Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

invisibleSHIELD


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
167 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 28/10/2009 - 19:07

Φιλε panosa3 εχω αγορασει απο εσας 5 invisible shield.Mπορω να πω,και το εγραψα και στο forum,οτι εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο το e-galaxy,και τη ζελατινη.Πραγματικα ειστε εξυπηρετικοτατοι.Εχω την παλια ομως και ειναι καπως σαγρε οπως εγραψες παραπανω.Τι πρεπει να κανω για να τη αλλαξουμε?Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2009 - 21:04

Αυτό που έχω εγώ είναι το παλιό;

Συνημμένο αρχείο  IMG_0366.JPG   1,07MB   7 λήψεις

#168   panosa3

panosa3

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/10/2009 - 17:19

Φιλε panosa3 εχω αγορασει απο εσας 5 invisible shield.Mπορω να πω,και το εγραψα και στο forum,οτι εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο το e-galaxy,και τη ζελατινη.Πραγματικα ειστε εξυπηρετικοτατοι.Εχω την παλια ομως και ειναι καπως σαγρε οπως εγραψες παραπανω.Τι πρεπει να κανω για να τη αλλαξουμε?Ευχαριστω εκ των προτερων.


Καλησπέρα και σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, όπως γράφω και σε προηγούμενα posts, η διαδικασία αλλαγής είναι απλή, την στέλνεις πίσω μαζί με τα έξοδα μεταφοράς και εμείς σου στέλνουμε την καινούργια.

@kitkat: Ναι είναι η προηγούμενη (σαν συσκευασία) αλλά πολύ πιθανόν η μεμβράνη που σου είχε μέσα να είναι η νέα πιο λεία εάν την έχεις πάρει από τον Αύγουστο και μετά (επειδή έχει το αυτοκολλητάκι " Also fits on 3GS"). Απλά από μέσα Σεπτέμβρη άλλαξαν και τις συσκευασίες.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες