Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Bluetooth Headset compatibility list


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
431 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Yannis

Yannis

    Rebuilding

  • 2.681 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:GC

Δημοσίευση 22/05/2009 - 07:57

Το Samsung WEP410 δεν το χρησιμοποιώ πλέον. Αλλά δεν είχε ποτέ πρόβλημα συντονισμού.

Τώρα για το αν ταιριάζει στο αυτί του καθενός είναι άλλο θέμα, μπορεί ναι μπορεί και όχι. Έχει όμως 3 καπάκια (μικρό, μεσαίο και μεγάλο) για τους περισσότερους τύπους αυτιών!

:-)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   BadSectorGR

BadSectorGR

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/05/2009 - 09:40

Καλημέρα.
Εγώ εχω το Samsung WEP200 το οποίο παίζει μια χαρά απλά όσοι με ακούνε μου κάνουν παράπονα οτι δε με ακούνε και πολύ δυνατά. Μπορώ να το ρυθμίσω κάπως?
Ευχαριστώ

#63   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 29/05/2009 - 16:04

Quote

Καλημέρα.

Εγώ εχω το Samsung WEP200 το οποίο παίζει μια χαρά απλά όσοι με ακούνε μου κάνουν παράπονα οτι δε με ακούνε και πολύ δυνατά. Μπορώ να το ρυθμίσω κάπως?

Ευχαριστώ


Το συγκεκριμένο μοντέλο το είχα και εγώ κάποιο διάστημα (μέχρι που το έχασα... πολύ μικρό βλέπεις ::))
είναι αρκετά καλό, αλλά δεν νομίζω οτι παίρνει καμιά ιδιαίτερη ρύθμιση.... αν εννοείς αυτό... ίσως ευθύνεται το μικρόφωνο λοιπόν.
Γιατί αν δεν έχει κανένα πρόβλημα με το iphone όσον αφορά την σύνδεση τότε δεν υπάρχει άλλη εξήγηση .. 


#64   ioanniskar

ioanniskar

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:ioanniskar

Δημοσίευση 16/06/2009 - 16:19

Quote

Sony Ericcson HBH-PV703



OK!



Αν και ολοι μου λενε οτι με ακουνε μακρια δουλευει μια χαρα.


Δοκίμασε Reset Network Settings. Εμένα πάντως με HBH-PV720 (που σε ορισμένους δεν ακουγόμουν σχεδόν καθόλου - διαπιστωμένο ιδίοις όμμασι) έτσι μου λύθηκε.

#65   ecep

ecep

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/06/2009 - 13:06

Παιδιά διαβάζω στις προηγούμενες σελίδες πως το Sony Ericsson HBH-PV708 είναι πλήρως συμβατό με το iphone 3g.

Έχω το συγκεκριμένο BT και το χρησιμοποιώ σε συνδιασμό με το P1 (2η συσκευή).

Προσπαθώ να συνδέσω το iphone αλλά μάταια... τι δεν κάνω καλά σας παρακαλώ πείτε μου ???.

#66   ecep

ecep

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/06/2009 - 09:53

Quote

Παιδιά διαβάζω στις προηγούμενες σελίδες πως το Sony Ericsson HBH-PV708 είναι πλήρως συμβατό με το iphone 3g.



Έχω το συγκεκριμένο BT και το χρησιμοποιώ σε συνδιασμό με το P1 (2η συσκευή).



Προσπαθώ να συνδέσω το iphone αλλά μάταια... τι δεν κάνω καλά σας παρακαλώ πείτε μου ???.

Παιδιά καλημέρα,

ενώ ενεργοποιώ τη δυνατότητα bluetooth στο iphone, αυτό μένει συνέχεια στη λειτουργία αναζήτησης (σα να κολλάει) και δεν βλέπει καμμία συσκευή.

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος παρακαλώ πολύ  ;D

#67   polis

polis

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/06/2009 - 10:01

Plantronics Discovery 925! Μετά απο 6 ακουστικά επιτέλους βρέθηκε αυτό που να είναι compatible 100% με το 3G μας. Γενικά η εταιρία αυτή αποδείχτηκε αξιόπιστη και σε άλλα μοντέλα της. Τώρα ειδικά με την OS 3.0 ακούς και ακούγεσαι ΑΠΙΘΑΝΑ. ;D Κάτι πρέπει να φτιάξανε στο bluetooth γιατί η ποιότητα ήχου στα ακουστικά έφτιαξε αισθητά.

#68   kroumel

kroumel

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/07/2009 - 00:57

"PURO BTPR 100" (55 euro)

Απο Media Markt, καλο φαινεται, πολυ καλα με ακουνε.

Μονο κλησεις βεβαια, μουσικη δεν περναει...

#69   BadSectorGR

BadSectorGR

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/07/2009 - 08:36

Καλημερα. Αγορασα χτες το i-tech clip mini II και θα ηθελα να μαθω αν μπορω να ακουω και μουσικη απο αυτό και αν ναι πως.
Ευχαριστω!

#70   iTechHellas

iTechHellas

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/07/2009 - 08:47

Καλημερα. Αγορασα χτες το i-tech clip mini II και θα ηθελα να μαθω αν μπορω να ακουω και μουσικη απο αυτό και αν ναι πως.
Ευχαριστω!


Το i.Tech Clip II mini bluetooth δεν είναι στερεοφωνικό μουσικό ακουστικό. Για να ακούσετε μουσική από το iPhone σας και μάλιστα σε στερεοφωνική ποιότητα θα πρέπει να έχετε ένα στερεοφωνικό A2DP ακουστικό όπως το i.Tech Clip Music 801 ή το i.Tech Clip D-Radio bluetooth. Με αυτά τα δύο μπορείτε επίσης να έχετε ένα σχετικό έλεγχο του playlist. Διαβάστε το άρθρο στο i.Tech Bluetooth blog μας για περισσότερες πληροφορίες.

#71   Sakis

Sakis

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2009 - 16:42

Το i.Tech Clip II mini bluetooth δεν είναι στερεοφωνικό μουσικό ακουστικό. Για να ακούσετε μουσική από το iPhone σας και μάλιστα σε στερεοφωνική ποιότητα θα πρέπει να έχετε ένα στερεοφωνικό A2DP ακουστικό όπως το i.Tech Clip Music 801 ή το i.Tech Clip D-Radio bluetooth. Με αυτά τα δύο μπορείτε επίσης να έχετε ένα σχετικό έλεγχο του playlist. Διαβάστε το άρθρο στο i.Tech Bluetooth blog μας για περισσότερες πληροφορίες.



Υπάρχει καποιο iTech το οποιο δεν ειναι συμβατο με το iPhone ?

Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για το i.Tech Bluetooth Clip Vibrate Silver αλλα και η απάντηση στην παραπάνω ερωτηση πιστευω θα βοηθησει αρκετους.

Ευχαριστώ.

#72   iTechHellas

iTechHellas

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/07/2009 - 09:12

Υπάρχει καποιο iTech το οποιο δεν ειναι συμβατο με το iPhone ?

Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για το i.Tech Bluetooth Clip Vibrate Silver αλλα και η απάντηση στην παραπάνω ερωτηση πιστευω θα βοηθησει αρκετους.

Ευχαριστώ.


Όλα τα Bluetooth i.Tech είναι συμβατά με το i.Phone. Μουσική stereo παίζουν μόνο όσα υποστηρίζουν την τεχνολογία A2DP. Μπορείτε να δείτε την λίστα με τα προϊόντα i.Tech στο επίσημο website μας http://www.tech4u.gr/gr-itech-dynamic.

#73   farmak

farmak

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 24/07/2009 - 15:13

Εντυπώσεις από Plantronics Discovery 650 σε iphone 3G OS3.0 Jailbroken:

Συνδέεται άμεσα και έχει πάρα πολύ ποιότητα ήχου...το συνιστώ ανεπιφύλακτα, ειδικά αν θέλετε να συνδέσετε 2 τηλέφωνα, μιας και υποστηρίζει αυτή τη λειτουργία.

Στα συν η θηκούλα με δόνηση, στα μείον η σχετικά περιορισμένη αυτονομία σε σχέση με άλλα μοντέλα, η οποία όμως καθορίζεται και από το πολύ μικρό του βάρος. Επίσης έχει δυνατότητα φόρτισης όπου και αν βρίσκεστε με χρήση απλής ΑΑΑ μπαταρίας, μέσω του extension που κουμπώνει στη θηκούλα.

#74   Stala

Stala

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 29/07/2009 - 11:57

Μπορει κανεις να μου πει αν κανει αυτο????

http://www.sonyerics...0?lc=el&cc=gr#a

#75   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/07/2009 - 12:15

κανει ναι αλλα δεν εχει καλη αποδοση ηχου και χανεται συνεχεια.το εχει ενας γνωστος.ενα που ειναι απολυτα συμβατο ειναι το Plantronics Discovery 925 με αριστη ποιοτητα ηχου..

ezgif_com_crop_2.gif


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες