Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   Altair77

Altair77

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Altair77

Δημοσίευση 11/09/2010 - 00:51

εγω εκανα αιτηση 27/8 και ακομα τπτ

και εγω το ιδιο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 11/09/2010 - 03:08

και εγω το ιδιο

Και εγω εγραψα την αιτηση στης 28 του Αυγουστου...4 με 6 εβδομαδες θελουν για να διαβασουν το αιτημα...και μεχρι να αποφασισουν να την στειλουν βαλε αλλο τοσο...φυσικα και ακομα δεν πηρα καμια απαντηση περα του οτι εστειλα επιτυχως την αιτηση !! Το καλητερο..?? Πηγενε και αγορασε μια δικη σου θηκη...δεν γινετε να αφισεις εκτεθημενο το κινητο τοσο καιρο...αυτο εκανα εγω...ηδη εχω εδω και μερες την δικη μου Belkin Clear θηκη for iPhone 4...απλα την αγορασα !!!

#153   casabel

casabel

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 11:42

λέτε τελικά να μας την κάνει η apple και από 1/10/2010 οι συσκευές να μην έχουν το "πρόβλημα" με το σήμα;;; Θα ξενερώσουν περισσότεροι από 6.000.000 πελάτες της :mad: :o



λογικά άλλοι 60.000.00+ (μελλόντικοί αγοραστές) θα χαρούν ομως και αυτοί σίγουρα έχουν περισσότερη σημασία..

#154   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/09/2010 - 11:59

Και εγώ τίποτα

#155   Altair77

Altair77

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Altair77

Δημοσίευση 11/09/2010 - 12:18

Και εγω εγραψα την αιτηση στης 28 του Αυγουστου...4 με 6 εβδομαδες θελουν για να διαβασουν το αιτημα...και μεχρι να αποφασισουν να την στειλουν βαλε αλλο τοσο...φυσικα και ακομα δεν πηρα καμια απαντηση περα του οτι εστειλα επιτυχως την αιτηση !! Το καλητερο..?? Πηγενε και αγορασε μια δικη σου θηκη...δεν γινετε να αφισεις εκτεθημενο το κινητο τοσο καιρο...αυτο εκανα εγω...ηδη εχω εδω και μερες την δικη μου Belkin Clear θηκη for iPhone 4...απλα την αγορασα !!!

ναι εγω αγωρασα προστατεφτικα οθονης τησ zagg αυτο το maximum protection γιατι αμα περιμενω την θηκη ....λογικα τελει σεπτεμβριου θα ερθουν νομιζω

#156   strawb

strawb

    Advanced Member

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:MacBook Pro

Δημοσίευση 11/09/2010 - 16:30

Τα 'πιασε τα λεφτά της. Κορόϊδο είναι να το συνεχίσει. Άλωστε, αντέστρεψε το αρνητικό κλίμα για την κεραία της. Γιατί λοιπόν, να συνεχίσει να χάνει, με το να δίνει τζάμπα θήκες;
Θα μου πείτε η apple, δεν έχει ανάγκη να δώσει και μερικές χιλιάδες θήκες, ανα τον κόσμο.
Ίσως όμως ξεχνάτε, ότι το κεφάλαιο πασχίζει να αυξήσει περισσότερο τα κέρδη του και ότι οι περισσότεροι, για να μην πώ όλοι που το απαρτίζουν, είναι κάργα τσιγκούνηδες.
Επομένως, κατάφερε αυτό που ήθελε. Παρά την παγκόσμια κρίση, δεν έβαλε νερό στο κρασί της και πουλάει σαν τρελή.
Καμία πολιτική υπέρ του πολίτη, καμία προσπάθεια να συμβάλει στην κρίση, καμία μείωση στις τιμές της, καμία υποχώρηση, σε τίποτα. :(

#157   ggeo7

ggeo7

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/09/2010 - 11:40

Τα 'πιασε τα λεφτά της. Κορόϊδο είναι να το συνεχίσει. Άλωστε, αντέστρεψε το αρνητικό κλίμα για την κεραία της. Γιατί λοιπόν, να συνεχίσει να χάνει, με το να δίνει τζάμπα θήκες;
Θα μου πείτε η apple, δεν έχει ανάγκη να δώσει και μερικές χιλιάδες θήκες, ανα τον κόσμο.


Προφανως και εχει προβλημα η Apple,οπως και οποιοσδηποτε κολοσσος να δινει δωρεαν καποιο προιον της... Ειναι θεμα ανταγωνισμου...ειανι αδιανοητο για μια εταιρια επειδη εχει ανυπολογιστα κερδη απο ενα προιον της να πει ελα μωρε δωσε και θηκες τσαμπα εκτος και αν κρινει οτι αυτο θα αποφερει περαιτερω κερδη...αυτη ειναι η κουλτουρα καθε εταιριας!!!καλως η κακως...

Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι αν αξιζει αν περιμενουμε μεχρι οκτωβρη για ενα off the record επιδιορθωμενο iphone4...??? τα αποθεματα αυτη τη στιγμη ειναι αλλωστε ελαχιστα εως ανυπαρκτα.

#158   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 13/09/2010 - 14:29

Σημερα ελαβα e-mail απο την Apple και ελεγε τα παρακατω... Εστειλα ενα e-mail πισω με το Case ID μου και περιμενω αυριο απαντηση. Πιστευω σε μια εβδομαδα θα το εχω και θα στολιζει το iPhone-ακι μου :)

Συνημμένα αρχεία



#159   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 13/09/2010 - 14:40

Σημερα ελαβα e-mail απο την Apple και ελεγε τα παρακατω... Εστειλα ενα e-mail πισω με το Case ID μου και περιμενω αυριο απαντηση. Πιστευω σε μια εβδομαδα θα το εχω και θα στολιζει το iPhone-ακι μου :)



φίλε μου πότε συμπλήρωσες την αίτηση?

#160   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 13/09/2010 - 14:43

Από που είχες κάνει την αίτηση για το case; Από το site ή μέσω της εφαρμογής? Ελλάδα μένεις, έτσι;
Είχες κ προηγούμενη επικοινωνία μαζί τους πριν σου στείλουν αυτό το mail;

#161   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 13/09/2010 - 14:54

φίλε μου πότε συμπλήρωσες την αίτηση?

Την αιτηση την συμπληρωσα οταν βγηκε ελλαδα . Δηλαδη την πρωτη μερα.


Από που είχες κάνει την αίτηση για το case; Από το site ή μέσω της εφαρμογής? Ελλάδα μένεις, έτσι;
Είχες κ προηγούμενη επικοινωνία μαζί τους πριν σου στείλουν αυτό το mail;


Εκανα την αιτηση πρωτα αλλα αφου ειδα οτι απαντηση δεν περνω ειπα να τους πιεσω λιγο και ετσι πηρα τηλεφωνο. Το e-mail ηρθε εφοσον μιλησα μαζι τους γιατι αλλιος δεν θα μου στελνανε τιποτα.. Καλο θα ηταν να μιλαγατε και εσεις μαζι τους... :)

Το τηλεφωνο θα το βρειτε μεσω του iStorm..

#162   dennisdiokonst

dennisdiokonst

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 13/09/2010 - 16:21

φιλος εκανε πραγματικό (κατα λάθος) crash test "φορωντας" την συγκεκριμενη θηκη και τα πηγε πολυ καλα, δεν επαθε τιποτα το κινητο....


και εγω που εχω παρει αυτην την θηκη, ειναι παρα πολυ καλη και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος... οσο για τον φιλο που υποστηριζει οτι ειναι σκετη πλαστικουρα θελω να πω οτι και ποια θηκη δεν ειναι σκετη πλαστικουρα και οτι και ποια δεν θηκη εχει υλικα κατασκευης πανω απο 0,20 ευρω...???

#163   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 13/09/2010 - 19:37

Την αιτηση την συμπληρωσα οταν βγηκε ελλαδα . Δηλαδη την πρωτη μερα.




Εκανα την αιτηση πρωτα αλλα αφου ειδα οτι απαντηση δεν περνω ειπα να τους πιεσω λιγο και ετσι πηρα τηλεφωνο. Το e-mail ηρθε εφοσον μιλησα μαζι τους γιατι αλλιος δεν θα μου στελνανε τιποτα.. Καλο θα ηταν να μιλαγατε και εσεις μαζι τους... :)

Το τηλεφωνο θα το βρειτε μεσω του iStorm..

Αυτό λες 211 999 7590 ή αυτό 0080044145417;

#164   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 14/09/2010 - 13:26

τελικα τι ακριβως ισχυει στην ελλαδα με το case program μαθαμε?οι admin μπορουν να εχουν καποια θεση των εταιριων κινητης στο θεμα?

#165   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 14/09/2010 - 18:46

Κατι μου λέει οτι δε θα παραλάβουμε θήκες, ίσως να πάρουμε κανα μαυρο bumper αλλά ας πουμε εγω που παράγγειλα 2 θήκες για 2 imei και η μια ηταν bumper και η άλλη η incase smoke μάλλον θα πάρω τα ...

Κριμα κρίμα

Εχει κανεις ενα αξιόπιστο mail ώστε να στειλουμε απο εδω να διαμαρτυρηθούμε , ή, έστω , να μάθουμε για την πορεία της "παραγγελίας" μας ?? Γιατι το να πέρνουμε στην apple ελλάδας δε νομίζω να λύσει και πολύ την κατάσταση

Τελευταία επεξεργασία από: djmanosv, 14/09/2010 - 18:48


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες