Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 27/08/2010 - 12:19

Αγοράσατε iPhone 4 από την Ελλάδα (Cosmote - Vodafone); Θέλετε μία ΔΩΡΕΑΝ θήκη για να προστατέψετε την νέα σας συσκευή;

Αναρτημένη εικόνα


Διαβάστε παρακάτω:

Αν αγοράσεις ένα iPhone 4 πριν από τις 30 Σεπτεμβρίου 2010, είναι πολύ πιθανό ότι δικαιούσαι ένα δωρεάν προστατευτικό Bumper ή μια από τις επιλεγμένες θήκες τρίτων κατασκευαστών για το iPhone 4, προσφορά της Apple.

Για να διεκδικήσεις ένα προστατευτικό Bumper ή μια άλλη θήκη, απλά συμπλήρωσε την online αίτηση, σημειώνοντας και τους μοναδικούς αριθμούς σειράς και IMEI του iPhone σου και διάλεξε αν προτιμάς προστατευτικό Bumper ή θήκη. Θα στείλουμε τη θήκη απευθείας στη διεύθυνσή σου χωρίς καμία χρέωση.

Η αίτηση πρέπει να υποβληθεί εντός 30 ημερών από την αγορά του iPhone 4. Για να έχεις δικαίωμα συμμετοχής, πρέπει να αγοράσεις ένα iPhone 4 μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου 2010.


Αιτήσεις εδώ: link

Οι διαθέσιμες θήκες είναι οι εξής:


Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 12:58

Εμένα, δεν μου "περνάει" ούτε serial number, ούτε IMEI... Υπάρχει περίπτωση να πάρω καμμια θήκη από το κατάστημα της Apple; Γίνεται; Ή μόνο online και με συμπληρωμένη τη φόρμα; :(

#3   Apowen

Apowen

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:21

Εμένα, δεν μου "περνάει" ούτε serial number, ούτε IMEI... Υπάρχει περίπτωση να πάρω καμμια θήκη από το κατάστημα της Apple; Γίνεται; Ή μόνο online και με συμπληρωμένη τη φόρμα; :(

Σε λίγες μέρες αφότου αγορασεις το ip θα σου έρθει ένα mail απο την apple που θα σε ρωτά πιο case θέλεις να σου στείλουν δωρεάν .Εκεί θα υπάρχει και ένα app της Apple που θα σου ρωτά ποιας μορφής θυκη θέλεις Άμα δεν έχεις ip4 δεν προκειτε να πάρεις το mail και κατα συνέπεια τη θυκη .

#4   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:26

Μόλις έκανα την αίτηση..4-6 εβδομάδες λέει για την επεξεργασία της αίτησης..

#5   Madboy

Madboy

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:33

γιατι ρε γμτ στο Apple iPhone Bumber δεν έχει ασπρο??κρίμα..παει πολυ στο μαύρο :mad:

#6   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:35

Ναι, αλλά πού ξέρουν το e-mail μου για να μου στείλουν την ειδοποίηση; Εάν εννοείς αυτό που χρησιμοποιώ στο iTunes, πολύ φοβάμαι πως ΔΕ θα δουν ότι μαζί με το 3GS και το iPod, έχει προστεθεί ΚΑΙ ένα iPhone4... Σκεφτόμουν να πάω με την απόδειξη αγοράς στο καινούριο Αpplestore που ανοίγει προσεχώς. Άσε που, οι μέρες που μένουν μέχρι το τέλος της προθεσμίας είναι ελάχιστες -και όσο πάνε και λιγοστεύουν... Ένας μήνας είναι, ουσιαστικά -κι αν βγάλεις τα Σ/Κ, 20 εργάσιμες, κοντά... Λές να φιλοτιμηθούν να κάνουν αυτό που λες, μέσα σε 20 μέρες; Λίγο παράξενο μου φαίνεται... (Σόρρυ, κι όλας, έτσι;...)

#7   Madboy

Madboy

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:38

Ναι, αλλά πού ξέρουν το e-mail μου για να μου στείλουν την ειδοποίηση; Εάν εννοείς αυτό που χρησιμοποιώ στο iTunes, πολύ φοβάμαι πως ΔΕ θα δουν ότι μαζί με το 3GS και το iPod, έχει προστεθεί ΚΑΙ ένα iPhone4... Σκεφτόμουν να πάω με την απόδειξη αγοράς στο καινούριο Αpplestore που ανοίγει προσεχώς. Άσε που, οι μέρες που μένουν μέχρι το τέλος της προθεσμίας είναι ελάχιστες -και όσο πάνε και λιγοστεύουν... Ένας μήνας είναι, ουσιαστικά -κι αν βγάλεις τα Σ/Κ, 20 εργάσιμες, κοντά... Λές να φιλοτιμηθούν να κάνουν αυτό που λες, μέσα σε 20 μέρες; Λίγο παράξενο μου φαίνεται... (Σόρρυ, κι όλας, έτσι;...)


το email σου το συμπληρώνεις στην αιτηση που κάνεις online...

#8   kaliaris

kaliaris

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:40

Μολις εκανα κ γω αιτηση για bumper.. Μακαρι να ναι ετσι οπως το λενε και να στειλουν ενα

#9   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:41

Μα... αυτό λέω κι εγώ! Δε μπορώ να κάνω την αίτηση! Σταματάει στο βήμα που ζητάει SN και IMEI, γιατί μου τα θεωρεί "μη έγκυρα" -ο Θεός και η ψυχή τους, για ποιο λόγο... :(

#10   Madboy

Madboy

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:43

Μα... αυτό λέω κι εγώ! Δε μπορώ να κάνω την αίτηση! Σταματάει στο βήμα που ζητάει SN και IMEI, γιατί μου τα θεωρεί "μη έγκυρα" -ο Θεός και η ψυχή τους, για ποιο λόγο... :(


ξαναπροσπάθησε και δες μήπως κάνεις λάθος καποιο μηδέν με όμικρον...συνήθως κάτι τέτοιο γίνεται.. :blush:

#11   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:48

Το πιστεύεις ότι μου έχει φάει πάνω από μια ώρα να προσπαθώ και να πειραματίζομαι; Τίποτα, σου λέω, τίποτα!... Άσε που, η τηλεφωνική γραμμή εξυπηρέτησης της Apple, ΔΕΝ λειτουργεί... Μόνο ένας τηλεφωνητής βγαίνει, δηλαδή κι αφήνει μηνύματα, δεν υπάρχει πρόσωπο να μιλήσεις... Και όχι! Δε θέλω να τους τη χαρίσω τη θήκη, γιατί τη δικαιούμαι, στο κάτω-κάτω! :mad:

#12   Apowen

Apowen

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:50

Το πιστεύεις ότι μου έχει φάει πάνω από μια ώρα να προσπαθώ και να πειραματίζομαι; Τίποτα, σου λέω, τίποτα!... Άσε που, η τηλεφωνική γραμμή εξυπηρέτησης της Apple, ΔΕΝ λειτουργεί... Μόνο ένας τηλεφωνητής βγαίνει, δηλαδή κι αφήνει μηνύματα, δεν υπάρχει πρόσωπο να μιλήσεις... Και όχι! Δε θέλω να τους τη χαρίσω τη θήκη, γιατί τη δικαιούμαι, στο κάτω-κάτω! :mad:

μη τρελενεσαι ρε φιλε ....δεν προκειτε σε καμμια περιπτωση να την χασεις....αμα θελεις προσπαθησε παλι λιγο αργοτερα

#13   Madboy

Madboy

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:53

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..σε τετοιες εποχές δεν ειναι να χαριζεις τίποτα και σε κανέναν.

Τεσπα ..απο που πήρες τι μηλόφωνο σου??

#14   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:53

Μακάρι... Ένι γουέι... Ευχαριστώ, παίδες!
Και... να τα χαιρόμαστε!

#15   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 13:54

Χτες, απο Γερμανό...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες