Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   omokas

omokas

    iPH Contributor

  • 1.188 μηνύματα
  • Twitter:@orestismokas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/08/2010 - 17:28

Παιδια εγω το πηρα απο Αγγλια και το ΙΜΕΙ το πηρε κανονικα στην Ελληνικη αιτηση, στο τελος μου εβγαλε και εναν κωδικο (?) για μελλοντικη χρηση (?) :)

Επεισης το αστειο ειναι οτι ηδη εχω παραγγηλει θηκη απο το προγραμα στο αγγλικο App Store και θα μου την φερουν στις 18 Σεπτεμβριου :)

Λετε να μου ερθουν 2 ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   zartius

zartius

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/08/2010 - 22:36

ξαναπροσπάθησε και δες μήπως κάνεις λάθος καποιο μηδέν με όμικρον...συνήθως κάτι τέτοιο γίνεται.. :blush:


Και εμενα το ιδιο κανει.
Βασικα στην αρχη τα δεχτηκε και με εφτασε στο σημειο που εχει AKYRO και SUBMIT αλλα κατι ειχα κανει λαθος στα στοιχεια και πατησα ΑΚΥΡΟ και οχι SUBMIT και οταν πηγα να τα περασω παλι πλεον δεν δεχεται S/N και IMEI.
Κατι πατατα εχουν κανει στην σελιδα τους δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο .
Αν τυχει σε κανεναν και βγαλει ακρη ας πει και σε εμας.

#48   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 31/08/2010 - 00:48

παιδια αυτοι που το παραγγειλατε απο το ελληνικο μετα σας ηρθε καποια επιβεβαιωση με καποιο mail η κατι σχετικο??

#49   gkok

gkok

    iPH Enthousiast

  • 563 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 31/08/2010 - 08:47

παιδια αυτοι που το παραγγειλατε απο το ελληνικο μετα σας ηρθε καποια επιβεβαιωση με καποιο mail η κατι σχετικο??

Μέχρι τώρα δεν έχει έρθει τίποτα και δεν ξέρουμε αν θα έρθει.

#50   Thebird

Thebird

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:anastasios87

Δημοσίευση 31/08/2010 - 10:48

Καλημέρα. Πήγα να κάνω την online αίτηση... Στο τελευταίο βήμα, είδα ότι είχα κάνει λάθος στην πληκτρολόγιση στο όνομά μου. Πάτησα άκυρο και την ξαναέκανα από την αρχή. Τώρα όμως δεν δέχετε το serial και το imei..... Καμιά ιδέα?

Sorry, τώρα είδα το ποστ του zartius....
Ιδιο πρόβλημα λοιπόν. Όποιος βγάλει άκρη ας μας πει.

Τελευταία επεξεργασία από: Thebird, 31/08/2010 - 10:50


#51   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 31/08/2010 - 12:41

Confirmation e-mail δεχτηκε κανεις...? οεο...? μηπως δεν στελνουν και στελνουν κατευθειαν την θηκη...? :excl:

#52   skous

skous

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:skous

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:15

Το έκανα και εγώ μόλις....

Για να δούμε...

Απο 30 θα είναι το iPhone μαζί με θήκη, ή θα βγεί κανένα updated hardware?

#53   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 31/08/2010 - 23:59

Και στην εφαρμογή μέσα από itunes λέει ότι θα ελέγξει αν δικαιούμαστε και μετά θα στείλει...

#54   dokimi

dokimi

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/09/2010 - 10:24

Χτες έκανα και εγώ την αιτηση αλλά δυστυχώς δεν ολοκληρώθηκε (είχα όμως δώσει το s/n και το imei αλλά μετά κάτι κόλλησε και δεν ολοκληρώθηκε η διαδικασία.
Δυστυχώς όταν το ξεκίνησα από την αρχή δεν δεχόταν το s/n και το imei λέγοντας πως δεν υπάρχουν.
Τι μπορώ να κάνω τώρα;

Τελευταία επεξεργασία από: dokimi, 01/09/2010 - 10:24


#55   drapetis

drapetis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 14:49

Μια απο τα ιδια και εγω, πατησα ακυρο για να διορθωσω κατι και τωρα δεν δεχετε τιποτα. Μου λεει οτι δεν υπαρχει το SN - IMEI.

Οσο αφορα το θεμα γιατι μεχρι τις 30 του μηνος θα δινονται θηκες δωρεαν, υπαρχει μια φημη που διαβασα στο gizmodo που λεει οτι μετα τις 30 του σεπτεμβρη τα iPhone Θα εχουν revised κεραια και δεν θα υπαρχει το προβλημα αυτο. Οποιος ενδιαφερεται μπορει να διαβασει το παρακατω link

#56   Korbas

Korbas

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 16:19

Μια απο τα ιδια και εγω, πατησα ακυρο για να διορθωσω κατι και τωρα δεν δεχετε τιποτα. Μου λεει οτι δεν υπαρχει το SN - IMEI.

Οσο αφορα το θεμα γιατι μεχρι τις 30 του μηνος θα δινονται θηκες δωρεαν, υπαρχει μια φημη που διαβασα στο gizmodo που λεει οτι μετα τις 30 του σεπτεμβρη τα iPhone Θα εχουν revised κεραια και δεν θα υπαρχει το προβλημα αυτο. Οποιος ενδιαφερεται μπορει να διαβασει το παρακατω link


Ακόμα και να γίνει έτσι, πως ξέρεις πότε βγήκε από το εργοστάσιο το iPhone που πήρες π.χ. τον Οκτώβρη

#57   gthebest

gthebest

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 01:21

Παιδια και γω μια απο τα ιδια! Εκανα καποιο λαθος και στην συνεχεια δεν μου δεχεται πια τα serial numbers! Τζιφος??? Την χασαμε την θηκη πατριωτη?

#58   pipis

pipis

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 01:39

Προσωπικα πηρε την αιτηση μου κατευθίαν και δεν εστειλε πισω mail επιβεναιωσης...παντως απο μια γνωστη μου στην αμερικη πηγε κανονικα η θήκη ταχυδρομικός

#59   zartius

zartius

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/09/2010 - 02:29

Παιδια και γω μια απο τα ιδια! Εκανα καποιο λαθος και στην συνεχεια δεν μου δεχεται πια τα serial numbers! Τζιφος??? Την χασαμε την θηκη πατριωτη?


Πρεπει να σκεφτουμε καποια λυση, να παρουμε καπου τηλεφωνο αντιπροσωπεια η να στειλουμε ενα email στην apple, αλλα ολοι μαζι, γιατι δεν λεει να τους τη χαρισουμε την θηκη.

#60   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/09/2010 - 09:59

Η επιστροφή του κινητού μέσα σε 30 μέρες, λόγω απογοήτευσης σήματος και προβλημάτων με την κεραία, και επιστροφής των χρημάτων ισχύει για την Ελλάδα ή είναι μόνο για Αμερική?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες