Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:21

Και εγω ρε παιδια εκανα την αιτηση την πρωτη μερα που κυκλοφορησε το μηλοφωνο και μενω Θεσσαλονικη και δεν καταλαβαινω για ποιο λογο ενω αλλα ατομα που την παρηγγειλανε πολυ μετα απο εμενα παραλαβανε και εγω ακομα τιποτα...!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   Aceman1925

Aceman1925

    iPH Member

  • 274 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Aceman1925

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:29

απο τα παιδια που ακουω παραπανω οι περισσοτερες που εχουν παραδοθει ειναι περιφερεια και οχι αθηνα-θεσσαολονικη.

Το συμαντικοτερο ειναι οτι οι παραλαβες εχουν αρχισει και καποια στιγμη σχεδον ολοι θα τη παρουμε.

Δε βλεπω λογω να ανχωνομαστε αφου απο οτι διαβαζω ολοι εχουμε προμυθευτει ηδη θηκες και δε τιθεται θεμα να μενει το κινητο εκτεθιμενο.


Υπομονη(και παλι)

#288   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:32

Βλέπω ότι τις 2 τελεύταίες μέρες υπάρχει σχετικά έντονη κινητικότητα εννοώντας ότι πολλοίπαρέλαβαν. Άρα το σύστημα άρχισε να κινείται σιγά σιγά οπότε πιστεύω ότι αργά ή γρήγορα όλοι θα παραλάβουμε... Και εγώ στις 27-8 την έκανα αλλά δεν ανησυχώ και ιδιαίτερα... Το θέμα ήταν να αρχίσουν να στέλνουν.

#289   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:38

Αθηνα μενω, ελπιζω να μην παιζει ρολο το που στην Αθηνα. Αρχισα να προβληματιζομαι γιατι βλεπω απο αλλα παιδια, οτι εκαναν την αιτηση μετα απο εμενα και τους εχει ηδη ερθει, ενω εγω την εκανα στις 27 Αυγουστου (!!) και ακομη περιμενω. Λεει βεβαια 4-6 εβδομαδες, αλλαα...

εγώ βλέπω και αλλα post που την έχουν παραλάβει από αθηνα.. λογικά από αθηνα και θεσσαλονίκη έπρεπε να ξεκινάν και να πηγαίνουν μετά περιφέρεια και νησιά τώρα τι να σου πω περίμενε μέχρι και την παρασκευή-δευτερα και αν δεν σου έχει έρθει πάρτους τηλ.. και αφού ξεκίνησε το σύστημα να δουλεύει όπως λέει και ο φίλος πάνω λογικά θα τις πάρουν όλοι που έχουν κάνει σωστά την αίτηση μέσα στη βδομάδα

#290   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:42

Χαλκίδα να ρωτήσω αν έχει έρθει τίποτα?? Αν και θα το ήξερα... Σαν παιδιά μου τα έχω τα μηλόφωνα στη περιοχή... :P

Αντε και για εμας καμιά θηκούλα (αν και απ' ότι βλέπω ποιο πολλές είναι οι πιθανότητες να κερδίσουμε από το διαγωνισμό του iphonehellas.gr παρά να τις παραλαβουμε απο το Case Program

#291   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:55

Χαλκίδα να ρωτήσω αν έχει έρθει τίποτα?? Αν και θα το ήξερα... Σαν παιδιά μου τα έχω τα μηλόφωνα στη περιοχή... :P

Αντε και για εμας καμιά θηκούλα (αν και απ' ότι βλέπω ποιο πολλές είναι οι πιθανότητες να κερδίσουμε από το διαγωνισμό του iphonehellas.gr παρά να τις παραλαβουμε απο το Case Program

εμενα πάντως μου ήρθε.. αν έχεις συμπληρώσει σωστά τι φορμα δεν βρίσκω λόγο να μην σου έρθει

Τελευταία επεξεργασία από: boukoto, 22/09/2010 - 01:56


#292   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 02:09

καλησπερα παιδια,αν κ εχω να κανω πολυ καιρο τιν εμφανιση μου ως ενεργο μελος( επι εποχης ''cyntact'' τελευταιο crackarisma εφαρμογης που ειχα κανει ) του φορουμ,
μετα απο 4 μηλαρακια καμμενα εντελως απο τησ αλχιμιες μου κ 1 σπασμενο απο τα νευρα μου
και ολα 3g
πηγα στον γερμανο του πειραια να αγωρασω το 4αρακι,
μετα απο σαφαρι μαναβικης αναζητοντας το ασημενιο μηλο σε ''περαμα-κερατσινι-κορυδαλο-δραπετσωνα-
ελευσινα,(για γερμανο παντα) το βρικα εντελως τιχαια στου πειραια το μικρο απεναντι απο το λιμανι,
.εκανα κουβεντα μεσα με τον διευθηντη του καταστηματος κ διαπιστωσα οτι ¨
Η ΒΟΝΤΑΦΟΝΕ Κ ΚΟΣΜΟΤΕ περνουν μιζα απο την μηλο για να μειραζουν θηκες στους νεους αγοραστες κ κατα προτημηση νεων συμβολεων. αν εχεις κανει αγορα απο γερμανο κ
πηθανοτατα να μην παρεις θηκουλα κατα 99% γιατι ενα η μηλο τους δινη παραπανω ποσοστο επι των καθαρςν κερδων με την προιποθεση οτι στους πελατες της θα μηραζει θηκεσ +
aftersale θηκες μαλιστα κατι γριφιν κ αλλες...οποτε μου το τονισε να κανω αιτηση στην αμερικη κ αν τιν παρω θα ειμαι τυχερος
Συμπερασμα ανθρωπου 27 ετων που ειμαι.
πριν 2 χρονια που καυβαδηζα για 2 εβδομαδεσ να μου δωσων σαν αγορα σκετησ συσκευησ (ψαχτε τα ποστ) ενα 3g 16 κ δεν τα εδιναν γιατι ετσι γουσταραν κ ειχαν εντολες να
τα δινουν στα φουσκομενα συμβολεαια μονο με ιντερνετ σιχαθηκα την ΒΟΝΤΑΦΟΝ κ σημερα που αγορασα παλι μετα απο τις ιδιες διακρισης
σιχαθηκα την ελλαδα γιατι πραγματικα ειμαστε ορνια..
ΥΓ.στο απ στορε εχψω 4 εφαρμογες που μου εχουν αποφερει 20.000 $ μεσα σε 2 περιπου χρονια,ουτε ειπα πιες ποτε ουτε τιποτα..κονομισα αερα
λεφτα μονο απο ξενυχτια κ διαβασμα χαρη στα αμερικανακια,κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ
Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ
και μιας κ το εφερε η κουβεντα θελω να σασ ευχαριστισω που χαρη σε εσασ εμαθα να κανω
jailbreak k tora paizo me bootroom k baseband
μολις τωρα παραγγηλα απο την μαμα κινα 30 θηκουλες που υα της κανω δωρο στο σιτε σασ
κ εσεις καντε κληρωση να τησ δωσετε
καλημερα κ οσοι πιτσιρικαδεσ βλεπουν αυτο το ποστ τους ευχομαι να φυγουν απο την ελλαδα οσο πιο γρηγορα μπορουν.

#293   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 08:00

Τώρα πριν λίγο (22/9) παρέλαβα το δωρεάν Apple Bumper Black!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την αποστολή στην Apple (UK - GR) και ένα μεγάλο μπράβο στο iphonehellas.gr για την άμεση ενημέρωση του προγράμματος διανομής θήκης!!!

Επίσης ευχαριστώ όλα τα παιδιά του forum, που μετέφεραν άμεσα τις πληροφορίες τους για την παραλαβή της δωρεάν θήκης.

Τελευταία επεξεργασία από: ipacbros, 22/09/2010 - 08:00


#294   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 22/09/2010 - 08:23

εμενα πάντως μου ήρθε.. αν έχεις συμπληρώσει σωστά τι φορμα δεν βρίσκω λόγο να μην σου έρθει

:blink:

Η φόρμα είχε συμπληρωθεί σωστά και έγινε την τρίτη ημέρα διανομής στην Ελλάδα. Ελπίζω σήμερα αύριο να παραλάβω και εγώ... :huh:

#295   fondas

fondas

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Twitter:@Xchristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Fondas1978

Δημοσίευση 22/09/2010 - 08:51

καλημέρα,
όσοι έχουν κάνει την αίτηση δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας, εγώ την έκανα πρίν 20 μέρες και η θήκη μου ήρθε χθες με courrier ,ούτε mail επιβεβαίωσης μου έστειλαν όυτε τίποτα,κατευθείαν τη θήκη!!!

#296   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 09:15

Μόλις παρέλαβα και εγώ στην Αθήνα.
Χύμα το άφησαν και έφυγαν

#297   zapco

zapco

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 10:04

Καλημέρα σε όλους σήμερα την πήρα και εγω και είμαι ικανοποιημένος είναι αρκετά καλή. Λοιπόν να πω ότι η κράτηση έγινε 27 /8 και με είχαν στείλει mail ότι θα κάνει 4-6 εβδομάδες γιατί βλέπω ότι κάποιοι λένε ότι δεν πήραν απάντηση. Και φυσικά επειδή είδα ότι σε κάποιους την άφησαν είτε στις σκάλες είτε κάπου αλλού σε εμένα δεν έγινε έτσι. Εχθές κατα τις 11 το πρωί χτύπησε το θηροτηλεφονο ο ταχυδρομος να τον ανοίξω και τον λέω μισω να κατέβω γιατί είναι κλειδωμενα κάτι που δεν έγινε γιατί έφυγε και με άφησε ειδοποίηση να παω και να το πάρω από τα ΕΛΤΑ. Οπότε οι ταχυδρομοι που σας τα άφησαν χύμα είναι για μπατσες . Για να μην ρωτάτε περιοχή είμαι Θεσσαλονίκη

Τελευταία επεξεργασία από: zapco, 22/09/2010 - 10:05


#298   chrispe

chrispe

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:chrispel

Δημοσίευση 22/09/2010 - 10:13

27/8 η αίτηση, σήμερα ηρθε το bumper-ακι, θεσσαλονίκη

#299   giorginakos

giorginakos

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/09/2010 - 10:16

Σημερα παιδες, ηρθε και σε μενα η δωρεαν θηκη , με αιτηση 27/8

#300   jmakro

jmakro

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/09/2010 - 10:30

Μολις την παρελαβα και εγω χανια απο 27/8 αιτηση black bumper με airmail οπως ολοι να υποθεσω.
ΥΓ ωραια θηκουλα ειναι τελικα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες