Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μας Κοροϊδεύουν ! Επειδή δεν περίμεναν ότι θα Πετύχουμε !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
179 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:56

ρε παιδια συγγνωμη για το off-topic,αλλα δεν εχω παρει μυρωδια απο το τι γινεται..
οποιος θελει ας μου εξηγησει..


Κάποιοι προσπαθούν να δημιουργήσουν εντυπώσεις κατά του forum.

Τα ίδια κάθε μήνα. Τα έχουμε συνηθίσει.
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:58

Το δεύτερο feedback απο εμένα απαντητικό μαιλ στην διάθεση σας.

#33   giorgoos

giorgoos

    iPH Contributor

  • 962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:59

Ρε πιο big brother.iPhone Hellas reality show
Καθε μέρα και κάτι καινούριο ....

#34   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:00

Κάποιοι προσπαθούν να δημιουργήσουν εντυπώσεις κατά του forum.

Τα ίδια κάθε μήνα. Τα έχουμε συνηθίσει.

Δεν νομίζω ότι είναι έτσι, απλά στην Ελλάδα συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου νομίζουμε ότι παντού μας κοροϊδεύουν. Υπάρχει αιτία για αυτό δεν νομίζετε? Έτσι παρεξηγήθηκε το θέμα και έφερε αντιδράσεις. Ας σβηστούν τα περιτά σχόλια και ας μείνει μόνο η εξήγηση από "Iphonehellas".

#35   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:01

Κάποιοι προσπαθούν να δημιουργήσουν εντυπώσεις κατά του forum.

Τα ίδια κάθε μήνα. Τα έχουμε συνηθίσει.


Αν είχατε ανοίξει το τοπικ δεν θα υπήρχε κανένα απολύτως πρόβλημα. Ακόμα και τώρα αρα μήπως μεταξύ σας ειναι το πρόβλημα ? ?

Η ευθυνόμαστε εμείς για τις δικές σας αποφάσεις ?

#36   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:01

Κάντε ένα poll για το feedback του συγκεκριμένου group buy

Seller/Store.................
- Θετικό x%
- Αρνητικό x%

ώστε ο καθένας μη γράφει για τα Mail που έλαβε ή οτιδήποτε..

Γνώμη μου!

Τελευταία επεξεργασία από: limit, 07/10/2010 - 14:04


#37   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:02

Το δεύτερο feedback απο εμένα απαντητικό μαιλ στην διάθεση σας.


ΛOIΠΟΝ οι ADMIN ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ να εχει παλι ΚΕΡΔΟΣ !!!! ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ> ΕΓΩ ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΗΨΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΦΟΡΟΥΜ>


Δεν επιθυμούμε απαντητικό email από εσένα. Απλά ενημέρωσε μας πότε θα πραγματοποιήσεις την υπόσχεση σου και θα αποχωρήσεις από την κοινότητα μας ώστε να κλειδώσουμε τον λογαριασμό σου.
Behind the Scenes...

#38   tfd1978

tfd1978

    iPH Addict

  • 637 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:03

Το πρώτο feedback.
Το κατάστημα που το παρείγγειλα με ενημέρωσε ήδη ότι αύριο θα είναι σπίτι μου...Τους ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση και εξυπηρέτηση. Μπορώ να γράψω ποιοι?


Τα ιδια και σε μενα! Μετα την αψογη και αμεση τηλεφωνικη επικοινωνια, ενημερωθηκα οτι θα παραλαβω αυριο, απο το καταστημα που παρηγγειλα το οποιο ειναι το www.uniqueshop.gr. Το προτεινω εντελως φιλικα, και χωρις να εχω κανενα κερδος, στους συμφορουμιτες. ;)

#39   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:04

Αν είχατε ανοίξει το τοπικ δεν θα υπήρχε κανένα απολύτως πρόβλημα. Ακόμα και τώρα αρα μήπως μεταξύ σας ειναι το πρόβλημα ? ?

Η ευθυνόμαστε εμείς για τις δικές σας αποφάσεις ?


Αν είχαμε ανοίξει και το 2ο topic μαζικής παραγγελίας και είχαμε προβλήματα ήδη από το 1ο θα ήμασταν ¨υπόλογοι¨ στα μέλη που δεν τα προστατέψαμε.

Εσείς αγαπητέ ευθύνηστε μόνο για τις δικές σας αποφάσεις και πράξεις και εμείς για τις δικές μας.
Behind the Scenes...

#40   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:04

παιδια πιστευω πως δεν εχεται δικιο.χωρις να θελω να γλειψω τους admin γιατι στο κατω κατω δεν θα με διορισουν και στο δημοσιο αλλα ειμαστε σε ενα forum το οποιο μας εχει βοηθεισει παρα πολυ σε αμετρητα πραγματα οσον αφορα τις συσκευες μας και πιστευω δεν εχει κανεις παραπονο απο την πληροτητα και ποιοτητα του forum.πιστευω η κινηση αυτη ειναι θετικη ωστε να εχουμε ολοι ενα feedback και μετα να προχωρησουμε σε αλλη παραγγελια.και εγω μαλιστα θελω να παραγγειλω αλλα για να πω την αληθεια θελω να ειμαι σιγουρος εχοντας ενα feedback απο τους υπολοιπους.γνωμη μου φιλικα παντα

#41   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:04

Δεν επιθυμούμε απαντητικό email από εσένα. Απλά ενημέρωσε μας πότε θα πραγματοποιήσεις την υπόσχεση σου και θα αποχωρήσεις από την κοινότητα μας ώστε να κλειδώσουμε τον λογαριασμό σου.


Σε ένα καθόλα Δημοκρατικό φόρουμ νομίζω οτι θα το κάνω όταν θα είμαι έτοιμος.Ως τότε δώστε καμια απάντηση.

#42   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:05

Το iPhoneHellas σαν iPhoneHellas δεν έκανε και δε μου έδειξε καμία κίνηση να προσπαθεί να υποστηρίξει ή να προωθήσει κάποιο κατάστημα (εκτος από το εσφαλμένα θελω να πιστεύω, σβήσιμο του τηλεφώνου του ενος καταστηματος, αλλά όχι του λινκ του άλλου. στο δικο μου νημα)

Από εκεί και πέρα, άλλων η συμπεριφορά μου δημιούργησε πρόβλημα in the first place και αποφάσισα να το κλεισω.

#43   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:05

Δεν επιθυμούμε απαντητικό email από εσένα. Απλά ενημέρωσε μας πότε θα πραγματοποιήσεις την υπόσχεση σου και θα αποχωρήσεις από την κοινότητα μας ώστε να κλειδώσουμε τον λογαριασμό σου.

Χάνεται το δίκιο σας έτσι ρε παιδιά, δεν υπάρχει λόγος για κόντρες. Τουλάχιστον εσείς χειριστείτε ποιο ψύχραιμα το θέμα. Άντε πάμε γι άλλα!!!

#44   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:07

Οι απαντήσεις έχουν δωθεί τόσο από εμάς όσο και από τα υπόλοιπα μέλη του forum τα οποία κατανούν τον λόγο των πράξεων μας.

Αν δεν έχεις κατανοήσει τα σχόλια τόσο τα δικά μας όσο και των υπολοίπων μελών ξαναδιάβασε τα σε παρακαλώ. Αν και πάλι δεν τα κατανοείς ενημέρωσε με ώστε να τα γράψω σε πιό απλά ελληνικά
Behind the Scenes...

#45   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 14:08

MovieMaker εγώ ένα δεν καταλαβαίνω.

Ζήτησες να κλειδωθεί το θέμα με τις αράχνες και να ανοίξει το άλλο με τις θήκες για να ξεκινήσει το 2 group buy.

Ωραία, γιατί βιάστηκες να αρχίζεις να κατηγορείς το φόρουμ αμέσως. Από ότι κατάλαβα δεν περάσαν ούτε λίγες ώρες από τι στιγμή που το ζήτησες μέχρι να γίνει αυτή η εμπρηστική δημοσίευση. Γιατί αυτή η βιασύνη; Γιατί αυτός ο πανικός;

Και εγώ ενδιαφερόμουν να μπω στο group για τις θήκες αλλά με αυτές τις ακραίες αντιδράσεις τι να πω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες