Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhoneHellas MEGA Contest


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
527 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 29/09/2010 - 14:57

Το θαύμα που έχουμε εμείς τα Αγοράκια είναι οtι μένει για πάντα η παιδική ψυχή μέσα μας,που σημαίνει πολύ πιο έντονα κ αγνά συναισθήματα. Αλλά ο παλιμπαιδισμός μερικών κ η ανωριμότητα είναι εκνευριστικός.Λες κ σας πήρε κανείς τηλ να σας πουλήσει κάτι η είδατε το τηλ.σας δημοσιευμένο στην εφημερίδα κυβερνήσεως. :P Εδώ είναι μια συγκεκριμένη κοινότητα με όρους κ προϋποθέσεις.Το ίδιο κ ο διαγωνισμός και εσείς συνεναίσατε.


Συμφωνώ και είναι όντως ελεϊνό αυτό..

Παίδες για να συμμετάσχετε πρέπει να δώσετε τα στοιχεία σας και άν δέν θέλετε να τα δώσετε απλά μήν συμμετάσχετε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   gameway

gameway

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iVasilis

Δημοσίευση 30/09/2010 - 01:39

Γεια χαρά και από 'μένα.
Εάν θυμάμαι καλά συμπλήρωσα το ερωτηματολόγιο αν όχι την πρώτη μέρα, την δεύτερη σίγουρα.
Έδωσα όλα τα στοιχεία μου τηλέφωνo, e-mail και όνομα.
Μέχρι σήμερα δεν με έχει πάρει κανένας τηλέφωνο και για τίποτα.... και έρχεται και προεκλογική περίοδος....
Γιατί;;;;;;;;;;
Τζάμπα έδωσα εγώ το τηλέφωνο μου.....;

Προσπαθώ να παρακολουθήσω από την αρχή του διαγωνισμού το θέμα και πιστεύω πως δεν μου έχει ξεφύγει ούτε τόνος.
θα συμφωνίσω με τον moviemaker ότι τελικά εμείς τα αγοράκια αρνούμαστε πισματικά να μεγαλώσουμε κάποιες φορές.

Κάποιοι μου θυμήσαν έναν τύπο που μπήκε και έκλεψε σε ένα μαγαζί, τον βρήκανε από τις κάμερες και προσπαθουσε να κάνει μήνυση επειδή δεν υπήρχε ταμπελίτσα ότι ο χώρος παρακολουθείται.
ΕΛΕΟΣ. Εγώ ξέρω πως εάν είσαι καθαρός δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα.
Όπως και εάν θέλουν να σε παρακολουθήσουν δεν μπορείς να κρυφτείς πουθενά.

Συγνώμη για την έκφραση αλλά πρίν απαντήσετε κάποιοι σκεφτείτε αυτό που είναι ένα πολύ σοφό ρητό.....
Το μόριο σας και την υπογραφή σας.... να ξέρετε που να τα βάζετε.
Όταν το καταλάβετε τότε θα έχετε οριμάσει αρκετά... και θα σταματήσετε να είστε ο Δον Κιχώτης που πολεμούσε με τις σκιές.

Εκτός βέβαια, αν έχετε ωριμάσει και ότι λαμβάνει χώρα εδώ και ένα μήνα κοντά σε αυτό το φόρουμ, γίνεται σκόπιμα με σκοπό να πληγεί ή να πληγούν κάποια άλλα συμφέροντα.
Δεν θέλω να το πιστεύω όμως αυτό και το σταματάω εδώ.

#303   JohnPhone

JohnPhone

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/09/2010 - 15:57

Δεν ειναι, ουτε παλιμπαιδισμος, ουτε παιδιαρισμα, ουτε ανωριμοτητα το να μην θες να σε ενοχλουν με καταιγισμο τηλεφωνηματων και mail.! Επισης βγαζουν ΠΑΡΑ πολλα λεφτα εις βαρος σου (διαχειριζομενοι τα προσωπικα σου δεδομενα με διαφορους τροπους εκτος της πωλησης τους σε τριτους). Ναι εδωσα τη συναινεση μου, αλλα οχι για τετοιους σκοπους. Οποτε οσο μπορω να το περιορισω αυτο, τοσο πιο ωριμος αισθανομαι ::) .
Εσεις αισθανεστε καλα, οταν σας παιρνει καποιος στις 3 το μεσημερι (με αποκρυψη φυσικα), για να σας πουλησει κατι που ξερει οτι το πιο πιθανο ειναι να το εχετε ηδη;
Και να το αποτρεψουμε αυτο, αντε και να το δεχτω οτι δεν γινεται. Ουτε να το περιορισουμε δηλαδη; Ειναι δονκιχωτισμος αυτο;

Τελευταία επεξεργασία από: JohnPhone, 30/09/2010 - 15:58


#304   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2010 - 16:00

Δεν ειναι, ουτε παλιμπαιδισμος, ουτε παιδιαρισμα, ουτε ανωριμοτητα το να μην θες να σε ενοχλουν με καταιγισμο τηλεφωνηματων και mail.! Επισης βγαζουν ΠΑΡΑ πολλα λεφτα εις βαρος σου (διαχειριζομενοι τα προσωπικα σου δεδομενα με διαφορους τροπους εκτος της πωλησης τους σε τριτους). Ναι εδωσα τη συναινεση μου, αλλα οχι για τετοιους σκοπους. Οποτε οσο μπορω να το περιορισω αυτο, τοσο πιο ωριμος αισθανομαι ::) .
Εσεις αισθανεστε καλα, οταν σας παιρνει καποιος στις 3 το μεσημερι (με αποκρυψη φυσικα), για να σας πουλησει κατι που ξερει οτι το πιο πιθανο ειναι να το εχετε ηδη;
Και να το αποτρεψουμε αυτο, αντε και να το δεχτω οτι δεν γινεται. Ουτε να το περιορισουμε δηλαδη; Ειναι δονκιχοτισμος αυτο;



Και ποιος έδωσε τα στοιχεία σου λοιπόν ? Παλιμπαιδισμός κ μάλιστα σε όλο του το μεγαλείο όπως και ανωριμότητα.

Εξάλλου ζητήσατε να διαγραφούν η κάνω λάθος ? και ? δεν διαγράφηκαν ? Θέμα για το θέμα.. Μπάλα πάλι παίζουμε.

#305   Stargazer13

Stargazer13

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2010 - 17:56

να ρωτησω εγω..Για να παρεις μερος σε αυτον τον διαγωνισμο πρεπει να εισαι μελος του Forum ?

#306   gameway

gameway

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iVasilis

Δημοσίευση 01/10/2010 - 13:23

Δεν ειναι, ουτε παλιμπαιδισμος, ουτε παιδιαρισμα, ουτε ανωριμοτητα το να μην θες να σε ενοχλουν με καταιγισμο τηλεφωνηματων και mail.! Επισης βγαζουν ΠΑΡΑ πολλα λεφτα εις βαρος σου (διαχειριζομενοι τα προσωπικα σου δεδομενα με διαφορους τροπους εκτος της πωλησης τους σε τριτους). Ναι εδωσα τη συναινεση μου, αλλα οχι για τετοιους σκοπους. Οποτε οσο μπορω να το περιορισω αυτο, τοσο πιο ωριμος αισθανομαι ::) .
Εσεις αισθανεστε καλα, οταν σας παιρνει καποιος στις 3 το μεσημερι (με αποκρυψη φυσικα), για να σας πουλησει κατι που ξερει οτι το πιο πιθανο ειναι να το εχετε ηδη;
Και να το αποτρεψουμε αυτο, αντε και να το δεχτω οτι δεν γινεται. Ουτε να το περιορισουμε δηλαδη; Ειναι δονκιχωτισμος αυτο;


Τι να σου πω τώρα. Εγώ πάλι δίνω τα στοιχεία μου σχεδόν παντού σε τέτοιου είδους θέματα. Εκτός φυσικά από τις λαλακίες του τύπου....
Είσαι ο 5000 επισκέπτης κέρδισες ένα iPhone 4 και όλα αυτά τα συναφή που σε χρεώνουν με 10 ευρόπουλα/εβδομάδα.
Κανείς δεν με έχει πάρει ποτέ, ούτε στις 4 το μεσημέρι, αλλά ούτε και στις 10 το πρωί.
Ίσως να βρωμάνε τα πόδια μου... ξέρω 'γω...
ίσως και εσείς να έχετε μέλι....
όπως είπε και σκηνοθέτης μας, ζητήσατε διαγραφή, θα γίνει και όλα καλά.
Next time να είστε πιο προσεκτικοί.

#307   mak1s

mak1s

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2010 - 13:59

παιδια μαλωνετε χωρις λογο.ολοι συμφωνησαμε να δωσουμε τα στοιχεια για να λαβουμε μερος στον διαγωνισμο.εμενα μου εχουν ερθει κατι μ@λ@κομυνηματα απο διαφορα ασχετα promotion οκ τι να κανουμε δηλαδη?να βγω και να λεω οτι θα σας κανω θα σας δειξω?οχι απλα τα αγνοεις και τελειωσε η υποθεση.τωρα ως προς το αν τα πουλανε εδω μπαινουμε σε αλλη ιστορια κατι το οποιο αν και δεν ειμαι μελος καιρο εχω ακουσει τα καλυτερα για τα παιδια εδω μεσα και ειλικρινα δεν μου περναει καν αυτο απο το μυαλο.ελπιζω να ηρεμησουν λιγο τα πραγματα και καλη επιτυχια σε ολους μας.και παλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ παιδια για το διαγωνισμο και καλη επιτυχια σε ολους :D

Τελευταία επεξεργασία από: mak1s, 01/10/2010 - 14:00


#308   KostasSTi

KostasSTi

    iPH Enthousiast

  • 449 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:KostasSTi

Δημοσίευση 02/10/2010 - 10:51

Μην κάνετε αστεία με τον αριθμό του κινητού σας. Είναι του σατανά αυτά τα πράγματα. Απαιτείστε ΟΛΟΙ τη διαγραφή σας από το διαγωνισμό. The truth is out there...

(Αλήθεια, όταν με το καλό μείνω ο μόνος διαγωνιζόμενος, θα τα πάρω όλα τα δωράκια? B) :P )

Τελευταία επεξεργασία από: KostasSTi, 02/10/2010 - 10:51


#309   disorder

disorder

    iPH Member

  • 267 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:acheron911

Δημοσίευση 02/10/2010 - 12:41

πολυ καλη κινηση. καλη επιτυχια στους συμμετεχοντες B)

#310   Stargazer13

Stargazer13

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 14:26

Μην κάνετε αστεία με τον αριθμό του κινητού σας. Είναι του σατανά αυτά τα πράγματα. Απαιτείστε ΟΛΟΙ τη διαγραφή σας από το διαγωνισμό. The truth is out there...

(Αλήθεια, όταν με το καλό μείνω ο μόνος διαγωνιζόμενος, θα τα πάρω όλα τα δωράκια? B) :P )


Χαχαχα ωραίος :D

#311   agelospe

agelospe

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2010 - 21:52

μια χαρά, σούπερ..αν κ βλέπω να εχουμε λίγεσ πιθανότητεσ να κερδίσουμε κάτι...νόμος του μέρφι..χαχαχαχα

+1

#312   DaKnOb

DaKnOb

    iPH Contributor

  • 1.336 μηνύματα
  • Twitter:@DaKnObCS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:DaKnObCS

Δημοσίευση 03/10/2010 - 21:37

Ελπίζω να κερδίσω. Αν πάρω iTouch/i4 θα κάνω giveaway το τατς τρίτης γενιάς!

Φυσικά και θέλω ενα απ´ο τα 2 4αρια!

#313   DaKnOb

DaKnOb

    iPH Contributor

  • 1.336 μηνύματα
  • Twitter:@DaKnObCS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:DaKnObCS

Δημοσίευση 04/10/2010 - 13:25

Μην κάνετε αστεία με τον αριθμό του κινητού σας. Είναι του σατανά αυτά τα πράγματα. Απαιτείστε ΟΛΟΙ τη διαγραφή σας από το διαγωνισμό. The truth is out there...

(Αλήθεια, όταν με το καλό μείνω ο μόνος διαγωνιζόμενος, θα τα πάρω όλα τα δωράκια? B) :P )


Θα μείνουμε εμείς οι δύο και θα τα μοιραστούμε.

Εσύ τις θήκες, εγώ τις συσκευές! xP

#314   athanasia

athanasia

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Twitter:@soulakop
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 04/10/2010 - 13:57

Άντε και καλή μου επιτυχία. :lol: :lol:

#315   SyLaR

SyLaR

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Twitter:@SyLaR_Zisis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:syl7r

Δημοσίευση 04/10/2010 - 19:23

Μπραβο παιδια!! Τετοια θελουμε να βλεπουμε! :D
Αντε καντε μου δωρο ενα iPhone 4 τωρα που ειμαι φανταρακι :P :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες