Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone Car Holder


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/06/2009 - 18:41

Παιδιά πως το βρίσκεται το συγκεκριμένο car holder?

Με προβληματίζει ο φορτιστής... Θα είναι καλός ή θα κάνει κανένα μπουμ και θα μου διαλύσει και κινητό και αμάξι;!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   BHacker

BHacker

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2009 - 18:47

Αρκετά καλό, δεν νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα!

#3   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 20/06/2009 - 20:10

Εγώ πήρα αυτό μιας και έχω φορτιστή αυτοκινήτου αγορασμένο απο ebay και λειτουργεί μια χαρά!το περιμένω απο μέρα σε μέρα..είναι νομίζω ακριβώς ίδιο με το δικό σου.. Μην φοβάσαι για τπτ όλα μια χαρά δουλεύουν

#4   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 12:40

Δειτε και αυτο

http://satechi.com/S.../B001EVGVIE.htm

πολυ καλο, θα ελεγα το καλυτερο που κυκλοφορει, το εχω εδω και δυο βδομαδες και κανει πολυ καλη δουλεια, αντικαθιστα το bluetooth, μιλας  χωρις να εχεις το κινητο στο χερι και ακους τον συνομιλιτη απο τα ηχεια του αμαξιου σου, εχει φορτιστη και fm transmitter για τη μουσικη, βοηθαει και στο gps μιας και ακους τις οδηγειες απο τα ηχεια

#5   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/06/2009 - 12:59

δεν κάνει θόρυβο όταν δέχεσαι μια κλήση?Πάντως δεν είναι και φθηνό

#6   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 13:06

εννοεις αν ακουγονται παρασιτα οταν μιλαω στο τηλ.? οχι δεν εχω κανενα τετοιο προβλημα, αν βρεις μια συχνοτητα που δεν εκπεμπει κανεις αλλος σταθμος η εχει ασθενες σημα και βαλεις το transmitter εκει, θα εχεις καθαρο ηχο χωρις προβληματα. εγω μεσα στη θεσσαλονικη το εχω στο 107,9 και δεν εχω κανενα προβλημα. η τιμη του ειναι καπως υψηλη αλλα ειναι λογικο μιας και δεν υπαρχει κατι αναλογο απο αλλη εταιρεια, και εγω στην αρχη το σκεφτομουν λογω της τιμης αλλα δεν μπορεσα να βρω κατι καλυτερο και ετσι το πηρα, μεχρι στιγμης δεν ειχα προβλημα

#7   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 16:06

Ωραίο αυτό που λες αλλά λίγο ακριβό για τα γούστα μου :P Θέλουμε να πάμε και διακοπούλες το καλοκαίρι και η βενζίνη ανέβηκε πάλι :P

#8   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 17:08

και για μενα ηταν ακριβο αλλα μαζεψα σιγα σιγα και το πηρα, φοιτητης ειμαι δεν μου περισσευουν και πολλα, αλλα το χρειαζομουν και ετσι με κανενα καφε λιγοτερο και λιγη προσοχη στα εξοδα τα μαζεψα, απο εκει και περα ειναι θεμα του καθενος, τι πρωταιρεοτητες βαζει και που προτιμαει να ξοδεψει τα λευτα του

#9   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 17:21

Σαφώς δεν αντιλέγω. Και εγώ φοιτητής είμαι αλλά μαζεύω λεφτά για διακοπούλες τώρα, οπότε και με αυτό το φθηνό μια χαρά βολεύομαι. Άλλωστε δεν με ενδιαφέρει να το συνδέω με τα ηχεία του αυτοκινήτου, προς το παρόν... Θα δείξει στο μέλλον. Καλή η κουβέντα, πάω για διάβασμα :P

#10   kroumel

kroumel

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2009 - 17:25

Φίλε μου πως το συνδέεις με το ραδιοcd του αυτοκινήτου;

#11   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 23/06/2009 - 07:43

Ψάχνεις να βρείς μια κενή συχνότητα στο ραδιόφωνο,την βάζεισ και στην συσκευή του φίλου ακριβώς τη ίδια και η μουσική "μεταφέρετε".

Σαφώς δεν αντιλέγω. Και εγώ φοιτητής είμαι αλλά μαζεύω λεφτά για διακοπούλες τώρα, οπότε και με αυτό το φθηνό μια χαρά βολεύομαι. Άλλωστε δεν με ενδιαφέρει να το συνδέω με τα ηχεία του αυτοκινήτου, προς το παρόν... Θα δείξει στο μέλλον. Καλή η κουβέντα, πάω για διάβασμα :P


Και εγώ μια απο τα ίδια ρε παιδιά,γι'αυτο και πήρα τα πιο φθηνά, car holder και fm transmitter αλλά δεν μεταφέρεται ο ήχος όταν μιλάω με κάποιον στα ηχεία και παράγει εκείνη την ώρα ένα δυνατό βοητό λόγω των κυμάτων όπως επίσης και όταν χάνει το σήμα του το iphone..για την τιμούλα του βέβαια + το χειριστήριο  :P μια χαρά λεφτά  :)

#12   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/06/2009 - 09:18

Το transmitter νομιζω πρεπει να συνδεεται και απο τα ακοθστικα και απο την αλλη υποδοχη του κινητου (usb) για να το χρησιμοποιησεις για τηλεφωνα, το δικο μου ετσι δουλευει, με το ενα μονο δεν κανει μπορω να ακουω μονο μουσικη




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες