Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 08/09/2010 - 14:42

γενικα η κατασταση με το case program δεν παλευετι στην Ελλαδα...προχθες εκανα και γω την αιτηση για την θηκη, αλλα οκ ρε παιδια οι αγγλοι την παραλαμβανουν, οπως ειπε ο φιλος θανος, σε 3 μερες... εδω 4-6 εβδομαδες για επεξεργασια αιτηματος και αντε μετα να στην στειλουνε, και ποσο καιρο θα κανει να ρθει και πολυ μπερδεμα... οποτε περασα χθες το απογευμα απο vodafone και μπαινω μεσα μπας και βρω καμια καλη θηκη... βρηκα αυτη με 9 ευρω και την χτυπησα χωρις δευτερη σκεψη... αλλωστε αποδειχτηκε μια χαρα και δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο τα bumpers της apple... ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   xristos1908

xristos1908

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 08:30

Παιδιά πήρα τηλέφωνο στο 00800 44145417, επέλεξα το 4 εκεί που έχει 4 επιλογές και η κοπέλα ήταν πολύ εξυπηρετική, έκανα τη δήλωση, αλλά μπορούσε να γίνει παραγγελία μόνο για το Bumper...Ελλάδα ολέ!!

#123   AthanGt

AthanGt

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 09/09/2010 - 08:39

Hint



+1 :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: AthanGt, 09/09/2010 - 08:40


#124   danik_gr

danik_gr

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 10:01

Γεια σας παιδια, εκανα κι εγώ την ολη διαδικασια για το free case αλλά 4-6 εβδομαδες λεει και σε μενα! Επισης, το λευκο bumper της apple το χει παρει γνωστος απο αγγλια και το case εχει γινει μπλε απο τις τσεπες του jean.. Ενδεικτικα λοιπον..Όσοι το χετε παρει σας εχει διορθωθει το θεμα με το antenna? Γιατι εμενα που το τσεκαρα εχει μια απόκλιση σε κλειστούς χώρους..

#125   alex65

alex65

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 15:10

-Δεν ξέρω κάτα πόσο θα καταστρέψει την ελεοφοβική επικάλυψη αλλά σίγουρα ακούγεται χαζό.
A little story....
Είχα την invisible shield στο 3G (iphone). Είναι πολύ καλή και η εταιρεία μάλιστα έχει τρομερή εξυπηρέτηση. Η θήκη (ιδίως η μπροστά) θα σας κρατήσει για πολύ καιρό και αν χαλάσει την αντικαθιστούν. Θα σας προστατέψει όντως σούπερ (το 3G το έβαζα σε τσέπες με κλειδιά κτλ....νομίσματα..)
Τώρα το έχει ένας φίλος χωρίς την shield (φαίνεται ολοκαίνουργιο).
Όμως το σοβαρό μειονέκτημα της shield είναι ότι είναι σαν να ακουμπάς πλαστικό!
Το iphone4 έχει δώσει πολύ βάση στην αφή και στο look και αυτό φαίνεται στις ελεόφοβες ουσίες κτλ...
Εν κατακλείδι:
-Ή θα έχεις ένα iphone4 με shield και πάντα θα είναι ωραίο αλλά θα χάσεις το άγγιγμα
-Ή θα το απολαύσεις όσο είναι ακόμα ωραίο και αυτό είναι στο χέρι σου, δηλαδή στην μεταχείρισή που θα του κάνεις.

your choise....

Καλησπέρα, εγώ παρήγγειλα την INCASE και αυτό http://www.stealthgu...protection.html από περιέργια...

#126   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 09/09/2010 - 15:27

Καλησπερα παιδες. Μιλαω τωρα με το κεντρο εξυπηρετησης πελατων της Apple (Στα ελληνικα) για το Bumber που δεν μου εχει ερθει ακομα. Μου ζητησε IMEI αριθμο τηλεφωνου (στατθερο κινητο) περιοχη,οδο,τκ και θα μου το στειλουν αυτοι εντος μιας εβδομαδας. ΑΛΛΑ μπορουν να στειλουν μονο Apple Bumper και οχι καποια θηκη που δεν ειναι τις Apple. Οποιος θελει ας παρει τηλεφωνο και ας πει για το bumper που ακομα δεν εχει παραλαβει...

Συμβουλη. Πατηστε το 4 στις επιλογες :P

#127   pvinis

pvinis

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 15:30

δωσε κι ενα τηλεφωνο

#128   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 09/09/2010 - 15:43

ε ναι δώσε κ τηλέφωνο :blush:

#129   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 09/09/2010 - 16:17

Οποιος πάρει ας ρωτήσει τι γινεται με τις άλλες θήκες που παραγγείλαμε μεσω case program, ώστε να γνωρίζουμε αν πρέπει να αποφασίσουμε να επιλέξουμε την ελληνική τηλεφωνική επικοινωνία με την apple ωστε να πάρουμε το μαύρο bumper

#130   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 09/09/2010 - 16:17

Παιδιά πήρα τηλέφωνο στο 00800 44145417, επέλεξα το 4 εκεί που έχει 4 επιλογές και η κοπέλα ήταν πολύ εξυπηρετική, έκανα τη δήλωση, αλλά μπορούσε να γίνει παραγγελία μόνο για το Bumper...Ελλάδα ολέ!!


Πήρα σε αυτό το τηλέφωνο. Παλικάρι ευγενικότατο ο οποίος μου λέει: Εμείς(apple) ΔΕΝ είμαστε αρμόδιοι για το iphone στην Ελλάδα. Υπεύθυνοι είναι οι πάροχοι που το φέρνουν. Ξέρω ότι δεν πρόκειται να βγάλετε άκρη με τους παρόχους αλλά εγω δεν έχω το δικαίωμα να στείλω θήκη. Ούτε καν έχω το δικαίωμα να παρακολουθήσω την πορεία της αίτησής σας μέσα από το νετ. Δεν μου βγάζει τέτοια επιλογή το σύστημα.
Τα σχόλια δικά σας.....

#131   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/09/2010 - 16:25

γεια σας παίδες. εχω κανει και εγω αιτηση για μπαμπερ αλλα εν τω μεταξυ εχω παρει μια γαματη θηκη.
http://www.multirama...5&catid=100501.

σκληρη σιλικονη εφαρμοζει τελεια στο μηλοφωνο και ειναι διαφανης 20 ευρωπουλα.
για τσεκαρετε την στα μουλτι....... μην κανω και διαφημιση.

#132   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 16:59

λιγο τα πλαινα κουμπια(αυξομειωση ηχου και σιγαση) ειναι δυσκολο στο να πατηθουν?Αληθευει?

#133   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/09/2010 - 17:01

λιγο τα πλαινα κουμπια(αυξομειωση ηχου και σιγαση) ειναι δυσκολο στο να πατηθουν?Αληθευει?



οχι εγω δεν εχω τετοια αισθηση, το μονο ειναι το power button θελει παραπανω πιεση τα υπολοιπα καλα.
το οποιο νομιζω με την χρηση θα ομαλοποιηθει

Τελευταία επεξεργασία από: angelo-ifone, 09/09/2010 - 17:02


#134   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2010 - 17:03

οκ...παντως ειναι πολυ διακριτικη και καλη σε αισθηση θηκη.Καλοριζικη.

#135   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/09/2010 - 17:05

οκ...παντως ειναι πολυ διακριτικη και καλη σε αισθηση θηκη.Καλοριζικη.



να σαι καλα.ςρα να παμε στην δουλεια τωρα. καλη συνεχεια σε ολους βς προς την αναζητηση σας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)