Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPod Dock - τη βοήθειά σας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   caza

caza

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/06/2009 - 09:36

γεια σας παιδια θα ηθελα να παρω ενα ipod dock αλλα σε λογικη τιμη...
ειδα περιπου τι τιμες παιζουν κ επαθα πλακα!!!δε λεω πρεπει να εχουν εξαιρετικο ηχο
αλλα με 300-400 ευρω αγοραζω για το σπιτι καλο κ δυνατο ηχειο...οποτε θα ηθελα αν εχετε κ εσεις
κατι οικονομικο κ μεσα λογικα πλαισια(για τη τιμη του εννοω)καλο να μου προτεινετε...
thnx προκαταβολικα!!! ;D ;D ;D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   epaminos

epaminos

    iPH Contributor

  • 1.546 μηνύματα
  • Twitter:@epaminos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:epaminos

Δημοσίευση 22/06/2009 - 09:43

Mπορείς να κάνεις αυτο που έκανα εγώ!

Να πάρεις το apple universal dock που έχει και remote control (τηλεχειριστήριο) και με ένα καλώδιο tv-out (είτε composite είτε component) να το συνδέσεις στην τηλεόραση και έτσι θα έχεις και τα βίντεό σου, και τη μουσική και τις φωτό σου στην τηλεόραση!

Και άμα θέλεις θα βλέπεις και τα παιχνίδια και τις εφαρμογές σου σε μεγαλύτερη διάσταση! ;)

Συνολικό κόστος των δύο γύρω στα 80 €...

#3   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 26/06/2009 - 13:17

Στο Fnac εχει 2 Dock, ενα Gear 4 και ενα Logitech, τα οποια εχουν εξαιρετικο ηχο και τα 2, ρολοι ξυπνητηρι κτλπ. Και τα 2 ειναι πολυ καλης ποιοτητας, και ιδιεταιρα "ομορφα". Το Logitech κανει 79 ευρα και το Gear 4 80. Προσωπικα θα παρω αυτο της Gear 4 γιατι εχει κουμπια αφης και ειναι πιο ωραιο, και ειναι και αφιερομενη εταιρια σε Apple προιοντα. Το Logitech εχει ενα wheel που μου φανηκε ευαισθητο.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες