Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhoneHellas MEGA Contest


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
527 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   tommis

tommis

    iPH Enthousiast

  • 492 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:42

Ούτε εμένα ήρθε κάποιο email είχα όμως κλικαρι να μην μου έρχονται ενημέρωσις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:42

εχει οριο ηλικιας?

#93   tugito

tugito

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:42

Εγώ απάντησα τα πάντα αλλά στο τέλος που ειδα τους όρους συμμετοχής (ουσιαστικά λέει ότι μπορουν να σε πάνε για φωτογράφηση και γενικώς ότι δεν εχεις κανένα δικαίωμα εφόσον θελήσουν να σε εκμεταλευτούν διαφημιστικά και πάει λέγοντας) δεν έκανα αίτηση για κλήρωση. Καλή τυχη παντως σε όσους κάνανε, καλό ειναι πάντως κάποτε αυτές οι καταχραστικές σε δικαιώματα κληρώσεις να εκλείψουν.

#94   Pantel

Pantel

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:44

κι αν σου κάτσει ?? :P :P

Κι αν δε μου κάτσει? Να χω τον κάθε π@π@ρι να με παίρνει τηλέφωνα για να με "ενημερώνει" για νέα προιόντα? Μπααααα...

#95   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:44

και εμεις οι mods.. δεν ειχαμε καμια παραπανω ενημερωση απο οτι εσεις.. οσο αφορα για τα παιδια αυτης της ηλικιας.. ναι εχεις δικιο.. πως θα επρεπε να προφυλαχθουν.. αλλα το ποσοστο δεν φτανει το 80% που αναφερεις.. ειχαμε κανει gallop.. εαν το βρω θα το αναρτησω.. :)

edit: ηλικια του forum


Και 50 άτομα να είναι (και πολλά λέω!), οφείλουμε εφόσον γνωρίζουμε εμείς το τι γίνεται να προφυλάξουμε αυτά. Εξ' άλλου δε βρίσκω το γιατί να μην έχει γραφτεί από πριν (εφόσον πέρασαν και "λίγες ώρες" από την πρώτη ενημέρωση) πως ο "διαγωνισμός-δημοσκόπηση" και όχι απλά "διαγωνισμός" το ποιος το διοργάνωσε και γιατί να μπλεχτεί μία εταιρεία δημοσκοπήσεων, εφόσον θα μπορούσε κανείς να ισχυριστεί πως τον διαγωνισμό τον πραγματοποιεί το iPhoneHellas με τα δώρα να είναι χορηγία του Galaxy-κάτι. Δε θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο; Έχουμε όμως τρίτο στη παρέα και στους 2 3ος δε χωρά λένε! :)

#96   Mimi

Mimi

    iPH Addict

  • 799 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:46

μπραβο παιδια τελειο με πολυ ωραιεσ ερωτησεισ :) και εγω θελω ενα iphone 4 :(

#97   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:46

Η εταιρεία δημοσκοπήσεων μπορεί να πουλήσει μετά τα στοιχεία 300 ατόμων σε άλλες εταιρείες ή να αποτελέσει δεδομένο για να πάρει η Focus περισσότερες διαφημιστικές εργολαβίες.

#98   Token

Token

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:iTok3n

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:47

Γίνεται με κάποιον τρόπο να ακυρώσουμε τη συμμετοχή μας ??? :unsure:

#99   WalkiM

WalkiM

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:47

Πολύ κάλος διαγωνισμός...μακάρι να είμαι και από αυτούς που θα κερδίσουν..! :D (ζήλια ε; ^^)
Λοιπόν,καλή επιτυχία!!


#100   Pantel

Pantel

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:51

Εγώ απάντησα τα πάντα αλλά στο τέλος που ειδα τους όρους συμμετοχής (ουσιαστικά λέει ότι μπορουν να σε πάνε για φωτογράφηση και γενικώς ότι δεν εχεις κανένα δικαίωμα εφόσον θελήσουν να σε εκμεταλευτούν διαφημιστικά και πάει λέγοντας) δεν έκανα αίτηση για κλήρωση. Καλή τυχη παντως σε όσους κάνανε, καλό ειναι πάντως κάποτε αυτές οι καταχραστικές σε δικαιώματα κληρώσεις να εκλείψουν.

Ακριβώς τα ίδια και για μένα φίλε μου... Δηλαδή με 2-2,5 χιλιάρικα, μαζευεις καμια 10αρια χιλιάδες τηλέφωνα (αυθαίρετα τα νούμερα)και τα μοσχοπουλάς στις διαφημιστικές μετα. Οπως και να ΄χει, καλή η κίνηση του iPH αν και θα μπορούσε να προστατευσει λίγο καλύτερα τους επισκέπτες του.

#101   kostas-k

kostas-k

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:52

Μπράβο παιδιά, πολύ καλός διαγωνισμός! Καλή τύχη σε όλους μας!

#102   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:53

Συγχαρητηρια παιδια για τον super διαγωνισμο και μην μασατε με τις κακιες καποιων βαλτων.

Οποιος εχει παρει μερος σε μεγαλους διαγωνισμους ξερει οτι ολοι αυτοι οι οροι ειναι τυπικοι και γραφονται για να προστατευτει η εταιρεια απο τον καθε βλαμενο που ψαχνει αφορμη για μηνησεις κτλπ οπως στο Αμερικα που το εχουν κανει συστημα.

Οι υπολοιπες γραφικοτητες με βαζουν σε σκεψη γιατι οπως παντα εμφανιζονται απο συγκεκριμενα ατομα και με γνωστο υφος.

#103   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 14:58

Ακριβώς τα ίδια και για μένα φίλε μου... Δηλαδή με 2-2,5 χιλιάρικα, μαζευεις καμια 10αρια χιλιάδες τηλέφωνα (αυθαίρετα τα νούμερα)και τα μοσχοπουλάς στις διαφημιστικές μετα. Οπως και να ΄χει, καλή η κίνηση του iPH αν και θα μπορούσε να προστατευσει λίγο καλύτερα τους επισκέπτες του.


Ακριβώς στο ίδιο κλίμα είμαι και εγώ. Πολύ καλός διαγωνισμός, αλλά έπρεπε λίγο για τους νεαρότερους περισσότερη σκέψη από τους διαχειριστές και κυρίως από τον Βασίλη.

Σχετικά με τη διαγραφή περιμένουμε, εδώ: Περιμένουμε οδηγίες εδώ: post

#104   ricofear

ricofear

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:03

Ολα πολυ καλα,αν εξαιρεσουμε το φακελωμα βεβαια,αλλα μπρος τα iPhone τι ειναι ο πονος? :P

#105   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/09/2010 - 15:07

Ακριβώς στο ίδιο κλίμα είμαι και εγώ. Πολύ καλός διαγωνισμός, αλλά έπρεπε λίγο για τους νεαρότερους περισσότερη σκέψη από τους διαχειριστές και κυρίως από τον Βασίλη.

Σχετικά με τη διαγραφή περιμένουμε, εδώ: Περιμένουμε οδηγίες εδώ: post


Δεν μπορώ να σε καταλάβω ρε φίλε. Σου είπε κανείς έλα βάλε τα στοιχεία σου; ΕΤΣΙ είναι ο διαγωνισμός. Αν συμφωνείς τα βάζεις. Αλλιώς όχι.

Τί κάνεις ολόκληρο θέμα. Βάζεις τα στοιχεία σου και μετά ζητάς να σε βγάλουν απο την λίστα; Αν δεν ήθελες ας μην έπαιρνες μέρος. Ή συμφωνείς με τους όρους ή όχι.

Δεν φτάνει που οργανώνουν ολόκληρο διαγωνισμό τσαντίζεστε κ ολας.

Τελευταία επεξεργασία από: nikolas410, 20/09/2010 - 15:09


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες