Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

FIFA VS PRO EVOLUTION SOCCER


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
31 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: FIFA ή PRO EVOLUTION SOCCER?

FIFA ή PRO EVOLUTION SOCCER?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Είχα το ένα από τα δύο κ το άλλαξα για να πάρω

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Καλύτερη Ποδοσφαιρική αίσθηση (στο γήπεδο) προσφέρει

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 14:37

Λέω να ξεκινήσω αυτή την συζήτηση γιατί πραγματικά δεν ξέρω ποιο να πάρω. Είμαι fun του Pro από τότε που βγήκε στο SNES. Τα τελευταία 2 χρόνια αγόραζα πρώτα το fifa αλλά στην βδομάδα πάνω που έβγαινε στην κυκλοφορία το Pro το έδινα στο public και έπαιρνα PRO. Αυτό που με χάλαγε στο FIFA το οποίο είναι μακράν καλύτερο σε ομάδες...Backround κτλ είναι ότι είτε είχα για παράδειγμα τον Ετο'ο είτε τον Carew μην πώ κ Κωνσταντίνου :lol: δεν είχε και διαφορά παρά μόνο στην ταχύτητα. Τρίπλες τεχνική και γενικά χαρακτηριστικά ποιότητας δεν τα έβλεπες να φαίνονται στο Γήπεδο. Ειδικά η τρίπλα είναι απούσα, κ μην μου πει κανείς την αυτόματη τρίπλα που κάνει με το πάτημα ενός κουμπιού...Λέμε τρίπλα που θα κάνω εγώ, όχι την αυτόματη!
Τονίζω το συγκεκριμένο γιατί μαρέσει να παίζω τα Manager modes και όσο ναναι όταν κάνεις μεταγραφές θέλεις να φαίνονται στο γήπεδο. Αυτό που συμβαίνει στο FIFA δεν συμβαίνει στο Pro, που τα χαρακτηριστικά των παικτών παίζουν μεγάλο ρόλο κ γιαυτό χαίρομαι να παίζω Pro. Βέβαια το καθένα έχει + & -, όπως στο Pro οι default μεταγραφές είναι ανύπαρκτες... Τον Zlatan π.χ τον έχει στη Barca...Μέγα ξενέρωμα... Τέσπα Θέλω τις απόψεις σας, ειδικά για το θέμα των στατιστικών των παικτών...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   danni

danni

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 14:43

επειδη παιζω το demo του pro2011 θα σ ελεγα πως εχουν κανει βηματα εξελιξης..
χωρις ομως να εχω παιξει fifa11..
αποψη μου: pes 2011

#3   killer79

killer79

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 28/09/2010 - 14:52

pro 2011 για παντα :P :P :P

#4   gastonegr

gastonegr

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Sbxgr

Δημοσίευση 28/09/2010 - 14:53

λοιπον παιδια επαιξα και τα 2 το fifa εγινε καπως σαν το pes10 και το pes 11 απλα ακομα καλυτερο ποδοσφαιρακι.

#5   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/09/2010 - 14:54

δσυκολευομαι να απαντησω γιατι παιζω και τα 2 εξισου! ειναι θεμα γουστου - παρεας - κ εμπειριας.

#6   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 28/09/2010 - 14:56

εμενα η αποψη μου ειναι η εξης...
προ με τεραστια διαφορα. αλλα υπο εναν ορο. στο ps2. ο μονος λογος που εχω ακομα το ps2 κι ας ειναι ερειπιο και δεν παιρνω το 3. βασικα γενικοτερα ο μοναδικος λογος γιατι δεν παιζω κατι αλλο εκτος απο προ τωρα που το σκεφτομαι.
καθε χρονο λενε οτι δεν θα κυκλοφορησει για το ps2, καθε χρονο κυκλοφορει, καθε χρονο ολο και καλυτερο. σε βασικα πραγματα καλυτερο και ας μην εχει τις απειρες δυνατοτητες το ps2. και φυσικα εχει και αυτο το κατι το παιχνιδι ακομα που θυμιζει σε εμας τους λιγο παλιοτερους εποχες iss κτλ..
ομορφο και στο pc αλλα και στο ps3, αλλα με ξενερωνει στο σημειο που εχει φτασει δε μου θυμιζει πλεον προ.
για το φιφα δεν το συζητω, απο το πρωτο που ειχα παρει το '98 μεχρι το τελευταιο αν θυμαμαι καλα το 2006, η απολυτη μουφα. βλεπω καθε χρονο ολο κ κατι βελτιωνεται αλλα δεν παυει να ειναι φιφα :rolleyes:

#7   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:03

εμενα η αποψη μου ειναι η εξης...
προ με τεραστια διαφορα. αλλα υπο εναν ορο. στο ps2. ο μονος λογος που εχω ακομα το ps2 κι ας ειναι ερειπιο και δεν παιρνω το 3. βασικα γενικοτερα ο μοναδικος λογος γιατι δεν παιζω κατι αλλο εκτος απο προ τωρα που το σκεφτομαι.
καθε χρονο λενε οτι δεν θα κυκλοφορησει για το ps2, καθε χρονο κυκλοφορει, καθε χρονο ολο και καλυτερο. σε βασικα πραγματα καλυτερο και ας μην εχει τις απειρες δυνατοτητες το ps2. και φυσικα εχει και αυτο το κατι το παιχνιδι ακομα που θυμιζει σε εμας τους λιγο παλιοτερους εποχες iss κτλ..
ομορφο και στο pc αλλα και στο ps3, αλλα με ξενερωνει στο σημειο που εχει φτασει δε μου θυμιζει πλεον προ.
για το φιφα δεν το συζητω, απο το πρωτο που ειχα παρει το '98 μεχρι το τελευταιο αν θυμαμαι καλα το 2006, η απολυτη μουφα. βλεπω καθε χρονο ολο κ κατι βελτιωνεται αλλα δεν παυει να ειναι φιφα :rolleyes:

την τεράστια διαφορά που την είδες φίλε μου?για μένα μακράν το φιφα είναι το καλύτερο!και πούσε τις ομάδες τις έχει με το όνομά τους ε!οχι blue team red team και τα σχετικά!το φιφα το παίζω απο το 94 το πρώτο πρώτο που βγήκε!καλά απο γραφικά δεν θα πω κάτι γτ είναι σαν να παίζεις και εσυ μπάλα έτσι!τεσπα φιλικά μιλάω πάντα

#8   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:15

την τεράστια διαφορά που την είδες φίλε μου?για μένα μακράν το φιφα είναι το καλύτερο!και πούσε τις ομάδες τις έχει με το όνομά τους ε!οχι blue team red team και τα σχετικά!το φιφα το παίζω απο το 94 το πρώτο πρώτο που βγήκε!καλά απο γραφικά δεν θα πω κάτι γτ είναι σαν να παίζεις και εσυ μπάλα έτσι!τεσπα φιλικά μιλάω πάντα

α δεν εχουν τεραστια διαφορα ετσι;; :huh:
δε θα σου πω για το 94 το οποιο δεν επαιζα γιατι ημουν 7 χρονων και ευτυχως δεν ειμαι απο τοτε καμμενος με υπολογιστες ηλεκτρονικα κτλ κτλ, αν και μπορω να φανταστω ποσο γελοιο μπορει να ηταν!! :lol:
θα σου θυμισω καποιο αλλο ομως που μπορει να το ειχες παιξει! fifa 2002 world cup! χρωματα γραφικα ονοματα τα παντα ολα! το θεμα μεσα στο παιχνιδι τι γινεται! τι να το κανω εγω τα ονοματα και ολα τα υπολοιπα? προτιμω μπλου τιμ και ρεντ τιμ αλλα να ξεκιναει ο αγωνας και να φτιαχνομαι να ειναι ρεαλιστικο, οχι να ξενερωνω με τα φιφα! και που ειπα για το 2002 παγκοσμιο κυπελλο θα θυμασαι τις φλογες πισω απο την μπαλα και οτι ολα τα σουτ ηταν μπανανα και εμπαιναν τα 9 στα 10 απο οπου και να τα χτυπουσες! τραγικα πραγματα! :lol: πανω απο 2-3 αγωνες (το πολυ) συνεχομενους δεν γινεται να παιξω φιφα ειναι τραγικο τελος! (εκτος αυτο για το οποιο σου μιλαω που ετυχε τοτε α παιξω πιο πολυ)
επισης μιλησα για το playstation 2. εκει να δεις, ειναι ακομα μεγαλυτερη η διαφορα αναμεσα στο προ και στο φιφα.

#9   Crackbrain

Crackbrain

    iPH Addict

  • 806 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:29

PRO, PRO και πάλι PRO!!!

#10   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:43

α δεν εχουν τεραστια διαφορα ετσι;; :huh:
δε θα σου πω για το 94 το οποιο δεν επαιζα γιατι ημουν 7 χρονων και ευτυχως δεν ειμαι απο τοτε καμμενος με υπολογιστες ηλεκτρονικα κτλ κτλ, αν και μπορω να φανταστω ποσο γελοιο μπορει να ηταν!! :lol:
θα σου θυμισω καποιο αλλο ομως που μπορει να το ειχες παιξει! fifa 2002 world cup! χρωματα γραφικα ονοματα τα παντα ολα! το θεμα μεσα στο παιχνιδι τι γινεται! τι να το κανω εγω τα ονοματα και ολα τα υπολοιπα? προτιμω μπλου τιμ και ρεντ τιμ αλλα να ξεκιναει ο αγωνας και να φτιαχνομαι να ειναι ρεαλιστικο, οχι να ξενερωνω με τα φιφα! και που ειπα για το 2002 παγκοσμιο κυπελλο θα θυμασαι τις φλογες πισω απο την μπαλα και οτι ολα τα σουτ ηταν μπανανα και εμπαιναν τα 9 στα 10 απο οπου και να τα χτυπουσες! τραγικα πραγματα! :lol: πανω απο 2-3 αγωνες (το πολυ) συνεχομενους δεν γινεται να παιξω φιφα ειναι τραγικο τελος! (εκτος αυτο για το οποιο σου μιλαω που ετυχε τοτε α παιξω πιο πολυ)
επισης μιλησα για το playstation 2. εκει να δεις, ειναι ακομα μεγαλυτερη η διαφορα αναμεσα στο προ και στο φιφα.

Συμφωνώ με τον φίλο, FIFA μέχρι την σέντρα, αλλά στο Match PRO! Δεν είμαι κολλημένος κ γιαυτο 2 χρόνια παίρνω FIFA αλλά μετά το δίνω και καταλήγω στο pro, θα ήθελα πολύ να είναι καλύτερο αλλά με απογοήτευσε. Να δούμε το φετινό....Μακάρι να βγω ψεύτης γιατί το περιεχόμενο του Fifa είναι πολύ καλό, το Match όμως...

#11   mak1s

mak1s

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:44

για εμενα υπαρχει μονο το προ στο ποδοσφαιρακι κ αυτο γιατι ολοι η παρεα παιζει μονο προ.εχει κανει πολλα βηματα το fifa αλλα δεν προκειται να φθασει ποτε σε επιπεδο το προ.

#12   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:46

Συμφωνώ με τον φίλο, FIFA μέχρι την σέντρα, αλλά στο Match PRO! Δεν είμαι κολλημένος κ γιαυτο 2 χρόνια παίρνω FIFA αλλά μετά το δίνω και καταλήγω στο pro, θα ήθελα πολύ να είναι καλύτερο αλλά με απογοήτευσε. Να δούμε το φετινό....Μακάρι να βγω ψεύτης γιατί το περιεχόμενο του Fifa είναι πολύ καλό, το Match όμως...

το φετινό φίλε είναι οτι καλύτερο έχει βγεί μέχρι σήμερα!στο λέω γτ το ντεμο το εχω λιώσει και τώρα κατεβάζω το full game!πραγματικά το 11 είναι τέλειο!κάνε ενα κόπο να το κατεβάσεις να το δεις και πες μας την γνώμη σου
μιλάω για το φιφα ε

Τελευταία επεξεργασία από: GeorgeTF1, 28/09/2010 - 15:47


#13   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:48

για εμενα υπαρχει μονο το προ στο ποδοσφαιρακι κ αυτο γιατι ολοι η παρεα παιζει μονο προ.εχει κανει πολλα βηματα το fifa αλλα δεν προκειται να φθασει ποτε σε επιπεδο το προ.

φίλε μου το οτι παίζει όλη σου η παρέα προ αυτό δεν είναι άποψη!θα προτιμούσα να πεις οτι είναι καλύτερο το προ για αυτό και για αυτό παρά το οτι το παίζει όλη σου η παρέα

#14   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:50

φίλε μου το οτι παίζει όλη σου η παρέα προ αυτό δεν είναι άποψη!θα προτιμούσα να πεις οτι είναι καλύτερο το προ για αυτό και για αυτό παρά το οτι το παίζει όλη σου η παρέα

δεν σε ξενερώνει που δεν κανει τριπλα ρε φιλε ομως, ειλικρινα....

#15   pan

pan

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 15:57

εχω παιξει ολα τα προ απο iss εποχη. εχω βαρεσει 24ωρα παιζωντας προ. ολα αυτα μεχρι το 2006. μετα το προ αλλαξε. καθε χρονο και μεγαλυτερη απογοητευση χωρις αλλαγες για βελτιωση τα ιδια και τα ιδια.δν το αφησα ομως μεχρι που βγεικε το 10 και ξενερωσα. το εριξα στο φιφα που ειχα να ακουμπησω 10 χρονια. ηταν πολυ καλυτερο σε ολα και το ευχαριστιομουν. φετος λενε το 11 εκανε επιτελους Αλλαγες πραγματικες και οχι μαλακιες.. δεν εχω παιξει το ντεμο ακομα αλλα μακαρι να ειναι ετσι τα πραγματα και να ευχαριστηθουμε το προ οπως παλια

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες