Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Γιατί με λες Gadgetakia;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
85 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:33

αυτα φιλε τα εχεις η περασαν απο τα χερια σου ??γιατι αν τα χεις πρεπει να ειναι περισοτερα απο οσα εχει τωρα ο στηβ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   panosss23

panosss23

    iPH Enthousiast

  • 498 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:36

τι λες ρε φιλε που νρκωτικο ειναι αυτο που λες?
δηλαδη ναρκωτικα περνουν αυτοι που περνουν τυροπιτα για να παρουν κατι???οχι φιλε μου
εγω ειπα το ναρκωτικο οσο αναφορα την εξαρτηση και τιποτα αλλο
ακομα και αυτο ειναι εξαρτηση. ξερεις στον αλκοολισμο υπαρχει το πιο απλο αλλα πιο αποτελεσματικο τεστ να μαθεις αν εισαι αλκοολικος και εθισμενος στο ποτο. απλα δοκιμασε για 3 μηνες να μη πιεις.τα αποτελεσματα θα σου πουν την αληθεια

το ιδιο ισχυει και εδω.



το ιδιο πραμα λεμε μαν,

#33   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:42

το ιδιο πραμα λεμε μαν,

οχι ρε φιλαρακι δε λεμε το ιδιο γιατι το θεμα δεν ειναι μονο επιβιωσης
εγω για παραδειγμα δεν ειμαι πλουσιος αλλα εχω μια ανεση να μπορω να παρω καποια απο τα τελευταια μοντελα
αλλα δε τα περνω γιατι δεν εχω την εξαρτηση αυτη
εχω ενα iphone4 οπου το πηρα μετα πο χρηση 2 χρονων του 3g
ενα samsung galaxy s το οποιο υο πηρα τσαμπα απο εταιρικο συμβολαιο
ενα ipad το μικροτερο το οποιο το πηρα για να διαβαζει η γυναικα μου καποια περιοδικα και βιβλια αριχτεκτονικης τα οποια ειναι πανακριβα να τα αγορασεις και να σου ερθουν απο το εξωτερικο και μετα για να βλεπω και καμοια ταινιουλα μιας και ταξιδευω και πολλες φορες δεν ειμαι εγω ο οδηγος

θελω να πω οτι και γω δε τη βγαζω με νοκια 3310 αλλα ειναι διαφορετικο απο το να εχεις ipod for music ,ipad for surfing,iphone for gaming και μπλα μπλα μπλα

#34   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:45

δεν εχω εξαρτηση απο τιποτα
δεν ειμαι gadgetman θα παρω μονο οτι μου χρειαζεται καθως δεν ειμαι καταναλωτικο ζωο οτι μου πλασαρουν να το αγοραζω και μπορω να ολογησω οτι ειχα 5,6 κινητα σε ολη μου τη ζωη, ηλεκτρονικα δεν πολυπαιζω και περυσι αγορασα ενα macbook pro και φετος ενα iphone 4.δεν χρειαζομαι τιποτα παραπανω και δεν ειμαι υποδουλος των τετραγωνων,ορθογωνιων συσκευων,ειμαι ελευθερος.καλο βραδυ


ειχα και ενα touch 1g το οποιο το χρησιμοποιησα 3 φορες στα 2 χρονια και φυσικα το πουλησα γιατι μου ηταν αχρηστο

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 29/12/2010 - 01:48


#35   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:49

δεν εχω εξαρτηση απο τιποτα
δεν ειμαι gadgetman θα παρω μονο οτι μου χρειαζεται καθως δεν ειμαι καταναλωτικο ζωο οτι μου πλασαρουν να το αγοραζω και μπορω να ολογησω οτι ειχα 5,6 κινητα σε ολη μου τη ζωη, ηλεκτρονικα δεν πολυπαιζω και περυσι αγορασα ενα macbook pro και φετος ενα iphone 4.δεν χρειαζομαι τιποτα παραπανω και δεν ειμαι υποδουλος των τετραγωνων,ορθογωνιων συσκευων,ειμαι ελευθερος.καλο βραδυ

+1000

ετσι φιλε
το μοναδικο που μπορω να βγαλω το καπελο στον θειο στηβ ειναι αυτο το μαρκετινγκ και η ''στρατολογηση'' funboys
σαφως και αλλα πραματα θετικα αλλα αυτο ειναι το δυνατο του χαρτι

#36   BAUHAUS

BAUHAUS

    iPH Addict

  • 822 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:BAUHAUSCK

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:49

Φίλε Εσύ κανονικό μουσείο της Apple μπορείς να ανοίξεις :lol: :lol: :lol:

Ναι όλα αυτα τα έχω μαζέψει μαζει με τον πατέρα μου Απο το 93 περίπου και κάτι πιο παλιά όπως το LC και το SE τα έχω αγοράσει μεταχειρισμένα επειδή λατρευω την apple. Ναι είναι αρκετά αλλα τα περισσότερα mac τα έχω για την δουλειά δεν είναι για να παίζω. ;) Και νε όλα τα έχω κρατήσει διότι έχω αγοράσει Απο την apple ποτε δεν το πούλησα για συλλεκτικους λόγους.

Τελευταία επεξεργασία από: BAUHAUS, 29/12/2010 - 01:52


#37   panosss23

panosss23

    iPH Enthousiast

  • 498 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:52

συνεχιζω να +φωνω μαζι σου κ να σου πω αλλη μια φορα οτι λεμε το ιδιο πραμα,
αν παλι διαφωνεις ισως διαβασε καλα οτι εγραψα γιατι δεν σε πιανω που βλεπεις να ερχομαι σε αντιπαραθεση με τα λεγομενα σου,

#38   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:56

Ναι όλα αυτα τα έχω μαζέψει μαζει με τον πατέρα μου Απο το 93 περίπου και κάτι πιο παλιά όπως το LC και το SE τα έχω αγοράσει μεταχειρισμένα επειδή λατρευω την apple. Ναι είναι αρκετά αλλα τα περισσότερα mac τα έχω για την δουλειά δεν είναι για να παίζω.

Πολύ καλή η κίνηση να αγοράσεις παλιά apple Μηχανήματα , γιατί έχουν και συλλεκτικότητα . Που ξέρεις μπορεί σε μερικά χρόνια αν τα συντηρήσεις καλά, να έχουν αρκετά καλή αξία. Και εγώ σκέφτομαι καμιά φορά να πάρω καμία παλιά Amiga που την είχα και απωθημένο

#39   panosss23

panosss23

    iPH Enthousiast

  • 498 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/12/2010 - 01:59

δεν εχω εξαρτηση απο τιποτα
δεν ειμαι gadgetman θα παρω μονο οτι μου χρειαζεται καθως δεν ειμαι καταναλωτικο ζωο οτι μου πλασαρουν να το αγοραζω και μπορω να ολογησω οτι ειχα 5,6 κινητα σε ολη μου τη ζωη, ηλεκτρονικα δεν πολυπαιζω και περυσι αγορασα ενα macbook pro και φετος ενα iphone 4.δεν χρειαζομαι τιποτα παραπανω και δεν ειμαι υποδουλος των τετραγωνων,ορθογωνιων συσκευων,ειμαι ελευθερος.καλο βραδυ


εσυ φιλε μπορει να τα χαλας καπου αλλου,πρεπει να καταλαβεις οτι ο καθενας κανει οτι τον ευχαριστει ειτε τα χαλαει σε κηνιτα ειτε σε αμαξια ειτε σε ρολογια η που οπουδιποτε εκεινος χαιρεται.
παν μετρον αριστον,

#40   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/12/2010 - 02:04

εσυ φιλε μπορει να τα χαλας καπου αλλου,πρεπει να καταλαβεις οτι ο καθενας κανει οτι τον ευχαριστει ειτε τα χαλαει σε κηνιτα ειτε σε αμαξια ειτε σε ρολογια η που οπουδιποτε εκεινος χαιρεται.
παν μετρον αριστον,

ρε φιλαρακι λες οτι ο καθενας τα χαλαει οπου θελει και μετα λες παν μετρον αριστον

θεωρω οτι αυτη ειναι η ουσια ,το μετρο που πρεπει να εχουμε
στα αντιστοιχα φορουμ με αμαξια η με ρολογια η με κινητα τα ιδια θα λενε πιστεψε με
εγω κατακρινω οχι αυτον που εχει ενα τσουρμο συσκευες αλλα και αυτον που εχει 20 ρολογια και αλλαζει κινητο καθε 6 μηνες
το να εισαι ομως σε μια φαση να λες αντε ποτε θα ρθει αντε ποτε θα ερθει το αλλο
εχω παρει το ipad εδω και 1 μηνα σχεδον και κατι φιλοι που το ειδαν και το συζητησαμε με πικαραν οτι και καλα βλακια εκανες αφου τωρα θα βγει το και θα εχει μαλλον αυτο και το αλλο και εκεινο

και ο αλκοολικος θα σου πει οτι ενταξει μωρε οποτε θελω το σταματαω
ετσι και εσυ (τυχαι λεω εσυ)θα μου πεις οτι ενταξει μωρε μπορω να ζησω και με ενα απλο τηλεφωνακι

εγω πιστευω οτι μεγαλο μερος του φορουμ εδω μεσα θα ηταν πολυ δυστυχισμενο αν τους επεβελαν με ενα τροπο να ζησουν χωρις συσκευη apple

#41   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/12/2010 - 02:08

Δεν ειμαι υποδουλος των τετραγωνων,ορθογωνιων συσκευων,ειμαι ελευθερος.καλο βραδυ

Man, απλά ΕΓΡΑΨΕΣ και μας στέλνεις... αδιάβαστους ;)

Απο την apple ποτε δεν το πούλησα για συλλεκτικους λόγους.

Φίλε BAUHAUS, αν πούλαγες θα ήσουν... προδότης (χιούμορ) - μαζί σου πάντως ΚΑΙ λόγω δουλειάς και συναισθηματικά ΔΕΝ έχουμε πουλήσει ποτέ κανένα μηχάνημα Apple... with me to the grave 8)

Τελευταία επεξεργασία από: adenadoume, 29/12/2010 - 02:09


#42   panosss23

panosss23

    iPH Enthousiast

  • 498 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/12/2010 - 02:15

ρε φιλαρακι λες οτι ο καθενας τα χαλαει οπου θελει και μετα λες παν μετρον αριστον

βλεπεις κατι να μην στεκει?
ειναι δεδομενο οτι ο καθενας κανει οτι τον ευχαριστη ειτε αυτο λεγαιτε αγορα iphone 4 ειτε bmw z5
αρκη να μην ξεφευγουμε,αλλα κ να ξεφυγει καποιος κ παλι κανει κατι τον οποιο τον ευχαριστει τι να πεις?

δεν εχω εξαρτηση απο τιποτα
δεν ειμαι gadgetman θα παρω μονο οτι μου χρειαζεται καθως δεν ειμαι καταναλωτικο ζωο οτι μου πλασαρουν να το αγοραζω και μπορω να ολογησω οτι ειχα 5,6 κινητα σε ολη μου τη ζωη, ηλεκτρονικα δεν πολυπαιζω και περυσι αγορασα ενα macbook pro και φετος ενα iphone 4.δεν χρειαζομαι τιποτα παραπανω και δεν ειμαι υποδουλος των τετραγωνων,ορθογωνιων συσκευων,ειμαι ελευθερος.καλο βραδυ


εαν καπνιζεις η πινεις πολυ ξεπερνας τα ζωα τα καταναλωτικα των gadgets

#43   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/12/2010 - 02:19

βλεπεις κατι να μην στεκει?
ειναι δεδομενο οτι ο καθενας κανει οτι τον ευχαριστη ειτε αυτο λεγαιτε αγορα iphone 4 ειτε bmw z5
αρκη να μην ξεφευγουμε,αλλα κ να ξεφυγει καποιος κ παλι κανει κατι τον οποιο τον ευχαριστει τι να πεις?



εαν καπνιζεις η πινεις πολυ ξεπερνας τα ζωα τα καταναλωτικα των gadgets

το να μην εισαι μπεκρης αλλα ουτε καταναλωτικο ζωο δε το βαζεις καν στο μυαλο σου φιλε??
γιατι δηλαδη πρεπει να συγκρινουμε κατι για να βρουμε δικαιολογια για αυτο που κανουμε?
ενταξει μωρε καπνιζω αλλα δε περνω και ναρκωτικα
εναξει μωρε πινω κανα ποτηρακι παραπανω αλλα δεν τρυπιεμαι κιολλας
ενταξει μωρε εχω χρυση καρτα του κωτσοβολου και οταν με βλεπουν κανουν παρτι αλλα εναξει δε ειμαι και μπεκρης
ολοι εχουμε ελλατωματα φιλε δε στο παιζω τελειος αλλα το θεμα ειναι να εχουμε το θαρρος να το παραδεχομαστε αν οχι δημοσια τουλαχιστον στον εαυτο μας

#44   BAUHAUS

BAUHAUS

    iPH Addict

  • 822 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:BAUHAUSCK

Δημοσίευση 29/12/2010 - 02:25

Man, απλά ΕΓΡΑΨΕΣ και μας στέλνεις... αδιάβαστους ;)


Φίλε BAUHAUS, αν πούλαγες θα ήσουν... προδότης (χιούμορ) - μαζί σου πάντως ΚΑΙ λόγω δουλειάς και συναισθηματικά ΔΕΝ έχουμε πουλήσει ποτέ κανένα μηχάνημα Apple... with me to the grave 8)

Ναι όντως είναι καταπληκτικό να τα βλέπεις μετα απο τόσα χρόνια... ;) Διότι με αυτα τα computer συνδεεσαι μαζί τους, δεν είναι όπως τα συμβατικά (windows)...

#45   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/12/2010 - 02:31

Aheeem!!!

Παίδες είναι πολύ καλό το θέμα, μην αρχίζουμε να τρωγόμαστε - υπάρχει ΠΟΛΥΣ κόσμος που θέλει και αυτός δικαιωματικά να πει τις δικές του εμπειρίες...

Μην αναφέρω τώρα ότι έχω χοντρό "κόλλημα" με την ορθογραφία, στην οποία στο κάτω κάτω - νέα παιδιά είμαστε - υπάρχουν ΑΠΕΙΡΑ προγράμματα για να την τσεκάρει κανείς πριν ποστάρει...

Δεν αναφέρομαι προσωπικά σε κανέναν - λάθη είμαστε, ανθρώπους κάνουμε :lol: - αλλά κάνω θερμή παράκληση να κάνετε έναν ορθογραφικό έλεγχο πριν ποστάρετε...

Ευχαριστώ...

edit: φίλε BAUHAUS έχω "βαρεθεί" να σου βάζω "+" :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: adenadoume, 29/12/2010 - 02:34


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες