Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Last Minute Free Apps


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
201 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   nikosjc

nikosjc

    iPH Member

  • 254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/12/2010 - 18:42

Καλά δεν ντρέπεστε λιγάκι Χριστουγεννιάτικα? Ένας άνθρωπος βρέθηκε να κάνει μια κίνηση που δεν νομίζω να την έχει κάνει κανένας άλλος μέχρι τώρα και ψάχνετε να βρείτε κάτι κακό? Εγώ αυτό το ονομάζω ΖΗΛΙΑ! Δεν με νοιάζει αν το κάνει για να ανεβάσει τη φήμη του, αν το κάνει γιατί θέλει να του λένε ευχαριστώ, γιατί θέλει να ασχολούνται όλοι μαζί του ή ότι άλλο προσπαθήσατε να του προσάψετε. Όλοι μας δεν τα θέλουμε αυτά? Το θέμα είναι ότι ΤΟ ΕΚΑΝΕ! Ποιος από τους υπόλοιπους βγήκε να χαρίσει κάτι από την τσέπη του? Και δεν με νοιάζει αν το ποσό είναι 10,20 ή 50Ε, ούτε είναι μαγκιά κάποιος να χαρίσει navigon (εξυπνάδες!). Η κίνηση μετράει η οποία ΝΑΙ σε κάποιους μπορεί να φανεί χρήσιμη! Δεν πήραν όλοι το iphone 800E! Με 250Ε βρίσκεις μεταχειρισμένο. Ούτε το ότι κάποιος έδωσε 400-600Ε για να πάρει ένα κινητό σημαίνει ότι μπορεί να αγοράζει αβέρτα εφαρμογές (οποιουδήποτε κόστους) και κυρίως δεν το έχουν όλοι jb να το παίζουν άνετοι! Αλλιώς δεν θα έπρεπε να διαμαρτυρόμαστε για "ακριβές εφαρμογές" όταν κάνουν... 2,99Ε ή 3,99Εμ κλπ!

Εγώ φίλε teopless μπήκα και είδα το post σου από τις πρώτες 5-6 απαντήσεις, ΔΕΝ θέλησα να πάρω εφαρμογή (για να μη νομίζεται ότι τα λέω γιατί έχω κάποιο όφελος) γιατί δεν είχα κάποια τέτοια ανάγκη, και το μόνο που έχω να σου πω είναι ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/12/2010 - 18:45

Και εγω το Angry birds Christmas


thanks

#183   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 26/12/2010 - 18:46

Ότι κάποιος έκανε μια κίνηση προσφοράς χωρίς αντάλλαγμα αυτό τον τιμά, από κει και πέρα γιατί ψάχνουμε να δούμε τον λόγο δεν το καταλαβαίνω ,μήπως είναι η παρακμή της κοινωνίας μας που μας κάνη να κατακρίνουμε κάθε τέτοια κίνηση μιας και έχουμε μάθη σαν έλληνες στην αρπαχτεί( βάζω και τον εαυτό μου μέσα ) και φυσικά είχαμε να πληρώσουμε όλη την εφαρμογή που θέλαμε, αλά αν δεν συμμετείχε κανένας δεν θα γινόταν όλο αυτό το παιχνίδι, ευχαριστω πάντως φιλέ μου

Παρακμη της κοινωνιας μας ειναι οτι δεν θελουμε να πληρωσουμε για κατι που αναφισβητητα μπορουμε
και περιμενουμε μεχρι θανατου καποιος να μας το δωσει ΤΣΑΜΠΑ.

Και στο κατω κατω αν θελει καποιος κατι ας το βρει με αλλους τροπους και αν του κανει και μπορει
το αγοραζει.

Τι να πω τωρα που για λογους υγειας (οπως ειπε) καποιος θελει μια εφαρμογη που λεγετε farmakeia και περιμενει να
την τσαμπα.

Αυτα και αλλα ειναι παρακμη.

Σημ Και δε μιλαμε για εφαρμογες οπως το navigon που κοστιζουν 30 και βαλε ευρα!

#184   DaKnOb

DaKnOb

    iPH Contributor

  • 1.336 μηνύματα
  • Twitter:@DaKnObCS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:DaKnObCS

Δημοσίευση 26/12/2010 - 18:49

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Δεν μπορείτε πια να ζητήσετε άλλο εφαρμογές, γιατί ο αριθμός των 50 συμμετοχών συμπληρώθηκε!

#185   sitelem2

sitelem2

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/12/2010 - 19:56

Παρακμη της κοινωνιας μας ειναι οτι δεν θελουμε να πληρωσουμε για κατι που αναφισβητητα μπορουμε
και περιμενουμε μεχρι θανατου καποιος να μας το δωσει ΤΣΑΜΠΑ.

Και στο κατω κατω αν θελει καποιος κατι ας το βρει με αλλους τροπους και αν του κανει και μπορει
το αγοραζει.

Τι να πω τωρα που για λογους υγειας (οπως ειπε) καποιος θελει μια εφαρμογη που λεγετε farmakeia και περιμενει να
την τσαμπα.

Αυτα και αλλα ειναι παρακμη.

Σημ Και δε μιλαμε για εφαρμογες οπως το navigon που κοστιζουν 30 και βαλε ευρα!

Δεν περιμένουμε μέχρι θανάτου να μας το δώσει κάποιος τσάμπα αν θέλουμε το παίρνουμε έτσι και αλλιώς με νόμιμο η τον γνωστό σε όλους τρόπο και μην κρυβόμαστε όλη έχουμε τον τρόπο μας απ εκεί και πέρα για να γίνει το παιχνίδι συμμετάσχουμε

#186   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 26/12/2010 - 21:47

δυστυχώς φιλε μου teopless στην ελλαδα οτι και να κανεις μ......κα θα σε πούνε .Καλο κανεις μ......ας εισαι κακο κανεις παλι το ιδιο .Να σαι καλα και παντα τετοια .Ευχαριστουμε και χρονια πολλα :)

#187   userX

userX

    iPH Member

  • 245 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:teopless

Δημοσίευση 26/12/2010 - 23:09

δυστυχώς φιλε μου teopless στην ελλαδα οτι και να κανεις μ......κα θα σε πούνε .Καλο κανεις μ......ας εισαι κακο κανεις παλι το ιδιο .Να σαι καλα και παντα τετοια .Ευχαριστουμε και χρονια πολλα :)

Πραγματικά δε με νοιάζει καθόλου πως θα με κρίνουν.Όσο είμαι ευτυχισμένος με τον εαυτό μου δε θα δεχτώ αρνητική κριτική χωρίς επιχειρήματα.

#188   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 27/12/2010 - 00:30

Τι να πω τωρα που για λογους υγειας (οπως ειπε) καποιος θελει μια εφαρμογη που λεγετε farmakeia και περιμενει να
την τσαμπα.

Το ότι είμαι φίλε μου 17χρονών και δεν έχω πιστωτική σου λέει κάτι?Και ναι, η εφαρμογή μου ΕΙΝΑΙ χρήσιμη γιατί έχω χρόνια ασθένεια.Συγγνώμη κιόλας ε!

Και αν εσύ είσαι άνετος και μπορείς να έχεις όποια εφαρμογή γουστάρεις μαγκιά σου και χαρά σου.Εγώ ΔΕΝ έχω και αυτό δεν μπορείς να το κατακρίνεις με κανένα τρόπο.

Τελευταία επεξεργασία από: SuperNatural, 27/12/2010 - 00:33


#189   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 27/12/2010 - 02:33

Εγώ πάντως θα ήθελα να μιλήσω για τον εαυτό μου ότι δεν είπα κάτι με άσχημο τρόπο. Καθαρά από περιέργεια... Αν έγινα πολυ αδιάκριτος sorry. Αλλά προς θεού δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν. Παρ ολα αυτα θα θελα και εγω να πω μπράβο.. και δε νομίζω κάποιος να είπε κάτι άσχημο για τον φίλου που είχε την ιδέα. Όσο να ναι το να κάνεις ένα δώρο σε κάποιον άγνωστο χωρίς καν να ξέρεις την οικονομική του κατάσταση είναι λίγο περίεργο. :)

#190   YesorNo

YesorNo

    iPH Member

  • 263 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/12/2010 - 02:37

:blush:

Τελευταία επεξεργασία από: YesorNo, 27/12/2010 - 02:42


#191   ChristosIP4

ChristosIP4

    iPH Enthousiast

  • 406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:ChristosIP4

Δημοσίευση 27/12/2010 - 04:24

Είστε θεούληδες! Πήγε ο άνθρωπος να κάνει ένα καλό και έχετε λιώσει στα posts... Είναι μικρογραφία της κοινωνίας το φόρουμ τελικά! Θλιβερό... Καλές γιορτές σε όλους!

#192   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 27/12/2010 - 07:55

μονο στο ελλα-δισταν γινονται αυτα! ΕΛΕΟΣ βρε παιδια ΕΛΕΟΣ....

#193   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 27/12/2010 - 08:31

Εγώ πάντως θα ήθελα να μιλήσω για τον εαυτό μου ότι δεν είπα κάτι με άσχημο τρόπο. Καθαρά από περιέργεια... Αν έγινα πολυ αδιάκριτος sorry. Αλλά προς θεού δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν. Παρ ολα αυτα θα θελα και εγω να πω μπράβο.. και δε νομίζω κάποιος να είπε κάτι άσχημο για τον φίλου που είχε την ιδέα. Όσο να ναι το να κάνεις ένα δώρο σε κάποιον άγνωστο χωρίς καν να ξέρεις την οικονομική του κατάσταση είναι λίγο περίεργο. :)

Σε λιγο θα πουνε οτι επειδη εμεις (εγω) δεν πηραμε τα λεμε απο την ζηλια μας!!!

Και θελω (νοιωθω την αναγκη να το ξαναπω) οτι δεν μου προκαλει εντυπωση ο ανθρωπος
που το κανει, σιγουρα εχει τους λογους του... οποιοι και αν ειναι αυτοι.

Εντυπωση μου προκαλουν ΟΛΟΙ οι υπολοιποι που κλαιγονται οτι δεν εχουν μια για
να αγορασουν κατι που κανει 0.79 ευρω.

Εγω παντως αν ηθελα να το κανω θα επικοινωνουσα με το φορουμ και θα ελεγα οτι θελω
ανωνυμα μεσω του φορουν να κανουν το ταδε. Αν το δεχοντουσαν θα εβγαινε ανακοινωση
σχετικη και μετα ποιος θα ελεγε το παραμικρο? ε?

#194   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 27/12/2010 - 12:38

Σε λιγο θα πουνε οτι επειδη εμεις (εγω) δεν πηραμε τα λεμε απο την ζηλια μας!!!

Και θελω (νοιωθω την αναγκη να το ξαναπω) οτι δεν μου προκαλει εντυπωση ο ανθρωπος
που το κανει, σιγουρα εχει τους λογους του... οποιοι και αν ειναι αυτοι.

Εντυπωση μου προκαλουν ΟΛΟΙ οι υπολοιποι που κλαιγονται οτι δεν εχουν μια για
να αγορασουν κατι που κανει 0.79 ευρω.

Εγω παντως αν ηθελα να το κανω θα επικοινωνουσα με το φορουμ και θα ελεγα οτι θελω
ανωνυμα μεσω του φορουν να κανουν το ταδε. Αν το δεχοντουσαν θα εβγαινε ανακοινωση
σχετικη και μετα ποιος θα ελεγε το παραμικρο? ε?


Αυτό που λες πράγματι ισχύει στο τέλος ..
Εγώ πάντως προσωπικά πήρα εφαρμογή (αν υποννοείς κάτι) δεν λέω κάτι από ζήλια :)

#195   Kapchris

Kapchris

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Kapchris

Δημοσίευση 27/12/2010 - 12:45

θελω το Mls Destinator!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες