Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Τι σημαίνει το Nickname σας;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
185 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/06/2009 - 03:21

Μετά από λαϊκή απαίτηση γκουχουγκουχου :D θα γράψω :P
sepsis σημαίνει σήψη και ήταν το όνομα του συγκροτήματος που είχα φτιάξει στο λύκειο και το χρησιμοποιώ ως nick έκτοτε σχεδόν σε όλα τα φόρα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   JP335

JP335

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/06/2009 - 08:44

Εγω παντως το kakadi το εβγαλα σε ενα νετ καφε μεσα...Ειχα δει εναν που εξυνε την μυτη του και την ιδια ωρα γραφομουν στο νετ και μου ζηταγε nickname ο υπαλληλος....Και ιδου..Το τι εγινε μολις το ακουσε ειναι απλα ιστορια..:P


χαχαχαχαχαχα...εξυπνο παντως..

#33   petoylos

petoylos

    iPH User

  • 140 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/06/2009 - 13:21

απο εναν κολλητο πολυ παλια που τον ελεγα συφωνια με ειπε πετουλο και το εκανα Lock απο τοτε 

#34   reg

reg

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 01:53

Εγω παντως το kakadi το εβγαλα σε ενα νετ καφε μεσα...Ειχα δει εναν που εξυνε την μυτη του και την ιδια ωρα γραφομουν στο νετ και μου ζηταγε nickname ο υπαλληλος....Και ιδου..Το τι εγινε μολις το ακουσε ειναι απλα ιστορια.. :P

Δηλαδή αν έβλεπες κανέναν να ξύνει τίποτα άλλο, τώρα το nickname σου θα ήτανε arx... ;

#35   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 09:37

Εμένα το DS είναι από το συγκρότημα που είχα τους Decayed Senses (ωραίες εποχές) και το Odysseas το όνομά μου..

#36   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/07/2009 - 10:14

Εγω παντως το kakadi το εβγαλα σε ενα νετ καφε μεσα...Ειχα δει εναν που εξυνε την μυτη του και την ιδια ωρα γραφομουν στο νετ και μου ζηταγε nickname ο υπαλληλος....Και ιδου..Το τι εγινε μολις το ακουσε ειναι απλα ιστορια.. :P


αχαχχχαχαχαχα :lol:
ελιωσα!!

#37   strawb

strawb

    Advanced Member

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:MacBook Pro

Δημοσίευση 30/07/2009 - 11:29

Εμένα ήρθε ξαφνικά η έμπνευση.
Η οικογένεια μου είναι παραγωγός φράουλας εδώ και κάτι χρόνια.Επίσης έχω μία θεία που μένει στην Αυστραλία που όταν ρωτάει τον πατέρα μου πως πάνε οι φράουλες, του λέει: Αδερφέ πως πάνε τα "στρόμπερις";
Έτσι σκέφτηκα, strawberries οι φράουλες στα αγγλικά, ε ναι λοιπόν! Strawb το ψευδώνυμό μου.

#38   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 12:22

Εμένα αποτελεί TRibute στον μεγάλο και αξεπέραστο woody φυσικά... Δυστυχώς τα χρόνια περνάνε έχει ηρεμήσει πλέον αλλά μικρά διαμαντάκια μας δίνει ακόμα.

Life is messy my brothers life is messy....

#39   thejOker

thejOker

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2009 - 16:18

the joker
προκυπτει απο την συνηθεια μου να γελαω ακομα και σε δυσσαρεστες καταστασεις και την αντιμετωπιση της ζωης με χαμογελο και αγνοια.
μου το εβγαλαν στο δημοτικο και κολλησε ξανα στο λυκειο μεχρι σημερα.Αξιοπεριεργο παντα με φωναζαν ετσι ατομα που δεν γνωριζονταν μεταξυ τους.Τους το εβγαζα μαλλον
2οσ λογος για τα καρναβαλικια και τις κοροιδειες που κανω σε ολους.Ασχοληθηκα και με υποκριτικη που μου αρεσει λολ
3ος Ξαφνικα μεσα απο κομιξ κτλ ανακαλυψα οτι ο συγκεκριμενος χαρακτηρασ μου ταιριαζει γαντι

Σταδιακα αρχισα να το βαζω παντου πχ (minifans.gr)
πχ εχει αφησει ιστορια η αγγελια που πουλαγα ρεζερα ια ΜΙΝΙ 800 ευρω λογω συναισθματικου δεσιματος με αυτη και καποιοι το πιστευαν κιολας.ηχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Πως με αναγνωριζεις στον δρομο??

αν δειτε μαυρο mini cooper με τραπουλοχαρτο joker(μπαλαντερ) στο παρπριζ εγω ειμαι!ειναι και μεγαλο

#40   thejOker

thejOker

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2009 - 16:20

Εμένα ήρθε ξαφνικά η έμπνευση.
Η οικογένεια μου είναι παραγωγός φράουλας εδώ και κάτι χρόνια.Επίσης έχω μία θεία που μένει στην Αυστραλία που όταν ρωτάει τον πατέρα μου πως πάνε οι φράουλες, του λέει: Αδερφέ πως πάνε τα "στρόμπερις";
Έτσι σκέφτηκα, strawberries οι φράουλες στα αγγλικά, ε ναι λοιπόν! Strawb το ψευδώνυμό μου.



νοστιμος εισαι! χαχχαχαχα

#41   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2009 - 18:08

Εμενα βγαινει απο το επιθετο μου.μου το ειχαν κανει παραλλαγη το επωνυμο μου στο τει τα παδια επειδη ημουν μεγαλο αλιτακι με τα κοριτσακια και ετσι βγηκε το tiloverboy

#42   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 12/01/2010 - 21:29

εμενα ειναι το ονομα μου και το ετος γεννησης μου που ταυτοχρονα ειναι και το ετος θανατου της μητερας μου(δεν την γνωρισα)...

#43   loggos64

loggos64

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2010 - 12:35

To δικο μου ειναι ο τοπος συλληψης(ως εμβρυου) και το ετος.

#44   darkrider

darkrider

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2010 - 14:36

Darkrider ειναι το ψευδονυμο μου επειδη παντα ειχα τρελα με τα μαυρα πραγματα και επειδη ασχολουμαι με οτδηποτε κινιτε με κινιτηρα στον δρομο με εβγαλα darkrider=o Σκοτεινος Καβαλαρης εχω ειδη ενα glx μαυρο με μαυρο mat μοτερ και το ονειρο μου μια μαυρη m3(e46)(για οσους ξερουν)και angel eyes μονο :P DiMouBmX θα μπορουσες να μου φτιαξεις μια signature plzzz

#45   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/01/2010 - 15:42

Το δικο μου παιδια προηλθε λογο της δουλειας μου.επειδη δουλευω σε νυχτερινα μαγαζια(αμαν και ποτε να διοριστω στο δημοσιο.τζαμπα τα πτυχια χαχαχα)και δεν κοιμαμαι ποτε τα βραδια μενω δηλαδη agripnos(τρομαρα μου κακια!!!)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες