Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iMedicines Promo Codes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   TEMBELATOR

TEMBELATOR

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2010 - 15:52

Mε ενδιαφέρει και μένα. Αν μπορείς στείλε μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   gastonegr

gastonegr

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Sbxgr

Δημοσίευση 02/10/2010 - 15:54

Ενδιαφερον εφαρμογη φαινεται . Αντε καλη επιτυχια μου.

#33   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 02/10/2010 - 15:56

Εγω δεν ενδιαφέρομαι...την εχω αγοράσει την εφαρμογή...κ είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!
Θα σου ήταν εύκολο να αναφέρεις η νέα έκδοση τι έχει;Οταν πάτησα update δεν είδα...
Ευχαριστώ!!!

Ακυρο!!!
ΟΚ το γραφει μέσα στο STORE...
ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ UPDATE!!!

Τελευταία επεξεργασία από: Gagarin, 02/10/2010 - 15:57


#34   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/10/2010 - 15:58

Λευτέρη, εγώ σου λέω να ΜΗΝ δώσεις κανένα promo εδώ μιας η αχαριστία (γενικά μιλάω) του Έλληνα είναι γνωστή από αρχαιοτάτους χρόνους! Δώσε καλύτερα τα promos στο Promo Dispenser (http://iphoneapp-promocodes.com/) που σε "αναγκάζει" με τον τρόπο του να γράψεις ένα μικρό σχόλιο στο iTunes !!!
Στα προηγούμενα (προμος) που είχες δώσει εδώ, πήρες 1 (!!!) μόνο σχόλιο στο iTunes(US) από κάποιον!
Τώρα τι παραπάνω ελπίζεις? ::)

#35   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:06

Εγω δεν ενδιαφέρομαι...την εχω αγοράσει την εφαρμογή...κ είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!
Θα σου ήταν εύκολο να αναφέρεις η νέα έκδοση τι έχει;Οταν πάτησα update δεν είδα...
Ευχαριστώ!!!

Ακυρο!!!
ΟΚ το γραφει μέσα στο STORE...
ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ UPDATE!!!


Να σαι καλά :)

#36   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:10

Λευτέρη, εγώ σου λέω να ΜΗΝ δώσεις κανένα promo εδώ μιας η αχαριστία (γενικά μιλάω) του Έλληνα είναι γνωστή από αρχαιοτάτους χρόνους! Δώσε καλύτερα τα promos στο Promo Dispenser (http://iphoneapp-promocodes.com/) που σε "αναγκάζει" με τον τρόπο του να γράψεις ένα μικρό σχόλιο στο iTunes !!!
Στα προηγούμενα (προμος) που είχες δώσει εδώ, πήρες 1 (!!!) μόνο σχόλιο στο iTunes(US) από κάποιον!
Τώρα τι παραπάνω ελπίζεις? ::)


Δεν το ήξερα το site είναι η αλήθεια.
Θα δώσω και εκεί κάποια Promo Codes.
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία!

Πάντως αυτά που υποσχέθηκα εδώ θα τα δώσω και ελπίζω κάποιοι τουλάχιστον να ασχοληθούν 1 λεπτό να γράψουν 1 review... :)

Πιθανόν να έχουμε τον Νοέμβρη και μια έκπληξη στις ιατρικές εφαρμογές σε διεθνές επίπεδο, ωστόσο επειδή δεν εξαρτάται μόνο από μένα δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω προς το παρόν...

#37   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:14

Λευτέρη, εγώ σου λέω να ΜΗΝ δώσεις κανένα promo εδώ μιας η αχαριστία (γενικά μιλάω) του Έλληνα είναι γνωστή από αρχαιοτάτους χρόνους! Δώσε καλύτερα τα promos στο Promo Dispenser (http://iphoneapp-promocodes.com/) που σε "αναγκάζει" με τον τρόπο του να γράψεις ένα μικρό σχόλιο στο iTunes !!!
Στα προηγούμενα (προμος) που είχες δώσει εδώ, πήρες 1 (!!!) μόνο σχόλιο στο iTunes(US) από κάποιον!
Τώρα τι παραπάνω ελπίζεις? ::)


Εγώ θα πρότεινα οι όχι του χώρου της Ιατρικής και φαρμακευτικής να μη δείξουν ενδιαφέρον, είναι κρίμα( εκτός αν έχετε 5-6 παππουδια και γονείς που παίρνουν 2355664 διαφορετικά φάρμακα τη μέρα :lol: ) ...ώστε τα promo να πάνε κάπου που θα πιάσουν τόπο και που θα αξιποποιηθει στο έπακρο η εφαρμογή, ώστε να λειτουργήσει και η έννοια...δηλαδή promo..και να promoταριστεί σε συναδέλφους τους..

PS: θΡΥΛΕ ΟΛΕ. παρακαλώ να αγνοηθεί το off topic :P

#38   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:22

Η αλήθεια είναι οτι και εγώ ήθελα να δώσω προτεραιότητα σε γιατρούς και φαρμακοποιούς, αλλά δεν βλέπω πως μπορώ να εξακριβώσω αν αυτός που ισχυρίζεται οτι είναι γιατρός ή φαρμακοποιός είναι όντως...

#39   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:26

Λευτέρη συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου που έχω ακούσει τα καλύτερα...Εγω είμαι φοιτητής φαρμακευτικής στην Ιταλία στο 4ο ετος και θα μου ήταν πολύ χρήσιμη.. Θα ήθελα πολύ ενα πρόμο κωδικό ειμαι 21 χρονών και πιστεύω θα με βοηθούσες. Καλή συνέχεια ειμαι σιγουρος οτι θα τα πας τέλεια. Εχω δηλωσει το ενδιαφερον μου πιο πανω αν θελεις σου στελνω email με τη σελιδα του προφιλ μου απο το πανεπιστημιο μου. Ευχαριστω και παλι μπραβο!

#40   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:29

5 Promo Codes είναι διαθέσιμοι στο http://iphoneapp-promocodes.com/

#41   zografos

zografos

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:30

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για ένα PromoCode. Δουλεύω εδώ και πολλά χρόνια στο ευρύτερο χώρο του φαρμάκου.

http://www.katoikonfrontida.gr/

#42   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:43

Δεν μπορω δυστυχως να παρω ενα προμο :/ Πρεπει να περιμενω να εμφανιστει ενα review για να καταχωρισω το appstore user id κριμα και ημουν απο τουσ πρωτους

#43   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 16:44

Η αλήθεια είναι οτι και εγώ ήθελα να δώσω προτεραιότητα σε γιατρούς και φαρμακοποιούς, αλλά δεν βλέπω πως μπορώ να εξακριβώσω αν αυτός που ισχυρίζεται οτι είναι γιατρός ή φαρμακοποιός είναι όντως...


Απλά οι όχι του χώρου..ας βγούν με ειλικρίνεια να πούν "τελικά δεν ενδιαφέρομαι". Εντάξει και εγώ είμαι περίεργος να δω πως είναι η εφαρμογή και εμένα θα μου άρεσε να εντυπωσιάσω τους φίλους μου ΚΑΙ με αυτή την εφαρμογή κάποια στιγμή που μπορεί να συζητάω για ένα φάρμακο, αλλά είναι κρίμα να χαραμιστεί το promo για κάποιον που του είναι "αχρηστη" η εφαρμογή και δεν αποκλείεται και να τη σβήσει την επόμενη ημέρα. Λευτέρη μη μασάς, πολιτική σου είναι τα promo να πάνε εκεί, δεν είσαι ρατσιστής. Ζήτα με πμ καποιες πληροφορίες, όπως είπες κάποιος μόλις.. "Εχω δηλωσει το ενδιαφερον μου πιο πανω αν θελεις σου στελνω email με τη σελιδα του προφιλ μου απο το πανεπιστημιο μου"

#44   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 02/10/2010 - 17:04

Ακριβώς αυτό που λέει ο φίλος Leroi...
Δεν είναι μια εφαρμογή για να την έχουμε απλά στο κινητο μας κ αν την χρειαστούμε...
Μιλάμε για ένα εργαλείο για ιατρούς φαρμακοποιούς κ ιατρικούς επισκέπτες κ για αρκετά ακόμα άτομα του χώρου...
Επαναλαμβάνω οτι δεν με ενδιαφέρει ο κωδικός promo για την εφαρμογη την έχω αγοράσει κ πιστέψτε με κ αυτοί που δεν θα πάρουν promo code να κάνουν την κίνηση να την αγοράσουν θα τους φανεί πάρα πολύ χρήσιμη οχι τόσο για το οτι θα βλέπουν την τιμη αλλα κ την δραστική ουσία του σκευασματος αλλα γιατί θα έχουν πρόσβαση και στο εθνικό συνταγολογιο.(τα generics είναι πλέον τόσα πολλά που δεν μπορούμε να ξέρουμε οτι κυκλοφορεί)

#45   jim82jim

jim82jim

    iPH Member

  • 327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 02/10/2010 - 17:09

δεν ξερω αν προλαβαίνω, και γω θα ηθελα ενα promo code.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες