Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   ddd13

ddd13

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 21:30

Thanx.

Να ρωτησω γιατι ψαχνοντας δεν βρηκα ακρη.Θελω να αγορασω ενα λευκο bumper αλλα δεν υπαρχουν πουθενα.Ρωτησα σε καταστηματα,ακομα και στο istorm αλλα αν φερουν θα φερουν μονο μαυρα.Απο εξωτερικο οτι site ξερω λευκο bumper δεν βρηκα.Ξερει κανεις που μπορω να παραγγειλω?

Αν ειναι τοσο δυσευρετα σκεφτομαι να παρω το μαυρο (αναγκαστικα) απο το case program και οχι τη θηκη αφου για θηκες θελω να ψαχτω λιγο παραπανω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/09/2010 - 21:34

Thanx.

Να ρωτησω γιατι ψαχνοντας δεν βρηκα ακρη.Θελω να αγορασω ενα λευκο bumper αλλα δεν υπαρχουν πουθενα.Ρωτησα σε καταστηματα,ακομα και στο istorm αλλα αν φερουν θα φερουν μονο μαυρα.Απο εξωτερικο οτι site ξερω λευκο bumper δεν βρηκα.Ξερει κανεις που μπορω να παραγγειλω?

Αν ειναι τοσο δυσευρετα σκεφτομαι να παρω το μαυρο (αναγκαστικα) απο το case program και οχι τη θηκη αφου για θηκες θελω να ψαχτω λιγο παραπανω.


e-click.gr ?

#198   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 21:35

ρωτησα σε καταστημα εδω στην γερμανια που ειναι εξουσιοδοτημενος μεταπωλητης Apple και δεν εχουν καν bumper. μου ειπαν μολις τελειωσει το προγραμμα διανομης θηκων θα φερουν και θα μπορω να αγορασω οποιο χρωμα θελω απο την online σελιδα της Apple. μην ανησυχεις σιγουρα θα βρεις καπου! λιγη υπομονη. και εγω ψαχνω και δεν εχω βρει πουθενα!

#199   ddd13

ddd13

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 22:01

To e-click εχει οντως ενα ασπρο αλλα δεν μου φαινεται να ειναι το original της apple.Εχει και μονο 8 ευρω ενω της apple πρεπει να ειναι αρκετα πιο πανω.Βρηκα και αυτα εδω αλλα οπως βλεπεις υπαρχουν πολλα και ειναι μπερδεμα. http://www.ideal-cas...e-4/bumper.html

Αν ειναι ετσι Νικολα μαλλον θα περιμενω και εγω να διατεθουν τα ασπρα και θα παρω τη θηκη απο το case program.

#200   vezyro

vezyro

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 22:05

To e-click εχει οντως ενα ασπρο αλλα δεν μου φαινεται να ειναι το original της apple.Εχει και μονο 8 ευρω ενω της apple πρεπει να ειναι αρκετα πιο πανω.Βρηκα και αυτα εδω αλλα οπως βλεπεις υπαρχουν πολλα και ειναι μπερδεμα. http://www.ideal-cas...e-4/bumper.html

Αν ειναι ετσι Νικολα μαλλον θα περιμενω και εγω να διατεθουν τα ασπρα και θα παρω τη θηκη απο το case program.



το εχω το λευκο απο το e-click και ειναι απο λεπτη σιλικονη.Δεν ειναι κατι το τρομερο αλλα κανει δουλεια.

#201   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/09/2010 - 22:38

Νομιζα οτι αυτο στο e-click ηταν το original. Δεν εδωσα σημασια στην περιγραφη...

#202   costas2k10

costas2k10

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 18/09/2010 - 06:31

Αν κάποιος πάρει τη δωρεαν θήκη μεσω της ελληνκής online αιτησης ας κάνει τη καλη να ειδοποιήσει.. :P Μέχρι τότε υπομονή.. (το έλεγε άλλωστε οτι θέλει 5-6 εβδομάδες να εγκριθεί). Προσωπικά αγόρασα ήδη μια και είμαι πολύ ευχαριστιμένος.. την αναφέρω και στο σχετικο θέμα για τα i Phone 4 cases...

#203   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 20/09/2010 - 09:30

παιδια καλημερα.Δεν ξερω εαν αλλος παρελαβε θηκη για το 4αρι του ,εμενε μολις μου ηρθε η θηκη speck που ειχα παραγγείλει μεσω (emailiPhone 4 case program) ολα μια χαρα. :)

#204   Peris

Peris

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:peris72

Δημοσίευση 20/09/2010 - 09:49

παιδια καλημερα.Δεν ξερω εαν αλλος παρελαβε θηκη για το 4αρι του ,εμενε μολις μου ηρθε η θηκη speck που ειχα παραγγείλει μεσω (emailiPhone 4 case program) ολα μια χαρα. :)

Πότε έκανες την παραγγελεία;

#205   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 20/09/2010 - 09:58

Όποτε και να την έκανε νωρίτερα απ' τη 1-9 αποκλείται να την έκανε και έτσι και αλλιώς δεν έχει περάσος ο καιρός. Μήπως να τις περιμένουμε όλοι σιγά σιγά...

#206   tasosmi

tasosmi

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 10:55

Παιδιά και εμένα σήμερα μου ήρθε η θήκη. Την αίτηση την είχα κάνει στις 4 Σεπτεμβρίου! Να πω την αλήθεια δεν την περίμενα πριν το τέλος Οκτώβρη!

#207   Aleman

Aleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 11:03

Παιδιά και εμένα σήμερα μου ήρθε η θήκη. Την αίτηση την είχα κάνει στις 4 Σεπτεμβρίου! Να πω την αλήθεια δεν την περίμενα πριν το τέλος Οκτώβρη!



Σε πιο μέρος της Ελλάδος μένεις ? Πόλη - περιοχή

#208   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 11:47

Εγώ έκανα την αίτηση 30/8 για Apple Bumper και μέχρι σήμερα 20/9 δεν μου ήρθε ούτε email, ούτε η θήκη.

Ας μας πούνε τα παιδιά που παραλάβανε την θήκη από την Apple, πότε κάνανε την online αίτηση, ποια θήκη πήραν;

Ευχαριστώ.

#209   aldon

aldon

    iPH Member

  • 348 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 11:53

και εγώ 4 την έκανα αλλά δεν έχει έρθει ούτε mail ούτε η θήκη

#210   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 12:18

εγω την εκανα στις 27 αυγουστου και ουτε φωνη ουτε ακροαση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες