Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Cosmote. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
311 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   than1981

than1981

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/01/2011 - 18:24

Μπορεί κάποιος να μου πει πώς είναι το σήμα με cosmote. Από ότι έχω ακούσει δεν είναι πολύ καλό. Σκέφτομαι να πάω cosmote από vodafone και προβληματίζομαι.

Ευχαριστώ πολύ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   antoniss

antoniss

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:20

Μπορεί κάποιος να μου πει πώς είναι το σήμα με cosmote. Από ότι έχω ακούσει δεν είναι πολύ καλό. Σκέφτομαι να πάω cosmote από vodafone και προβληματίζομαι.

Ευχαριστώ πολύ.


Εγώ το έκανα.... με voda δεν είχα 3G σήμα Πειραιά και Μοσχάτο και στο εξοχικό μου μόνο GPRS.
Με cosmote ..μια χαρα και με καλύτερη προσφορά στο προγραμμα της επιλογής μου.
Πιστεύω ότι θα υπάρχουν και εμπειρίες χρηστών για το αντίθετο .....

Τελευταία επεξεργασία από: antoniss, 12/01/2011 - 14:21


#258   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:40

To σημα ειναι σχετικο και αναλογο του που βρισκεσαι. Οποτε δεν μπορεις να πεις κατι με σιγουρια. Εγω παιδια παντως ειμαι στο παλίο Απεριοριστα 45 και εχω 1500 λεπτα και sms προς κοσμοτε και 270 λεπτα και sms προς αλλους. Τα ξεφτιλισαν τα νεα προγραμματα. Στο ιδιο προγραμμα εβαλαν λιγο ιντερνετ και μειωσαν κατω απο το μισο τον χρονο ομιλιας προς αλλους και κατω απο το 1/3 τα μηνυματα.

Επισης οταν ειχα κανει εγω αυτο το προγραμμα για να παρω τοτε το iphone 3G εκανα 18μηνη συνδεση και απο τον επομενο μηνα νομιζω μου ειχαν πει οτι μπορω να μεταφερθω σε οποιο προγραμμα θελω. :huh:

#259   Ramaya

Ramaya

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2011 - 14:42

Καλήσπερα, έψαχνα σήμερα να πάρω ένα iphone 16gb και στο cosmoteshop γλυφάδας και στο πλαίσιο αργυρούπολης και γλυφάδας μου είπαν ότι δεν έχουν και δεν ξέρουν και πότε θα έρθουν άλλα!πως και ξεμείνανε ρε παίδια?

#260   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2011 - 14:44

Καλήσπερα, έψαχνα σήμερα να πάρω ένα iphone 16gb και στο cosmoteshop γλυφάδας και στο πλαίσιο αργυρούπολης και γλυφάδας μου είπαν ότι δεν έχουν και δεν ξέρουν και πότε θα έρθουν άλλα!πως και ξεμείνανε ρε παίδια?

παρε τηλεφωνο στα public εχουν εκει εδω στην Θεσσαλονικη ειχαν πολλα υποθετω και Αθηνα το ιδιο θα ισχυει και κανουν και νεες συνδεσεις και ανανεωνουν

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 25/01/2011 - 14:44


#261   antoniss

antoniss

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/02/2011 - 11:22

Αλλαγές τιμών στη cosmote απο 1/4/2011.
Πρόκειται για μικρές μειώσεις across the board...

Λεπτομέρειες απο τη σελίδα του παροχου εδώ

Τελευταία επεξεργασία από: antoniss, 24/02/2011 - 11:22


#262   fotis74

fotis74

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 22:44

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ να ρωτησω , αν το παραγγειλεις απο οποιο αλλο ιδιωτικό καταστημα και οχι απαραίτητα απο τα μεγαλα αλλα απο καποιο στην περιοχη σου , τι κινδυνος υπαρχει?
μονον η κοσμοτε και η βονταφον το φερνουν ελλαδα? και ολοι οι αλλοι που το πουλανε πως το αποκτουν?


#263   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 22:46

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ να ρωτησω , αν το παραγγειλεις απο οποιο αλλο ιδιωτικό καταστημα και οχι απαραίτητα απο τα μεγαλα αλλα απο καποιο στην περιοχη σου , τι κινδυνος υπαρχει?
μονον η κοσμοτε και η βονταφον το φερνουν ελλαδα? και ολοι οι αλλοι που το πουλανε πως το αποκτουν?

απο που εννοεις?

#264   fotis74

fotis74

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 22:49

στην περιοχη που μενω στην αθηνα υπαρχει ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας και με ηλεκτρονικα ειδη γενικα , και μου ειπε να μπορει να μου το φερει οταν το εχει η εταιρια που το φερνει ελλαδα , ο οτε και η βονταφον και ο γερμανος σου λενε μπες σε λιστα αναμονης , στην ουσια αυτο μου ειπε και ο παραπανω πωλητης απο το καταστημα.
λες να μπλεξω? τι να προσεξω αν μου το φερει τελικα οπως μου ειπε?


#265   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 22:50

στην περιοχη που μενω στην αθηνα υπαρχει ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας και με ηλεκτρονικα ειδη γενικα , και μου ειπε να μπορει να μου το φερει οταν το εχει η εταιρια που το φερνει ελλαδα , ο οτε και η βονταφον και ο γερμανος σου λενε μπες σε λιστα αναμονης , στην ουσια αυτο μου ειπε και ο παραπανω πωλητης απο το καταστημα.
λες να μπλεξω? τι να προσεξω αν μου το φερει τελικα οπως μου ειπε?

ρωτα με την εγγυηση τι γινεται

#266   fotis74

fotis74

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 22:52

ναι οκ δεν εχεις αδικο , η κοσμοτε που τα στελνει για την εγγυηση? τελικα κοτζαμ apple δεν εχει μια εταιρια να εισαγει και να εχει σερβις στην ελλαδα?

Τελευταία επεξεργασία από: fotis74, 13/03/2011 - 22:53


#267   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 13/03/2011 - 22:53

το iphone 4 το διαθετουν επισης και τα media markt!!! ;)

My life's goal is only to fight


#268   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 22:54

ναι οκ δεν εχεις αδικο , η κοσμοτε που τα στελνει για την εγγυηση? τελικα κοτζαμ apple δεν εχει μια εταιρια να εισαγει και να εχει σερβις στην ελλαδα?

σε μια εταιρια τα στελνουν θελω να πιστευω arvato

#269   fotis74

fotis74

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 23:00

εγω τελικα αν μου το φερει το καταστημα αυτο και μου πει να εγγυηση εχεις απο την ταδε εταιρια , πως την ειπε ο μπιλι τ λοβερ αρβατο , θα ειμαι οκ λογικα ετσι?
το κουτι απ εξω τι γραφει made in....?


#270   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 23:01

εγω τελικα αν μου το φερει το καταστημα αυτο και μου πει να εγγυηση εχεις απο την ταδε εταιρια , πως την ειπε ο μπιλι τ λοβερ αρβατο , θα ειμαι οκ λογικα ετσι?
το κουτι απ εξω τι γραφει made in....?

made in αγγλικα unlocked ειναι ολα...εαν ειναι χαλασμενο που το στελνετε πειτε μου αυτο ρωτα τους μην τους πεις για arvato κτλ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες