Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhoneHellas MEGA Contest


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
527 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:25

βρε θα κερδισουμε ολοι μας σιγουρααα!! ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   miotesoro

miotesoro

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:miotesoro

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:25

Μάλιστα... Εν ολίγοις μονο φορολογική δήλωση δε μας ζητάει η FOCUS. Δηλαδή θέλουν να δώσω αριθμό κινητού και ονοματεπώνυμο για να έχω αν όχι 4/22000, αντε 4/10000 πιθανότητες να κερδίσω κάποιο δώρο... Ευχαριστώ πολύ, δε θα πάρω... <_<


κι αν σου κάτσει ?? :P :P

#78   Token

Token

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:iTok3n

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:27

Μώλις σημπληρώσατε και τελειώσατε σας ήρθε κανένα message στο mail σας ??? Γιατι εμένα δέν μου ήρθε...
Ασ ελπίσουμε να μήν είναι κάποια παγίδα.. Μου φάνηκε λίγο περίεργο να ζητάνε και τηλέφωνο και όνομα ενώ θα μπορούσαν άνετα να επικοινωνήσουν με τον κάθε έναν απλά και μόνο με το email του..

#79   Giwrgoss

Giwrgoss

    iPH User

  • 140 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:27

Φακέλωμα κανονικά.Το συμπληρωσα ήδη.. μήπως μπορώ να εξαργυρώσω το δωράκι μου απο τώρα. το 4αρακι μου και γρηγορα. Ευχαριστώ!!!

Εσύ είσαι ο 2ος νικητής μετα από μένα δηλαδή;
Σε καλή μερια! :D :D

#80   kathanas

kathanas

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:28

Μπράβο και από εμένα. Καλή προσπάθεια με καλές ερωτήσεις

#81   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:29

Εξαιρετική προσπάθεια!!Καλή επιτυχία να έχουμε!

#82   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:30

Μώλις σημπληρώσατε και τελειώσατε σας ήρθε κανένα message στο mail σας ??? Γιατι εμένα δέν μου ήρθε...
Ασ ελπίσουμε να μήν είναι κάποια παγίδα.. Μου φάνηκε λίγο περίεργο να ζητάνε και τηλέφωνο και όνομα ενώ θα μπορούσαν άνετα να επικοινωνήσουν με τον κάθε έναν απλά και μόνο με το email του..


Aν συμβεί κάτι τέτοιο θα χάσει πολύ την αξιοπιστία του το iPhoneHellas...όσο και να αποποιείται ευθυνών, το να δέχεσαι να συνεργαστείς με μία τέτοια εταιρεία υποδηλώνει πολλά! Αλλά ας μη προτρέχουμε...

#83   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:30

Πιστεύω πως θα έπρεπε να αναφέρεται από πριν πως ο διαγωνισμός γίνεται σε συνεργασία με την διαφημιστική εταιρεία...


απλη υποδειξη: το πρωτο που κανουμε σε οποιονδηποτε διαγωνισμο.. διαβαζουμε τους ορους συμμετοχης.. εαν δεν μας εκφραζει - καλυπτει δεν συνεχιζουμε..

http://www.focus.gr/..._ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ.pdf

#84   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:33

απλη υποδειξη: το πρωτο που κανουμε σε οποιονδηποτε διαγωνισμο.. διαβαζουμε τους ορους συμμετοχης.. εαν δεν μας εκφραζει - καλυπτει δεν συνεχιζουμε..

http://www.focus.gr/..._ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ.pdf


Nαι, αλλά εφόσον ήδη γνωρίζετε οι mods, πως στο site το 80% των ατόμων είναι παιδιά ηλικίας 13-16, θα ήταν ορθότατη κίνηση για να προστατέψετε τα νεαρότερα μέλη, να το αναγράφετε. Από τους μεγαλύτερους, φυσικά και είναι εύλογο πως γίνεται. Αλλά "εμείς/εσείς" οι μεγαλύτεροι οφείλουμε να προτρέχουμε λίγο περισσότερο και να προστατεύουμε κάποια πράγματα...νομίζω...

#85   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:34

Μώλις σημπληρώσατε και τελειώσατε σας ήρθε κανένα message στο mail σας ??? Γιατι εμένα δέν μου ήρθε...
Ασ ελπίσουμε να μήν είναι κάποια παγίδα.. Μου φάνηκε λίγο περίεργο να ζητάνε και τηλέφωνο και όνομα ενώ θα μπορούσαν άνετα να επικοινωνήσουν με τον κάθε έναν απλά και μόνο με το email του..


εαν εισαι ενας απο τους μεγαλους νικητες.. προφανως να θελουν να επικοινωνησουν και να κανεις και μια δημοσια εμφανιση.. γι αυτο ζητηται το τηλεφωνικο νουμερο..

9] Για τις λεπτομέρειες παραλαβής των δώρων τους οι νικητές θα ενημερωθούν στον αριθμό τηλεφώνου που έχουν δηλώσει κατά την εγγραφή τους ή με το email που έχουν δηλώσει. Κατά την ενημέρωση θα εξακριβώνονται τα στοιχεία των νικητών, θα κατοχυρώνεται το δώρο και θα προσδιορίζεται η ημερομηνία παραλαβής των δώρων.


Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 20/09/2010 - 14:40


#86   Giwrgoss

Giwrgoss

    iPH User

  • 140 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:34

Aν συμβεί κάτι τέτοιο θα χάσει πολύ την αξιοπιστία του το iPhoneHellas...όσο και να αποποιείται ευθυνών, το να δέχεσαι να συνεργαστείς με μία τέτοια εταιρεία υποδηλώνει πολλά! Αλλά ας μη προτρέχουμε...


Αν υποπέσει οτιδήποτε στην αντίληψη οποιουδήποτε ας το αναφέρει εδώ. Άλλωστε μπορούμε να κινηθούμε και νομικά αν συμβεί κάτι (δημοσιοποίηση στοιχείων κτλ).

#87   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:35

Αυτά είναι!! Φαντάζομαι τι συμμετοχή θα υπάρξει! Καλή τύχη σε όλους!!! :rolleyes:

#88   Token

Token

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:iTok3n

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:36

Θα μπορόυσαν και μέσω email.... 'Αμα ο νικητής αρνείται δημόσια εμφάνιση ? :lol:

#89   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:37

Nαι, αλλά εφόσον ήδη γνωρίζετε οι mods, πως στο site το 80% των ατόμων είναι παιδιά ηλικίας 13-16, θα ήταν ορθότατη κίνηση για να προστατέψετε τα νεαρότερα μέλη, να το αναγράφετε. Από τους μεγαλύτερους, φυσικά και είναι εύλογο πως γίνεται. Αλλά "εμείς/εσείς" οι μεγαλύτεροι οφείλουμε να προτρέχουμε λίγο περισσότερο και να προστατεύουμε κάποια πράγματα...νομίζω...


και εμεις οι mods.. δεν ειχαμε καμια παραπανω ενημερωση απο οτι εσεις.. οσο αφορα για τα παιδια αυτης της ηλικιας.. ναι εχεις δικιο.. πως θα επρεπε να προφυλαχθουν.. αλλα το ποσοστο δεν φτανει το 80% που αναφερεις.. ειχαμε κανει gallop.. εαν το βρω θα το αναρτησω.. :)

edit: ηλικια του forum

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 20/09/2010 - 14:39


#90   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:40

Αν υποπέσει οτιδήποτε στην αντίληψη οποιουδήποτε ας το αναφέρει εδώ. Άλλωστε μπορούμε να κινηθούμε και νομικά αν συμβεί κάτι (δημοσιοποίηση στοιχείων κτλ).


Καλά ας μη κινδυνολογούμε. Εγώ τη συμπλήρωσα τη φόρμα, έχοντας διαβάσει τους όρους. Για τους μικρότερους "φοβάμαι" που τσιμπούν στο πραγματικό "μικρό" δόλωμα. Γιατί εδώ έχουμε 4 συμμετέχοντες:

1. Το iPhoneHellas το οποίο επιλέχθηκε λόγω της μεγάλης επισκεψιμότητάς του.
2. Το Galaxy κάτι που πουλά navigators και τώρα έφερε και iPads και προσπαθεί να διαφημιστεί κόντρα σε κολοσούς.
3. Τη Focus η οποία έστησε το "quiz".
4. Eμάς.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)