Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iStorm...ξεναγηση.!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
37 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   userX

userX

    iPH Member

  • 245 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:teopless

Δημοσίευση 02/09/2010 - 09:43

καταρχην μπραβο iLuxus για το ενδιαφερον σου ποστ!! +1

μηπως γνωριζουμε αν, οταν ανοιξει, το istorm θα στελνει προϊοντα και στην υπολοιπη ελλαδα?? :)

Μπορείς να αγοράζεις από το online κατάστημα της iSquare(http://www.isquare.gr/store).

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 10:01

ΧΑΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα!!!Όχι βέβαια φίλε μου!

Τυχεροί είναι δηλαδή αυτοί που θα δώσουν 660 και 780 ευρώ για να αγοράσουν μια συσκευή που κυκλοφορεί παντού και πολλοί την έχουν ήδη αγοράσει;

btw να δω πως θα ξεστοκάρουν τα παλιά ipods που πουλάνε. Θα βρούνε και εκεί φαντάζομαι τυχερούς. :)

#18   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 02/09/2010 - 10:27

Μπορείς να αγοράζεις από το online κατάστημα της iSquare(http://www.isquare.gr/store).


εννοω οτι αμα θελω, ας πουμε, να βρω το iphone χωρις συμβολαια και τρεξιματα σε voda/cosmote , οπως ειναι στο iStorm, θα ανοιξει online store στη σελιδα τους, το http://www.istorm.gr ??

Τελευταία επεξεργασία από: uriaman1, 02/09/2010 - 10:27


#19   userX

userX

    iPH Member

  • 245 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:teopless

Δημοσίευση 02/09/2010 - 10:29

εννοω οτι αμα θελω, ας πουμε, να βρω το iphone χωρις συμβολαια και τρεξιματα σε voda/cosmote , οπως ειναι στο iStorm, θα ανοιξει online store στη σελιδα τους, το http://www.istorm.gr ??

Ρώτα το φίλο iLuxus!

#20   gmazanakis

gmazanakis

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 10:52

εγω παντως πηρα τηλεφωνο και ειχε επιλογη για παραγγελιες δοκιμασε το

#21   pvinis

pvinis

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 10:55

το τηλεφωνο ποιο ειναι?

#22   gmazanakis

gmazanakis

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 13:22

οπως εχoυν ξανα γραψει tel: iStorm 0030 211 999 7590

Τελευταία επεξεργασία από: gmazanakis, 02/09/2010 - 13:25


#23   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/09/2010 - 17:45

Ωραία :P
Αναρτημένη εικόνα

#24   gmazanakis

gmazanakis

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2010 - 10:54

μπορει καποιος που πηγε εχθες και πηρε iphone 4 απο το istorm ti firmwire εχουν οι συσκευες τους η τι εβδομαδας παραγωγης ειναι?

#25   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 03/09/2010 - 15:15

[attachment=7063:IMG_0448-small.JPG]


Αν και το θεμα εχει ηδη αναφερθει, δεν μπορεσα να κρατηθω περνωντας τυχαια απο εξω, (μια βραδια στην Αθηνα πριν φυγω για Γαλλια) και μετα απο μια θερμη παρακληση στον υπευθηνο του iStorm Κυρ.Δημ.Τσανακαλιωτη (Store Manager) μου εκανε την τιμη να με δεχτει στο iStorm μια μερα πριν απο τα επισημα εγκαινια του.

Παροτι πανω στα τρεξηματα και τελευταιες τροποποιησεις, με μεγαλη χαρα και ευγενεια μου παραχωρισε λιγο απο τον χρονο του για να μου εξηγησει την πολιτικη και τους στοχους του iStorm στην Ελλαδα, που δεν ειναι βεβαια αλλος απο την ευρεια προωθηση των προῖοντων της Apple, και την απολυτη ικανοποιηση των πελατων της.

Τα παιδια του iStorm Team, εκτος βεβαια απο εξηδηκευμενο, ειναι και παρα πολυ ευγενικο, και διαθεσιμο να σας απαντησει σε οποιαδηποτε ερωτηση εχεται σε σχεση παντα με τα προῖοντα της Apple.


Σε ερωτηση μου στον Κυρ. Δ.Τσανακαλιωτη, για το 'φλεγων' θεμα (iPhone 4 ) ενα ευχαριστο νεο περιμενει τους ενδιαφερομενους που θα παρουσιαστουνε πρωτοι αυριο στα εγκαινια του μαγαζιου.

Πανω απο 250 iPhone 4 (16 & 32 GB αντιστοιχα, και χωρις συμβολαιο) θα περιμενουνε τους πρωτους τυχερους. Κια για οσους δεν προλαβουνε, η επομενη παρτιδα δεν προκειται να αργησει, συμφωνα παντα με τα λεγομενα του Κυρ. Δ.Τσανακαλιωτη.

Οριστε και καποιες φωτογραφιες που τραβηξα απο το προσ.μου iPhone 4;

ps: Να ευχαριστησω ακομα μια φορα τον Κυρ. Δ.Τσανακαλιωτη, και ολο το Team του iStorm, για την ευγενια και την καλοσυνη που ειχε να με δεχτει. Για περισ.πληροφοριες, φωτογραφιες, και βιντεακι, (λογο τιμων,που τραβηχτηκαν με το βιντεο) θα αναρτηθει απο αυριο βραδυ, που θα εχω φτασει και Γαλλια. ;-)


Update: Ορίστε και οι φωτογραφίες που σας υποσχέθηκα...(το βίντεο ακολουθεί, γιατί το youtube για 5λεπτα βίντεακι, μου ζητάει 1ωρα υπομονή!!)

[attachment=7066:IMG_0446-small.JPG] Αν παρατηρήσετε την εικόνα στην οθόνη, θα δείτε ότι 'έπεσα' πάνω στο Music Event της Apple. 8)

[attachment=7064:IMG_0443-small.JPG] Το Άσπρο ντουλαπάκι από κάτω, ήτανε γεμάτο μέχρι σκασμού, στα iPhone 4 :)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#26   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 03/09/2010 - 15:17

Δωρεάν θα τα μοιράσουν;

Δεν πιστεύω να περιμένεις κάποια απάντηση..?

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#27   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 03/09/2010 - 15:21

Δωρεάν θα τα μοιράσουν;


Δεν πιστεύω να περιμένεις κάποια απάντηση..?


χαχαχαχαχαχα :lol:

#28   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2010 - 16:11

Δεν πιστεύω να περιμένεις κάποια απάντηση..?

Προφανώς δεν περιμένω απάντηση.
Μια διόρθωση στο κείμενο βέβαια δε θα ήταν άσχημη..
Μπορώ, βέβαια, να το θέσω και λίγο διαφορετικά. Αν αυτά τα 250 τεμάχια τα μοίραζαν πράγματι δωρεάν τότε τι θα ήταν αυτοί οι πρώτοι 250; Υπερτυχεροί; Και τώρα επειδή θα πληρώσουν 680 και 780 είναι απλά τυχεροί;
Μάλλον έχει χαθεί το μέτρο...

#29   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 03/09/2010 - 19:22

Όταν κάποιος έχει μαζέψει τα χρήματα, (ο τρόπος που τα μάζεψε, δεν είναι επί του παρόντος) εδώ και καιρό, για να αγοράσει το iPhone 4 και δεν το βρίσκει, (με συμβόλαιο η χωρίς), προσωπικά πιστεύω ότι θα ήτανε ιδιαίτερα χαρούμενος, αν μάθαινε ότι αύριο (ημέρα εγκαινίων του iStorm) θα μπορούσε να το βρει!!

Άρα πάντα κατά την άποψη μου, ναι, θα τους θεωρούσα τυχερούς.


Τώρα βέβαια τα μέτρα και σταθμά, είναι προσωπική (και οικονομική) υπόθεση του καθενός, και εδώ μέσα προφανώς θα δεις να μιλάμε περισσότερο για τα προϊόντα της Apple, της ανησυχίες, τα προβλήματα (software/hardware), της εντυπώσεις, και άλλα διάφορα επί του θέματος, πάρα για το κοινωνικό 'κατρακύλισμα', (μέτρα, σταθμά, ήθη, αξίες κτλ. ) που έχουμε πάρει.!!



Υ.Γ. Όταν γράψεις κάποιο δικό σου κείμενο, τότε ελευθέρα να εκφράσεις την προσωπική σου άποψη, σχόλια και ανησυχίες, αλά να σχολιάζουμε περιπαιχτικά (για να μην το πω αλλιώς) για το αν θα δίνουνε δωρεάν τηλέφωνα αξίας 660 ευρώ, τότε καλύτερα να μην γράφουμε.

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 03/09/2010 - 19:23

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#30   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 03/09/2010 - 21:41

Update: Ορίστε και οι φωτογραφίες που σας υποσχέθηκα...(το βίντεο ακολουθεί, γιατί το youtube για 5λεπτα βίντεακι, μου ζητάει 1ωρα υπομονή!!)

[attachment=7066:IMG_0446-small.JPG] Αν παρατηρήσετε την εικόνα στην οθόνη, θα δείτε ότι 'έπεσα' πάνω στο Music Event της Apple. 8)

[attachment=7064:IMG_0443-small.JPG] Το Άσπρο ντουλαπάκι από κάτω, ήτανε γεμάτο μέχρι σκασμού, στα iPhone 4 :)


Ορίστε και το βίντεο..


http://www.youtube.com/watch?v=9Lt03ea7aUI




ps: Λίγο ερασιτεχνικό, αλά ελπίζω για τους φίλους μας που δεν είχανε την ευκαιρία να παραβρεθούνε στα εγκαίνια, να τους δώσει μια μικρή ιδέα... ;-)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες