Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   antonisape

antonisape

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/08/2010 - 11:52

Λογικά αγου δεν αναφέρει τίποτα στο σίτε για OUT OF STOCK 48 ώρες το πολύ..
Διαφορετικά "καλό πασχα"

Πηρα τηλ και μου είπαν οτι αφού σε αφησε το site να κανεις την αγορα παει να πει οτι έχει συσκευές και οτι θέλει 1-2 εργασιμες να σε πάρει κοουριερ να κλεισετε ραντεβου,εγω το πήρα σαββατο οπότε σήμερα κανονικά θα έπρεπε να με πάρουν τηλ,και ακόμα τιποτα,τα νευρα μουυυυυυ!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   giannism1

giannism1

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 31/08/2010 - 11:55

συσκευη μονο ή με συνδεση??

#108   antonisape

antonisape

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/08/2010 - 12:10

συσκευη μονο ή με συνδεση??

ανανεωση συνδεσης και με μεγαλυτερο παγιο...και η χρέωση στην πιστωτική μολις έμαθα οτι έχει γίνει!

#109   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/08/2010 - 12:17

Κι εμενα τωρα που το βλεπω λεει "σε εξελιξη". Για να δουμε...

Τελευταία επεξεργασία από: xtreme84, 31/08/2010 - 12:17


#110   alexander437

alexander437

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:imanos

Δημοσίευση 31/08/2010 - 12:23

Σε εξελιξη και μενα παιδια ! Αντε να δουμε.... Εγω εχω παρει 5-6 φορες το 1399 και ΟΛΟΙ μου ειπαν οτι σε 3 εργασιμες θα εχω την συσκευη. Σημερα ειναι η 3η εργασιμη, μεχρι τι ωρα να τους δοσω διορια χμμ...

#111   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 12:32

Κατάσταση Ηλεκτρονικής Παραγγελίας: Εκρεμμεί

και πάλι 3 μέρες είναι πολλές :)

#112   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/08/2010 - 12:34

Κατάσταση Ηλεκτρονικής Παραγγελίας: Εκρεμμεί

και πάλι 3 μέρες είναι πολλές :)

Πότε έκανες την παραγγελία φίλε?

#113   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 12:40

Πότε έκανες την παραγγελία φίλε?


Εχθές στις 9.00

Αλλα όλα τα άλλα κινητά που έχω πάρει παρει παλιότερα ερχόντουσαν την επόμενη

#114   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:08

Λογικά οσοι εκαναν την παραγγελία τους Παρασκευή σημερα ειναι "σε εξελιξη" οποτε λογικά αυριο θα δεις κι εσυ φως...
Το πότε θα παραλάβουμε ειναι αλλη ιστορια, προς το παρον μας βαζουν "σε εξελιξη" ετσι για να μην εχουμε να λεμε...

#115   antonisape

antonisape

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:32

εγω πριν λιγο πηγα στην vodafone στο κερατσινι και μου ειπαν οτι ειχαν μονο 7 συσκευες και τους εφυγαν την πρωτη μέρα...
Λογικα εγω που εκανα το σαββατο την αγορα να μην αργησει να μου γινει σε εξελιξη...!

#116   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:49

παιδια σορρυ αν αυτο δεν ειναι το καταλληλο topic για να πω το προβλημα μου αλλα ας δοκιμασω... εγω ολα οκ με την συσκευη, μου την εφεραν απο κοσμοτε δωρο οι δικοι μου... παω σημερα στη vodafone να βγαλω sim και μου λεει ο υπαλληλος εκει οτι δεν μπορω να βγαλω micro sim σε καρτοκινητο και οτι πρεπει να κανω καποια συνδεση... μετα πηγα σε καταστημα κοσμοτε και ρωταω για επιβεβαιωση γιατι μου φανηκαν χαζα αυτα που ειπε ο υπαλληλος της voda και μου λεει ο υπαλληλος της κοσμοτε οτι μπορω να βγαλω κανονικα miscro sim σε καρτοκινητο... και εχω τωρα το εξης διλημμα: να κανω φορητοτητα και να παω στην κοσμοτε για κρατησω το καρτοκινητο μου και να το κανω what's up ή να κανω το φθηνοτερο καρτοπρογραμμα στην voda, κατι που δεν το προτιμω γιατι μου προσφερει ο,τι και η καρτα απλα με παγιο 20 ευρω εκει που εγω με 10 ευρω βγαζω χαλαρα εναν μηνα με το καρτοκινητο?? :S:S:S

#117   antonisape

antonisape

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:32

μολις μου εγινε σε εξελιξη παιδια!

#118   mitsof

mitsof

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 15:52

Εγώ από Παρασκευή πρωί (11.00 πμ) αναβάθμιση - πιστωτική - unlimited internet 45, έπρεπε να πάρω τηλεφωνo για να πάει η παραγγελία σε εξελιξη.
Συσκευές δεν πρέπει να υπάρχουν αυτή τη στιγμή πάντως. Το πρόγραμμα βέβαια οι κουτοπόνηροι μου το αλλάξαν αναδρομικά 5 -6 μέρες πριν κάνω την παραγγελία.
Το αστείο είναι ότι δεν έχω καν 3G sim!!!.
Αύριο αν δεν γίνει τίποτα σκέφτομαι να το ακυρώσω.

#119   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 31/08/2010 - 16:26

παιδια σορρυ αν αυτο δεν ειναι το καταλληλο topic για να πω το προβλημα μου αλλα ας δοκιμασω... εγω ολα οκ με την συσκευη, μου την εφεραν απο κοσμοτε δωρο οι δικοι μου... παω σημερα στη vodafone να βγαλω sim και μου λεει ο υπαλληλος εκει οτι δεν μπορω να βγαλω micro sim σε καρτοκινητο και οτι πρεπει να κανω καποια συνδεση... μετα πηγα σε καταστημα κοσμοτε και ρωταω για επιβεβαιωση γιατι μου φανηκαν χαζα αυτα που ειπε ο υπαλληλος της voda και μου λεει ο υπαλληλος της κοσμοτε οτι μπορω να βγαλω κανονικα miscro sim σε καρτοκινητο... και εχω τωρα το εξης διλημμα: να κανω φορητοτητα και να παω στην κοσμοτε για κρατησω το καρτοκινητο μου και να το κανω what's up ή να κανω το φθηνοτερο καρτοπρογραμμα στην voda, κατι που δεν το προτιμω γιατι μου προσφερει ο,τι και η καρτα απλα με παγιο 20 ευρω εκει που εγω με 10 ευρω βγαζω χαλαρα εναν μηνα με το καρτοκινητο?? :S:S:S

δεν υπαρχει λογος να κανεις τιποτα τετοιο. ψαξε εδω στο φορουμ πως να κοψεις την σιμ σου :ρ

#120   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 31/08/2010 - 17:37

παιδια σορρυ αν αυτο δεν ειναι το καταλληλο topic για να πω το προβλημα μου αλλα ας δοκιμασω... εγω ολα οκ με την συσκευη, μου την εφεραν απο κοσμοτε δωρο οι δικοι μου... παω σημερα στη vodafone να βγαλω sim και μου λεει ο υπαλληλος εκει οτι δεν μπορω να βγαλω micro sim σε καρτοκινητο και οτι πρεπει να κανω καποια συνδεση... μετα πηγα σε καταστημα κοσμοτε και ρωταω για επιβεβαιωση γιατι μου φανηκαν χαζα αυτα που ειπε ο υπαλληλος της voda και μου λεει ο υπαλληλος της κοσμοτε οτι μπορω να βγαλω κανονικα miscro sim σε καρτοκινητο... και εχω τωρα το εξης διλημμα: να κανω φορητοτητα και να παω στην κοσμοτε για κρατησω το καρτοκινητο μου και να το κανω what's up ή να κανω το φθηνοτερο καρτοπρογραμμα στην voda, κατι που δεν το προτιμω γιατι μου προσφερει ο,τι και η καρτα απλα με παγιο 20 ευρω εκει που εγω με 10 ευρω βγαζω χαλαρα εναν μηνα με το καρτοκινητο?? :S:S:S


Eπίσης πάρε στην εξυπηρέτηση πελατών vodafone στο 13830 και πες τους ότι θες να διατηρήσεις το καρτοκινητό σου.. Μπορούν να σε εξυπηρετήσουν και να σου βγάλουν κανονικά μια micro sim για καρτοκινητό ή να κάνεις φορητότητα και να πας στην cosmote όπου σε εξυπηρετούν κανονικά? Δεν χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις να δεις αν μπορούν να κάνουν κάτι :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες