Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κρυφή κάμερα.. Όταν το παράνομο βαφτιζεται νόμιμο..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
110 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 21:34

GET A LIFE...


Αυτό να το πεις στα παιδία από πάνω...

Αν έχεις να πεις κάτι σοβαρό πες το αλλίως get a life yourself

Με κάτι τύπους σαν και εσάς φτάσαμε σε αυτή τη χώρα να επικροτούμε την παρανομία και την λαμογιά.

Δεν πάμε καλά εδώ μέσα...

Θέλει ο άλλος να τραβάει βίντεο χωρίς να τον παίρνουν χαμπάρι και οι άλλοι χειροκροτούν. Όταν δεν θες να σε παίρνουν χαμπάρι σημαίνει ότι κάνεις κάτι παράνομο ή μη επικροτούμενο. Άρα την ενοχή την έχεις μέσα σου και παρόλα αυτά ζητάς και τρόπο να το κάνεις.

Ο κλέφτης που θα μπει σπίτι του να τον κλέψει είναι λιγότερο εγκληματίας από κάποιον που προσβάλει προσωπικά δεδομένα με τέτοιο τρόπο κατά τη γνώμη μου

Φυσικά έχει σημασία και πώς μεγάλωσε κανείς και με τι αρχες, οπότε δεν είναι πάντα δικό του φταίξιμο...

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 05/09/2010 - 21:35


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Sofoklis

Sofoklis

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/09/2010 - 21:41

True story, marian, true story. I'm not Sofoklis but i hear this guy is awesome...

#18   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 21:47

True story, marian, true story. I'm not Sofoklis but i hear this guy is awesome...


Haaaave you met Sofoklis?!

:P

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 05/09/2010 - 21:47


#19   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 05/09/2010 - 21:53

Αυτό να το πεις στα παιδία από πάνω...

Αν έχεις να πεις κάτι σοβαρό πες το αλλίως get a life yourself

Με κάτι τύπους σαν και εσάς φτάσαμε σε αυτή τη χώρα να επικροτούμε την παρανομία και την λαμογιά.

Δεν πάμε καλά εδώ μέσα...

Θέλει ο άλλος να τραβάει βίντεο χωρίς να τον παίρνουν χαμπάρι και οι άλλοι χειροκροτούν. Όταν δεν θες να σε παίρνουν χαμπάρι σημαίνει ότι κάνεις κάτι παράνομο ή μη επικροτούμενο. Άρα την ενοχή την έχεις μέσα σου και παρόλα αυτά ζητάς και τρόπο να το κάνεις.

Ο κλέφτης που θα μπει σπίτι του να τον κλέψει είναι λιγότερο εγκληματίας από κάποιον που προσβάλει προσωπικά δεδομένα με τέτοιο τρόπο κατά τη γνώμη μου

Φυσικά έχει σημασία και πώς μεγάλωσε κανείς και με τι αρχες, οπότε δεν είναι πάντα δικό του φταίξιμο...

Άδικα προσπαθείς να βγάλεις άκρη... Νομίζεις ότι θα βάλεις μυαλό σε ένα 16χρονο; Ελπίζεις ότι θα καταλάβει τι κάνει...

#20   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:02

...πόσο εύκολο είναι τελικά ε?

Την ίδια καραμέλα όλοι σας. Αφού το κάνει ο άλλος, εγώ μ@λ@κας είμαι να μην το κάνω!


Για αυτό θα φάμε κράξιμο κάποια μέρα από τα παιδιά μας, και δεν θα έχουνε άδικο.

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 05/09/2010 - 22:03

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#21   gameway

gameway

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iVasilis

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:04

Θα συμφωνίσω απόλυτα με την κοπελιά....
Είναι ντροπή να κάνουμε τέτοια πράγματα στα "μικρά"
κοριτσάκια.... τα κατά τ' άλλα απονήρευτα..........
Κοπελιά εάν εσύ τους κάνεις μάθημα και σου το παίζουν μυξοπαρθένες,
εγώ τις έχω στο Ίντερνετ και βλέπω ότι κάνουν πολύ περισσότερα στο facebook,
για να μην μιλήσω για το ΜΣΝ.......
από ότι μέσα στην τάξη σου.
όσο για το άλλο.... έλυσα στο γέλιο.... βγάζουν φώτο κάτω από τις φούστες........
Όχι κοπελιά δεν χρειάζεται να σκύψουμε για να βγάλουμε φώτο. φαίνεται κι έτσι ότι θέλουμε να βγάλουμε φώτο.
Όσο για το τι παιδεία κουβαλάει ο καθένας μας....
Την παιδεία μας την μάθανε οι προκάτοχοί σου... όπως κι εσύ θα μαθαίνεις στα παιδιά μας.
μην το πιάσουμε είναι μεγάλο θέμα αυτό....
Καλό βράδυ....
Αλλα πάντα φταίνε όλοι οι άλλοι
εκτός από εμάς

#22   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:08

Τα πράγματα δεν είναι πάντα όπως φαίνονται γι'αυτό marian κράτα μια πισινή γιατί δεν ξέρεις τον σκοπό του φίλου που θέλει να το χρησιμοποιήσει.Δεν έχεις άδικο σε αυτά που λές, αλλά δεν μπορείς να είσαι τόσο απόλυτη. Και εμένα θα με βόλευε πχ να είχα αυτήν την εφαρμογή για να τραβάω την συναυλία των U2 που πήγα προχτές χωρίς να χαλάω μπαταρία και όχι απαραίτητα να μπαίνω κρυφά σε τουαλέτες κλπ και να τραβάω χωρίς την συγκατάθεση άλλων. Μην προτρέχεις και συμβουλή μου: η προκατάληψη κάνει κακό. Ευχαριστώ και φιλικά πάντα.

#23   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:10

Lays vs Ruffles?
Γρήγορα πριν απαντήσει η marian.

#24   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:10

Lays ριγανη

#25   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:11

Έφυγα....1 λεπτάκι παιδιά μην χάσω τίποτα εε

#26   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:20

Κάποια προσβΛητικα μηνύματα διαγραφησαν... Παρακαλώ ο,τι έχετε να πείτε .. Κοσμια... Ευχαριστώ,

Εάν επαναληφθούν οι χαρακτηρισμοί.. Topic .. Locked,

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 05/09/2010 - 22:21


#27   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:24

Αυτό να το πεις στα παιδία από πάνω...

Αν έχεις να πεις κάτι σοβαρό πες το αλλίως get a life yourself

Με κάτι τύπους σαν και εσάς φτάσαμε σε αυτή τη χώρα να επικροτούμε την παρανομία και την λαμογιά.

Δεν πάμε καλά εδώ μέσα...

Θέλει ο άλλος να τραβάει βίντεο χωρίς να τον παίρνουν χαμπάρι και οι άλλοι χειροκροτούν. Όταν δεν θες να σε παίρνουν χαμπάρι σημαίνει ότι κάνεις κάτι παράνομο ή μη επικροτούμενο. Άρα την ενοχή την έχεις μέσα σου και παρόλα αυτά ζητάς και τρόπο να το κάνεις.

Ο κλέφτης που θα μπει σπίτι του να τον κλέψει είναι λιγότερο εγκληματίας από κάποιον που προσβάλει προσωπικά δεδομένα με τέτοιο τρόπο κατά τη γνώμη μου

Φυσικά έχει σημασία και πώς μεγάλωσε κανείς και με τι αρχες, οπότε δεν είναι πάντα δικό του φταίξιμο...


μιας και εγω ανοιξα αυτο το θεμα, εχω να σου πω γνωριζεις για το λογο που μπορει θελω να το χρησιμοποιησω την εγγραφη με κλειστη καμερα? γιατι μεχρι τωρα υποθετεις..!!
ξερεις εαν π.χ. με εκβιαζουν, η εαν θελω να πιασω καποιον που παρανομει ανελεητα? δεν το χρησιμοποιουν ολοι για να γραφουν βρακακια και κυλοτιτσες απο κοπελες, η απλα για να κανουν χαβαλε.! υπαρχει και η αλλη πλευρα του θεματος.! οπως σε πληροφορω και η εγγραφη κλησεων που την εχω μονιμα και δουλευει στο omnia μου, μεσω του προγραμματος vito audio notes, με εχει σωσει σε διαφορα θεματα ουκ ολιγες φορες. πιστεψε με.!
εαν το χρησιμοποιη καποιος σε μονιμη βαση θα στο επιβεβαιωσει.!!

#28   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:29

Tα κοριτσάκια τι φταίνε;!

Ξέρεις τι γίνεται στις σχολικές τουαλέτες τελευταία με τα κινητά; Κάνω μαθήματα σε παιδιά και τα ξέρω από πρώτο χέρι...

Όταν εγώ πήγαινα σχολείο τα κινητά μόλις είχαν βγει και είχαν μια γραμμη κειμένου στην οθόνη. Τώρα γίνεται πανικός....

Τέτοιες νομοθεσίες υπάρχουν για κάποιο λόγο. Η προστασία προσωπικών δεδομένων είναι συνταγματικό δικαίωμα του ατόμου και όχι ένας απλός νόμος όπως το να κορνάρεις χωρίς λόγο...

Υπάρχει λόγος που τα κινητά πρέπει να κάνουν θόρυβο όταν τραβάς φωτογραφία, γιατί πήγαινε ο κάθε ανώμαλος σε τουαλέτες και τράβαγε φωτογραφία τις κοπέλες, ή έβαζε το κινητό κάτω από φούστες...

Μερικοί εδώ μέσα έχουν μπερδέψει τη βούρτσα με την... και νομίζουν ότι επειδή πήραν ένα iphone γίναν οι θεοί του σύμπαντος... Ο άλλος την άλλη φορά έψαχνε εφαρμογή να κατασκοπεύει την κοπέλα του και να μπορεί να βλέπει ανα πάσα στιγμή που είναι...

Δεν πάμε καλα...

Δεν είπε κανείς το αντίθετο αλλά η ισχυρότερη μνήμη είναι η παιδική η εφηβική,που κανένας νόμος δεν μπορεί να την καταργήσει. είναι το σοι τέτοιο που λένε.Σαν να ζητάς στην μηλιά να κάνει αχλάδια δια νόμου. δεν γίνεται ρε κοπελιά. αλλά και τις κοπελιές μην τις φοβάσαι - λυπάσαι έχουν μεγαλώσει με τις κατάλληλες άμυνες. Αυτή είναι η αλήθεια εδώ και είναι λάθος όπως όλα αλλά αυτή είναι.

#29   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:31

Μου διέφυγε sorry διαγραφηκε..

#30   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:32

sorry που σου το λέω αλλά είμαι 29!σε αντίθεση με σένα που απο τα λεγόμενά σου πρέπει να είσαι πολύυυυυυυυυ μεγαλύτερη! και προσπαθεί να βρεί ακόμα και το πιο μικρό πράγμα για να την πεί σε κάποιον στην περίπτωσή σου!οπότε σοβαρέψου λίγο!κάλο είναι να είσαι εσυ σωστή σε όλα και ασε εμάς να είμαστε αυτοί που έχουμε παει αυτή την χώρα πολύ χαμηλά!(σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενά σου έτσι)!που στην χώρα τις διαπλοκής και τις κομπίνας θα έρθεις εσυ να μας μιλήσεις για το πως θα πρέπει να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι και πως όλα αυτά είναι απατεωνιές!κράτα λοιπόν τον <λόγο> σου και τράβα κράξε αυτούς που όντως έχουν καταντίσει την Ελλαδίτσα έτσι και όχι σε ένα forum που μπορεί ο καθένας να ρωτάει ο,τι θέλει!αν δεν σου αρέσει λοιπόν μην απαντάς καθόλου σε τέτοιου είδουν ερωτήσεις και ασε τα κυρήγματα για αλλού!
άντε γτ και ο χαβαλές έχει τα όριά του!
το έφτιαξα γτ το άλλο που έγραψα δεν ήταν σωστό!sorry DINFUN

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 05/09/2010 - 22:35


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες