκη να είναι ενεργοποιημένη η micro sim για να κάνεις activate το iPhone.

#545   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/10/2010 - 03:21

ρε παιδες να κανω μια ερωτηση
ενας φιλος που μιλουσαμε πιο πριν μου ειπε οτι πηγε τη προηγουμενη τεταρτη ,παρασκευη και χτες (istorm)
και τις 3 φορες του ειπαν οτι δεν υπαρχει διαθεσημοτητα για το 4
και λεω ειναι δυνατον 3 φορες να γινετε αυτο το πραμα????

#546   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/10/2010 - 22:09

τελικα ρε παιδες πηγε καποιος τωρα προσφατα αθηνα να το παρει σκετο χωρις συνδεση και να το πηρε να φυγει ???????

#547   Grimwall

Grimwall

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2010 - 10:38

Ήμουν χθες στο Golden-I και είχαν μόλις ξεμείνει από 16άρια.

Είχαν όμως 32άρια (εγώ ρώτησα για σύνδεση αλλά φαντάζομαι πως το δίνουν και σαν σκέτη συσκευή) και περιμένουν 16άρια πάλι (όπως και όλος ο υπόλοιπος κόσμος ;) )

#548   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/10/2010 - 22:33

εγω που πηρα για το φιλαρακι μου τηλεφωνο σε vodafone,cosmote,istorm και 3-4 μαγαζια πουτ ειδα απο το σκρουτζ ολοι μου ειπαν οτι μεριμενουν μια μεγαλη φουρνια γιατι ειναι ολοι με αναμονη. παιζει να ειναι αληθεια αυτο?

#549   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/10/2010 - 23:33

σημερα ξαναπηρα στη γυρα για το πολυποθητο 4ρι και πηρα μια απαντηση που δε ξερω κατα ποσον ειναι αληθινη για να την πει ενας υπαλληλος τλεφωνικα

μου λεει το παληκαρι οτι περιμενουν αυριο μια τεραστια παρτιδα η οποια θα εκτελονιστει το αργοτερο μεχρι τη δευτερα .
εχει κανεις καποια τετοια πληροφορια ?????????

#550   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 22/10/2010 - 00:57

Χωρίς σύνδεση θες να το πάρεις? Σκέτη συσκευή?
Μπα μην τους πιστεύεις και πολύ πάντως...

#551   aristos87

aristos87

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2010 - 14:20

Και γώ όπου πήρα τηλ λένε δεν έχουν. Ούτε στο istorm ουτε στην voda

#552   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/10/2010 - 23:31

Και γώ όπου πήρα τηλ λένε δεν έχουν. Ούτε στο istorm ουτε στην voda

σημερα που ξαναμιλησα με ιστορμ μου ειπαν δευτερα το αργοτερο τριτη θα εχουν 16ρια.
δε ξερω τι να πω

#553   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 23/10/2010 - 15:46

Το ίδιο έκανα πέρσι. Τίποτα ιδιαίτερο. Πας σε ένα κατάστημα vodafone παίρνεις το κινητό που θες με την επιδότηση και τους λες ότι θες να κάνεις συμβόλαιο με τον ίδιο αριθμό. Φυσικά να έχεις μαζί σου το ΑΦΜ, ταυτότητα και την κάρτα sim.

Διαφορετικά μπορείς να το κάνεις και μέσω internet που θα σου έρθει πιο οικονομικά και γρήγορα (άμεσα) αν θες να πάρεις το iPhone 4
απο εδώ

http://www.vodafone....paidUser.action



#554   madtracker

madtracker

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2010 - 14:44

Κανά νέο για διαθεσιμότητα έχουμε??

#555   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 24/10/2010 - 15:02

Για τον φίλο rioshorty :
Όταν με το καλό έρθει το λευκό θα μπορείς να το πάρεις με νέα σύνδεση σε Cosmote ή Vodafone ,οι επιδοτήσεις να ξέρεις για αυτό το μήνα και όπως πάει η κατάσταση πέφτουν όλο και περισσότερο οπότε μην ελπίζεις σε μεγάλες επιδοτήσεις. Δουλεύω και με τα 2 δίκτυα αυτή τη στιγμή και δίνει καλύτερες επιδοτήσεις η Vodafone , όμως τα προγράμματα της Cosmote δίνουν καλύτερους χρόνους ομιλίας.

Για τον φίλο mikexs :
Όχι δεν σου δίνουμε αντάπτωρα microsim...μπορείς να τον αγοράσεις στα 2 ευρώ από την Cosmote ή Vodafone

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες