Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

LED Machines v3.0 - Δωρεάν τις 3 πρώτες μέρες!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
124 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/12/2010 - 13:52

Αναρτημένη εικόνα

Επίσημο Site


(Το site θα είναι ενημερωμένο με την νέα έκδοση απο 12/12)

Τις πρώτες 3 μέρες από την ημέρα έγκρισης θα δίνω το πρόγραμμα δωρεάν. Με το που εγκριθεί θα σας ενημερώσω με μήνυμα σε αυτό το thread, οπότε, κάνετε subscribe για να ενημερωθείτε έγκαιρα για το aproval και να μπορέσετε στα σίγουρα να κατεβάσετε το πρόγραμμα δωρεάν.

Ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη και τα καλά σας λόγια.

Main features:
Ultra fast LED flashlight with Variable clap sensitivity
Clap alarm that turns on LED in normal or Strobe mode - Wake up with a song from your music collection
Intuitive snooze control
Multiple speed LED Morse coder
LED compass
Advanced touch Strobe control
Realistic Weather Conditions
Customisable: Backgrounds, Flashlight Buttons, Clock color
Full access on how long the app will stay active.
Smooth animations


Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: ironsienna, 06/12/2010 - 13:53


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/12/2010 - 17:07

Η νέα έκδοση εγκρίθηκε και την δείνω δωρεαν μέχρι 20 Δεκέμβρη. Έκανα submit σημερα ακομα νεα αναβαθμηση, την 3.1 με performance tweaks, κανα δυο bug fixes, smoother animations και αναβαθμισμενο front light με πολλαπλα χρώματα και strobe. Η εφαρμογή έχει γίνει featured στα new and noteworthy διαφόρων iTunes stores ανα την υφήλιο.

Τελευταία επεξεργασία από: ironsienna, 16/12/2010 - 17:12


#3   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/12/2010 - 18:07

Καλά η εφαρμογή δεν παίζεται.
Καταπληκτική δουλειά.

#4   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2010 - 04:55

Καλά η εφαρμογή δεν παίζεται.
Καταπληκτική δουλειά.


Ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια! Ήδη έχω ανεβάσει για approval στο iTunes Store την έκδοση 3.1 :)

Nα μερικά screenshots απο το front screen light της έκδοσης 3.1. Το φως δεν προβάλλει συρταρωτά απο το κάτω μέρος αλλα το torch screen κοβεται στα δύο και το αποκαλύπτει απο κάτω.
Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα

#5   gavroulis

gavroulis

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2010 - 09:55

φιλε δημητρη μπραβο και παλη μπραβο σου τρομερη δουλεια !!!!
καταπληκτικο apps

#6   drpantelisk

drpantelisk

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 19/12/2010 - 10:47

Η νέα έκδοση εγκρίθηκε και την δείνω δωρεαν μέχρι 20 Δεκέμβρη. Έκανα submit σημερα ακομα νεα αναβαθμηση, την 3.1 με performance tweaks, κανα δυο bug fixes, smoother animations και αναβαθμισμενο front light με πολλαπλα χρώματα και strobe. Η εφαρμογή έχει γίνει featured στα new and noteworthy διαφόρων iTunes stores ανα την υφήλιο.

Συγχαρητήρια φίλε!
Εγώ γιατί δεν μπορώ να την βρω στο Greek AppStore?

#7   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 19/12/2010 - 10:50

Τα μορς μπορουν να επαναλαμβανονται απ απειρον?
Και να κραταει τουλαχιστον το τελευταιο κειμενο που εγραψα?
Ευχαριστω και μπραβο, εχεις γουστο γενικως στο interface.

Α και κατι τελευταιο, το on/off του φακου να μενει ως εχει απο
το τελευταιο state.

#8   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 19/12/2010 - 10:52

Καλημέρα και συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου.
Την κατέβασα από το Greek App Store.

Να σε ρωτήσω όμως, γιατί δεν δίνεις και την δυνατότητα της ελληνικής γλώσσας ? Για ελληνική εφαρμογή ομολογουμένως είναι κάτι που δεν μου άρεσε.

#9   xristos77

xristos77

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 19/12/2010 - 11:06

Καλημερα, φαινεται πολυ καλη σε ευχαριστουμε!!
Θα συμφωνησω κ εγω οτι αφου ειναι και στο ελληνικο itunes θα την προτιμουσα στα ελληνικα(τουλαχιστον για οσους την κατεβαζουν απο εκει) αλλα δεν γνωριζω αν αυτο ειναι εφικτο.

Και παλι μπραβο σου!!!

#10   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2010 - 11:53

Σας ευχαριστώ όλους θερμά για να καλά σας λόγια!!!

@drpantelisk: Το πρόγραμμα υπάρχει στο ελληνικό iTunes store, απλά κάνε search για LED Machines.

@arkoudi & @xritos77: Παιδιά, πραγματικά δεν ήξερα ότι μπορώ να έχω πολλαπλές γλώσσες στην περιγραφή του iTunes store. Εννοείται ότι θα κοιτάξω να το κάνω ελληνικά σήμερα κιόλας. Όσον αφορά την γλώσσα στην ίδια την εφαρμογή, επειδή είναι γενικής χρήσης και όχι κάτι σχετικά με τον ελληνικό χώρο, το άφησα αγγλικά. Στην έκδοση 3.2 Θα βάλω αναλυτικές οδηγίες, σε αγγλικά και σε ελληνικά :)

@Myselff: Σε ευχαριστώ για τις προτάσεις σου. Θα προσπαθήσω να τις υλοποιήσω στην έκδοση 3.2. Εάν αντιμετωπίζεις προβλήματα με το φως να σβήνει μόνο του σαν πρώτο βήμα δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την επιλογή "Flip activated LED" από τις ρυθμίσεις του προγράμματος.

Ευχαριστώ ξανά όλους σας για τα ενθαρρυντικά σχόλιά σας. Ότι πρόβλημα έχετε με το app, να μου το αναφέρετε και θα κάνω ότι μπορώ να το διορθώσω. Γνωρίζω δυο bugs που μπορούν να κρασαρουν την εφαρμογή, τα οποία έχω διορθώσει στην έκδοση 3.1 που περιμένει έγκριση απο Apple. Επίσης η επόμενη έκδοση έχει βελτιωθεί σημαντικά σε ταχύτητα και τα animations ειναι πολυ ποιο ομαλά.

Τελευταία επεξεργασία από: ironsienna, 20/12/2010 - 11:57


#11   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 20/12/2010 - 12:15

φενεται αρκετα καλο θα ελεγα. αλλα δεν ειναι free οπως λες ποιο πανω!!!

#12   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2010 - 12:35

φενεται αρκετα καλο θα ελεγα. αλλα δεν ειναι free οπως λες ποιο πανω!!!


Φίλε Σάκη, το πρόγραμμα ήταν free για τις 3 πρωτες μέρες της κυκλοφορίας του update. Από σήμερα είναι ενάμισι ευρώ. Δεν μπορείς να δεινεις μια εφαρμογή σαν κι αυτή free για πάντα. Έχω αφιερώσει 5 μήνες στο να την φτιάξω, ξυπνάω κάθε μέρα από τις 4 το πρωί προκειμένου να εργαστώ πάνω σ αυτή, και παίρνει πανω απο 8ωρο κάθε μέρα. Για το κάθε τι μικρό και ασήμαντο μέσα στην εφαρμογή έχουν ξοδευτεί σελίδες τετραδίων με σχεδιαγράμματα και αναλύσεις. Μονο και μόνο το animation για τα alarms μου πήρε 4 μέρες για να το φτιάξω (γραφικά και code). Μπορεί να έχει μερικά ψιλοbugs απο εδώ και απο εκει που θα διορθωθούν με μελλοντικά updates, σαν σύνολο πάντως πιστεύω οτι αξιζει να δώσει κάποιος ενάμισι ευρώ να την αγοράσει.

Αλλα επειδή μου παραπονέθηκες, θα κοιτάξω να σου στειλω με pm promo code να την κατεβάσεις δωρεάν. Και οποιος αλλος μου γραψει εδω και μου ζητήσει promo για σημερα, θα του το στείλω να την κατεβάσει δωρεαν.

#13   gbour65

gbour65

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2010 - 12:42

Αν μπορείς αγαπητέ ironsienna στείλε και σε μένα ένα promo coce.Σε ευχαριστώ.Καλές γιορτές

#14   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 20/12/2010 - 12:43

Φίλε Σάκη, το πρόγραμμα ήταν free για τις 3 πρωτες μέρες της κυκλοφορίας του update. Από σήμερα είναι ενάμισι ευρώ. Δεν μπορείς να δεινεις μια εφαρμογή σαν κι αυτή free για πάντα. Έχω αφιερώσει 5 μήνες στο να την φτιάξω, ξυπνάω κάθε μέρα από τις 4 το πρωί προκειμένου να εργαστώ πάνω σ αυτή, και παίρνει πανω απο 8ωρο κάθε μέρα. Για το κάθε τι μικρό και ασήμαντο μέσα στην εφαρμογή έχουν ξοδευτεί σελίδες τετραδίων με σχεδιαγράμματα και αναλύσεις. Μονο και μόνο το animation για τα alarms μου πήρε 4 μέρες για να το φτιάξω (γραφικά και code). Μπορεί να έχει μερικά ψιλοbugs απο εδώ και απο εκει που θα διορθωθούν με μελλοντικά updates, σαν σύνολο πάντως πιστεύω οτι αξιζει να δώσει κάποιος ενάμισι ευρώ να την αγοράσει.

Αλλα επειδή μου παραπονέθηκες, θα κοιτάξω να σου στειλω με pm promo code να την κατεβάσεις δωρεάν. Και οποιος αλλος μου γραψει εδω και μου ζητήσει promo για σημερα, θα του το στείλω να την κατεβάσει δωρεαν.



φιλε μου, δικο μου το λαθος τοτε. δεν ειχα δει οτι ηταν πρην 3 μερες ανεβασμενο :(

παντος απο μια ματια που ειδα ειναι φανταστικη και πυστευω οτι αξιζει να την αγορασουμε επειδη εισαι ενας απο μας :)

keep walking my friend και χρονια πολλα σε ολους με υγεια πανω απο ολα

#15   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2010 - 12:55

Αν μπορείς αγαπητέ ironsienna στείλε και σε μένα ένα promo coce.Σε ευχαριστώ.Καλές γιορτές


Μόλις σου έστειλα ενα :) Καλες γιορτές και σ εσένα, και σε όλους τους φίλους εδω.

BTW, επειδή είναι λίγο tricky να βάλετε το promo, εδώ θα βρείτε οδηγείες στο πως να το χρησιμοποιήσετε:
http://bjango.com/help/promocodes/

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες