Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Cosmote. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
311 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   tomster

tomster

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 28/08/2010 - 22:46

Από τα κεντρικά (και από κατάστημα) μου είπαν από Δευτέρα.

Για άτοκες χλομό αλλά το επιτόκιο, για αγορά με πιστωτική πάντα, είναι γύρω στα 3-4% άρα για ένα iPhone 4 - 16GB (650 EUR) αν το βάλεις σε 12 δόσεις η επιβάρυνση θα είναι περίπου στα 24 EUR. Ψιλοπράγματα.

Ευχαριστώ φιλε. :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/08/2010 - 02:00

Κοίτα πριν μπεις στην διαδικασία να κάνεις την φοριτότητα θα πρέπει να ζητήσεις επανεξέταση της αναβάθμισης στην εταιρία που είσαι. Μόλις το κάνεις σίγουρα θα σου κάνουν καλύτερη προσφορά(Αυτό είναι συνάρτηση βέβαια του προγράματος που έχεις και των χρόνων που είσαι συνδρομητής τους.) Μόλις γίνει αυτό και σου δώσουν τότε μπορείς να πάρεις και στην Cosmote να ρωτήσεις. Το πρόβλημα είναι ότι είναι συννενοημένοι και οι διαφορές τους δεν θα είναι μεγάλες. Η vodafone πχ στην αίτηση επανεξέτασης θα σου δώσει επιπλέον αυτό που θα σου δώσει h Cosmote ούτως ώστε να μπορέσει να σε κρατήσει. Τότε μπορείς να κάνεις αίτηση φορητότητας επειδή δεν είσαι ευχαριστημένος και να ζητήσεις να πας στην άλλη εταιρία. Τότε πριν την αποδέσμευση θα σε ξανακαλέσουν και υπάρχει η περίπτωση να σου κάνουν ακόμη καλύτερη προσφορά. Υπάρχει και η περίπτωση να μην σου κάνουν τπτ αφού πλέον είναι γνωστό αυτό και δεν ψαρώνουν.

λααθος...η βοντα μου δινε 550 επιδοτηση και η κοσμοτε μου δωσε 1100..!!απιστευτο και ομως εγινε!

#63   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/08/2010 - 02:01

Όχι εφόσον είναι το FaceTime via Wifi..

χωρις wi-fi γνωριζεις?

#64   1gen

1gen

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 29/08/2010 - 08:20

να φανταστώ ότι cosmote,vodafone,germanos,ote-shop δεν δουλεύουν Κυριακή...?

#65   Korbas

Korbas

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2010 - 09:38

χωρις wi-fi γνωριζεις?


Αν θυμάμαι καλά υπάρχει μια εφαρμογή όπου περνάει το facetime από το 3G. Άλλα θα σου πάει ο κούκος αηδόνι αφού θα χρεώνεσαι data.

#66   SubGam3R

SubGam3R

    iPH Enthousiast

  • 464 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 29/08/2010 - 13:52

Παιδιά ήθελα να ρωτήσω...Αν αγοράσω το iPhone 4 από μία ιστοσελίδα, μετά τι γίνετε με την MicroSIM;
Μπορώ να την προμηθευτώ σκέτη από την Cosmote που έχω καρτοσύνδεση; :D


#67   fantomduck

fantomduck

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2010 - 18:45

Καλησπέρα,

Εγώ αγόρασα το iphone 4 16GB κι ευτηχως είχε την 4.0.1 και όχι την 4.0.2 που έλεγε ο πωλητής. του έκανα JB και πέρασα ότι είχε μέσα το 3GS μου μέσα σε μισή ώρα. Το τηλέφωνο δεν παίζεται. στο πιάσιμο είναι σκέτη αρχοντιά και η οθόνη άπαικτη. Αν δεν την δεις δε το πιστευεις ότι έχει τόση διαφορά. Όσον αφορά το "προβλημα" με τη λήψη έχω να πω ότι δεν υπάρχει. Η για να είμαι πιο ακριβής ότι σήμα είχα με το 3GS ακριβώς το ίδιο είχα και με το 4 και σε ορισμένα σημεία το 4 έβγαζε έστω αυτή τη μια γραμμή και έμπαινε κανονικά ίντερνετ πράγμα που το 3GS μου δεν έκανε. Αν κάποιος κώλωνε εξ αιτιας αυτών πυο ακούγωνταν για το σήμα έχω να του πώ να μην το σκέφτεται κάν. Το τηλέφωνο είναι σούπερ.
τις δοκιμές με το σήμα τις έκανα εκτός Αθηνών σε σημείο όπου το σήμα δεν φτάνει εύκολα (παραλία ξυλοκάστρου) στα ίδια σημεία όπου με το 3GS έβγαζα μια γραμμή με το ζόρι (χωρίς να καλύπτω το πίσω μέρος, γιατί αν το κάλυπτα δεν έβγαζε τίποτε), με το 4 είχα τρεις γραμμές αν δεν κάλυπτα το πίσω μέρος με το χέρι μου και 1-2 γραμμές αν το κάλυπτα. και σε σημεία που το 3GS δεν έδειχνε ούτε το σήμα του φορέα το 4 έδινε μια γραμμή και έμπαινε ιντερνετ (3G) κανονικά... γι αυτό σας λέω μη μασάτε.

E.D

#68   tomster

tomster

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/08/2010 - 19:04

να φανταστώ ότι cosmote,vodafone,germanos,ote-shop δεν δουλεύουν Κυριακή...?

Lol. :)

#69   Ninja10R

Ninja10R

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 30/08/2010 - 08:45

Τετάρτη 1 Σεπτεμβρίου παραλαμβάνω. Μέχρι τότε, προσευχές να είναι στην 4.0.1

#70   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 10:06

Τι περιλαμβάνει μέσα το κουτί συσκευασίας;

#71   popcornito24

popcornito24

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 10:23

παιδιά κ εγώ στις 1 του μηνός το παραλαμβάνω.Να ρωτήσω κάτι off topic >>

Μου είπε ότι πρέπει να περάσω από κατάστημα για ενεργοποίηση(και αναβάθμιση ρυθμίσεων φορέα), μέσω itunes μου είπε και τα σχετικά.....αλλά φοβάμαι μην του κάνει αναβάθμιση ο υπάλληλος/λη...τι προτείνετε;;

#72   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 30/08/2010 - 10:27

παιδιά κ εγώ στις 1 του μηνός το παραλαμβάνω.Να ρωτήσω κάτι off topic >>

Μου είπε ότι πρέπει να περάσω από κατάστημα για ενεργοποίηση(και αναβάθμιση ρυθμίσεων φορέα), μέσω itunes μου είπε και τα σχετικά.....αλλά φοβάμαι μην του κάνει αναβάθμιση ο υπάλληλος/λη...τι προτείνετε;;


Να μην πας ουτε για πλακα. Οτι κανεις μονος σου!

#73   popcornito24

popcornito24

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2010 - 10:29

Να μην πας ουτε για πλακα. Οτι κανεις μονος σου!


Ναι αλλά πρέπει να πάρω κ την καινούρια κάρτα....
Δλδ να κάνω ενεργοποίηση κ αναβάθμιση ρυθμίσεων φορέα(αυτό πάλι πως το κάνω;;; ) σπίτι μου??

#74   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 30/08/2010 - 10:34

Ναι αλλά πρέπει να πάρω κ την καινούρια κάρτα....
Δλδ να κάνω ενεργοποίηση κ αναβάθμιση ρυθμίσεων φορέα(αυτό πάλι πως το κάνω;;; ) σπίτι μου??



Την καινουρια micro-sim θα την βαλεις πολυ ανετα μονος σου. Τωρα για την αναβαθμιση του φορεα οταν συνδεθεις με το itunes την πρωτη φορα καποια στιγμη θα σε ρωτησει γι'αυτο το πραγμα και θα το κανεις παλι μονος σου. Ασε που γινεται και απευθειας απο το κινητο αυτο. Εγω προτεινω να μην πας σε υπαλληλο γιατι αν δεν εχει την 4.0.2 το κοβω να στην περναει και μετα αντιο jailbreak για κανα 2μηνο.

Τελευταία επεξεργασία από: tryf, 30/08/2010 - 10:35


#75   delapo

delapo

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Delapo

Δημοσίευση 30/08/2010 - 10:44

εμένα πάντως το 16αρι μου βγήκε στα 329 ευρω στο cosmote απεριοριστα 45 με internet και 18μηνο συμβόλαιο.

Τελευταία επεξεργασία από: delapo, 30/08/2010 - 10:44


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες