Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κρυφή κάμερα.. Όταν το παράνομο βαφτιζεται νόμιμο..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
110 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:33

μιας και εγω ανοιξα αυτο το θεμα, εχω να σου πω γνωριζεις για το λογο που μπορει θελω να το χρησιμοποιησω την εγγραφη με κλειστη καμερα? γιατι μεχρι τωρα υποθετεις..!!
ξερεις εαν π.χ. με εκβιαζουν, η εαν θελω να πιασω καποιον που παρανομει ανελεητα? δεν το χρησιμοποιουν ολοι για να γραφουν βρακακια και κυλοτιτσες απο κοπελες, η απλα για να κανουν χαβαλε.! υπαρχει και η αλλη πλευρα του θεματος.! οπως σε πληροφορω και η εγγραφη κλησεων που την εχω μονιμα και δουλευει στο omnia μου, μεσω του προγραμματος vito audio notes, με εχει σωσει σε διαφορα θεματα ουκ ολιγες φορες. πιστεψε με.!
εαν το χρησιμοποιη καποιος σε μονιμη βαση θα στο επιβεβαιωσει.!!



Συμφωνώ και με εσένα και με τον supernatural ότι δεν ξέρω γιατί θα το χρησιμοποιήσει κανείς αλλά όταν βλέπει κανείς τι γίνεται κάθε μέρα στα σχολεία εκεί θα πάει το μυαλό του κατευθείαν.

Το φορουμ αυτό προσελκύει κάθε είδους ηλικίες και φυσικά ανήλικα αγοράκια που το μόνο που έχουν στο μυαλό τους είναι να κάνουν ότι κάνουν οι μαθητές μου στις συμμαθήτριές τους.

Σε πληροφορώ πριν απαντήσω πήγα και κοίταξα στα προφιλ όσων ζήτησαν την εφαρμογή για την ηλικία τους (θα φανεί από τους last visitors σε κάθε προφιλ) αλλά σε όλους είναι unknown.

Εγώ είπα κάποια πράγματα που οφείλω να πω και ως γυναίκα και ως εκπαιδευτικός, έστω και part time σε φροντηστήριο μέχρι να τελειώσω το μεταπτυχιακό μου. Αν τα αγοράκια βάλλουν μυαλό έστω και την τελευταία στιγμή κάτι είναι. Τα περισσότερα στο κάτω κάτω μόλις ακούσουν για παρανομίες και προβλήματα με αστυνομία δεν συνεχίζουν

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:39

επειδή θέλω να είμαι σωστός θέλω να ζητήσω συγνώμη απο τον DINFUN!φίλε μου σε παρακαλώ διέγραψε και το άλλο που έφτιαξα μετά απο αυτό που διέγραψες!ντάξει νομίζω πως το θέμα το τραβάμε αλλού και οχι στην ερώτηση του φίλου που έκανε αρχικά!sorry ξανά και σταματάω να ποστάρω εδώ!

#33   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:42

sorry που σου το λέω αλλά είμαι 29!σε αντίθεση με σένα που απο τα λεγόμενά σου πρέπει να είσαι πολύυυυυυυυυ μεγαλύτερη! και προσπαθεί να βρεί ακόμα και το πιο μικρό πράγμα για να την πεί σε κάποιον στην περίπτωσή σου!οπότε σοβαρέψου λίγο!κάλο είναι να είσαι εσυ σωστή σε όλα και ασε εμάς να είμαστε αυτοί που έχουμε παει αυτή την χώρα πολύ χαμηλά!(σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενά σου έτσι)!που στην χώρα τις διαπλοκής και τις κομπίνας θα έρθεις εσυ να μας μιλήσεις για το πως θα πρέπει να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι και πως όλα αυτά είναι απατεωνιές!κράτα λοιπόν τον <λόγο> σου και τράβα κράξε αυτούς που όντως έχουν καταντίσει την Ελλαδίτσα έτσι και όχι σε ένα forum που μπορεί ο καθένας να ρωτάει ο,τι θέλει!αν δεν σου αρέσει λοιπόν μην απαντάς καθόλου σε τέτοιου είδουν ερωτήσεις και ασε τα κυρήγματα για αλλού!
άντε γτ και ο χαβαλές έχει τα όριά του!
το έφτιαξα γτ το άλλο που έγραψα δεν ήταν σωστό!sorry DINFUN


Μόνο 29 δεν φαίνεσαι με αυτά που είχες γράψει.

Και μόνο και μόνο που με τα λεγόμενά σου φαίνεται ότι πιστεύεις ότι έχεις άφεση αμαρτιών επειδή ζεις στη χώρα της κομπίνας και τις απατεωνιάς συμβάλεις και εσύ σε αυτή την κατάσταση. Άρα μάλλον απευθύνομαι και σε εσένα...

Την άποψη του δεν σου αρέσει μην απαντάς δεν ξέρω ποιός σου την έμαθε αλλά μάλλον λάθος έκαναν. Σε φόρουμ είμαστε όπως λες και ο κάθε ένας λέει τη γνώμη του. Αν εσένα δεν σου αρέσει να μην απαντάς που στο κάτω κάτω συμμερίζεσαι αυτή τη φιλοσοφία. Εγώ δεν την συμμερίζομαι και θα απαντάω όταν κάτι είναι καταφανώς λάθος.

Χαβαλέ δεν έκανα σε κανένα ποστ μου πέρα από το: haave you met sofoklis.... Μιλάω πολύ σοβαρά και όταν αύριο μεθαύριο κάνεις κόρη και ψάχνεις να δείρεις τον συμμαθητή της που θα προσπαθεί να την τραβήξει βίντεο θα με θυμηθείς. Αν το αγοράκι που θέλει να το κάνει αυτό ρωτήσει σε ένα παρόμοιο φόρουμ συμβουλές και βρεθεί κανένας σαν και εμένα να προσπαθήσει να τον αποτρέψει θα είσαι ευγνώμων. Αν πάλι πάρει την απάντηση που θέλει, μάλλον θα ψάχνεις να βρεις ποιός ήταν αυτός που του την έδωσε...

#34   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:43

Συμφωνώ και με εσένα και με τον supernatural ότι δεν ξέρω γιατί θα το χρησιμοποιήσει κανείς αλλά όταν βλέπει κανείς τι γίνεται κάθε μέρα στα σχολεία εκεί θα πάει το μυαλό του κατευθείαν.

Το φορουμ αυτό προσελκύει κάθε είδους ηλικίες και φυσικά ανήλικα αγοράκια που το μόνο που έχουν στο μυαλό τους είναι να κάνουν ότι κάνουν οι μαθητές μου στις συμμαθήτριές τους.

Σε πληροφορώ πριν απαντήσω πήγα και κοίταξα στα προφιλ όσων ζήτησαν την εφαρμογή για την ηλικία τους (θα φανεί από τους last visitors σε κάθε προφιλ) αλλά σε όλους είναι unknown.

Εγώ είπα κάποια πράγματα που οφείλω να πω και ως γυναίκα και ως εκπαιδευτικός, έστω και part time σε φροντηστήριο μέχρι να τελειώσω το μεταπτυχιακό μου. Αν τα αγοράκια βάλλουν μυαλό έστω και την τελευταία στιγμή κάτι είναι. Τα περισσότερα στο κάτω κάτω μόλις ακούσουν για παρανομίες και προβλήματα με αστυνομία δεν συνεχίζουν


θα σου πω μονο οτι ο γιος μου τελειωνει το λυκειο του χρονου.¨! :) (μην με περασετε και για μπαρμπαδι.. μικροπαντρευτηκα.! ;) ) φυσικα οχι οτι λεει κατι αυτο.! η ανωμαλια δεν εχει ηλικιακο οριο.!
οσον αφορα αυτο που λες για το τι κανουν ο μαθητες στις μαθητριες, εχω την εντυπωση οτι οι πιο πολλες που εχουν αναμιξη σε τετοια βιντεος, τα θελει ο κ..... τους. εχεις ακουσει πως μιλανε κοριτσακια 13 και 14 χρονων.? μαλλον εχεις ακουσει......

#35   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:43

Άδικα προσπαθείς να βγάλεις άκρη... Νομίζεις ότι θα βάλεις μυαλό σε ένα 16χρονο; Ελπίζεις ότι θα καταλάβει τι κάνει...


Το ελπίζεις ναι.. Αλλά πάντα προσπαθείς να το αποτρέψεις... Έστω και ένα να καταλάβει τι πάει να κάνει κάτι είναι

#36   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:46

θα σου πω μονο οτι ο γιος μου τελειωνει το λυκειο του χρονου.¨! :) (μην με περασετε και για μπαρμπαδι.. μικροπαντρευτηκα.! ;) ) φυσικα οχι οτι λεει κατι αυτο.! η ανωμαλια δεν εχει ηλικιακο οριο.!
οσον αφορα αυτο που λες για το τι κανουν ο μαθητες στις μαθητριες, εχω την εντυπωση οτι οι πιο πολλες που εχουν αναμιξη σε τετοια βιντεος, τα θελει ο κ..... τους. εχεις ακουσει πως μιλανε κοριτσακια 13 και 14 χρονων.? μαλλον εχεις ακουσει......


Φυσικά και τις έχω ακούσει και τις βλέπω και πώς ντύνονται και πώς "ψάχνονται". Αλλά οι περισσότερες τα κάνουν χωρίς να καταλαβαίνουν τις συνέπειες... Τα βλέπουν από φίλες τους και απο τηλεόραση και όταν αύριο μεθαύριο βλέπουν τον εαυτό τους στα κινητά όλου του σχολείου έρχονται και σου λένε: Κυρία βοηθήστε με...

Μετά τι κάνεις;

#37   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:48

Δεν υπάρχει λόγος να ζητάτε από μένα συγνώμη .. Οι συζητητες έχουν επιχειρήματα.. Και τα παραθέτουν δεν είναι υποχρεωτικό ο ένας να πείσει τον άλλο .. Οι υπόλοιποι που διαβάζουν μπορούν να δουν και να πουν την γνώμη τους... Όλα αυτά όμως να είναι σε κόσμιο περιβάλλον.. Και όχι ο ένας με χαρακτηρισμούς να προσβάλλει τον άλλο.. Επίσης η κόντρα αγόρια κρατάει από τα παιδικά μας χρόνια.. Όταν έλεγε η μητέρα μας... ΕΣΥ είσαι αγόρι... Και ΕΣΥ είσαι κορίτσι... Έχω δυο γιους κκαι μια κόρη.. Και μεταξύ τους γνωρίζουν πως είναι παιδιά.. Διαφορετικού.. Φύλου.. Και όχι αγόρια - κορίτσια... Από αυτή την ηλικία ξεκινάει ο ανταγωνισμός.. Και από αυτή την ηλικία πρέπει να το διορθώσουμε.. εμείς που είμαστε οι επόμενες γενιες... :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 05/09/2010 - 22:48


#38   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:54

Δεν υπάρχει λόγος να ζητάτε από μένα συγνώμη .. Οι συζητητες έχουν επιχειρήματα.. Και τα παραθέτουν δεν είναι υποχρεωτικό ο ένας να πείσει τον άλλο .. Οι υπόλοιποι που διαβάζουν μπορούν να δουν και να πουν την γνώμη τους... Όλα αυτά όμως να είναι σε κόσμιο περιβάλλον.. Και όχι ο ένας με χαρακτηρισμούς να προσβάλλει τον άλλο.. Επίσης η κόντρα αγόρια κρατάει από τα παιδικά μας χρόνια.. Όταν έλεγε η μητέρα μας... ΕΣΥ είσαι αγόρι... Και ΕΣΥ είσαι κορίτσι... Έχω δυο γιους κκαι μια κόρη.. Και μεταξύ τους γνωρίζουν πως είναι παιδιά.. Διαφορετικού.. Φύλου.. Και όχι αγόρια - κορίτσια... Από αυτή την ηλικία ξεκινάει ο ανταγωνισμός.. Και από αυτή την ηλικία πρέπει να το διορθώσουμε.. εμείς που είμαστε οι επόμενες γενιες... :)


Κώστα ελπίζω να μην είπα τίποτα προσβλητικό, πέραν του: λαμόγιου.

Δεν ξέρω τι ηλικία είναι η κόρη σου αλλά όσο και να είναι πιστεύω θα καταλαβαίνεις την αντίδρασή μου στο όλο concept της καταγραφής βίντεο χωρίς ενδείξεις.

Εγώ μπορεί να είμαι μικρή για κόρες αλλά έχω μαθητές και μαθήτριες που τα βλέπω σαν παιδία μου κάθε χρόνο και με αυτά που γίνονται στα σχολεία δεν μπορώ να μην αντιδράσω...

#39   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:54

δεν γίνεται να μην απαντήσω ρε γμτ!τέλος πάντων θα πω το εξείς τωρα που μου ήρθε!
πριν κάποια χρόνια είχα πιάσει δουλειά σε ενα νετ καφέ!κάθε πρωί όταν άλλαζα τον βραδινό ήταν ένας τύπος σε ενα μακρίνο πσ και κατέβαζε τσόντες με μικρά παιδιά!ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!μπορεί κάποιος απο εδω να καταλάβει τι λέω?
πορνογραφικό υλικό με παιδια 8-10 χρονών!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ που πρέπει να σταματήσουμε!
οταν το είπα λοιπόν στα αφεντικά (30-40 χρονών) ξέρεις τι μου είπαν?
απο την στιγμή που αφήνει λεφτά στο μαγαζί άστον να κατεβάζει οτι θέλει!σκέφτηκα να φύγω απο το μαγαζί πραγματικά!
όταν θα λύσουμε τέτοια θέματα τότε έλα να μου πεις για τις κρυμένες κάμερες και τα σχετικά!

#40   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:56

Όταν έλεγε η μητέρα μας... ΕΣΥ είσαι αγόρι... Και ΕΣΥ είσαι κορίτσι... Έχω δυο γιους κκαι μια κόρη.. :)


να σε διορθωσω.!! δεν ελεγαν εχω δυο γιους και μια κορη. συνηθως ελεγαν εχω 2 παιδια και μια κορη.!! :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: pkountanis, 05/09/2010 - 22:56


#41   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:58

Απλά να θυμηθούμε οτι ζούμε σε μια χώρα που υπάρχει ΝΟΜΟΣ που απαγορεύει καθε καταγραφή video μετά τον ζαχοπουλο,και ΝΟΜΟΣ που απαγορεύει να δημοσιοποιούνται τα πρόσωπα ακόμα κ των παιδεραστών η δολοφόνων. Ελπίζω όταν επικαλείστε νόμους να τους δέχεστε κ όλους.

#42   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/09/2010 - 22:59

δεν γίνεται να μην απαντήσω ρε γμτ!τέλος πάντων θα πω το εξείς τωρα που μου ήρθε!
πριν κάποια χρόνια είχα πιάσει δουλειά σε ενα νετ καφέ!κάθε πρωί όταν άλλαζα τον βραδινό ήταν ένας τύπος σε ενα μακρίνο πσ και κατέβαζε τσόντες με μικρά παιδιά!ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!μπορεί κάποιος απο εδω να καταλάβει τι λέω?
πορνογραφικό υλικό με παιδια 8-10 χρονών!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ που πρέπει να σταματήσουμε!
οταν το είπα λοιπόν στα αφεντικά (30-40 χρονών) ξέρεις τι μου είπαν?
απο την στιγμή που αφήνει λεφτά στο μαγαζί άστον να κατεβάζει οτι θέλει!σκέφτηκα να φύγω απο το μαγαζί πραγματικά!
όταν θα λύσουμε τέτοια θέματα τότε έλα να μου πεις για τις κρυμένες κάμερες και τα σχετικά!


Και εγώ δούλευρα σε νετ καφέ πριν κάτι χρόνια. Αλλά παρακολουθούσαμε με software από το κεντρικό pc τι έβλεπε ο κάθε ένας αν υποψιαζόμασταν κάτι και αν ήταν παράνομο του λέγαμε να το κλείσει.

Φυσικά και πρέπει να σταματίσουμε τέτοια φαινόμενα παιδεραστίας αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να αδιαφορούμε για τα άλλα...

Όπως έλεγε και ένας γνωστός μου καπνιστής ότι δεν συμφωνεί με τον νόμο κατά του καπνίσματος επειδή κάθε μέρα εισπνέουμε καυσαέριο από τα αμάξια ούτως ή άλλως... Δεν είναι λογική όμως αυτή...

Ότι διορθώνεται καλό είναι έστω και αν υπάρχουν χειρότερα προς διόρθωση

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 05/09/2010 - 23:01


#43   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 23:00

Ναι σκέψου πως ο πατέρας μου είχε τρία παιδιά και μια κόρη... Καιρός λοιπόν δεν είναι να το σταματήσουμε.. Εγώ δεν μπορώ να αλλάξω τον κόσμο... Αλλά τον μικρόκοσμο μου ήδη.. Τον έχω αλλάξει.. Ξεκινωντας από μένα... :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 05/09/2010 - 23:00


#44   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 05/09/2010 - 23:00

Και εγώ δούλευρα σε νετ καφέ πριν κάτι χρόνια. Αλλά παρακολουθούσαμε με software από το κεντρικό pc τι έβλεπε ο κάθε ένας αν υποψιαζόμασταν κάτι και ήταν παράνομο του λέγαμε να το κλείσει.

Φυσικά και πρέπει να σταματίσουμε τέτοια φαινόμενα παιδεραστίας αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να αδιαφορούμε για τα άλλα...

Όπως έλεγε και ένας γνωστός μου καπνιστής ότι δεν συμφωνεί με τον νόμο κατά του καπνίσματος επειδή κάθε μέρα εισπνέουμε καυσαέριο από τα αμάξια ούτως ή άλλως... Δεν είναι λογική όμως αυτή...

Ότι διορθώνεται καλό είναι έστω και αν υπάρχουν χειρότερα προς διόρθωση

δες στην 5η γραμμή τι γράφω!αυτό το σκεπτικό έχουν όλοι

#45   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/09/2010 - 23:07

Ναι σκέψου πως ο πατέρας μου είχε τρία παιδιά και μια κόρη... Καιρός λοιπόν δεν είναι να το σταματήσουμε.. Εγώ δεν μπορώ να αλλάξω τον κόσμο... Αλλά τον μικρόκοσμο μου ήδη.. Τον έχω αλλάξει.. Ξεκινωντας από μένα... :)


σωστος ο din.... :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες