Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Infinity Blade a.k.a Project Sword


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
161 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   demonside94

demonside94

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/03/2011 - 16:48

Ρε παιδιά πως κάνω save αυτά που έχω κάνει στο παιχνίδι προκειμένου να το αναβαθμίσω στη 1.21 και να μη χάσω τίποτα?Το κινητό είναι σπασμένο εννοείται.. :P Αυτό που σκέφτομαι να δοκιμάσω είναι να κατεβάσω το update από τον ίδιο "hacker",π.χ. most_unique,από τον οποίο εχω κατεβάσει και την προηγούμενη έκδοση.. Παιδιά κάντε κάτι είμαι στα 58 και τα έχω όλα τα πράγματα μαστερντ!! Ευχαριστώ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 13/03/2011 - 16:56

δλδ ρε παιδεια με την αναβαθμηση τα χανουμε ολα?αν ναι μπητε με shh και κρατηστε το save!

Τελευταία επεξεργασία από: karpoutzidid, 13/03/2011 - 16:58


#153   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 13/03/2011 - 20:40

Ρε παιδιά πως κάνω save αυτά που έχω κάνει στο παιχνίδι προκειμένου να το αναβαθμίσω στη 1.21 και να μη χάσω τίποτα?Το κινητό είναι σπασμένο εννοείται.. :P Αυτό που σκέφτομαι να δοκιμάσω είναι να κατεβάσω το update από τον ίδιο "hacker",π.χ. most_unique,από τον οποίο εχω κατεβάσει και την προηγούμενη έκδοση.. Παιδιά κάντε κάτι είμαι στα 58 και τα έχω όλα τα πράγματα μαστερντ!! Ευχαριστώ!

λοιπον απο το cydia θα βρεις το appbackup. μετα θα κανεις οτι λεει εδω . να σημειωσω οτι η διαδρομη του αρχειου εχει αλλαξει και δεν ειναι αυτη που φαινεται στο πρωτο ποστ, ομως μπορεις να τη βρεις λιγο πιο κατω στο ιδιο τοπικ.

δλδ ρε παιδεια με την αναβαθμηση τα χανουμε ολα?αν ναι μπητε με shh και κρατηστε το save!

τα χανεις φιλε μου αν εισαι jb επειδη πρεπει να κανεις restore πριν γινει η αναβαθμιση. αν η συσκευη σου ειναι καθαρη δεν εχεις προβλημα.

Τελευταία επεξεργασία από: Jimmy08, 13/03/2011 - 20:41


#154   cmak

cmak

    iPH Addict

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/03/2011 - 15:50

Ε όχι και 5000 μωρέ :), ένα ρομποτάκι με σπαθί στα 350 είναι

#155   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 18/03/2011 - 15:53

ποιο ειναι το καλητερο σπαθι για εσας? τα αγορασα και τα εκανα μαστερ ολα και κατεληξα οτι το silver ειναι το καλητερο, (το δαχτυλο EPIC FAIL)

#156   avramidis

avramidis

    iPH User

  • 141 μηνύματα
  • Twitter:@avram13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:GioAvrami

Δημοσίευση 18/03/2011 - 16:06

για μενα φιλε μ ως τωρα π εxω παρει ειναι τ obsidian αλλα μ μενει αλλο ενα αυτα ομως ειναι οταν κανεις ολα μαστερ και μετα ξεκινησεις ξανα απο τν αρχη για ν τ κανεις δευτερη φορα μαστερ...

#157   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 17/05/2011 - 22:56

Το πολυαναμενόμενο multiplayer mode του Infinity Blade έρχεται στις 19 Μαΐου!

Η αναβάθμιση που όλοι οι χρήστες περιμένουν εδώ και μήνες απέχει μόλις μερικές ώρες με την Epic Games να υπόσχεται επιπλέον συναρπαστικές προσθήκες όπως την εμφάνιση ενός νέου Survivor mode.

Αναρτημένη εικόνα


Τα χαρακτηριστικά του Infinity Blade Arena, όπως ανακοινώθηκαν από την Epic Games:

  • Enter the Arena: Assuming the role of Titan or Knight, Infinity Blade fans can now challenge their friends to multiplayer matches online via Game Center!
  • Survivor Mode: Players face off against a legion of Titans to see how far they can go!
  • New Holiday Helms! A new helm for every season, ready to be played and mastered!
  • More than two dozen new magic rings, swords, shields, and helmets for players to collect and master.!
  • New Facebook integration allows fans to view their character on their profile and take a screen grab to share with friends.

Behind the Scenes...

#158   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/05/2011 - 08:24

Αφού σκοτώσεις τους 3 που είναι στο υπόγειο, ανοίγει η μεγάλη πόρτα, εκεί μέσα είναι ένα ρομπότ, πολύ δύσκολο, μετά από 3-4 προσπάθειες το σκότωσα, και όταν πεθαίνει βγαίνει από μέσα του άλλος εχθρός (!!!), σκοτώνεις και αυτόν και μετά τελειώνει το παιχνίδι κ σου δίνει δυο επιλογές, να πας από την αρχή ή να πας στο επόμενο επίπεδο του παιχνιδιού (εκεί πήγα) στο οποίο χάνεις όλα τα χρήματά σου, και όλα τα όπλα σου και αρχίζεις από την αρχή αλλά μπορείς να κάνεις μάστερ 2 ΦΟΡΕΣ το κάθε αντικείμενο. Είμαι επίπεδο 59 αν θυμάμαι καλά!

Είμαι ο apogeio στο GameCenter, κάντε με add να κάνουμε καμιά μάχη όταν βγεί το multiplayer! :lol:

ΥΓ. Πάντα τους παραπάνω δύσκολους εχθρούς τους πολεμούσα με το Infinity Blade σπαθί, πρέπει να το αγοράσετε!

Τελευταία επεξεργασία από: fuzzy, 18/05/2011 - 08:25


#159   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 19/05/2011 - 09:28

Το Infinity Blade Arena, είναι από σήμερα διαθέσιμο στο App store και εσείς μπορείτε πλέον να εμπλακείτε σε επικές μάχες με τους φίλους σας!

Παράλληλα με το update που προσθέτει μεταξύ άλλων και το multiplayer mode, η Epic Games προχώρησε σε μία γενναία μείωση της τιμής διάθεσης η οποία ορίστηκε για περιορισμένο χρονικό διάστημα στα 2,39€ (-50%).

Αναρτημένη εικόνα


Τα νέα χαρακτηριστικά του Infinity Blade Arena:

  • Enter the Arena: Challenge your friends to multiplayer matches online via Game Center!
  • Or play Survivor, and face off against a legion of Titans to see how far you can go!
  • New Holiday Helms! A new helm for every season, ready to be played and mastered!
  • Over two dozen new magic rings, swords, shields, and helmets! Collect and Master them all!
  • And More! New Achievements, more Leaderboards, and some new surprises!
Αν δεν έχετε ήδη αποκτήσει το Infinity Blade ίσως θα έπρεπε να το σκεφτείτε μιας και πρόκειται για μία πολύ καλή ευκαιρία.

Σημείωση: Πριν προχωρήσετε στην εγκατάσταση του update βεβαιωθείτε ότι το Infinity Blade δεν τρέχει στο background

Να υπενθυμίσουμε ότι το Infinity Blade είναι συμβατό με τα: iPhone 3GS, iPhone 4, iPod touch (3rd Generation) 16GB/32GB, iPod touch (4th generation), iPad, iPad 2 και δεν είναι συμβατό με τα: iPhone, iPhone 3G, iPod Touch 1st/2nd generation και iPod Touch 3rd generation 8GB.
Behind the Scenes...

#160   Gullwing

Gullwing

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Twitter:@gullwingx
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:Gullwingxtreme

Δημοσίευση 19/05/2011 - 10:21

"Επικες μαχες" Χαχαχα! :lol:

#161   tsapardas

tsapardas

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/05/2011 - 14:13

να κανω μια ερωτηση;;;;μονο το δικο κινητο ζεστενεται απο πισω η μπαταρια η γινεται και σε αλλους αυτο;;;
μονο σε αυτο το παιχνιδι το παθαινει...εχω 3gs

#162   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/05/2011 - 19:55

παντως οσοι απο σας εχετε jailbreak μπορειτε αρχικα να ανεβειτε level οσο παραπανω μπορειτε,εν συνεχεια με ifile (εχει βιντεο στο youtube) να πειραξετε τα λεφτα να αγορασετε ολα τα οπλα και να αναβαθμισετε ολα τα οπλα ωστε να φτασετε 60 level χαλαρα ομως....καλη συνεχεια ;)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες