Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ένα μεγάλο συγνώμη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
117 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:22

Καλημέρα παιδιά. Αισθάνομαι οτι πρέπει να πω σε όλους τους κολλημένους με τα mac ενα μεγάλο συγνώμη γιατί σας θεωρούσα ψυχοπαθείς. Ένα μεγαλο συγνώμη και στα άτομα που με προειδοποιούσαν οτι δεν υπάρχει γυρισμός και ενώ και 3 χρόνια το ένιωσα στο πετσι μου με το iphone δεν τους άκουσα και πήρα εχθές τον πρώτο μου imac:D Τώρα σας καταλαβαίνω απόλυτα γιατί έγινα ενας απο εσάς....Και θέλω να μοιραστώ μαζί σας ένα άσχημο παιχνίδι τις ζωής. Είμαι αναγκασμένος φεύγοντας απο το σπίτι και απο τον μαγικό κόσμο τον mac να πηγαίνω στην δουλειά που εκεί εχω windows:(
Παιδιά μπορεί να μην ξέρω τίποτα απο το λειτουργικό του mac αλλα μου φαίνονται όλα τόσο υπέροχα....Πείτε μου και εσείς τις εντυπώσεις σας απο την πρώτη σας επαφή με το λειτουργικό της apple

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:23

Bootcamp.

#3   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:25

Αφεονται σόι οι αμαρτίες τεκνον μου
Wellcome to the club
Χρήστης μιας μέρας κι εγω
Τι θα κάνω τωρα το vaio και το acer?
Κλαψ Κλαψ σνιφ σνιφ

#4   GadgetMaciac

GadgetMaciac

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:26

there's no turning back. οταν σκεφτομουν να παρω mac ελεγα νταξει, θα κανω bootcamp και θα εχω και windows στη χειροτερη. Τελικα... Ουτε να τα βλεπω τα windows. Σε 15 μερες προσαρμοστηκα πληρως και ειχα customarei το imac μου οπως ακριβως το ηθελα. Welcome to the MacFamily και με'γεια το μηχανημα σου.

Ps. περι δουλειας.. Μια απ τα ιδια... Σε λιγο καιρο θα ψαχτω για κανα φτηνο macbook pro..

#5   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:27

Καλώς όρισες στον όμορφο κόσμο της Apple.Καλή αρχή. :)

ezgif_com_crop_2.gif


#6   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:28

Καλημέρα παιδιά. Αισθάνομαι οτι πρέπει να πω σε όλους τους κολλημένους με τα mac ενα μεγάλο συγνώμη γιατί σας θεωρούσα ψυχοπαθείς. Ένα μεγαλο συγνώμη και στα άτομα που με προειδοποιούσαν οτι δεν υπάρχει γυρισμός και ενώ και 3 χρόνια το ένιωσα στο πετσι μου με το iphone δεν τους άκουσα και πήρα εχθές τον πρώτο μου imac:D Τώρα σας καταλαβαίνω απόλυτα γιατί έγινα ενας απο εσάς....Και θέλω να μοιραστώ μαζί σας ένα άσχημο παιχνίδι τις ζωής. Είμαι αναγκασμένος φεύγοντας απο το σπίτι και απο τον μαγικό κόσμο τον mac να πηγαίνω στην δουλειά που εκεί εχω windows:(
Παιδιά μπορεί να μην ξέρω τίποτα απο το λειτουργικό του mac αλλα μου φαίνονται όλα τόσο υπέροχα....Πείτε μου και εσείς τις εντυπώσεις σας απο την πρώτη σας επαφή με το λειτουργικό της apple

Απλο σφαιρατο ταχυτατο ανευ κολληματων λειτουργικο. θα μου πεις για τα windows αμα δεν ξερεις κατι δεν το βλεπεις στο google?το ιδιο ισχυει και στα μακ ψαχνεις και σιγα σιγα μαθαινεις. Εγω ζοριζομουν να φτιαξω cd ας ειναι καλα ο φιλος μου γουγλης που τον χτυπουσα και μου απαντουσε

#7   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:29

ας ειναι καλα ο φιλος μου γουγλης που τον χτυπουσα και μου απαντουσε


Βιτσιόζος μας βγήκε ο γουγλης :P :blink:

ezgif_com_crop_2.gif


#8   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:34

Φίλε μου εγώ έπιασα στα χέρια μου Mac το 2007. Έκτοτε δεν έχει μπεί ποτέ άλλο μηχάνημα στην ζωή μου. Ένιωσα λες και μπήκα σε έναν άλλο κόσμο.
Καλώς όρισες λοιπόν και από μένα στην μαγεία των Mac. :rolleyes:

#9   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:36

there's no turning back. οταν σκεφτομουν να παρω mac ελεγα νταξει, θα κανω bootcamp και θα εχω και windows στη χειροτερη. Τελικα... Ουτε να τα βλεπω τα windows. Σε 15 μερες προσαρμοστηκα πληρως και ειχα customarei το imac μου οπως ακριβως το ηθελα. Welcome to the MacFamily και με'γεια το μηχανημα σου.

Ps. περι δουλειας.. Μια απ τα ιδια... Σε λιγο καιρο θα ψαχτω για κανα φτηνο macbook pro..


To ίδιο και εγώ αλλά μετά απο λίγες ώρες χρήσεις το ξέχασα κιόλας αυτό το ενδεχόμενο και ας μην ξέρω ακομα τίποτα για το λειτουργικό! Κ όταν μου το είπε κάποιος απο εδώ μέσα τον πέρασα για παλαβό"Δεν βάζω windows σε mac το θεωρώ ιεροσυλία " γέλασα που να ήξερα!

Τελευταία επεξεργασία από: savvasko, 10/11/2010 - 10:44


#10   monoaekre

monoaekre

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:37

κ εγω εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με τον υπολογιστη της δουλειας...καλοριζικο το νεο μακ!

#11   giannis1010

giannis1010

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 10:45

Καλορίζικο το mac και καλώς ήρθες στον μαγικό κόσμο της apple

#12   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/11/2010 - 11:13

μην μου κανετε τετοια ρε παιδια πανω που λεω στον εαυτο μου οτι ΔΕΝ χρειαζομαι (ειδικα εν μεσω κρισης) Imac γιατι δεν ειμαι φωτογραφος,μουσικος,ανιματερ και γενικα καλλιτέχνης .. :blush:

προσπαθω να πειστω να μην αλλαξω απο pc..
:excl:

#13   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 11:15

μην μου κανετε τετοια ρε παιδια πανω που λεω στον εαυτο μου οτι ΔΕΝ χρειαζομαι (ειδικα εν μεσω κρισης) Imac γιατι δεν ειμαι φωτογραφος,μουσικος,ανιματερ και γενικα καλλιτέχνης .. :blush:

προσπαθω να πειστω να μην αλλαξω απο pc..
:excl:


Καιρό πάλευα με τον εαυτό μου...Τελικά έχασα αλλά στο τέλος βγήκα κερδισμένος εγώ

#14   morpheone1

morpheone1

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 11:18

και γω που εβαλα μπουτκαμπ τι καταλαβα?δεν το δουλευω καθολου.μακ για παντα :P

#15   amiga115

amiga115

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 11:27

Καλώς όρισες.. Στην πορεία θα βρεις πολλά άλλα πράγματα που θα σε ενθουσιάσουν. Δεν είναι τυχαίο που κάθε πρωί μπαίνω πρώτα στο macrumors και στο maclife και μετά σε άλλες ειδήσεις :rolleyes: :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες