Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μας Κοροϊδεύουν ! Επειδή δεν περίμεναν ότι θα Πετύχουμε !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
179 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:43

Αρκετά με τις γελοίες επιθέσεις δίχως λόγο.

Είπαμε να ολοκληρωθεί η 1η μαζική παραγγελία και στη συνέχεια να προχωρήσει η 2η ώστε να υπάρξει feedback από όσους παράγγειλαν... και για να δοκιμαστεί η αξιοπιστία των συμμετεχόντων.

Το αν έχει κέρδος η κοινότητα θα φανεί μετά το πέρας της 1ης μαζικής παραγγελίας. Το αν μείνουν όλοι ικανοποιημένοι και θέλουν να συμμετάσχουν σε 2η παρόμοια κίνηση το ίδιο. Θέλουμε να προστατέψουμε τα μέλη μας γι'αυτο και περιμένουμε τα αποτελέσματα της 1ης παραγγελίας.

Ο moviemaker μπορεί να αποχωρήσει από το forum και να πάει σε κάποιο άλλο για να δοκιμάσει εκεί την τύχη του και τις αντιδράσεις των moderators και των admins.


Έχουμε μαιλ απαντητικά έχουμε συγκεκριμένες τιμές σε συγκεκριμένα σιτες που διαφημίζονται σε εσάς !!!! είσαστε καθόλα ενήμεροι αλλά οχι και ευχαριστημένοι γιατι ΣΙΓΟΥΡΑ εχει κέρδος εστω κ ΕΝΑΣ απο την κοινότητα αλλα οχι σίγουρα η επιχείρηση. Αυτό μας ΛΕΤΕ ???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:44

Ακόμα μία απίστευτη ιστορία...

Δεν φιμώθηκες αγαπητέ με κανένα τρόπο. Όλα όσα αναφέρεις είναι δημιουργήματα της φαντασίας σου. Ο server δεν έχει παρουσιάσει κανένα προβλήματα το τελευταίο διάστημα και φυσικά τα pm σου δεν έχουν πειραχτεί με κανένα τρόπο και από κανέναν. Στο εγγυόμαι προσωπικά. Μήπως έχεις γεμίσει το inbox σου;


ευχαριστω για την απαντηση (και οχι ειρωνικα), ισως ηταν καποιο time limit..οχι δεν ηταν γεματο.

#18   ChristosIP4

ChristosIP4

    iPH Enthousiast

  • 406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:ChristosIP4

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:44

ΛOIΠΟΝ οι ADMIN ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ να εχει παλι ΚΕΡΔΟΣ !!!! ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ> ΕΓΩ ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΗΨΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΦΟΡΟΥΜ>

με τα λυπης μου σε ενημερωνω πως δεν επιτρεπεται να ανοιχθει παρομοιο topic.. δυστυχως.. εντολη ομοφωνη των admins.

Βρε παιδιά, είναι ηλίου φαεινότερον. Όταν το φόρουμ έχει για "χορηγούς" εταιρείες που πουλάνε αξεσουάρ για Apple συσκευές (με τις Ελληνικές τιμές εννοείται) είναι βέβαιο ότι δε το συμφέρει να αγοράζουμε αξεσουάρ με μαζικό τρόπο, από αλλού και μάλιστα σε χαμηλότερες τιμές. Ποιος ξέρει; Μπορεί κάποιος από τα διαφημιζόμενα καταστήματα να επικοινώνησε με τους υπευθύνους για να πράξουν τα δέοντα (aka κλείσιμο topic μαζικής παραγγελίας και απαγόρευση ανοίγματος άλλου σχετικού)... Νομίζω πως θα συμφωνήσετε μαζί μου...

#19   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:45

Edit: μόλις είδα την απάντηση πιθο πάνω. Ελπίζω να κατανοείς ότι δεν έχουμε κανένα λόγο να αναμειχθούμε σε τέτοιες ιστορίες. ;)


Αλλού ήταν η λάθος συμπεριφορά..εάν με νιώθεις...εάν το σκεφτείς λίγο ορθά και όχι...ψυχρά όπως κάποιος άλλος..τότε θα καταλάβεις.

#20   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:46

Guys η κοινή λογική λέει ολοκληρώνεται το ένα group buy & μετά μπορεί να προχωρήσει κάποιο άλλο. Δεν τρέχουν και τα 2 ταυτόχρονα

Αλλά όταν λέμε ολοκληρώνεται εννοούμε τα προϊόντα φτάνουν στον αγοράστή.

Εγώ έτσι γνωρίζω και από άλλα forum που ασχολούνται κυρίως με αυτοκίνητα.

+φωνο και εγω!στο stilo club ετσι κανουμε!

αλλα ρε παιδεια!
θα το πω εδω γτ το αλλο κλειδωσε!
παω να το αγορασω και μου λεει 12.50 οπως ειπαμε και βαζω με αντικαταβολη λογο οτι δεν εχω αλο τροπο να πληρωσω!και αντι για 15 ευρο εγω πληρωνω 18 τελικη!γτ γινεται αυτο?τι φορος εξτρα ειναι αυτος?αν το εκανα με pay pal δεν θα ειχα αυτο τον φορο?και γτ τον εχω τωρα?


ευχαρηστω!

#21   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:46

Άνοιξα το πρωί το παραπάνω τοπικ. κ έσπευσαν να το κλείσουν δήθεν οτι δεν είχε ολοκληρωθεί το άλλο. Υπάρχει κλειστό να δείτε αιτιολογία.

αφού ολοκληρώθηκε το άλλο ζήτησα να ανοιχτεί πάλι αυτό.και η απάντηση είναι η τελευταία πρόταση που βλέπετε.


Δεν σπεύσαμε να το κλείσουμε γιατί δήθεν δεν είχε ολκληρωθεί το άλλο. Το κλείσαμε γιατί ΔΕΝ έχει ολκληρωθεί το άλλο. Όταν με το καλό λάβουμε το απαραίτητο feedback από όσους το πάρουν και όσυς δεν το πάρουν, θα πράξουμε αναλόγως.

Μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις χωρίς λόγο
Behind the Scenes...

#22   vanz

vanz

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:47

Ελεος με τι φαγομάρα πια ........................ μάτι θα είναι

#23   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:49

Δεν σπεύσαμε να το κλείσουμε γιατί δήθεν δεν είχε ολκληρωθεί το άλλο. Το κλείσαμε γιατί ΔΕΝ έχει ολκληρωθεί το άλλο. Όταν με το καλό λάβουμε το απαραίτητο feedback από όσους το πάρουν και όσυς δεν το πάρουν, θα πράξουμε αναλόγως.

Μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις χωρίς λόγο


Δυστυχως δεν ολοκληρώθηκε καμία διαδικασία ομως, μετά το κλείδωμα του δικού μου τοπικ, όλαν ήταν γενικολογίες και αερολογίες, δεν ακολουθήθηκε ΜΙΑ συγκεκριμένη γραμμή.

#24   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:50

Δεν σπεύσαμε να το κλείσουμε γιατί δήθεν δεν είχε ολκληρωθεί το άλλο. Το κλείσαμε γιατί ΔΕΝ έχει ολκληρωθεί το άλλο. Όταν με το καλό λάβουμε το απαραίτητο feedback από όσους το πάρουν και όσυς δεν το πάρουν, θα πράξουμε αναλόγως.

Μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις χωρίς λόγο


Τι εννοείς feedback ? γιατί εγω μεγάλωσα στα Εξαρχεια κ στα αγγλικά έκανα κοπάνες. Πόσα απαντητικά μαιλ θέλεις για να μας ??? Προφυλάξεις !?

Από εμάς τους ίδιους ?

#25   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:50

Απότι κατάλαβα είναι θέμα καμπάνας στο forum από κάποιο κατάστημα λόγω ανταγωνισμού. Χαζοί δεν είμαστε, αλλά όπως postάρουν κάποιοι games από apple store σαν ευκαιρίες έτσι να δέχονται και αυτοί όταν κάποιος άλλος postάρει την δική του πρόταση για αγορά. Δεν κατάλαβα δηλαδή, με αυτό το σκεπτικό δεν υπάρχει διαφήμιση σε συγκεκριμένα apps από το store? Δεν το κατηγορώ αυτό μιας και πιστεύω ότι έτσι πρέπει να γίνεται, κ για το store αλλά και για δικές μας παραγγελίες. Αυτά!
Υ.Γ : Το κατάστημα που το παρείγγειλα με ενημέρωσε ήδη ότι αύριο θα είναι σπίτι μου...Τους ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση και εξυπηρέτηση.

#26   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:51

Κυριοι ποσο πιο αναλυτικα θα επρεπε να αναφερω οτι κλειδωσε το topic μεχρι να παρουμε feet back απο τους αγοραστες πανω απο 60 σε αριθμο και μετα να προχωρησετε σε νεο.. προσωπικα η αραχνη δεν με ενδιεφερε.. αλλα οι θηκες σιγουρα ενδιαφερουν και μενα.. μην βιαζεστε.. και ολα θα γινουν.. φιλικα παντα!

#27   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:52

Δεν μας ενδιαφέρει από που θα αγοράσετε το κάθε προιόν. Δεν έχουμε κανένα κέρδος από την ιστορία.

Το αν ένα κατάστημα που διαφημίζεται στο site μπήκε στην ιστορία της μαζικής παραγγελίας είναι δικό του θέμα.

Τα πράγματα είναι πολύ απλά...

Τελειώστε με όποιον θέλετε την μαζική παραγγελία. Με όποιον πάρετε καλύτερη τιμή. Με όποιον τα βρείτε. Με όποιον έχετε φιλική, ερωτική, πλατωνική σχέση. Δεν μας ενδιαφέρει με ποιόν. Απλά τελειώστε την. Θα πάρουμε feedback από τους συμμετέχοντες. Αν είναι θετικό θα προχωρήσει και η 2η προσπάθεια με τις θήκες από όποιον έχει το κουράγιο να το αναλλάβει.

Αυτά. Απλά και κατανοητά
Behind the Scenes...

#28   danni

danni

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:54

ρε παιδια συγγνωμη για το off-topic,αλλα δεν εχω παρει μυρωδια απο το τι γινεται..
οποιος θελει ας μου εξηγησει..

#29   guzel

guzel

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:54

κορυφαια απαντηση ουτε ο ανηψιος μου στα 2 δεν θα μπορουσε ετσι μπραβο σου. Σε λυπαμαι.



πιστευεις οτι αξιζεις να ασχοληθω περαιτερω? δεν νομιζω..

#30   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:56

Δεν μας ενδιαφέρει από που θα αγοράσετε το κάθε προιόν. Δεν έχουμε κανένα κέρδος από την ιστορία.

Το αν ένα κατάστημα που διαφημίζεται στο site μπήκε στην ιστορία της μαζικής παραγγελίας είναι δικό του θέμα.

Τα πράγματα είναι πολύ απλά...

Τελειώστε με όποιον θέλετε την μαζική παραγγελία. Με όποιον πάρετε καλύτερη τιμή. Με όποιον τα βρείτε. Με όποιον έχετε φιλική, ερωτική, πλατωνική σχέση. Δεν μας ενδιαφέρει με ποιόν. Απλά τελειώστε την. Θα πάρουμε feedback από τους συμμετέχοντες. Αν είναι θετικό θα προχωρήσει και η 2η προσπάθεια με τις θήκες από όποιον έχει το κουράγιο να το αναλλάβει.

Αυτά. Απλά και κατανοητά

Το πρώτο feedback.
Το κατάστημα που το παρείγγειλα με ενημέρωσε ήδη ότι αύριο θα είναι σπίτι μου...Τους ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση και εξυπηρέτηση. Μπορώ να γράψω ποιοι?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες