Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone4 Getitnow


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tasosvel

tasosvel

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2010 - 17:18

Σήμερα απ΄ότι είδα το έφερε το iphone 4 και το Getitnow στα 655 ευρώ και έχει διαθεσιμότητα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2010 - 17:29

Και γω το ειδα, 4 ευρω φθηνοτερο απο τα αλλα μαγαζια :P!!! Τρεξε κοσμεε :lol:

#3   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 01/11/2010 - 17:57

Έκανα την παραγγελία ήδη...!
περιμένω τώρα δύο ημέρες
Φυσικά δεν είναι η ελάχιστη διαφορά στα χρήματα αλλά ότι δεν μπορούσα να το βρω ούτε σε Γερμανό ούτε σε Vodafone ούτε αλλού που κοίταξα

Τελευταία επεξεργασία από: sotzyg, 01/11/2010 - 17:58


#4   aristos87

aristos87

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:27

Παρέλαβα σήμερα το iphone 4 16gb απο getitnow... Σε λίγο θα το ενεργοποιήσω... Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οτι έχει μπριζάκι UK μέσα... :blink: Είναι φυσιολογικό? Μήπως είναι κάποια παρα εισαγωγή απο Αγγλία? :huh: :huh:

#5   giannis1010

giannis1010

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:31

λογικά τότε θα είναι εισαγωγή από Αγγλία…..θέλω να πιστεύω factory unlocked

#6   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:31

Παρέλαβα σήμερα το iphone 4 16gb απο getitnow... Σε λίγο θα το ενεργοποιήσω... Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οτι έχει μπριζάκι UK μέσα... :blink: Είναι φυσιολογικό? Μήπως είναι κάποια παρα εισαγωγή απο Αγγλία? :huh: :huh:

Και απο Αγγλία να είναι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Η εγγύησή σου ισχύει κανονικά. Είχα πάρει το ipad στα εγκαίνια και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Θεωρώ οτι είναι πολύ αξιόπιστο κατάστημα.

#7   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:32

Παρέλαβα σήμερα το iphone 4 16gb απο getitnow... Σε λίγο θα το ενεργοποιήσω... Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οτι έχει μπριζάκι UK μέσα... :blink: Είναι φυσιολογικό? Μήπως είναι κάποια παρα εισαγωγή απο Αγγλία? :huh: :huh:


Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια;
Behind the Scenes...

#8   aristos87

aristos87

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:36

Το θέμα ειναι οτι θα πρέπει να αγοράσω και φορτιστή απο ebay ενταξυ δεν ειναι θεμα αυτό... Αλλά τώρα να πάρω και να τους πώ τι? Ήδη γίνανε 500 τηλέφωνα μεχρι να το στείλουνε το παρήγγηλα Δευτέρα και ήρθε σήμερα μετα απο αρκετά τηλέφωνα λογο προβλημάτων στην διακύνηση και με την courier... Αρχικά πρέπει να κόψω την sim μου για να το κάνω activate μιας και δεν ξανα είχα iphone 4 ή Ipad

#9   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:38

Από την στιγμη που δεν έχει κυκλοφορήσει (ipad) επίσημα είναι εισαγωγής.. Με έναν ανταπτορακι 2€ είναι έτοιμο .. :)

Edit: είναι εύκολο να την κοψεις αλλά μπορείς να άευθυνθεις στον πάροχο σου και να πάρεις μια...

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 04/11/2010 - 15:40


#10   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:39

Το θέμα ειναι οτι θα πρέπει να αγοράσω και φορτιστή απο ebay ενταξυ δεν ειναι θεμα αυτό... Αλλά τώρα να πάρω και να τους πώ τι? Ήδη γίνανε 500 τηλέφωνα μεχρι να το στείλουνε το παρήγγηλα Δευτέρα και ήρθε σήμερα μετα απο αρκετά τηλέφωνα λογο προβλημάτων στην διακύνηση και με την courier... Αρχικά πρέπει να κόψω την sim μου για να το κάνω activate μιας και δεν ξανα είχα iphone 4 ή Ipad

Το ανταπτοράκι εννοείς. Το βρίσκεις με 5 ευρώ σε κατάστημα με ηλεκτρονικά είδη. Γιατι δεν πετάγεσαι μέχρι το Γερμανό να πάρεις μια καινούργια micro sim; 5 λεπτά υπόθεση.
Edit: με πρόλαβες Κώστα, συγγνώμη!

Τελευταία επεξεργασία από: Nikos123, 04/11/2010 - 15:40


#11   mantzas

mantzas

    iPH Addict

  • 692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:40

Από την στιγμη που δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα είναι εισαγωγής.. Με έναν ανταπτορακι 2€ είναι έτοιμο .. :)


;;; Το iphone;

#12   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:42

Γράψε λάθος .. Υπάρχει θέμα και για το iPad.. Από getitnow.. Sorry..

#13   aristos87

aristos87

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:42

Το έχω να την κόψω δεν είναι θέμα... Έκοψα και φίλου πρόσφατα... Κάποια φάση θα πεταχτώ vodafone Να πάρω μια κανονική Micro... Τώρα οσο για το ανταπτοράκι του ρέυματος θα πάρω απο ebay αλλά δε ξέρω λέτε να τους πάρω τηλέφωνο να τους ζητήσω "τα ρέστα" ας το πούμε για το οτι πουλάνε τηλέφωνο παραεισαγωγή?

#14   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:46

Οι μόνοι που είναι εξουσιοδοτημενοι να πουλάνε iphone4 στην ελλάδα είναι η vodafone-cosmote όλα τα υπόλοιπα είναι παραεισαγωγη..

#15   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2010 - 15:46

Το έχω να την κόψω δεν είναι θέμα... Έκοψα και φίλου πρόσφατα... Κάποια φάση θα πεταχτώ vodafone Να πάρω μια κανονική Micro... Τώρα οσο για το ανταπτοράκι του ρέυματος θα πάρω απο ebay αλλά δε ξέρω λέτε να τους πάρω τηλέφωνο να τους ζητήσω "τα ρέστα" ας το πούμε για το οτι πουλάνε τηλέφωνο παραεισαγωγή?

Και θα το έχεις τόσες μέρες αφόρτιστο μέχρι να σου έρθει ενα ανταπτοράκι; :unsure: Πάντως και εγώ που είχα πάρει το ipad δεν μου είχαν δώσει ανταπτοράκι και χρησιμοποίησα ένα παλιό που είχα απο ενα ηχοσύστημα. Μην κολλάς σε τέτοια. Το τηλέφωνο ενεργοποίησε άμεσα να δείς οτι δουλεύει σωστά. :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες