Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   zartius

zartius

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 03/09/2010 - 23:48

Έχεις κάποιο συγκεκριμένο email? Φίλος μου έστειλε στο support itunes και δεν του απάντησαν καν αν είναι λάθος που έστειλε εκεί ή αν το προώθησαν αυτοί στο σωστό..


Τελικα ειμαστε αρκετοι που την πατησαμε με το cancel και πλεον δεν μπορουμε να κανουμε αιτηση για το Bumper.
Οποιος παντως βρει ακρη ας ενημερωσει γιατι ειναι αδικο να χασουμε το bumper επειδη αυτοι ειναι μογκολα και χωρις submit της αιτησης καταχωρει το imei.
Το τραγικο ειναι οτι δεν υπαρχει και το bumper διαθεσιμο να το αγορασουμε απο καποιο μαγαζι να τελειωναμε .Δεν μπορω να το καταλαβω αυτο με τα παρελκομενα ενος κινητου μια ζωη περιμενουμε κανα μηνα+ για να ερθει η θηκη η κατι αλλο :S

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 03/09/2010 - 23:55

Ποιες θηκες προτιμήσατε ?

Εγω σκεύτοαι για την incase snape smoke ή clear .. εσεις ?

#78   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2010 - 23:58

Ποιες θηκες προτιμήσατε ?

Εγω σκεύτοαι για την incase snape smoke ή clear .. εσεις ?

Εγω της Apple!!!

#79   maca

maca

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:imacaros

Δημοσίευση 04/09/2010 - 02:40

Γεια σας παίδες... Το πόστ αυτό το κάνω από το καινούργιο iPhone 4 μου... Ήθελα απλά να σας πω πως σήμερα αγορασα την θήκη της belkin την διαφανή που δίνει στο προγραμμα της apple.ΔΕΝ αξίζει μια. Μια πλαστικουρΑ είναι με μάξιμουμ κόστος κατασκευής 0.20 ευρώ.... Οποίος δεν έχει πάρει ακόμα δωρεάν θήκη από την apple ας πάρει κάποια άλλη γιατί αυτή είναι χαλια

#80   maca

maca

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:imacaros

Δημοσίευση 04/09/2010 - 02:41

Γεια σας παίδες... Το πόστ αυτό το κάνω από το καινούργιο iPhone 4 μου... Ήθελα απλά να σας πω πως σήμερα αγορασα την θήκη της belkin την διαφανή που δίνει στο προγραμμα της apple.ΔΕΝ αξίζει μια. Μια πλαστικουρΑ είναι με μάξιμουμ κόστος κατασκευής 0.20 ευρώ.... Οποίος δεν έχει πάρει ακόμα δωρεάν θήκη από την apple ας πάρει κάποια άλλη γιατί αυτή είναι χαλια

#81   raiden5

raiden5

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2010 - 06:51

Και εγώ μια απ τα ίδια, ενώ στην αρχή τα δέχτηκε κανονικά, μετά πατησα άκυρο επειδή είχα κάνει κάτι λάθος κ δεν τα δεχόταν ξανά,
εστειλα mail στο itunes άλλα μ λένε ότι δεν είναι υπεύθυνοι αυτοί κ δεν μπορούν να κάνουν κάτι κ τέτοια, για στείλτε κ εσείς email
σε αυτούς διότι ακόμα κ να μην είναι υπεύθυνοι λογικά αν πάρουν πολλά μηνύματα με το ίδιο θέμα θα το μεταφέρουν κάπου το πρόβλημα
κ θα το ψάξουν

αυτή είναι η διεύθυνση

iTunesStoreSupport@apple.com

βομβαρδίστε τους με μηνύματα,

εγώ την δωρεάν θήκη μου δεν θα την χάσω επειδή το σύστημα εγγραφής για της θήκες τους είναι μαλακία

#82   skous

skous

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:skous

Δημοσίευση 04/09/2010 - 11:17

Εγώ προτίμησα Speck Fitted Case iPhone 4 - Tartan

#83   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/09/2010 - 00:29

Και εγώ μια απ τα ίδια, ενώ στην αρχή τα δέχτηκε κανονικά, μετά πατησα άκυρο επειδή είχα κάνει κάτι λάθος κ δεν τα δεχόταν ξανά,
εστειλα mail στο itunes άλλα μ λένε ότι δεν είναι υπεύθυνοι αυτοί κ δεν μπορούν να κάνουν κάτι κ τέτοια, για στείλτε κ εσείς email
σε αυτούς διότι ακόμα κ να μην είναι υπεύθυνοι λογικά αν πάρουν πολλά μηνύματα με το ίδιο θέμα θα το μεταφέρουν κάπου το πρόβλημα
κ θα το ψάξουν

αυτή είναι η διεύθυνση

iTunesStoreSupport@apple.com

βομβαρδίστε τους με μηνύματα,

εγώ την δωρεάν θήκη μου δεν θα την χάσω επειδή το σύστημα εγγραφής για της θήκες τους είναι μαλακία


Απάντησαν στο φίλο μου. Λυπούνται πολύ αλλά δεν είναι αρμόδιοι αυτοί και δε μπορούν να κάνουν κάτι. Δεν ξέρουν εάν θα φτιάξει κάποιος το σύστημα. Οπότε πάει η θήκη.

#84   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 00:38

Παρήγγειλα της Apple to pamber. Ειναι καλο? :rolleyes:

Update : Μπειτε ΕΔΩ

Σφάλμα συστήματος

Παρουσιάστηκε σφάλμα συστήματος. Οι διαχειριστές έχουν ενημερωθεί για το πρόβλημα. Δοκιμάστε ξανά αργότερα.

Τελευταία επεξεργασία από: Jason13, 05/09/2010 - 00:46


#85   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/09/2010 - 00:48

Αγοράσατε iPhone 4 από την Ελλάδα (Cosmote - Vodafone); Θέλετε μία ΔΩΡΕΑΝ θήκη για να προστατέψετε την νέα σας συσκευή;

Αναρτημένη εικόνα


Διαβάστε παρακάτω:

Αν αγοράσεις ένα iPhone 4 πριν από τις 30 Σεπτεμβρίου 2010, είναι πολύ πιθανό ότι δικαιούσαι ένα δωρεάν προστατευτικό Bumper ή μια από τις επιλεγμένες θήκες τρίτων κατασκευαστών για το iPhone 4, προσφορά της Apple.

Για να διεκδικήσεις ένα προστατευτικό Bumper ή μια άλλη θήκη, απλά συμπλήρωσε την online αίτηση, σημειώνοντας και τους μοναδικούς αριθμούς σειράς και IMEI του iPhone σου και διάλεξε αν προτιμάς προστατευτικό Bumper ή θήκη. Θα στείλουμε τη θήκη απευθείας στη διεύθυνσή σου χωρίς καμία χρέωση.

Η αίτηση πρέπει να υποβληθεί εντός 30 ημερών από την αγορά του iPhone 4. Για να έχεις δικαίωμα συμμετοχής, πρέπει να αγοράσεις ένα iPhone 4 μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου 2010.

ελεοσ μου λεει οτι το εμαιλ θα το δουν μετα απο 3 με 4 βδομαδες χαχχχχαα παω να αγορασω απο το πλαισιο σιγα μην περημενω :(
Αιτήσεις εδώ: link

Οι διαθέσιμες θήκες είναι οι εξής:



#86   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 05/09/2010 - 19:05

Μια ερωτηση και απο εμενα ρε παιδια.

Σας εχει ερθει το mail για την επιβεβαιωση η οχι?Εμενα οχι ακομα και εχουν περασει αρκετες μερες απο τοτε που εκανα την παραγγελια.

#87   zartius

zartius

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/09/2010 - 19:18

Απάντησαν στο φίλο μου. Λυπούνται πολύ αλλά δεν είναι αρμόδιοι αυτοί και δε μπορούν να κάνουν κάτι. Δεν ξέρουν εάν θα φτιάξει κάποιος το σύστημα. Οπότε πάει η θήκη.


Δεν το πειρμενα αυτο απο την Apple, τελικα μια απο τα ιδια παντου, ολοι στην απατη και μας το παιζουν και υπερανω.
Αλλα δεν ειμαστε αμερικανακια να παρουμε ενα τηλεφωνο να γινει πανικος, επειδη ειμαστε ευρωπη μας γραφουν μην πω που....
Γιαυτο εβαλαν το "μαλλον θα παρεις" μια θηκη για να μην εχουν και νομικες επιπτωσεις αν καποιος κινηθει εναντιον τους.
Καλα τα πηγανε....

#88   Jimmy96

Jimmy96

    iPH Enthousiast

  • 483 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Jimmy1996

Δημοσίευση 05/09/2010 - 19:19

Ουτε εμενα Παρη!

#89   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 05/09/2010 - 19:22

Λες να αρχισουμε να ανησυχουμε?

#90   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 06/09/2010 - 03:53

Να ρωτήσω κάτι; η αίτηση που στείλαμε μεσω του site δεν ειναι για να μας ερθει μια θηκη σε διάστημα 4-6 εβδομαδων ?? η είναι απλά για να επικοινωνήσουν μαζί μας σε τόσο διάστημα ???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες