Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Instagram iOS .app


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
349 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/05/2012 - 14:30

Προσωπικά το είχα καταλάβει γιατί όταν πας στην οθόνη για να βάλεις το caption εμφανίζει το wheel στη status bar

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 04/05/2012 - 11:08

Πάντως για φίλτρα και εφε χρησιμοποιώ και άλλη μια εφαρμογή της Adobe - Pixlromatic δοκιμάστε την!
Το instagram δεν είναι για επεξεργασία φωτογραφίας, είναι άλλο ένα social media app, ο σκοπός δεν είναι να σου αποθηκεύει την φωτογραφία σε υψηλή ποιότητα, αλλά να την μοιράζεσαι με άλλους!

Τελευταία επεξεργασία από: bakis, 04/05/2012 - 11:10


#168   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1.127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 04/05/2012 - 11:26

συμφωνω bakis και γω σπανια να χρησιμοποιησω φιλτρα απο το ινστα.. εχω καμια 10ρια εφαρμογες και παιζω με αυτες...το ινστα ειναι σαν fb αλλα με φωτογραφιες!! (απο τοτε που πηγε και στα droid της παναγιας τα ματια βλεπεις εκει μεσα!!!!)αλλα ειναι εθιστικο και ωραιο ειδικα σαν ερασιτεχνης φωτογραφος νιωθεις σαν τον πικασο :P

#169   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 05/05/2012 - 17:38

Για φιλτρα η hipstamatic ειναι μια πολυ καλη εφαρμογη

#170   giannisg2004

giannisg2004

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2012 - 17:56

Για φιλτρα η hipstamatic ειναι μια πολυ καλη εφαρμογη

Όντως! Και εγώ νομίζω έχει τα καλύτερα και πιό ιδιαίτερα φίλτρα!

Επίσης, μερικά ωραία φίλτρα έχει καί το Camera+, και φυσικά τά Snapseed, iPhoto και PhotoForge2 (μέ in-app purchase).

#171   panaras23

panaras23

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:panaras23

Δημοσίευση 14/06/2012 - 13:07

H εφαρμογή τα σπάει δεν ήξερα οτι υπήρχε topic!
όποιος θέλει folow @panoulisgr

#172   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 14/06/2012 - 15:38

Παιδιά follow me I follow back @ngobreak

#173   stavrossant

stavrossant

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 14/06/2012 - 17:17

Το καλητερο photo app

#174   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 14/06/2012 - 23:53

Τελευταία μου εμφανίζει ένα πρόβλημα.. Δεν ξέρω αν το κάνει και σε σας.. Με το που ανοίγω την εφαρμογή.. ενώ παλιότερα μου εμφάνιζε τη γνωστή μπάρα με τα notifications (σχετικά με το ποιος σε ακολουθησε, likes , commntes κτλ ) τώρα δεν μου την εμφανίζει με το που ανοίγω την εφαρμογή.. Με το που πάω στην καρτέλα (προτελευταία) που είναι για τα notifications ή αλλιώς "news" όπως το λέει ακριβώς στο instagram.. Δεν μου εμφανίζει τίποτα απολύτως και για να εμφανιστούν θα πρέπει να πατήσω το βελάκι πάνω αριστερά για να κάνει refresh.. .Οκ δεν είναι τόσο σημαντικό αλλά πολύ εκνευριστικό..

#175   Nnaf

Nnaf

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/06/2012 - 05:52

Τελευταία μου εμφανίζει ένα πρόβλημα.. Δεν ξέρω αν το κάνει και σε σας.. Με το που ανοίγω την εφαρμογή.. ενώ παλιότερα μου εμφάνιζε τη γνωστή μπάρα με τα notifications (σχετικά με το ποιος σε ακολουθησε, likes , commntes κτλ ) τώρα δεν μου την εμφανίζει με το που ανοίγω την εφαρμογή.. Με το που πάω στην καρτέλα (προτελευταία) που είναι για τα notifications ή αλλιώς "news" όπως το λέει ακριβώς στο instagram.. Δεν μου εμφανίζει τίποτα απολύτως και για να εμφανιστούν θα πρέπει να πατήσω το βελάκι πάνω αριστερά για να κάνει refresh.. .Οκ δεν είναι τόσο σημαντικό αλλά πολύ εκνευριστικό..

και σε μένα το κάνει που και που αυτο

#176   p0keroulis

p0keroulis

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2012 - 15:45

Στο instagram μπορω να ανεβασω μια photo που την εχω στις φοτογραφιες του iphone μου η απο το προφιλ μου στο fb?

#177   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 15/06/2012 - 15:56

Ειχα ακουσει καπου να λενε..ο κοσμος ζητουσε κινητο με 8mp και τωρα που εχουν,χρησιμοποιουν το instagram για να τις ξανακανουν θολες..χαχαχ xD

#178   p0keroulis

p0keroulis

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2012 - 15:58

δεν εχω 8Mp QQ :D

#179   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1.127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 15/06/2012 - 16:06

Στο instagram μπορω να ανεβασω μια photo που την εχω στις φοτογραφιες του iphone μου η απο το προφιλ μου στο fb?


στο ινστα επεξεργαζεσαι απλα φωτο τις οποιες τις εχεις αποθηκευμενες στο κινητο....μπες στο φβ απο το κινητο και κατεβασε την φωτο που θες στο camera roll η περνα την με dropbox και μετα επεξεργασου την σε καποιο προγραμμα και ανεβασε την στο ινστα

Ειχα ακουσει καπου να λενε..ο κοσμος ζητουσε κινητο με 8mp και τωρα που εχουν,χρησιμοποιουν το instagram για να τις ξανακανουν θολες..χαχαχ xD


και 12 να παει η καμερα παλι το ινστα θα χρησιμοποιείτε ...... δεν εχει νακανει με τα pixel αλλα με τη επεξεργασια της φωτο και το μοιρασμα της σε ενα δικτυο ...πχ instagram , streamzoo κλπ...και δεν χανει πολυ η φωτογραφια μια χαρα ειναι παλι δεν ειναι καθολου θολη!

#180   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 15/06/2012 - 16:20

στο ινστα επεξεργαζεσαι απλα φωτο τις οποιες τις εχεις αποθηκευμενες στο κινητο....μπες στο φβ απο το κινητο και κατεβασε την φωτο που θες στο camera roll η περνα την με dropbox και μετα επεξεργασου την σε καποιο προγραμμα και ανεβασε την στο ινστα



και 12 να παει η καμερα παλι το ινστα θα χρησιμοποιείτε ...... δεν εχει νακανει με τα pixel αλλα με τη επεξεργασια της φωτο και το μοιρασμα της σε ενα δικτυο ...πχ instagram , streamzoo κλπ...και δεν χανει πολυ η φωτογραφια μια χαρα ειναι παλι δεν ειναι καθολου θολη!

Βλεπω πολλους που τις θολωνουν καπως δεν ξερω δεν το χρησιμοποιω..καποια φιλτρα ειναι ωραια ομως

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες