Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Group Buy Spiderpodium


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
88 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 14:30

Επειδή δεν απεχθάνομαι τίποτα άλλο περισσότερο απο τα λεγόμενα "Συμφέροντα" σε αυτό τον τόπο.

Και επειδή 1) έχουμε πλέον μια καλή προσφορά
2) κάποιοι δούλεψαν γι'αυτο.
3) επειδή μας συμφέρει,και
4) για το Γαμώτο που λένε.

Οσοι ενδιαφέρονται πραγματικά να ξέρουν οτι θα προσπαθήσω να εχω ενημέρωση και να κλείσει ο κύκλος αυτού του πράγματος.Η οχι μόνο να κλείσει να είναι η αρχή, τέτοιων αγορών γιατί απ'οτι είδατε υπάρχει περιθώριο να είμαστε όλοι "καλα" έχω δε και πρόταση με ιστοσελίδα εξωτερικού με θήκες που πιστεύω καλύπτουν τα γούστα των περισσοτέρων, Μόλις εχω ενημέρωση απο τον Φιλο Γιαννη θα επανέλθω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 14:38

Η Συμφωνία είναι αυτή: του Γιαννη

"Δώστε βάση..

Νέα σούπερ τιμή από Ελλάδα!

Η τιμή που θα το αγοράσουμε είναι πλέον 12.90€ ! ! !

Όποιος το παραλάβει από το κατάστημα αγοράζει με αυτή τη τιμή!
Όποιος το θέλει στη πόρτα του, πληρώνει 15.90€. Όσα κομμάτια δηλαδή έχει παραγγείλει κάποιος, προσθέτει 3€ για τα μεταφορικά.

Χωρίς πολλά πολλά σχόλια, μου λέτε αν προχωράμε και αναφέρετε και αν κάνουμε τυχόν αλλαγές ή πρόσθεση τεμαχίων. Εγώ θα τα κάνω 6, θα κάνω και κάνα δώρο!

Το deadline είναι τη Κυριακή. Δευτέρα το πρωί το παλικάρι θα βάλει τη παραγγελία και βαριά το αργότερο την Παρασκευή 22/9 θα είναι στη πόρτα σας.

Η διαδικασία είναι η εξής.

Θα σας στείλω μέχρι το Σ/Κ με πμ ποιό είναι το κατάστημα από το οποίο θα αγοράσουμε, διότι δεν υπάρχει λόγος να γραφτεί εδώ και να γίνει διαφήμιση. Θα πρέπει όλοι να μπούμε στη σελίδα και να περάσουμε τη παραγγελία μας κανονικά τα τεμάχια και το χρώμα, καθώς και να επιλέξουμε το τρόπο πληρωμής, δηλαδή κατάθεση σε τράπεζα από τους λογαριασμούς που έχει το κατάστημα, ή paypal, γιατί είναι μαλακία να πληρώσουμε 4€ αντικαταβολή και να χάσουμε την μισή έκπτωση που καταφέραμε να κερδίσουμε. Όποιος για τον οποιοδήποτε λόγο δεν μπορεί ή δε θέλει να κάνει κατάθεση, θα πρέπει να επιλέξει αντικαταβολή. Όσοι παραλάβουν από το κατάστημα, καλό θα ήταν να περάσουν και αυτοί τη παραγγελία και στο τρόπο πληρωμής ας βάλουν κατάθεση. Οι καταθέσεις καλό θα ήταν να γίνουν μέχρι την μεθεπόμενη Δευτέρα, διότι μπορεί και να τα παραλάβει και Δευτέρα, Τρίτη. Να μπορεί να στείλει αμέσως όταν τα παραλάβει.

Στις παρατηρήσεις της παραγγελίας ή σε πεδίο εκπτωτικού κουπονιού που υπάρχει, θα βάλετε λέξη ή κωδικό που θα σας το μεταφέρω και αυτό με pm."

#3   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 14:41

Κατάλογος

4 Leroi (2Μ 2Λ) Αθήνα
1 GeorgeTF1 (1Λ) Αθήνα
1 PanosI (1Μ) Αθήνα
1 victorBMW (1Μ) ΑΘήνα
4 moviemaker (1Μ 3Λ) Αθηνα
1 Super (1Λ) Αθήνα
1 skank(1M) Αθήνα
1 bakchr (1M) Αθήνα
1 cdel (1M) Αθήνα
3 Andreas2000 (2M + 1Λ) Αθήνα
1 n4speed (1 M) Aθήνα
1 billviper (1M) Aθήνα
2 dtselios (2M) Αθήνα
1 time (1M) Αθήνα
1 Jason13 (1M) Αθήνα
1 vanz (1M) Αθήνα
2 ReaLity (1Μ 1Λ) Αθήνα
2 killer (1M 1Λ) Αθήνα
1 JohnHasio (1Λ) Αθήνα
1 STRATIS66 (1Λ) Αθήνα
1 tfd1978 (1Μ) Αθήνα
2 hab (1Μ 1Λ) Αθήνα
2 jojosrbd (1M 1Λ) Αθήνα
1 Akarag (1M) Αθήνα
1 steliossm (1Μ) Θεσσαλονίκη
1 Alexk (1Λ) Θεσσαλονίκη
2 zografos (2M) Θεσσαλονίκη
1 konza (1Λ) Θεσσαλονίκη
2 watchdog (1Μ 1Λ) Θεσσαλονίκη
2 nsxbass (1M 1Λ) Πάτρα-Θεσσαλονίκη-Ξάνθη
1 romeodim (1M) Πάτρα
1 pstrav (1M) Πάτρα
1 ipsarros (1Λ) Δερβένι Κορινθίας
1 tasosmi (1M) Ιωάννινα
2 CptPrice (1M+1Λ) Ιωάννινα
2 jmakro (1Μ 1Λ) Xανιά
1 nickliki1 (1Μ) Ηράκλειο Κρήτης
1 tasos53 (1M) Δράμα
1 mitsakos_ls (1Λ) Καβάλα
1 Smaug (1M)
2 george105(1Μ+1Λ)

61 ΣΥΝΟΛΟ: 38 ΜΑΥΡΟ + 23 ΛΕΥΚΟ

Τελευταία επεξεργασία από: AlexK, 06/10/2010 - 14:47
Updated List


#4   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 14:47

Αν κάποιος εχει αντίρρηση με αυτό η υπαναχωρεί να βγει να το πει δημοσία εδώ να πάρει κ το μερίδιο ευθύνης που του αναλογεί. Επίσης οποίος εχει κάποια διαφορετική πρόταση.

Όλα εδώ ,ΔΗΜΟΣΙΑ.

Η είμαστε κοινότητα η δεν είμαστε.


Χρόνια πολλά Γιάννη.

Δεν σε πρόλαβα. Τούρτα απο την "Μελλισα" (σοκολατίνα) κανόνισε. και μην μου πεις δεν Μπορείς να το κανονίσεις !

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 06/10/2010 - 14:53


#5   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/10/2010 - 14:54

σουπερ νεα! στηριζω ενοειται τετοιου ειδους καταστασεις κ ειδικα επειδη εμπλεκεσαι εσυ κ ο leroi λοιπον με τετοια προσφορα δεν μπορω να μην παω για 3 τοτε κ να συζητησουμε αμεσα κ για της θηκες!

#6   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 15:00

σουπερ νεα! στηριζω ενοειται τετοιου ειδους καταστασεις κ ειδικα επειδη εμπλεκεσαι εσυ κ ο leroi λοιπον με τετοια προσφορα δεν μπορω να μην παω για 3 τοτε κ να συζητησουμε αμεσα κ για της θηκες!

Thank's mate..

Και μια παράκληση στους ανθρώπους που έδωσαν την προσφορά. Θέλω να προσπαθήσουν να βρουν τρόπο να μην ξεπεράσει το 14,5 για την επαρχεία.
Όλο αδικούνται αυτά τα παιδιά. Τώρα όποιος είναι Αθήνα και το θέλει στην πόρτα του ας το πληρώσει.

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 06/10/2010 - 15:01


#7   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 15:14

Για αυτές τις θήκες μιλάω όποιος μπορεί να τις φέρει ας μας ενημερώσει.

http://www.sgpstore..../cPath/21_28_89

Εννοείτε ότι έχω διαλέξει ήδη πια θέλω ! B)

Αλλά νομίζω καλύπτουν τα γούστα πολλών από εμάς και από ποικιλία αλλά κ ποιότητα κατασκευής.


(μην αρχίσετε να παραγγέλνετε ρε ! θα τελειώσουμε αυτό και θα ανοίξουμε άλλο τοπικ.) :P

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 06/10/2010 - 15:18


#8   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/10/2010 - 15:31

ενοειται! ανανεωσε τον καταλογο με 1 ακομα θηκη για εμενα!

#9   tasos53

tasos53

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 15:46

Παληκαρια προσοχη απο sgp διοτι παραγγειλαμε 3 skin εδω και δυο εβδομαδες και δεν μας εχουν δωσει ουτε αριθμο τρακινγκ και απαντανε καθε 2 μερες και μεχρι που μας ειπαν οτι αν δεν ερθουν σε 40 μερες να παμε εμεις ταχυδρομειο (χωρις αριθμο) και να το ψαξουμε.
Ειναι γελιοι να δουμε πως θα βγαλουμε ακρη

#10   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 15:48

ενοειται! ανανεωσε τον καταλογο με 1 ακομα θηκη για εμενα!

Χαχα Ακόμα στις αραχνουλες είμαστε... Εκ παραδρομής ?

#11   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 15:53

Παληκαρια προσοχη απο sgp διοτι παραγγειλαμε 3 skin εδω και δυο εβδομαδες και δεν μας εχουν δωσει ουτε αριθμο τρακινγκ και απαντανε καθε 2 μερες και μεχρι που μας ειπαν οτι αν δεν ερθουν σε 40 μερες να παμε εμεις ταχυδρομειο (χωρις αριθμο) και να το ψαξουμε.
Ειναι γελιοι να δουμε πως θα βγαλουμε ακρη


Απ'οτι είδα έχει 2 επιλογές στην αποστολή. Την φτηνή που λέει οτι δεν σου δίνει Tracking και την ακριβή που σου δίνει.

Any way οταν φτάσουμε εκεί θα δούμε. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

#12   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/10/2010 - 16:12

Εγώ παραμένω στην παραγγελία για τα spiderpodium. Και κρίμα για τον Leroi που ταλαιπωρήθηκε το παιδί να βρει προσφορές και το αποτέλεσμα ήταν αυτό που είδαμε. Δεν μπορώ να καταλάβω κάποια άτομα εδώ μέσα. Με αυτό το group buy η κοινότητα πήγε να κάνει ένα βήμα μπροστά και είχαμε δεν είχαμε πάμε να το καταστρέψουμε. Από την πρώτη στιγμή είπα ότι γουστάρω πολύ όλο αυτό το πράγμα και θέλω να βοηθήσω με όποιον τρόπο μπορώ. Και αυτό σκοπεύω να κάνω. Μάλιστα θέλω να προτείνω και κάτι: Δημιουργία από την κοινότητα μιας ομάδας που θα ασχολείται και με μελλοντικά group buys. Αν υπάρχουν σταθερά κάποια άτομα που με όρεξη θα χειρίζονται τέτοια θέματα πιστεύω μπορούμε να πετύχουμε ΠΟΛΛΑ. Είμαι δίπλα σε κάθε τέτοια προσπάθεια όπως πιστεύω και αρκετοί άλλοι εδώ μέσα. Ιδέες υπάρχουν, ας τις βάλουμε κάτω και να οργανωθούμε. Moviemaker ότι χρειαστείς για τα διαδικαστικά μην διστάσεις.

ΥΓ: @moviemaker λέγατε με τον leroi ότι ίσως οηγαίνατε σε ένα μαγαζάκι που είχε το spiderpodium για να το δείτε από κοντά. Πήγατε? Εντυπώσεις?

#13   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 16:23

Εγώ παραμένω στην παραγγελία για τα spiderpodium. Και κρίμα για τον Leroi που ταλαιπωρήθηκε το παιδί να βρει προσφορές και το αποτέλεσμα ήταν αυτό που είδαμε. Δεν μπορώ να καταλάβω κάποια άτομα εδώ μέσα. Με αυτό το group buy η κοινότητα πήγε να κάνει ένα βήμα μπροστά και είχαμε δεν είχαμε πάμε να το καταστρέψουμε. Από την πρώτη στιγμή είπα ότι γουστάρω πολύ όλο αυτό το πράγμα και θέλω να βοηθήσω με όποιον τρόπο μπορώ. Και αυτό σκοπεύω να κάνω. Μάλιστα θέλω να προτείνω και κάτι: Δημιουργία από την κοινότητα μιας ομάδας που θα ασχολείται και με μελλοντικά group buys. Αν υπάρχουν σταθερά κάποια άτομα που με όρεξη θα χειρίζονται τέτοια θέματα πιστεύω μπορούμε να πετύχουμε ΠΟΛΛΑ. Είμαι δίπλα σε κάθε τέτοια προσπάθεια όπως πιστεύω και αρκετοί άλλοι εδώ μέσα. Ιδέες υπάρχουν, ας τις βάλουμε κάτω και να οργανωθούμε. Moviemaker ότι χρειαστείς για τα διαδικαστικά μην διστάσεις.

ΥΓ: @moviemaker λέγατε με τον leroi ότι ίσως οηγαίνατε σε ένα μαγαζάκι που είχε το spiderpodium για να το δείτε από κοντά. Πήγατε? Εντυπώσεις?


Νομίζω το έκανε μόνος του. τελικά.Δεν πρόλαβα να μιλήσω μαζί του αλλά απ'οτι πληροφορίες εχω συλλέξει το κομματάκι είναι άψογο.Αν χρειαστεί και επιμένει στην αποχή του ο φίλος μας τότε θα το ξανακάνω εγώ σε κάθε περίπτωση με όποιον απο εσάς γουστάρετε.Αν και εγώ είμαι λίγο άλλης άποψης όλα εδώ δημόσια η γραπτά γιατί αν είχε συμβεί αυτό απο την αρχή θα ξέραμε τι συμβαίνει ενα, και δεν θα μπορούσε κάνεις να πει για κανέναν τίποτα.

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 06/10/2010 - 16:28


#14   tommis

tommis

    iPH Enthousiast

  • 492 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2010 - 16:27

+1 μαύρη και ας είμαι Ρόδο μόνο για την προσπάθεια όλων τον παιδιών που δουλεύουν την ιδέα του Leroi και κάθε άλλη προσπάθεια :)

#15   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 16:33

Κατάλογος

4 Leroi (2Μ 2Λ) Αθήνα
1 GeorgeTF1 (1Λ) Αθήνα
1 PanosI (1Μ) Αθήνα
1 victorBMW (1Μ) ΑΘήνα
4 moviemaker (1Μ 3Λ) Αθηνα
1 Super (1Λ) Αθήνα
1 skank(1M) Αθήνα
1 bakchr (1M) Αθήνα
1 cdel (1M) Αθήνα
3 Andreas2000 (2M + 1Λ) Αθήνα
1 n4speed (1 M) Aθήνα
1 billviper (1M) Aθήνα
2 dtselios (2M) Αθήνα
1 time (1M) Αθήνα
1 Jason13 (1M) Αθήνα
1 vanz (1M) Αθήνα
2 ReaLity (1Μ 1Λ) Αθήνα
2 killer (1M 1Λ) Αθήνα
1 JohnHasio (1Λ) Αθήνα
1 STRATIS66 (1Λ) Αθήνα
1 tfd1978 (1Μ) Αθήνα
2 hab (1Μ 1Λ) Αθήνα
2 jojosrbd (1M 1Λ) Αθήνα
1 Akarag (1M) Αθήνα
1 steliossm (1Μ) Θεσσαλονίκη
1 Alexk (1Λ) Θεσσαλονίκη
2 zografos (2M) Θεσσαλονίκη
1 konza (1Λ) Θεσσαλονίκη
2 watchdog (1Μ 1Λ) Θεσσαλονίκη
2 nsxbass (1M 1Λ) Πάτρα-Θεσσαλονίκη-Ξάνθη
1 romeodim (1M) Πάτρα
1 pstrav (1M) Πάτρα
1 ipsarros (1Λ) Δερβένι Κορινθίας
1 tasosmi (1M) Ιωάννινα
2 CptPrice (1M+1Λ) Ιωάννινα
2 jmakro (1Μ 1Λ) Xανιά
1 nickliki1 (1Μ) Ηράκλειο Κρήτης
1 tasos53 (1M) Δράμα
1 mitsakos_ls (1Λ) Καβάλα
1 Smaug (1M)
2 george105(1Μ+1Λ)
1 tommis (1Μ) Ρόδος

62 ΣΥΝΟΛΟ: 39 ΜΑΥΡΟ + 23 ΛΕΥΚΟ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες