Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 21/09/2010 - 17:33

@mikexs (και όποιν ενδιαφερόμενο)
Ναι, δυστυχώς φίλε μου... Μόνο αυτή διανέμουν!
Ορίστε και το e-mail που έλαβα σήμερα από Apple:

Dear Panagiotis,

Thank you for contacting AppleCare.

Apple has agreed to send you an IPHONE 4 BUMPER BLACK. I will be handling the product order, and following up with you to confirm that you have received it.

If you have any questions regarding this process, please email me (lechman.k@apple.com) with your case ID (178312160) and I will reply within one business day.

Kind Regards,

Katarzyna Lechman- Jagodzinska

 Apple Operations Europe
lechman.k@apple.com
Directors: Cathy Kearney (Irish), Gary Wipfler, Peter Oppenheimer & Timothy Cook (United States of America)


εσυ τη παρηγγειλες απο το ελληνικο site?

Τελευταία επεξεργασία από: spl, 21/09/2010 - 17:34


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 17:38

@spl
Αρχικά, ναι... Αλλά την πάτησα κι εγώ, όταν έκανα back σε σελίδα για να διορθώσω κάτι.
Οπότε, μίλησα χτες τηλεφωνικά με έναν στο κέντρο (το 0800...) και αμέσως έλυσε το πρόβλημα. Όπως το είπε κι έγινε: Μου έστειλε σήμερα το e-mail η Apple και σε 1 βδομάδα (σύμφωνα με τα λεγόμενά του θα παραλάβω και τη θήκη...
(Υπάρχει, όμως ΜΟΝΟ μαύρη bumber)

#273   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 21/09/2010 - 17:44

@spl
Αρχικά, ναι... Αλλά την πάτησα κι εγώ, όταν έκανα back σε σελίδα για να διορθώσω κάτι.
Οπότε, μίλησα χτες τηλεφωνικά με έναν στο κέντρο (το 0800...) και αμέσως έλυσε το πρόβλημα. Όπως το είπε κι έγινε: Μου έστειλε σήμερα το e-mail η Apple και σε 1 βδομάδα (σύμφωνα με τα λεγόμενά του θα παραλάβω και τη θήκη...
(Υπάρχει, όμως ΜΟΝΟ μαύρη bumber)


δηλαδη αν δεν ερθει να παρω τηλ να το διορθωσουν?νομιζω και εγω εκανα back για να διορθωσω κατι για αυτο μαλλον δεν ηρθε?

#274   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 17:49

Εάν έκανες κι εσύ (όπως κι εγώ, όπως και τόσοι άλλοι) back, τότε, λογικά, δε θα σου "πέρασε" το serial number και το IMEI της συσκευής σου, όταν τα ζήτησε! (Αυτό, όπως με πληροφόρησε, γίνεται λόγω κάποιου "κλειδώματος" στις σελίδες).
Οπότε... τηλεφωνάς αύριο το πρωί με το καλό, μιλάς μαζί τους, βρίσκουν τα στοιχεία σου (δε χάνονται, μη φοβάσαι!) και, αφού έχεις κάνει την αίτηση τόσο νωρίς, σε καμμια βδομάδα, θα παραλάβεις τη θηκούλα σου!
Άντε, βρε! Με το καλό!

#275   panosxxx

panosxxx

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 21/09/2010 - 17:51

Αρα οι θήκες άρχισαν να στέλνονται ! Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω το άγχος και την τεράστια αγωνία, μην τυχόν και δεν έρθει, πότε θα έρθει, μην πάει δίπλα, μη χαθεί... Ήμαρτον ρε παιδιά, μιλάμε για πλαστικές φτηνιάρικες ΤΖΑΜΠΑ θήκες !!!! Με 10-15 ευρώ βρίσκεις στο Internet απείρως ανώτερες !!! Πήρατε τέτοιο υπέροχο πανάκριβο κινητό και λιωνετε απο αγωνία μήν τυχόν και χαθεί η πλαστικούρα που θα το ασχημήνει ??? Δώσατε 700 - 800 ευρώ, δώστε και ενα 20ρι-30ρι να το ντύσετε με κάτι που θα του αξίζει ! Καταλαβαίνω την αναμονή αλλά κάποιοι κάνουν λες και χωρίς τη θήκη δεν λειτουργεί το κινητό !

Τελευταία επεξεργασία από: panosxxx, 21/09/2010 - 17:57


#276   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 21/09/2010 - 17:52

Εάν έκανες κι εσύ (όπως κι εγώ, όπως και τόσοι άλλοι) back, τότε, λογικά, δε θα σου "πέρασε" το serial number και το IMEI της συσκευής σου, όταν τα ζήτησε! (Αυτό, όπως με πληροφόρησε, γίνεται λόγω κάποιου "κλειδώματος" στις σελίδες).
Οπότε... τηλεφωνάς αύριο το πρωί με το καλό, μιλάς μαζί τους, βρίσκουν τα στοιχεία σου (δε χάνονται, μη φοβάσαι!) και, αφού έχεις κάνει την αίτηση τόσο νωρίς, σε καμμια βδομάδα, θα παραλάβεις τη θηκούλα σου!
Άντε, βρε! Με το καλό!


ευχαριστω φιλε μου αντε να ερθει το bumper

Τελευταία επεξεργασία από: spl, 21/09/2010 - 17:52


#277   1gen

1gen

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 21/09/2010 - 18:10

Αθηνα ειμαι και μου ηρθε και εμενα σημερα....Το ειχα παραγγειλει στις 3 σεμπεβρη μου φαινετε... (black bumpber)

στο γραμματοκιβωτιο το βρηκα αρα μαλλον με απλο ταχυδρομιο χωρισ καποια ειδοποιηση πιο πριν

Τελευταία επεξεργασία από: 1gen, 21/09/2010 - 18:12


#278   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 21/09/2010 - 20:06

Εγω ειχα συμπληρωσει την φορμα στις 28/08/2010 και ακομα ουτε e-mail επιβεβαιωσης ουτε θηκη μου εχει ερθει μεχρι στιγμης.

#279   condorian

condorian

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Twitter:@Hadokoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 21/09/2010 - 20:53

Και εγώ το παράγγειλα 29/8 και μου είρθε σήμερα. Ειναι το SPECK.

c

#280   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/09/2010 - 22:12

Εγώ συμπλήρωσα την φόρμα πριν από 10 μέρες.

Από ότι διαβάζω είναι νωρίς για να παραλάβω κάτι, αλλά δεν θα έπρεπε να είχα πάρει τουλάχιστον κάποιο email επιβεβαίωσης ;

Υπάρχει μήπως κάποιο link από το site της apple που παρακολουθούμε την πορεία της αίτησης ;

#281   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 22:26

Mε απλο ταχυδρομειο ερχονται,ουτε ειδοποιηση ,ουτε μειλ,ουτε τιποτα.

#282   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 22/09/2010 - 00:03

λοιπόν σήμερα μου ήρθε και εμενα την αίτηση την είχα κάνει μέσο τις ηλεκτρονικής φόρμας τι συμπλήρωσα 3-9 και μου ήρθε σήμερα ούτε κάνα mail ήρθε ούτε κάτι από τα ελτα... μου την έφεραν κατευθείαν στα χερια μου είναι η παρακάτω :D (ναξο)

Συνημμένο αρχείο  IMG_0032.jpg   1,56MB   27 λήψεις

Τελευταία επεξεργασία από: boukoto, 22/09/2010 - 00:04


#283   eric11

eric11

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eric1987

Δημοσίευση 22/09/2010 - 00:17

Εγω που την ειχα κανει 27 Αυγουστου τι κανω; Μπορω να εξακριβώσω οτι η αιτηση εγινε αποδεκτη;

#284   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 22/09/2010 - 00:32

Εγω που την ειχα κανει 27 Αυγουστου τι κανω; Μπορω να εξακριβώσω οτι η αιτηση εγινε αποδεκτη;

που μένεις ?? μπορεί να έχει να κάνει και αυτό.. εμενα πάντως ούτε κάποιο mail επιβεβαίωσης μου ήρθε ούτε τπτ κατευθείαν στα χερια μου χωρίς καμια ειδοποίηση...

#285   eric11

eric11

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eric1987

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:16

που μένεις ?? μπορεί να έχει να κάνει και αυτό.. εμενα πάντως ούτε κάποιο mail επιβεβαίωσης μου ήρθε ούτε τπτ κατευθείαν στα χερια μου χωρίς καμια ειδοποίηση...




Αθηνα μενω, ελπιζω να μην παιζει ρολο το που στην Αθηνα. Αρχισα να προβληματιζομαι γιατι βλεπω απο αλλα παιδια, οτι εκαναν την αιτηση μετα απο εμενα και τους εχει ηδη ερθει, ενω εγω την εκανα στις 27 Αυγουστου (!!) και ακομη περιμενω. Λεει βεβαια 4-6 εβδομαδες, αλλαα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες