Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Και μετα σου λενε οτι το iPhone ειναι τηλεφωνο και καλο μαλιστα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
302 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2010 - 09:47

Αυτο εκανα οση ωρα μιλαγαμε και μαλλον κατι αλλαξε απο πριν, το ψαχνω να δω πως παιζει.

Ευχαριστω

Σημ. Με τρωει ο κωλος μου για ενα δευτερο mac... ξερεις κανα καλο ψυχιατρο?

εγω ψηνομαι για ipad αλλα περιμενω τα χριστουγεννα μηπως βγαλουν καμμια χριστουγεννιατικη προσφορα. 8)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2010 - 09:52

Παιδιά μην βγάζετε τα θέματα off topic.. Κάποιοι διαβάζουν και δεν βγάζουν άκρη τα παραπάνω διαγραφησαν..

#288   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2010 - 11:03

νομιζω παντα κατα την ταπεινη μου γνωμη οτι κριτικη πρεπει να γινεται αλλα παντα με σεβασμο
προς τον συνανθρωπο μας.... 8)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#289   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 13/11/2010 - 11:28

Παιδιά μην βγάζετε τα θέματα off topic.. Κάποιοι διαβάζουν και δεν βγάζουν άκρη τα παραπάνω διαγραφησαν..

Συγνωμη μερικες φορες δεν κρατιεμαι ομως...

#290   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 13/11/2010 - 11:34

....

Τελευταία επεξεργασία από: Myselff, 13/11/2010 - 11:44


#291   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 13/11/2010 - 11:42

Προς τα αγαπητά μέλη:

Το γεγονός ότι κάποιος εξέφρασε αρνητική κριτική για ένα iDevice, δεν μας δίνει το δικαίωμα να εξαγριωνόμαστε και να ξεφεύγουμε από τα όρια..
Είμαστε μία κοινότητα με πολλούς Fan του iPhone - όχι τρομοκρατική οργάνωση με στόχο τους αντι-fan του iPhone :excl:

Ο καθένας μπορεί να εκφράσει την γνώμη του ελεύθερα. Και οι υπόλοιποι να σχολιάζουν χωρίς να τον "γιουχαΐζουν". Και έτσι να γίνει μία όμορφη συζήτηση και αμφότερες πλευρές να λάβουν και να δώσουν. Και πιστέψτε με έτσι, τα επιχειρήματα μεγαλώνουν και δίνουμε εν τέλει ένα ωραίο θέμα προς συζήτηση και που θα ενδιαφέρει και άλλα μέλη να το παρακολουθήσουν.

Τέλος, σταματήστε να το παίζετε πατριώτες.. Δεν είμαστε στο 21

#292   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 13/11/2010 - 11:45

Προς τα αγαπητά μέλη:

Το γεγονός ότι κάποιος εξέφρασε αρνητική κριτική για ένα iDevice, δεν μας δίνει το δικαίωμα να εξαγριωνόμαστε και να ξεφεύγουμε από τα όρια..
Είμαστε μία κοινότητα με πολλούς Fan του iPhone - όχι τρομοκρατική οργάνωση με στόχο τους αντι-fan του iPhone :excl:

Ο καθένας μπορεί να εκφράσει την γνώμη του ελεύθερα. Και οι υπόλοιποι να σχολιάζουν χωρίς να τον "γιουχαΐζουν". Και έτσι να γίνει μία όμορφη συζήτηση και αμφότερες πλευρές να λάβουν και να δώσουν. Και πιστέψτε με έτσι, τα επιχειρήματα μεγαλώνουν και δίνουμε εν τέλει ένα ωραίο θέμα προς συζήτηση και που θα ενδιαφέρει και άλλα μέλη να το παρακολουθήσουν.

Τέλος, σταματήστε να το παίζετε πατριώτες.. Δεν είμαστε στο 21

+1 απο μενα.

Αφαιρεσα τα σχολια μου και του τα στειλα με πμ.

Συν της αλλης ποτε δεν το καταλαβα αυτου του ειδους την φανατιλα, υπερ του ενος λειτουργικου η του αλλου!!!
Υπαρχει πραγμα που εχει φτιαξει ο ανθρωπος και δεν ειναι ατελες?

Τελευταία επεξεργασία από: Myselff, 13/11/2010 - 11:48


#293   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2010 - 12:39

Υπαρχει πραγμα που εχει φτιαξει ο ανθρωπος και δεν ειναι ατελες?

Όπως βλέπεις ακόμα και ο άνθρωπος που κατά τας γραφάς φτιάχτηκε από τον Θεό, πάλι ατελής είναι. :lol:

#294   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2010 - 13:14

εγω παλι διαβαζοντας το τοπικ αυτο περιστασιακα αυτο που αποκομιζω ειναι οτι ο τοπικιστης(ο εχων ανοιξει αυτο το τοπικ)
πιο πολυ κατηγορει τον εαυτο του(myself) που δεν μπορει να αποχωριστει το ελλατωματικο του τηλεφωνο, παρα το να κατηγορει το ιδιο το τηλεφωνο ξεροντας τι ηταν πριν το αγορασει.
ο καθενας μπορει να αλλαξει την λεξη τηλεφωνο παραπανω με οποια αλλη θελει.


φιλικα παντα και κανοντας και πλακα.

Τελευταία επεξεργασία από: angelo-ifone, 13/11/2010 - 13:15


#295   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 13/11/2010 - 13:44

εγω παλι διαβαζοντας το τοπικ αυτο περιστασιακα αυτο που αποκομιζω ειναι οτι ο τοπικιστης(ο εχων ανοιξει αυτο το τοπικ)
πιο πολυ κατηγορει τον εαυτο του(myself) που δεν μπορει να αποχωριστει το ελλατωματικο του τηλεφωνο, παρα το να κατηγορει το ιδιο το τηλεφωνο ξεροντας τι ηταν πριν το αγορασει.
ο καθενας μπορει να αλλαξει την λεξη τηλεφωνο παραπανω με οποια αλλη θελει.


φιλικα παντα και κανοντας και πλακα.

χα χα χα σα να εχεις δικηο το σημαντικο στην προκειμενη περιπτωση ειναι
να λεει καποιος τι δεν του αρεσε σε κατι που αγορασε και να εχει την
ικανοτητα να το αντιλαμβανετε, πραγμα που δεν μπορουν να κανουν πολλοι.

Μολις γυρισα απ το supermarket οπου περιμενα σε μια τεραστια ουρα για
τυρια οποτε τσακ πεταω εξω το φονι (οπως θα ελεγε και η ανιτα) και παιδια
για ποτε περασε η μιση ωρα αναμονης δε λεγετε!!!!

#296   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2010 - 13:50

εγω να δεις σε ποσες ουρες το εχω χρησιμοποιησει.
και μου εχει φερθει τοσο ωραια οσο του φερομαι και εγω.
και παρεπιπτοντως αν το τηλεφωνο ηταν τελειο δεν θα υπηρχε λογος να συζηταμε γι αυτο και επισης
δεν εβγαινε καθε τοσο πιο καινουριο μοντελο αρα................
victims of evolution.

#297   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 13/11/2010 - 13:52

εγω να δεις σε ποσες ουρες το εχω χρησιμοποιησει.
και μου εχει φερθει τοσο ωραια οσο του φερομαι και εγω.
και παρεπιπτοντως αν το τηλεφωνο ηταν τελειο δεν θα υπηρχε λογος να συζηταμε γι αυτο και επισης
δεν εβγαινε καθε τοσο πιο καινουριο μοντελο αρα................
victims of evolution.

Indeed we are!!!!!
Συμφωνω... Ποσο αραγε βαρετη θα ηταν η ζωη μας τοτε ε?

#298   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2010 - 13:55

Indeed we are!!!!!
Συμφωνω... Ποσο αραγε βαρετη θα ηταν η ζωη μας τοτε ε?


το ποσο πιο βαρετη θα ηταν ή ηδη ειναι, ειναι συζητηση γι αλλο τοπικ.
απλως το iphonaki μας καλυπτει ή απλως μακιγιαρει καποιες βαρετες στιγμες της ζωης μας με αλλες που καποιοι αλλοι θεωρουν πιο βαρετες.
αρα ο καθενας ειναι κυριος του εαυτου του και οσο δεν επηρεαζει αρνητικα ζωες αλλων, μπορει να συνεχιζει να ξεβαριεται με βαρετα πραγματα.

Τελευταία επεξεργασία από: angelo-ifone, 13/11/2010 - 13:58


#299   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2010 - 14:06

Προσωπικά δεν παρεξηγώ την "γκρίνια" και τις απόψεις σου φίλε Myself, αν και δεν συμφωνώ με κάποιες από αυτές. Η αλήθεια είναι πως και εγώ ο ίδιος, τόσο το iPhone όσο όμως και οποιοδήποτε από τα πολλά smartphones που είχα στο παρελθόν, δεν αισθάνομαι πως σε καμμιά περίπτωση φτάνουν σε τηλεφωνική εργονομία και βασικές δυνατότητες ακόμα και μετριότατα dump-phones. Παραδόξως δόθηκε μέριμνα σχεδόν αποκλειστικά σε άλλους τομείς και όψεις των συσκευών, όπως αυτή του gadget, του handheld gaming device και του mobile computing παρά στις γνωστές θεμελιώδεις τηλεφωνικές δυνατότητες που είχαμε συνηθίσει να έχουμε. Εδώ που τα λέμε όμως, όλοι μας γνωρίζαμε τι είναι και τι δεν είναι αυτό που αγοράσαμε πολύ πριν το επιλέξουμε. :)

#300   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 13/11/2010 - 17:29

Προσωπικά δεν παρεξηγώ την "γκρίνια" και τις απόψεις σου φίλε Myself, αν και δεν συμφωνώ με κάποιες από αυτές. Η αλήθεια είναι πως και εγώ ο ίδιος, τόσο το iPhone όσο όμως και οποιοδήποτε από τα πολλά smartphones που είχα στο παρελθόν, δεν αισθάνομαι πως σε καμμιά περίπτωση φτάνουν σε τηλεφωνική εργονομία και βασικές δυνατότητες ακόμα και μετριότατα dump-phones. Παραδόξως δόθηκε μέριμνα σχεδόν αποκλειστικά σε άλλους τομείς και όψεις των συσκευών, όπως αυτή του gadget, του handheld gaming device και του mobile computing παρά στις γνωστές θεμελιώδεις τηλεφωνικές δυνατότητες που είχαμε συνηθίσει να έχουμε.

+100 σε αυτα που λες.

Εδώ που τα λέμε όμως, όλοι μας γνωρίζαμε τι είναι και τι δεν είναι αυτό που αγοράσαμε πολύ πριν το επιλέξουμε. :)

Εδω θελει κουβεντα τρο πραμμα, αν επαιρνα τη συσκευη και δεν εκανε το αλφα η το βητα οκ θα το καταπινα ΟΜΩΣ οταν
ερχονται και 6 μηνες μετα (περιπου) βαζουν μετρητη στα μηνυματα και χοροπηδανε σα μαιμουδες οτι καταφερανε κατι
το εξωπραγματικο, φημολογητε οτι εχει fm αλλα ακομη το κρατανε κλειδωμενο (το πιστευω αυτο) εχει μπλε δοντι και
αυτο ομως δε το αφηνουν ελευθερο ε εκει θελουν κραξιμο.

Για να μην πω οτι δεν σου δινουν μια στοιχειωδη δυνατοτα να τυπωσεις ενω εχεις ενα καρο φωτο στο κινητο ε γαμοτο πια.

Η το να φτιαξεις folder αυτο μπορουσες να το κανεις απ τον καιρο του DOS και ερχονται ΤΩΡΑ να μου πουλησουν μουρη με το
κατορθωμα τους... ε πως να μην τα παρω?

Ενταξει καλη η συσκευη σαν general entertainment gadget γαματο σα design (παντα μου αρεσε το minimal) αλλα μην τρελαθουμε
κιολας και ξεχασουμε οτι στο κατω κατω ειναι μια ακομη συσκευη της καταναλωτικής κοινωνιας μας (το οποιο ειμαστε και προθυμοι
να κανουμε το *κατο μας παξιμαδι προκειμενου να την αποκτησουμε)

Αυτα τα ολιγα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες