Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/08/2010 - 10:16

Έχει ενημερωθεί κανείς σας για την παραγγελία του? το αγόρασα Παρασκευή πρωί (απο το vodafone.gr) και δεν έχει ενημερώσει κανεις μαζί μου. Aκομα εκρεμμεί λεει :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 10:37

Έχει ενημερωθεί κανείς σας για την παραγγελία του? το αγόρασα Παρασκευή πρωί (απο το vodafone.gr) και δεν έχει ενημερώσει κανεις μαζί μου. Aκομα εκρεμμεί λεει :(

Και σε εμενα το ιδιο φιλε μου, κι εγω Παρασκευή πρωί εκανα την παραγγελια και ακομα εκρεμμει...
Σε επικοινωνία που ειχα σημερα με την Vodafone την πρωτη φορα μια κοπελιτσα μου ειπε πως αφου εκρεμμει ακομη σημαινει πως δεν υπαρχει διαθεσημοτητα, απογοητευμενος λοιπον ξαναπερνω με προθεση να ακυρωσω την ανανεωση που εχω κανει και να ψαξω καπου αλλου. Πριν ακομα αναφερω στον εκπροσωπο τις προθεσεις μου μου λεει πως αφου η παραγγελια εγινε την Παρασκευη ειναι λογικο γιατι η καθε παραγγελια κανει 2-3 ημερες να ελεγχθει και λογικα σημερα ή αυριο θα προωθηθει η παραγγελια μου. Σε ερωτηση που του εκανα για τα περι διαθεσημοτητας μου ειπε πως απο την στιγμη που στο site ειναι διαθεσιμο για παραγγελια υπαρχουν κομματια και η συναδελφος, σας εδωσε λαθος ενημερωση. :mad:
Ετσι για την ιστορια αν θες κανε κι εσυ μια κληση στην εξυπηρετηση πελατων να δουμε τι θα σου πουν...

#63   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/08/2010 - 11:02

Και σε εμενα το ιδιο φιλε μου, κι εγω Παρασκευή πρωί εκανα την παραγγελια και ακομα εκρεμμει...
Σε επικοινωνία που ειχα σημερα με την Vodafone την πρωτη φορα μια κοπελιτσα μου ειπε πως αφου εκρεμμει ακομη σημαινει πως δεν υπαρχει διαθεσημοτητα, απογοητευμενος λοιπον ξαναπερνω με προθεση να ακυρωσω την ανανεωση που εχω κανει και να ψαξω καπου αλλου. Πριν ακομα αναφερω στον εκπροσωπο τις προθεσεις μου μου λεει πως αφου η παραγγελια εγινε την Παρασκευη ειναι λογικο γιατι η καθε παραγγελια κανει 2-3 ημερες να ελεγχθει και λογικα σημερα ή αυριο θα προωθηθει η παραγγελια μου. Σε ερωτηση που του εκανα για τα περι διαθεσημοτητας μου ειπε πως απο την στιγμη που στο site ειναι διαθεσιμο για παραγγελια υπαρχουν κομματια και η συναδελφος, σας εδωσε λαθος ενημερωση. :mad:
Ετσι για την ιστορια αν θες κανε κι εσυ μια κληση στην εξυπηρετηση πελατων να δουμε τι θα σου πουν...


Στην αρχη μου ειπε οτι αυτη η παραγγελια συνηθως καθυστερει λιγο, αλλα οταν καταλαβε οτι εχω κανει παραγγελια κανονικη (νομιζε προκρατηση οτι ειχα κανει), μου ειπε οτι το πολυ σε 2 εργασιμες θα επικοινωνησει μαζι μου η εταιρια courier για να κανονισουμε ραντεβου. Την ρωτησα αν υπαρχει δηλαδη διαθεσιμοτητα και μου ειπε "ναι η συσκευη σας εχει ερθει". ιδωμεν..

#64   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 11:08

Ωραία αναμένουμε λοιπόν...

#65   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 11:14

Εγώ το έβαλα σήμερα το πρωι παραγγελία στο SITE μιας και 10 καταστήματα μαζί με τα εταιρικά του μου ελεγαν και διαφορετικά πράγματα.
Άλλος σε 20 μέρες άλλος σε 10 άλλος παρασκευή και το καλήτερο...εταιρικό κατάστημα δεν ξέρει πότε θα παραλάβη και εάν υπάρχει διαθεσιμότητα.

Χθές πάντος απ όσο μου είπαν στην εξυπηρέτηση πελάτών είχε αρκετό stock σήμερα δεν γνώριζε μιας και δεν είχε γίνει update η αποθήκη.

Πάντος τα καταστήματα κοιμούνται

#66   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/08/2010 - 11:17

Εγώ το έβαλα σήμερα το πρωι παραγγελία στο SITE μιας και 10 καταστήματα μαζί με τα εταιρικά του μου ελεγαν και διαφορετικά πράγματα.
Άλλος σε 20 μέρες άλλος σε 10 άλλος παρασκευή και το καλήτερο...εταιρικό κατάστημα δεν ξέρει πότε θα παραλάβη και εάν υπάρχει διαθεσιμότητα.

Χθές πάντος απ όσο μου είπαν στην εξυπηρέτηση πελάτών είχε αρκετό stock σήμερα δεν γνώριζε μιας και δεν είχε γίνει update η αποθήκη.

Πάντος τα καταστήματα κοιμούνται

γενικα ξεφτιλα η vodafone σε αυτο το θεμα.. δεν "ξερουν" τι στοκ εχουν, εμενα 2 μερες πριν την πωληση του 4 μου λεγανε οτι θα ερθει πολυ αργα στην Ελλαδα και να περιμενω για υπερεπιδοτηση. Γενικα πολυ ψεμα πεφτει.

#67   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 30/08/2010 - 11:24

καθε χρονια τα ιδια τετοια εποχη ρε παιδια τωρα θα τους μαθουμε ?

#68   ZeroTime

ZeroTime

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 30/08/2010 - 11:48

Παιδιά πήρα στα κεντρικά και μου είπαν ότι πουθενά δεν υπάρχει διαθεσιμότητα και ότι περιμένουν από την Apple να τους φέρει. Όταν τους ρώτησα πότε θα έρθουν μου είπε πως δεν ξέρει...Μιλάμε για τρομερή εξυπηρέτηση! Σε ένα υποκατάστημα της περιοχής μου, μου είπαν την Τετάρτη να κάνω το συμβόλαιο και από την άλλη βδομάδα θα φέρουν τα iPhone....Ξενέρωσα :(

#69   Bazookas

Bazookas

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 11:54

ξέρει κάποιος να μας πει αν οι παρτίδες που έχουν έρθει στην Ελλάδα από Vodafone και Cosmote
έχουν το γνωστό πρόβλημα με την κεραία στο σήμα, ή αν θα βγει στο μέλλον
άλλη παρτίδα χωρίς το προαναφερθέν πρόβλημα.

#70   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 12:06

Έχει αναφερθεί πόλλες φορες στο forum. Οι περισσότεροι αναφέρουν ότι το πρόβλημα δεν υπάρχει κάποιοι άλλοι οτι χάνουν 2 γράμμες από το σήμα αλλά κανένας ότι έχει πρόβλημα επικοινωνίας ή χάνει κλήσεις. Ελπίζω να σε κάλυψα

#71   giannism1

giannism1

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 30/08/2010 - 12:12

Παιδια κ γω μολις πριν 1 ωρα το παραγγειλα απο καταστημα της vf στη Ροδο κ μου ειπαν οτι μπορει κανα 2μηνο!!απευθειας πηρα στην εξηπηρετηση πελατων κ μου ειπαν απο εκει οτι 4 μερες κανει αν εχει stock αλιως περιμενουμε κ κανεις δεν ξερει... :( :huh:

#72   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 12:24

Καλά εάν δεν έχουν Stock γιατί έχουν ανοιχτές τις παραγγελίες μέσο του SITE?

#73   giannism1

giannism1

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 30/08/2010 - 12:36

Λογικα για συμβολαια...!

#74   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/08/2010 - 12:52

Καλά εάν δεν έχουν Stock γιατί έχουν ανοιχτές τις παραγγελίες μέσο του SITE?

γιατι ειναι γελοιοι? :Ρ

#75   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 12:56

Λογικα για συμβολαια...!


Ναι οκ το πρόβλημα είναι οτι δεν πουλάνε σκέτη συσκεύη ή συμβόλαιο κάνεις ή αναβάθμιση.

Δεν βλέπω όμως να έχει παραλάβει κανένας..

Την παλιά αναβάθμιση την είχα παραλάβη σε λιγότερο απο 24 ώρες και τώρα εκρεμούν παραγελίες 48+.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες